1.. 4 . CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . 2: 20 : 02 + 00 : 00 6
2.. 87 . CZE19930511 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . 2: 20 : 06 + 00 : 04 4
3.. 5 . CZE19911223 HOŠEK Josef . . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . 2: 20 : 06 + 00 : 04 2
4.. 47 . GER19830223 BOMMEL Henning . . . . GER German national team . . . 2: 20 : 41 + 00 : 39
5.. 120 . CZE19930317 SISR František . . . . . . . . MX1 ASC Dukla Praha . . . . . . . 2: 21 : 37 + 01 : 35
6.. 77 . SVK19921221 KOLÁŘ Michael . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . 2: 21 : 37 + 01 : 35
7.. 18 . NED19901218 VAN DER SANDEN Har BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . 2: 21 : 37 + 01 : 35
8.. 94 . CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . 2: 21 : 46 + 01 : 44
9.. 95 . CZE19790716 BEČKA Radek . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . 2: 22 : 04 + 02 : 02
10.. 9 . NED19910323 RIETBROEK Jesper . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . 2: 22 : 08 + 02 : 06
11.. 53 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . 2: 23 : 31 + 03 : 29
12.. 17 . NED19930714 KASTELIJN Ian . . . . . . . BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . 2: 23 : 36 + 03 : 34
13.. 49 . GER19900917 REINHARDT Theo . . . . . GER German national team . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
14.. 103 . CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
15.. 104 . CZE19890908 HUNAL Martin . . . . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
16.. 1 . CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
17.. 23 . NED19880615 BREEMES Stefan . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
18.. 113 . CZE19860907 ŠIMEK Jan . . . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
19.. 43 . GER19920129 WOTSCHKE Sebastian . . KED KED-Bianchi Berlin . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
20.. 46 . GER19930406 ZWINGENBERGER Phili KED KED-Bianchi Berlin . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
21.. 57 . GER19901210 STREIT Franc-Josef . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
22.. 65 . CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
23.. 91 . CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
24.. 38 . GER19920227 MÖLLER Nick . . . . . . . . RBB Roadsing-Brothers Bikes . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
25.. 35 . NED19871130 VAN DER WERF Teake-P RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
26.. 20 . NED19920605 BROERS Erwin . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
27.. 81 . SVK19931129 MALIK Róbert . . . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
28.. 42 . GER19921016 SCKARBATH Denis . . . . KED KED-Bianchi Berlin . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
29.. 59 . GER19840127 LECHERMANN Thomas KRR Kronawitter Run+RacePass 2: 24 : 41 + 04 : 39
30.. 24 . NED19910303 VAN DE POL Martin . . . DVW De Volharding/Wilton . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
31.. 12 . NED19910131 HANDGRAAF Sjors . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
32.. 34 . NED19890310 DE VRIES Berden . . . . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
33.. 33 . NED19820815 VAN DEN BERG Pim . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
34.. 2 . CZE19860519 HUDEČEK Jiří . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
35.. 63 . GER19891215 WEIDNER Maximilian . . . KRR Kronawitter Run+RacePass 2: 24 : 41 + 04 : 39
36.. 19 . NED19870513 DU PRIE Mick . . . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
37.. 10 . NED19891203 VAN DER NIET Rob . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
38.. 99 . CZE19920809 BOROŠ Michael . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
39.. 16 . NED19830401 VAN HEESWIJK Roy . . . BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
40.. 3 . CZE19800609 KOZUBEK Stanislav . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
41.. 7 . NED19850813 NIEWOLD Frank . . . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
42.. 118 . CZE19830928 RADOLF Tomáš . . . . . . . MX1 Madeta Fitness/Specialized 2: 24 : 41 + 04 : 39
43.. 39 . GER19930509 TENBRUCK Jonas . . . . . RBB Roadsing-Brothers Bikes . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
44.. 96 . CZE19711007 KACHLÍŘ Marcel . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
45.. 125 . CZE19921014 DVOŘÁK Tomáš . . . . . . MX2 KČCL 1900 . . . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
46.. 111 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
47.. 67 . CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
48.. 102 . CZE19830521 BÍNA Martin . . . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
49.. 14 . NED19890123 CASTELIJNS Twan . . . . . BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
50.. 6 . CZE19920926 VEČEŘA Jakub . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
51.. 132 . CZE19900813 ADEL Filip . . . . . . . . . . . MX3 KC Hlinsko . . . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 1 - . . . www.zmj.cz . . . 4.8.2012 - 11:48:02
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
DRUŽSTVA v / TEAMS CLASSIFICATION in : 3 . ETAPA / STAGE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team Code / Team
