1 8 POL19890324 STĘPNIAK Grzegorz CCC POLSAT POLKOWICE 4 53 41 10
2 5 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 00 6
3 21 POL19830127 JANIACZYK Błażej BANK BGŻ 2 0 00 01 4
4 36 POL19850718 KOMAR Mateusz BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 01
5 41 POL19890527 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 3 0 00 01
6 25 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz BANK BGŻ 2 0 00 01
7 7 POL19900325 GAWROŃSKI Piotr CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 01
8 13 POL19870417 MARYCZ Jarosław CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 01
9 17 POL19820510 BODNAR Łukasz BANK BGŻ 1 0 00 01
10 32 POL19930121* BANASZEK Adrian BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 01
11 45 POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 00 01
12 11 POL19890329 KUREK Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 01
13 22 POL19830506 GIL Mariusz KWADRO-STANNAH 0 00 01
14 49 POL19830218 DETKO Artur LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 00 01
15 51 POL19890422 SKARŻYŃSKI Wojciech LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 00 01
16 34 POL19890216 DĄBKOWSKI Konrad BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 01
17 2 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 01
18 18 POL19890629 BRYLOWSKI Paweł BANK BGŻ 1 0 00 01
19 50 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 00 01
20 77 POL19930910* OWSIAN Arkadiusz KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 00 01
21 35 POL19840729 WALCZAK Damian BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 01
22 9 POL19900224 OWSIAN Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 00 01
23 1 BUL19880408 MICHAYLOV Nikolay CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 01
24 31 POL19900917 GRADEK Kamil BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 01
25 4 POL19840619 TACIAK Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 00 01
26 29 POL19750708 RADOSZ Robert BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 01
27 40 POL19841114 PIERZGA Adam BDC MARCPOL TEAM 3 0 00 01
28 28 POL19810510 WITECKI Mariusz BANK BGŻ 1 0 00 01
29 3 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 01
30 19 POL19860412 CIEŚLIK Paweł BANK BGŻ 1 0 00 01
31 15 POL19860427 BATEK Dariusz BANK BGŻ 1 0 00 01
32 81 POL19920930* CZERKIES Michał KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 00 01
33 48 POL19900208 SÓJKA Kornel LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 00 01
34 26 POL19890710 STACHOWIAK Adam BANK BGŻ 2 0 00 01
35 47 POL19830527 HALEJAK Wojciech LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 00 01
36 10 POL19881014 CHARUCKI Paweł CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 01
37 53 POL19911202* TOMASIAK Konrad TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 00 01
38 20 POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad BANK BGŻ 2 0 00 01
39 6 POL19880227 HONKISZ Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 01
40 37 POL19890423 KOWALCZYK Jarosław BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 01
41 24 POL19880513 PODLASKI Michał BANK BGŻ 3 0 00 01
42 16 POL19900719 BULIK Mieszko BANK BGŻ 3 0 00 01
43 54 POL19910326* FORNALSKI Damian TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 00 01
44 14 POL19810426 MORAJKO Jacek CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 00 01
45 86 POL19921207* MŁYŃSKI Sebastian CARTUSIA-STAL CYCLING 2 0 00 01
46 30 POL19900524 BERNAS Paweł BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 01
