1 203 Andris Smirnovs 1990 2 Team Rietumu-Delfin 1:34:18 55
2 15 Artis Pujāts 1991 2 TREK DPA 1:34:18 46
3 215 Andris Vosekalns 1992 2 Team Rietumu-Delfin 1:34:22 40
4 8 Emīls Liepiņš 1992 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1:34:27 36
5 51 Kārlis Jirgensons 1996 1 Fans Prosport 1:34:28 33
6 10 Indulis Bekmanis 1989 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1:34:44 30
7 6 Normunds Zviedris 1969 4 ZZK 1:34:44 27
8 28 Māris Kalējs 1973 3 Tukums 1:34:44 25
9 1 Māris Bogdanovičs 1991 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1:34:44 23
10 26 Jānis Rubiks 1989 2 TREK DPA 1:34:44 20
11 30 Edvīns Reinholds 1973 3 Tukums 1:34:44 19
12 11 Kristaps Knops 1985 2 XSPORTS CYCLING TEAM 1:34:44 21
13 128 Uldis Kaufmanis 1975 3 XSPORTS CYCLING TEAM 1:34:44 18
14 236 Māris Kalveršs 1976 3 XSPORTS CYCLING TEAM 1:34:45 17
15 20 Vitālijs Korņilovs 1979 3 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1:34:45 16
16 14 Jānis Ozols 1978 3 Tukums 1:34:45 15
17 103 Raivis Sarkans 1995 1 TANDĒMS / ETICHSPORT 1:34:45 14
18 22 Rihards Bartuševics 1990 2 Trek DPA/RSS 1:34:45 13
19 50 Artūrs Beļēvičš 1996 1 Fans Prosport 1:34:46 12
20 38 Ansis Brēmanis 1994 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1:34:46 11
21 13 Raivis Ritums 1986 2 XSPORTS CYCLING TEAM 1:34:49 10
22 213 Toms Skujiņš 1991 2 Team Rietumu-Delfin 1:34:58 8
23 230 Armands Bēcis 1991 2 Team Rietumu-Delfin 1:35:26 9
24 153 Jānis Riekstiņš 1995 1 RRS-Purvciems 1:35:26 7
25 24 Krists Neilands 1994 2 Team Rietumu-Delfin 1:35:26 6
26 147 Jānis Vimba 1969 4 Vidzemes mērnieks 1:35:26 5
27 73 Arnis Lazdiņš 1996 1 NN Sporta klubs/MSĢ 1:35:26 4
28 52 Mārtiņš Jirgensons 1992 2 Fans Prosport 1:35:26 3
29 16 Reinis Andrijanovs 1988 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1:35:26 2
30 134 Aivars Skutelis 1968 4 ZZK 1:35:26 1
31 27 Aleksandr Aleksandrov 1960 4 Veloclub 1:35:27
32 104 Arnis-Krists Zecmanis 1995 1 TANDĒMS / ETICHSPORT 1:35:27
33 116 Juris Visockis 1982 3 Tukums 1:35:27
34 25 Guntars Zeics 1975 3 stiklastudija.lv 1:35:27
35 31 Viesturs Lejiņš 1978 3 XSPORTS Cycling Team 1:35:27
36 232 Mihails Popovs 1995 1 RRS 1:35:27
37 152 Maksims Ivanovs 1995 1 RRS-Purvciems 1:35:27
38 96 Aigars Zvingulis 1961 4 RSK Kuldīga 1:35:27
39 164 Ģirts Česka 1972 4 ZZK 1:35:27
40 113 Madara Fūrmane 1992 5 TREK DPA 1:35:27
41 49 Dzintars Ausmanis 1990 2 Fans Prosport 1:35:27
42 92 Pauls Zvirbulis 1994 2 RRS 1:35:27
43 208 Ivars Kovals 1980 3 1:35:28
44 19 Kaspars Serģis 1992 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1:35:28
45 7 Kaspars Launerts 1988 2 veikals Veloprofs 1:35:28
46 235 Dmitrijs Jankovs 1966 4 indivduāli 1:35:28
47 150 Iļja Dorošenko 1996 1 RRS 1:35:28
48 56 Aleksandrs Rubļevskis 1996 1 Fans Prosport 1:35:28
49 136 Andrejs Pudāns 1995 1 RRS/MSĢ 1:35:28