Time: Gap
Place Team Code / Team
Time: Gap
1.WHA Whirlpool-Author . . . . . 7: 04 : 49 + 00 : 00 | 10. KED KED-Bianchi Berlin . . . 7: 14 : 03 + 09 : 14
2.FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . 7: 08 : 31 + 03 : 42 | 11. DVW De Volharding/Wilton . 7: 14 : 03 + 09 : 14
3.CKA CK Atheny 2004 . . . . . . 7: 09 : 43 + 04 : 54 | 12. RUD Ruiter Dakkapellen . . . . 7: 14 : 03 + 09 : 14
52.. 97 . CZE19870725 BAMBULA Ondřej . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
53.. 26 . NED19920409 DEELEN Diederik . . . . . EXC Excelsior . . . . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
54.. 52 . GER19860106 SCHÄFER Stefan . . . . . . GER German national team . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
55.. 139 . CZE19930125 KOVÁŘ Radim . . . . . . . . MX5 ČR-MTB . . . . . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
56.. 58 . GER19910308 KRÜGEL Samuel . . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
57.. 126 . CZE19850812 SVOBODA Jan . . . . . . . . MX2 Yogi Racing Ostrava . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
58.. 93 . CZE19910424 SKALICKÝ Jiří . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
59.. 54 . GER19810907 GEORGES Martin . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
60.. 130 . CZE19760330 NĚMEC Luboš . . . . . . . . MX3 Vokolek-cycling-team . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
61.. 56 . GER19890211 SCHWARZHUBER Mark VCR Ratisbona Regensburg . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
62.. 123 . CZE19860219 HRADIL Jiří . . . . . . . . . . MX2 Force KCK Zlín . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
63.. 62 . GER19840909 KAPFHAMMER Thomas KRR Kronawitter Run+RacePass 2: 24 : 41 + 04 : 39
64.. 31 . NED19900301 SCHELLEVIS Rutger . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
65.. 80 . SVK19910207 MAČÁK Matúš . . . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
66.. 101 . CZE19931215 SKÁLA Jakub . . . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
67.. 90 . CZE19910923 MAŇOUSEK Josef . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
68.. 79 . SVK19920519 TARAGEL Filip . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
69.. 115 . CZE19921126 KŘENECKÝ Robin . . . . BCT Bohemia cycling team . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
70.. 68 . CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
71.. 140 . CZE19741016 JEŽEK Jiří . . . . . . . . . . . MX5 DAS-Duratec . . . . . . . . . . 2: 24 : 41 + 04 : 39
72.. 122 . SVK19730408 METLIČKA Václav . . . . MX1 Johnson Controls AŠ MB . 2: 24 : 41 + 04 : 39
73.. 11 . NED19910403 KOOT Christian . . . . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . 2: 24 : 56 + 04 : 54
74.. 88 . CZE19910121 HIRT Jan . . . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . 2: 24 : 56 + 04 : 54
75.. 21 . CAN19881229 PLAICE Keir . . . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . 2: 25 : 06 + 05 : 04
76.. 106 . CZE19840214 BRABEC Daniel . . . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . 2: 25 : 49 + 05 : 47
77.. 92 . CZE19810924 SOUKUP Josef . . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . 2: 26 : 13 + 06 : 11
78.. 66 . CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . 2: 26 : 13 + 06 : 11
AB .. 100 . CZE19820919 KÁŠEK David . . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . .
AB .. 110 . CZE19920414 BLAŽEJ David . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . .
AB .. 112 . CZE19891230 ŠIMEK Adam . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . .
AB .. 137 . CZE19850108 KULHAVÝ Jaroslav . . . . MX5 ČR-MTB . . . . . . . . . . . . . .
DNS .. 136 . CZE19871115 KÖNIG Leopold . . . . . . . MX4 NetApp . . . . . . . . . . . . . . .
Uvedené časy jsou bez bonifikací a penalizací. / All times are without bonifications and penalties.
Nombre de partans/Number of startes/Počet startujících : 82
Coureurs hors délai/Riders finishing out of time limit/Počet závodníků po limitu : 0
AB=Abandon/Did not Finish/Vzdal DNS=Non partant/ Did not Start/Nenastoupil na start
DQ=Disqualifié/Disqualified/Diskvalifikace DOP=Dopage/Doping/Doping
OTL=Hors délai/Outside Time Limit/Po časovém limitu
Coureurs ayant abandonné/Riders abandoning the Race /Počet vzdalých závodníků : 4
ODV=Odvolán
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BODOVACÍ SOUTĚŽ v etapě / INDIVIDUAL POINTS COMPETITION in stage:
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
Place No. Surname / Name Points Place No. Surname / Name Points
1 .4 PAĎOUR František . . . . . . . . . 25 9 9.5 BEČKA Radek . . . . . . . . . . . . . 7
2 8.7 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . . . . . . 20 10 .9 RIETBROEK Jesper . . . . . . . . . 6
3 .5 HOŠEK Josef . . . . . . . . . . . . . . 16 11 5.3 BOUBAL Martin . . . . . . . . . . . 5
4 4.7 BOMMEL Henning . . . . . . . . . 14 12 1.7 KASTELIJN Ian . . . . . . . . . . . . 4
5 12.0 SISR František . . . . . . . . . . . . . 12 13 4.9 REINHARDT Theo . . . . . . . . . . 3
6 7.7 KOLÁŘ Michael . . . . . . . . . . . . 10 14 10.3 KROTKÝ Rostislav . . . . . . . . . 2
7 1.8 VAN DER SANDEN Harm . . . . 9 15 10.4 HUNAL Martin . . . . . . . . . . . . 1
8 9.4 HEBÍK Martin . . . . . . . . . . . . . 8 .