47 66 POL19930927* KACZMAREK Jakub KLTC KONIN 0 00 01
48 64 GER19870414 FREIESIEBEN Ronny TEAM ISAAC TORGAU 0 00 01
49 23 POL19910313* NOWACZEK Mateusz BANK BGŻ 3 0 00 01
50 43 POL19900803 PLUCIŃSKI Leszek BDC MARCPOL TEAM 3 0 00 01
51 57 POL19901103 SKARŻYŃSKI Piotr ACTION 0 00 01
52 94 POL19920403* KLEPACKI Rafał KLTC KONIN 0 00 01
53 39 POL19930629* GRONKIEWICZ Kacper BDC MARCPOL TEAM 3 0 00 01
54 83 POL19930928* MATUSZCZYK Adam CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 00 01
55 46 POL19920609* WOJCIECHOWSKI Piotr LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 00 01
56 33 POL19890216 SAPA Marcin BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 01
57 44 POL19771223 WADECKI Adam LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 00 01
58 27 POL19891103 TEKLIŃSKI Adrian BANK BGŻ 3 0 00 22
59 93 POL19910426* PSZCZOLARSKI Wojciech KLTC KONIN 0 00 38
Andrzej Godlewski komputerowa obsługa imprez sportowych godlewski-sport@wp.pl tel.kom. 601 25 93 76, 780 570 921
http://godlewski-sport.cba.pl/ 2013-05-20 17:53 Strona 2
60 60 GER19921009* KENDLER Benedikt TEAM ARBO GEBRUDER WEISS 0 00 38
61 95 POL19930622* BARTKIEWICZ Dorian KLTC KONIN 0 00 56
62 61 GER19840321 SCHUBERT Patric TEAM ISAAC TORGAU 0 00 56
63 52 POL19931118* KOTT Konrad LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 01 22
64 78 POL19910808* WRĘGA Wojciech KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 01 30
65 12 POL19920715* NOWAK Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 01 30
66 79 POL19910327* MIGDAŁ Wojciech KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 01 30
67 58 AUT19930424* MATZNER Stefan TEAM ARBO GEBRUDER WEISS 0 01 30
68 102 POL19910511* GROCHOWSKI Bartosz WARMIA I MAZURY 0 01 30
69 55 POL19930212* ZAJĄC Bartosz TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 01 30
70 56 POL19920229* ZATORSKI Konrad TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 01 30
71 85 POL19920408* KULAS Marek CARTUSIA-STAL CYCLING 2 0 01 30
72 73 GER19910909* VOLMERG Jonas TEAM MATRIX DORTMUND 0 01 30
73 70 GER19920108* DOMBROWSKI Fred TEAM MATRIX DORTMUND 0 01 30
74 72 GER19890605 VOLMERG Frederik TEAM MATRIX DORTMUND 0 01 30
75 38 POL19930822* LATOŃ Eryk BDC MARCPOL TEAM 2 0 01 30
76 69 GER19920504* CATANIA Claudio TEAM MATRIX DORTMUND 0 02 06
77 90 POL19940128* ŁAZAREWICZ Marek CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 02 10
78 89 POL19930127* MICHCIŃSKI Michał CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 02 10
79 99 GER19940601* SCHINDLER Robin TEAM LAVMARKRANSTADT 0 02 10
80 100 GER19941026* BAUER Martin TEAM LAVMARKRANSTADT 0 02 10
81 59 AUT19910713* REITER Daniel TEAM ARBO GEBRUDER WEISS 0 02 10
82 96 POL19910827* GODRAS Szymon KLTC KONIN 0 02 10
83 92 POL19930309* KARGUL Wojciech CARTUSIA-STAL CYCLING 2 0 02 32
84 80 POL19910321* KIRPSZA Jacek KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 02 32
85 67 GER19921202* WOLF Alessio TEAM ISAAC TORGAU 0 02 32
86 88 POL19930327* MIKULICZ Mateusz CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 02 32
87 65 GER19900718 REUTER Eric TEAM ISAAC TORGAU 0 02 32
88 42 POL19920312* FOLTYN Jakub BDC MARCPOL TEAM 3 0 02 32
89 68 GER19920929* NIESING Timo TEAM MATRIX DORTMUND 0 02 32
90 62 GER19780306 DORREL Tobias TEAM ISAAC TORGAU 0 02 32
91 101 POL19900805 KLIMCZYK Dawid WARMIA I MAZURY 0 02 37
92 103 POL19920103* SKRZESZEWSKI Paweł WARMIA I MAZURY 0 02 37
93 97 GER19920422* BRUCKNER Matti TEAM LAVMARKRANSTADT 0 02 42
94 82 POL19910926* SOBIERAJ Przemysław KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 03 19