50 195 Edgars Kalniņš 1975 3 Rīga 1:35:28
51 114 Pauls Zīle 1992 2 EBIKE 4EVER 1:35:28
52 94 Nauris Inovskis 1981 3 RSK Kuldīga 1:35:28
53 148 Deniss Mirošins 1994 2 RRS/Salaspils Zīriņi 1:35:28
54 3 Mārtiņš Savickis 1993 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1:35:29
55 48 Leonīds Aleksejevs 1958 4 Fans Prosport 1:35:29
56 122 Kaspars Rimša 1984 2 Tukums 1:35:29
57 108 Krišjānis Beitāns 1994 2 Team Rietumu-Delfin 1:35:29
58 18 Dana Rožlapa 1979 5 MySport/Steavens 1:35:29
59 166 Mārtiņš Ozols 1990 2 ZZK 1:35:29
60 70 Oskars Gailišs 1969 4 NN sporta klubs 1:35:29
61 132 Jānis Kleinbergs 1957 4 ZZK 1:35:29
62 42 Kaspars Beitāns 1969 4 dopings.lv 1:35:29
63 214 Dmitrijs Sorokins 1982 3 Team Rietumu-Delfin 1:35:29
64 209 Mārtiņš Ceriņš 1983 2 CRATUS TEAM 1:35:30
65 39 Ingus Eislers 1989 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1:35:30
66 135 Maksims Zagaruiko 1975 3 ZZK 1:35:30
67 112 Edgars Brigmanis 1982 3 TREK DPA 1:35:30
68 141 Toms Flaksis 1988 2 Veloprofs 1:35:30
69 169 Toms Endelis 1994 2 TANDĒMS / ETICHSPORT 1:35:30
70 123 Andis Gailis 1976 3 Vidzemes mērnieks/Ripoautocentrs 1:35:30
71 131 Ints Reņķis 1972 4 XSPORTS CYCLING TEAM 1:35:30
72 71 Ēvalds Pavlovs 1989 2 NN Sporta klubs 1:35:31
73 237 Eduards Kupča 1952 4 1:35:31
74 46 Andris Balodis 1972 4 Virsotne/MARMOT 1:35:31
75 47 Artis Dāvidnieks 1978 3 EMU 1:35:31
76 130 Mārcis Pērkons 1984 2 XSPORTS CYCLING TEAM 1:35:31
77 32 Janis Rezins 1962 4 ZZK 1:35:31
78 107 Uldis Ālītis 1983 2 Team Rietumu-Delfin 1:35:31
79 127 Kalvis Eisaks 2013 2 XSPORTS CYCLING TEAM 1:35:31
80 69 Sergejs Zavorotņevs 1967 4 LNT 1:35:32
81 40 Lauris Špillers 1974 3 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1:35:32
82 33 Kristofers Rācenājs 1985 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1:35:34
83 115 Zigmārs Zučiks 1980 3 TREK DPA 1:35:34
84 106 Sandis Āķis 1975 4 Team Rietumu-Delfin 1:35:35
85 2 Ivo Viļumovs 1985 2 XSPORTS CYCLING TEAM 1:35:35
86 54 Juris Mikulens 1980 3 Fans Prosport 1:36:16
Rezultāti pa grupam
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 51 Kārlis Jirgensons 1996 1 Fans Prosport 10
2 103 Raivis Sarkans 1995 1 TANDĒMS / ETICHSPORT 7
3 50 Artūrs Beļēvičš 1996 1 Fans Prosport 5
4 153 Jānis Riekstiņš 1995 1 RRS-Purvciems 3
5 73 Arnis Lazdiņš 1996 1 NN Sporta klubs/MSĢ 2
6 104 Arnis-Krists Zecmanis 1995 1 TANDĒMS / ETICHSPORT 1
7 232 Mihails Popovs 1995 1 RRS
8 152 Maksims Ivanovs 1995 1 RRS-Purvciems
9 150 Iļja Dorošenko 1996 1 RRS
10 56 Aleksandrs Rubļevskis 1996 1 Fans Prosport
11 136 Andrejs Pudāns 1995 1 RRS/MSĢ
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 203 Andris Smirnovs 1990 2 Team Rietumu-Delfin 10
2 15 Artis Pujāts 1991 2 TREK DPA 7
3 215 Andris Vosekalns 1992 2 Team Rietumu-Delfin 5