95 87 POL19930604* JEZIORSKI Rafał CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 04 52
96 71 GER19840721 ERB Daniel TEAM MATRIX DORTMUND 0 04 56
84 POL19920212* KADRZYŃSKI Michał wycofany/abandone
Klasyfikacja Indywidualna po 1 etapie – koszulka żółta – sponsor Bank BGŻ
1 8 POL19890324 STĘPNIAK Grzegorz CCC POLSAT POLKOWICE 4 53 32 10
2 5 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 04 6
3 21 POL19830127 JANIACZYK Błażej BANK BGŻ 2 0 00 05 6
4 13 POL19870417 MARYCZ Jarosław CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 08 3
5 33 POL19890216 SAPA Marcin BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 09 2
6 51 POL19890422 SKARŻYŃSKI Wojciech LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 00 10 1
7 36 POL19850718 KOMAR Mateusz BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 11
8 41 POL19890527 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 3 0 00 11
9 25 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz BANK BGŻ 2 0 00 11
10 7 POL19900325 GAWROŃSKI Piotr CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 11
11 17 POL19820510 BODNAR Łukasz BANK BGŻ 1 0 00 11
12 32 POL19930121* BANASZEK Adrian BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 11
13 45 POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 00 11
14 11 POL19890329 KUREK Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 11
15 22 POL19830506 GIL Mariusz KWADRO-STANNAH 0 00 11
16 49 POL19830218 DETKO Artur LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 00 11
17 34 POL19890216 DĄBKOWSKI Konrad BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 11
18 2 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 11
19 18 POL19890629 BRYLOWSKI Paweł BANK BGŻ 1 0 00 11
20 50 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 00 11
21 77 POL19930910* OWSIAN Arkadiusz KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 00 11
22 35 POL19840729 WALCZAK Damian BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 11
Andrzej Godlewski komputerowa obsługa imprez sportowych godlewski-sport@wp.pl tel.kom. 601 25 93 76, 780 570 921
http://godlewski-sport.cba.pl/ 2013-05-20 17:53 Strona 3
23 9 POL19900224 OWSIAN Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 00 11
24 1 BUL19880408 MICHAYLOV Nikolay CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 11
25 31 POL19900917 GRADEK Kamil BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 11
26 4 POL19840619 TACIAK Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 00 11
27 29 POL19750708 RADOSZ Robert BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 11
28 40 POL19841114 PIERZGA Adam BDC MARCPOL TEAM 3 0 00 11
29 28 POL19810510 WITECKI Mariusz BANK BGŻ 1 0 00 11
30 3 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 11
31 19 POL19860412 CIEŚLIK Paweł BANK BGŻ 1 0 00 11
32 15 POL19860427 BATEK Dariusz BANK BGŻ 1 0 00 11
33 81 POL19920930* CZERKIES Michał KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 00 11
34 48 POL19900208 SÓJKA Kornel LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 00 11
35 26 POL19890710 STACHOWIAK Adam BANK BGŻ 2 0 00 11
36 47 POL19830527 HALEJAK Wojciech LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 00 11
37 10 POL19881014 CHARUCKI Paweł CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 11
38 53 POL19911202* TOMASIAK Konrad TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 00 11
39 20 POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad BANK BGŻ 2 0 00 11
40 6 POL19880227 HONKISZ Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 11
41 37 POL19890423 KOWALCZYK Jarosław BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 11