4 8 Emīls Liepiņš 1992 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 3
5 10 Indulis Bekmanis 1989 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2
6 1 Māris Bogdanovičs 1991 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1
7 26 Jānis Rubiks 1989 2 TREK DPA
8 11 Kristaps Knops 1985 2 XSPORTS CYCLING TEAM
9 22 Rihards Bartuševics 1990 2 Trek DPA/RSS
10 38 Ansis Brēmanis 1994 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com
11 13 Raivis Ritums 1986 2 XSPORTS CYCLING TEAM
12 213 Toms Skujiņš 1991 2 Team Rietumu-Delfin
13 230 Armands Bēcis 1991 2 Team Rietumu-Delfin
14 24 Krists Neilands 1994 2 Team Rietumu-Delfin
15 52 Mārtiņš Jirgensons 1992 2 Fans Prosport
16 16 Reinis Andrijanovs 1988 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com
17 49 Dzintars Ausmanis 1990 2 Fans Prosport
18 92 Pauls Zvirbulis 1994 2 RRS
19 19 Kaspars Serģis 1992 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com
20 7 Kaspars Launerts 1988 2 veikals Veloprofs
21 114 Pauls Zīle 1992 2 EBIKE 4EVER
22 148 Deniss Mirošins 1994 2 RRS/Salaspils Zīriņi
23 3 Mārtiņš Savickis 1993 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com
24 122 Kaspars Rimša 1984 2 Tukums
25 108 Krišjānis Beitāns 1994 2 Team Rietumu-Delfin
26 166 Mārtiņš Ozols 1990 2 ZZK
27 209 Mārtiņš Ceriņš 1983 2 CRATUS TEAM
28 39 Ingus Eislers 1989 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com
29 141 Toms Flaksis 1988 2 Veloprofs
30 169 Toms Endelis 1994 2 TANDĒMS / ETICHSPORT
31 71 Ēvalds Pavlovs 1989 2 NN Sporta klubs
32 130 Mārcis Pērkons 1984 2 XSPORTS CYCLING TEAM
33 107 Uldis Ālītis 1983 2 Team Rietumu-Delfin
34 127 Kalvis Eisaks 2013 2 XSPORTS CYCLING TEAM
35 33 Kristofers Rācenājs 1985 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com
36 2 Ivo Viļumovs 1985 2 XSPORTS CYCLING TEAM
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 28 Māris Kalējs 1973 3 Tukums 10
2 30 Edvīns Reinholds 1973 3 Tukums 7
3 128 Uldis Kaufmanis 1975 3 XSPORTS CYCLING TEAM 5
4 236 Māris Kalveršs 1976 3 XSPORTS CYCLING TEAM 3
5 20 Vitālijs Korņilovs 1979 3 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2
6 14 Jānis Ozols 1978 3 Tukums 1
7 116 Juris Visockis 1982 3 Tukums
8 25 Guntars Zeics 1975 3 stiklastudija.lv
9 31 Viesturs Lejiņš 1978 3 XSPORTS Cycling Team
10 208 Ivars Kovals 1980 3
11 195 Edgars Kalniņš 1975 3 Rīga
12 94 Nauris Inovskis 1981 3 RSK Kuldīga
13 214 Dmitrijs Sorokins 1982 3 Team Rietumu-Delfin
14 135 Maksims Zagaruiko 1975 3 ZZK
15 112 Edgars Brigmanis 1982 3 TREK DPA
16 123 Andis Gailis 1976 3 Vidzemes mērnieks/Ripoautocentrs
17 47 Artis Dāvidnieks 1978 3 EMU
18 40 Lauris Špillers 1974 3 Alpha Baltic/Unitymarathons.com
19 115 Zigmārs Zučiks 1980 3 TREK DPA
20 54 Juris Mikulens 1980 3 Fans Prosport
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 6 Normunds Zviedris 1969 4 ZZK 10
2 147 Jānis Vimba 1969 4 Vidzemes mērnieks 7
3 134 Aivars Skutelis 1968 4 ZZK 5
4 27 Aleksandr Aleksandrov 1960 4 Veloclub 3
5 96 Aigars Zvingulis 1961 4 RSK Kuldīga 2
6 164 Ģirts Česka 1972 4 ZZK 1
7 235 Dmitrijs Jankovs 1966 4 indivduāli
8 48 Leonīds Aleksejevs 1958 4 Fans Prosport
9 70 Oskars Gailišs 1969 4 NN sporta klubs
10 132 Jānis Kleinbergs 1957 4 ZZK
11 42 Kaspars Beitāns 1969 4 dopings.lv
12 131 Ints Reņķis 1972 4 XSPORTS CYCLING TEAM
13 237 Eduards Kupča 1952 4
14 46 Andris Balodis 1972 4 Virsotne/MARMOT
15 32 Janis Rezins 1962 4 ZZK
16 69 Sergejs Zavorotņevs 1967 4 LNT
17 106 Sandis Āķis 1975 4 Team Rietumu-Delfin
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 113 Madara Fūrmane 1992 5 TREK DPA 10
2 18 Dana Rožlapa 1979 5 MySport/Steavens 7
Starpfinišu rezultāti
1.sf
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 230 Armands Bēcis 1991 2 Team Rietumu-Delfin 3
2 16 Reinis Andrijanovs 1988 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2
3 1 Māris Bogdanovičs 1991 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1
2.sf
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 1 Māris Bogdanovičs 1991 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 3
2 230 Armands Bēcis 1991 2 Team Rietumu-Delfin 2
3 11 Kristaps Knops 1985 2 XSPORTS CYCLING TEAM 1
3.sf
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 1 Māris Bogdanovičs 1991 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 3
2 152 Maksims Ivanovs 1995 1 RRS-Purvciems 2
3 10 Indulis Bekmanis 1989 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1
4.sf
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 1 Māris Bogdanovičs 1991 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 3
2 19 Kaspars Serģis 1992 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2
3 10 Indulis Bekmanis 1989 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1
Komandu vērtējums
Vieta Komanda Punkti
1 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 89
2 TREK DPA 78
3 Team Rietumu-Delfin 70
4 Tukums 59
5 XSPORTS CYCLING TEAM 56
6 Fans Prosport 48
7 ZZK 28
8 TANDĒMS / ETICHSPORT 14
9 RRS-Purvciems 7
10 NN Sporta klubs 4
Kopvērtējums pēc 5. posma
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 203 Andris Smirnovs 1990 2 Team Rietumu Delfin 168
2 8 Emīls Liepiņš 1992 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 154
3 6 Normunds Zviedris 1969 4 ZZK 139
4 11 Kristaps Knops 1985 2 XSPORTS CYCLING TEAM 139
5 236 Māris Kalveršs 1976 3 XSPORTS CYCLING TEAM 108
6 15 Artis Pujāts 1991 2 TREK DPA 98
7 28 Māris Kalējs 1973 3 Tukums 97
8 1 Māris Bogdanovičs 1991 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 85
9 22 Rihards Bartuševics 1990 2 Trek DPA/RSS 77
10 24 Krists Neilands 1994 2 Team Rietumu-Delfin 77