42 24 POL19880513 PODLASKI Michał BANK BGŻ 3 0 00 11
43 16 POL19900719 BULIK Mieszko BANK BGŻ 3 0 00 11
44 54 POL19910326* FORNALSKI Damian TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 00 11
45 14 POL19810426 MORAJKO Jacek CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 00 11
46 86 POL19921207* MŁYŃSKI Sebastian CARTUSIA-STAL CYCLING 2 0 00 11
47 30 POL19900524 BERNAS Paweł BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 11
48 66 POL19930927* KACZMAREK Jakub KLTC KONIN 0 00 11
49 64 GER19870414 FREIESIEBEN Ronny TEAM ISAAC TORGAU 0 00 11
50 23 POL19910313* NOWACZEK Mateusz BANK BGŻ 3 0 00 11
51 43 POL19900803 PLUCIŃSKI Leszek BDC MARCPOL TEAM 3 0 00 11
52 57 POL19901103 SKARŻYŃSKI Piotr ACTION 0 00 11
53 94 POL19920403* KLEPACKI Rafał KLTC KONIN 0 00 11
54 39 POL19930629* GRONKIEWICZ Kacper BDC MARCPOL TEAM 3 0 00 11
55 83 POL19930928* MATUSZCZYK Adam CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 00 11
56 46 POL19920609* WOJCIECHOWSKI Piotr LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 00 11
57 44 POL19771223 WADECKI Adam LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 00 11
58 27 POL19891103 TEKLIŃSKI Adrian BANK BGŻ 3 0 00 32
59 60 GER19921009* KENDLER Benedikt TEAM ARBO GEBRUDER WEISS 0 00 44 4
60 93 POL19910426* PSZCZOLARSKI Wojciech KLTC KONIN 0 00 48
61 95 POL19930622* BARTKIEWICZ Dorian KLTC KONIN 0 01 06
62 61 GER19840321 SCHUBERT Patric TEAM ISAAC TORGAU 0 01 06
63 52 POL19931118* KOTT Konrad LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 01 32
64 79 POL19910327* MIGDAŁ Wojciech KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 01 37 3
65 78 POL19910808* WRĘGA Wojciech KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 01 40
66 12 POL19920715* NOWAK Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 01 40
67 58 AUT19930424* MATZNER Stefan TEAM ARBO GEBRUDER WEISS 0 01 40
68 102 POL19910511* GROCHOWSKI Bartosz WARMIA I MAZURY 0 01 40
69 55 POL19930212* ZAJĄC Bartosz TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 01 40
70 56 POL19920229* ZATORSKI Konrad TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 01 40
71 85 POL19920408* KULAS Marek CARTUSIA-STAL CYCLING 2 0 01 40
72 73 GER19910909* VOLMERG Jonas TEAM MATRIX DORTMUND 0 01 40
73 70 GER19920108* DOMBROWSKI Fred TEAM MATRIX DORTMUND 0 01 40
74 72 GER19890605 VOLMERG Frederik TEAM MATRIX DORTMUND 0 01 40
75 38 POL19930822* LATOŃ Eryk BDC MARCPOL TEAM 2 0 01 40
76 69 GER19920504* CATANIA Claudio TEAM MATRIX DORTMUND 0 02 16
77 90 POL19940128* ŁAZAREWICZ Marek CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 02 20
78 89 POL19930127* MICHCIŃSKI Michał CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 02 20
79 99 GER19940601* SCHINDLER Robin TEAM LAVMARKRANSTADT 0 02 20
80 100 GER19941026* BAUER Martin TEAM LAVMARKRANSTADT 0 02 20
81 59 AUT19910713* REITER Daniel TEAM ARBO GEBRUDER WEISS 0 02 20
82 96 POL19910827* GODRAS Szymon KLTC KONIN 0 02 20
83 92 POL19930309* KARGUL Wojciech CARTUSIA-STAL CYCLING 2 0 02 42
84 80 POL19910321* KIRPSZA Jacek KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 02 42
Andrzej Godlewski komputerowa obsługa imprez sportowych godlewski-sport@wp.pl tel.kom. 601 25 93 76, 780 570 921
http://godlewski-sport.cba.pl/ 2013-05-20 17:53 Strona 4
85 67 GER19921202* WOLF Alessio TEAM ISAAC TORGAU 0 02 42
86 88 POL19930327* MIKULICZ Mateusz CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 02 42
87 65 GER19900718 REUTER Eric TEAM ISAAC TORGAU 0 02 42
88 42 POL19920312* FOLTYN Jakub BDC MARCPOL TEAM 3 0 02 42