11 143 Ainārs Ķiksis 1972 4 XSPORTS CYCLING TEAM 71
12 25 Guntars Zeics 1975 3 stiklastudija.lv 59
13 110 Deividas Vileniskis 1976 3 TopTeam - Dviratis Tau 55
14 128 Uldis Kaufmanis 1975 3 XSPORTS CYCLING TEAM 54
15 51 Kārlis Jirgensons 1996 1 Fans Prosport 52
16 2 Ivo Viļumovs 1985 2 XSPORTS CYCLING TEAM 50
17 10 Indulis Bekmanis 1989 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 48
18 213 Toms Skujiņš 1991 2 Team Rietumu-Delfin 48
19 97 Valters Čakšs 1996 1 Salaspils/MSĢ 48
20 14 Jānis Ozols 1978 3 Tukums 48
21 163 Roberts Draugs 1976 3 Hawai Express Scott 47
22 33 Kristofers Rācenājs 1985 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 46
23 3 Mārtiņš Savickis 1993 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 43
24 30 Edvīns Reinholds 1973 3 Tukums 41
25 215 Andris Vosekalns 1992 2 Team Rietumu-Delfin 40
26 4 Ervīns Smoļins 2013 2 NN Sporta Klubs 40
27 134 Aivars Skutelis 1968 4 ZZK 38
28 175 Aleksejs Saramotins 1982 3 IAM Cycling 36
29 108 Krišjānis Beitāns 1994 2 Team Rietumu-Delfin 36
30 147 Jānis Vimba 1969 4 Vidzemes mērnieks 35
31 230 Armands Bēcis 1991 2 Team Rietumu-Delfin 32
32 73 Arnis Lazdiņš 1996 1 NN Sporta klubs/MSĢ 31
33 76 DOMS MANIKAS 1990 2 Panevezys 30
34 16 Reinis Andrijanovs 1988 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 29
35 92 Pauls Zvirbulis 1994 2 RRS 29
36 104 Arnis-Krists Zecmanis 1995 1 TANDĒMS / ETICHSPORT 28
37 26 Jānis Rubiks 1989 2 TREK DPA 27
38 127 Kalvis Eisaks 2013 2 XSPORTS CYCLING TEAM 27
39 54 Juris Mikulens 1980 3 Fans Prosport 26
40 50 Artūrs Beļēvičš 1996 1 Fans Prosport 24
41 12 Sandis Eislers 1993 2 Team Rietumu-Delfin 23
42 52 Mārtiņš Jirgensons 1992 2 Fans Prosport 20
43 210 Kirils Pogodins 1987 2 Trek DPA 20
44 31 Viesturs Lejiņš 1978 3 XSPORTS Cycling Team 19
45 78 ARNAS PELAITIS 1994 2 Panevezys 17
46 180 Lukas Talačka 1994 2 TopTeam - Dviratis Tau 17
47 20 Vitālijs Korņilovs 1979 3 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 16
48 191 Eteridas Videika 1994 2 el-eko-sport 16
49 13 Raivis Ritums 1986 2 XSPORTS CYCLING TEAM 15
50 45 Karolis Borkertas 1995 1 DSK ,,Du Ratai" - SM ,,Dubysa" 15
51 103 Raivis Sarkans 1995 1 TANDĒMS / ETICHSPORT 14
52 76 Doms Manikas 1990 2 Panevezys 14
53 150 Iļja Dorošenko 1996 1 RRS 14
54 7 Kaspars Launerts 1988 2 veikals Veloprofs 14
55 32 Janis Rezins 1962 4 ZZK 14
56 38 Ansis Brēmanis 1994 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 11
57 70 Oskars Gailišs 1969 4 NN sporta klubs 11
58 29 Raimonds Brokāns 1973 3 NN Sporta klubs 11
59 21 Matīss Preimanis 1991 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 10
60 27 Aleksandr Aleksandrov 1960 4 Veloclub 10
61 91 Mihails Popovs 1995 1 RRS 8
62 153 Jānis Riekstiņš 1995 1 RRS-Purvciems 7
63 139 Nauris Melnbārdis 1996 1 NN Sporta klubs 7
64 116 Juris Visockis 1982 3 Tukums 7
65 71 Ēvalds Pavlovs 1989 2 NN Sporta klubs 6
66 107 Uldis Ālītis 1983 2 Team Rietumu-Delfin 6
67 152 Maksims Ivanovs 1995 1 RRS-Purvciems 5
68 57 Pēteris Janevics 1994 2 NN Sporta klubs 5
69 96 Aigars Zvingulis 1961 4 RSK Kuldīga 4
70 94 Nauris Inovskis 1981 3 RSK Kuldīga 2
Kopvērtējums pa grupam
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 97 Valters Čakšs 1996 1 Salaspils/MSĢ 25
2 73 Arnis Lazdiņš 1996 1 NN Sporta klubs/MSĢ 18
3 51 Kārlis Jirgensons 1996 1 Fans Prosport 17
4 104 Arnis-Krists Zecmanis 1995 1 TANDĒMS / ETICHSPORT 16
5 50 Artūrs Beļēvičš 1996 1 Fans Prosport 11
6 150 Iļja Dorošenko 1996 1 RRS 10
7 153 Jānis Riekstiņš 1995 1 RRS-Purvciems 8
8 45 Karolis Borkertas 1995 1 DSK ,,Du Ratai" - SM ,,Dubysa" 7
9 152 Maksims Ivanovs 1995 1 RRS-Purvciems 7
10 91 Mihails Popovs 1995 1 RRS 7
11 103 Raivis Sarkans 1995 1 TANDĒMS / ETICHSPORT 7
12 218 Deins Kaņepējs 1995 1 MySport 3
13 139 Nauris Melnbārdis 1996 1 NN Sporta klubs 2
14 56 Aleksandrs Rubļevskis 1996 1 Fans Prosport 2
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 203 Andris Smirnovs 1990 2 Team Rietumu-Delfin 26
2 8 Emīls Liepiņš 1992 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 21
3 11 Kristaps Knops 1985 2 XSPORTS CYCLING TEAM 11
4 33 Kristofers Rācenājs 1985 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 10
5 22 Rihards Bartuševics 1990 2 Trek DPA/RSS 10
6 1 Māris Bogdanovičs 1991 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 9
7 15 Artis Pujāts 1991 2 TREK DPA 9
8 24 Krists Neilands 1994 2 Team Rietumu-Delfin 8
9 4 Ervīns Smoļins 2013 2 NN Sporta Klubs 7
10 213 Toms Skujiņš 1991 2 Team Rietumu-Delfin 7
11 108 Krišjānis Beitāns 1994 2 Team Rietumu-Delfin 5
12 215 Andris Vosekalns 1992 2 Team Rietumu-Delfin 5
13 127 Kalvis Eisaks 1983 2 XSPORTS CYCLING TEAM 3
14 3 Mārtiņš Savickis 1993 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2
15 76 DOMS MANIKAS 1990 2 Panevezys 2
16 16 Reinis Andrijanovs 1988 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2
17 10 Indulis Bekmanis 1989 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2
18 12 Sandis Eislers 1993 2 Team Rietumu-Delfin 1
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 9 Māris Kalveršs 1976 3 XSPORTS CYCLING TEAM 25
2 28 Māris Kalējs 1973 3 Tukums 22
3 110 Deividas Vileniskis 1976 3 TopTeam - Dviratis Tau 17
4 128 Uldis Kaufmanis 1975 3 XSPORTS CYCLING TEAM 15
5 30 Edvīns Reinholds 1973 3 Tukums 13
6 163 Roberts Draugs 1976 3 Hawai Express Scott 12
7 25 Guntars Zeics 1975 3 stiklastudija.lv 11
8 175 Aleksejs Saramotins 1982 3 IAM Cycling 10
9 14 Jānis Ozols 1978 3 Tukums 8
10 31 Viesturs Lejiņš 1978 3 XSPORTS Cycling Team 3
11 54 Juris Mikulens 1980 3 Fans Prosport 2
12 20 Vitālijs Korņilovs 1979 3 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 6 Normunds Zviedris 1969 4 ZZK 42