89 68 GER19920929* NIESING Timo TEAM MATRIX DORTMUND 0 02 42
90 62 GER19780306 DORREL Tobias TEAM ISAAC TORGAU 0 02 42
91 101 POL19900805 KLIMCZYK Dawid WARMIA I MAZURY 0 02 47
92 103 POL19920103* SKRZESZEWSKI Paweł WARMIA I MAZURY 0 02 47
93 97 GER19920422* BRUCKNER Matti TEAM LAVMARKRANSTADT 0 02 50 2
94 82 POL19910926* SOBIERAJ Przemysław KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 03 29
95 87 POL19930604* JEZIORSKI Rafał CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 05 02
96 71 GER19840721 ERB Daniel TEAM MATRIX DORTMUND 0 05 06
Klasyfikacja Górska 1 etapu – koszulka zielona – sponsor CCC
1 1 26 STACHOWIAK Adam BANK BGŻ 2 Czaplinek 6pkt 190km
2 17 BODNAR Łukasz BANK BGŻ 1 Czaplinek 4
3 15 BATEK Dariusz BANK BGŻ 1 Czaplinek 3
4 21 JANIACZYK Błażej BANK BGŻ 2 Czaplinek 2
5 50 RĘBIEWSKI Jarosław LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 Czaplinek 1
Klasyfikacja Górska po 1 etapie – koszulka zielona – sponsor CCC
1 26 POL19890710 STACHOWIAK Adam BANK BGŻ 2 6pkt
2 17 POL19820510 BODNAR Łukasz BANK BGŻ 1 4
3 15 POL19860427 BATEK Dariusz BANK BGŻ 1 3
4 21 POL19830127 JANIACZYK Błażej BANK BGŻ 2 2
5 50 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 1
Klasyfikacja Sprinterska 1 etapu – koszulka błękitna – sponsor Hotel JF Duet
1 1 5 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 2 Kołobrzeg 3pkt 2km
2 16 BULIK Mieszko BANK BGŻ 3 Kołobrzeg 2
3 45 ZIELIŃSKI Kamil LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 Kołobrzeg 1
2 1 16 BULIK Mieszko BANK BGŻ 3 Kołobrzeg 3pkt 4km
2 45 ZIELIŃSKI Kamil LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 Kołobrzeg 2
3 5 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 2 Kołobrzeg 1
3 1 97 BRUCKNER Matti TEAM LAVMARKRANSTADT Karlino 3pkt 35km
2 79 MIGDAŁ Wojciech KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Karlino 2
3 39 GRONKIEWICZ Kacper BDC MARCPOL TEAM 3 Karlino 1
4 1 79 MIGDAŁ Wojciech KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Tychowo 3pkt 67km
2 97 BRUCKNER Matti TEAM LAVMARKRANSTADT Tychowo 2
3 60 KENDLER Benedikt TEAM ARBO GEBRUDER WEISS Tychowo 1
5 1 79 MIGDAŁ Wojciech KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Połczyn Zdrój 3pkt 111km
2 97 BRUCKNER Matti TEAM LAVMARKRANSTADT Połczyn Zdrój 2
3 60 KENDLER Benedikt TEAM ARBO GEBRUDER WEISS Połczyn Zdrój 1
6 1 79 MIGDAŁ Wojciech KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY Barwice 3pkt 130km
2 97 BRUCKNER Matti TEAM LAVMARKRANSTADT Barwice 2
7 1 60 KENDLER Benedikt TEAM ARBO GEBRUDER WEISS Borne Sulinowo 3pkt 160km
2 33 SAPA Marcin BDC MARCPOL TEAM 1 Borne Sulinowo 2
8 1 13 MARYCZ Jarosław CCC POLSAT POLKOWICE Czaplinek 3pkt 186km
2 21 JANIACZYK Błażej BANK BGŻ 2 Czaplinek 2
3 51 SKARŻYŃSKI Wojciech LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 Czaplinek 1
Klasyfikacja Sprinterska po 1 etapie – koszulka błękitna – sponsor Hotel JF Duet
1 79 POL19910327 MIGDAŁ Wojciech KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 11pkt
2 97 GER19920422 BRUCKNER Matti TEAM LAVMARKRANSTADT 9
3 16 POL19900719 BULIK Mieszko BANK BGŻ 3 5
4 60 GER19921009 KENDLER Benedikt TEAM ARBO GEBRUDER WEISS 5
5 5 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 2 4
6 13 POL19870417 MARYCZ Jarosław CCC POLSAT POLKOWICE 3
7 45 POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 3
8 21 POL19830127 JANIACZYK Błażej BANK BGŻ 2 2
9 33 POL19890216 SAPA Marcin BDC MARCPOL TEAM 1 2
10 51 POL19890422 SKARŻYŃSKI Wojciech LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 1
11 39 POL19930629 GRONKIEWICZ Kacper BDC MARCPOL TEAM 3 1
Close