2 147 Jānis Vimba 1969 4 Vidzemes mērnieks 29
3 134 Aivars Skutelis 1968 4 ZZK 20
4 143 Ainārs Ķiksis 1972 4 XSPORTS CYCLING TEAM 19
5 27 Aleksandr Aleksandrov 1960 4 Veloclub 11
6 32 Janis Rezins 1962 4 ZZK 6
7 96 Aigars Zvingulis 1961 4 RSK Kuldīga 5
8 164 Ģirts Česka 1972 4 ZZK 3
9 93 Jānis Bruzinskis 1959 4 RSK Kuldīga 2
10 70 Oskars Gailišs 4 NN sporta klubs 2
11 131 Ints Reņķis 1972 4 XSPORTS CYCLING TEAM 1
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 113 Madara Fūrmane 1992 5 TREK DPA 50
2 18 Dana Rožlapa 1979 5 MySport/Steavens 14
3 229 Silviya Latožitė 1993 5 OSK Fortūna 7
4 154 Elīna Sauka 1997 5 RRS-1 7
5 197 Endija Rutule 1997 5 Veloserviss 7
6 217 Agne Silinyte 1991 5 5
7 216 Daiva Tuslaitie 1986 5 3
Aktīvakais braucejs
Aktivako brauceju kopvertejums
Vieta Nr Dalībnieks DzG Grupa Komanda Punkti
1 1 Māris Bogdanovičs 1991 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 22
2 11 Kristaps Knops 1985 3 XSPORTS CYCLING TEAM 11
3 230 Armands Bēcis 1991 2 Team Rietumu-Delfin 11
4 203 Andris Smirnovs 1990 2 Team Rietumu-Delfin 9
5 143 Ainārs Ķiksis 1972 4 XSPORTS CYCLING TEAM 8
6 4 Ervīns Smoļins 2013 2 NN Sporta Klubs 7
7 110 Deividas Vileniskis 1976 3 TopTeam - Dviratis Tau 4
8 22 Rihards Bartuševics 1990 2 Trek DPA/RSS 4
9 6 Normunds Zviedris 1969 4 ZZK 3
10 2 Ivo Viļumovs 1985 2 XSPORTS CYCLING TEAM 3
11 45 Karolis Borkertas 1995 1 DSK ,,Du Ratai" - SM ,,Dubysa" 3
12 153 Jānis Riekstiņš 1995 1 RRS-Purvciems 3
13 8 Emīls Liepiņš 1992 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 3
14 215 Andris Vosekalns 1992 2 Team Rietumu-Delfin 3
15 152 Maksims Ivanovs 1995 1 RRS Purvciems 3
16 16 Reinis Andrijanovs 1988 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 3
17 175 Aleksejs Saramotins 1982 3 IAM Cycling 2
18 21 Matīss Preimanis 1991 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2
19 92 Pauls Zvirbulis 1994 2 RRS 2
20 76 DOMS MANIKAS 1990 2 Panevezys 2
21 26 Jānis Rubiks 1989 2 TREK DPA 2
22 3 Mārtiņš Savickis 1993 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2
23 10 Indulis Bekmanis 1989 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2
24 19 Kaspars Serģis 1992 2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 2
25 31 Viesturs Lejiņš 1978 3 XSPORTS Cycling Team 1
26 78 ARNAS PELAITIS 1994 2 Panevezys 1
27 130 Mārcis Pērkons 1984 2 XSPORTS CYCLING TEAM 1
28 20 Vitālijs Korņilovs 1979 3 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 1
Komandu vērtējums
Vieta Komanda Punkti
2 Alpha Baltic/Unitymarathons.com 369
1 XSPORTS CYCLING TEAM 352
3 Team Rietumu-Delfin 308
5 Trek DPA 219
6 Tukums 193
4 ZZK 181
8 Fans Prosport 136
7 NN Sporta Klubs 94
10 TANDĒMS / ETICHSPORT 42
9 RRS Purvciems 36
11 RRS Alfa 14
12 veikals Veloprofs 8
13 RSK Kuldīga 7
Close