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 2 - . . . www.zmj.cz . . . 4.8.2012 - 11:48:02
4.BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . 7: 09 : 54 + 05 : 05 | 13. KRR Kronawitter Run+RacePa 7: 14 : 03 + 09 : 14
5.GER German national team . . 7: 10 : 03 + 05 : 14 | 14. CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . 7: 14 : 03 + 09 : 14
6.SVK Slovensko . . . . . . . . . . . 7: 10 : 59 + 06 : 10 | 15. FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . 7: 14 : 03 + 09 : 14
7.MX1 MIX 1 . . . . . . . . . . . . . . 7: 10 : 59 + 06 : 10 | 16. MX2 MIX 2 . . . . . . . . . . . . . . 7: 14 : 03 + 09 : 14
8.SCT SwABo Cycling Team . . 7: 11 : 30 + 06 : 41 | 17. VYC Vysočina Cycling . . . . . . 7: 15 : 11 + 10 : 22
9.VCR Ratisbona Regensburg . . 7: 12 : 53 + 08 : 04 | .
VRCHAŘSKÉ PRÉMIE v / MOUNTAIN PRIME in : 3 . ETAPA / STAGE
Vepřová 12km Vepřová 33km
1 .. 97 BAMBULA Ondřej . . . . . CCT ČEZ Cyklo 4 b | 1 .. 87 . ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 20 4 b
2 .. 87 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2 b | 2 .. 5 . HOŠEK Josef . . . . . . . . . . WHA Whirlpool-Au 2 b
3 .. 4 PAĎOUR František . . . . . WHA Whirlpool- 1 b | 3 .. 4 . PAĎOUR František . . . . . WHA Whirlpool-Au 1 b
Vepřová 57km Vepřová 80km
1 .. 87 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 4 b | 1 .. 87 . ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 20 4 b
2 .. 5 HOŠEK Josef . . . . . . . . . . WHA Whirlpool- 2 b | 2 .. 5 . HOŠEK Josef . . . . . . . . . . WHA Whirlpool-Au 2 b
3 .. 4 PAĎOUR František . . . . . WHA Whirlpool- 1 b | 3 .. 4 . PAĎOUR František . . . . . WHA Whirlpool-Au 1 b
CELKOVÉ VÝSLEDKY po / GENERAL CLASSIFICATION 3 . ETAPĚ / STAGE
Celková délka / Distance du Course : 300,8 km Rychlost vítěze / Moyenne du vainqueur : 38,892 km/h
Poř St.čís. Kod UCI Příjmení / Jméno Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Place No. UCI Code Surname / Nam Team Code / Team
Time: Gap
after :
1 . 1 . CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 7: 43 : 57 + 00:00
2 . 3 . CZE19800609 KOZUBEK Stanislav . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 7: 44 : 10 + 00:13
3 . 2 . CZE19860519 HUDEČEK Jiří . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 7: 45 : 06 + 01:09
4 . 65 . CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 7: 45 : 25 + 01:28
5 . 5 . CZE19911223 HOŠEK Josef . . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 7: 46 : 45 + 02:48
6 . 4 . CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 7: 47 : 50 + 03:53
7 . 87 . CZE19930511 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . . . . 7: 49 : 06 + 05:09
8 . 49 . GER19900917 REINHARDT Theo . . . . . GER German national team . . . . . . 7: 49 : 49 + 05:52
9 . 52 . GER19860106 SCHÄFER Stefan . . . . . . GER German national team . . . . . . 7: 51 : 33 + 07:36
10 . 68 . CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 7: 52 : 14 + 08:17
11 . 88 . CZE19910121 HIRT Jan . . . . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . . . . 7: 52 : 50 + 08:53
12 . 47 . GER19830223 BOMMEL Henning . . . . . GER German national team . . . . . . 7: 52 : 51 + 08:54
13 . 99 . CZE19920809 BOROŠ Michael . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . . . . 7: 52 : 59 + 09:02
14 . 67 . CZE19930823 CHLUPÁČ Dominik . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 7: 53 : 17 + 09:20
15 . 18 . NED19901218 VAN DER SANDEN Harm BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . . . . 7: 53 : 34 + 09:37
16 . 94 . CZE19821111 HEBÍK Martin . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 7: 53 : 43 + 09:46
17 . 53 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . 7: 55 : 05 + 11:08
18 . 33 . NED19820815 VAN DEN BERG Pim . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 7: 56 : 15 + 12:18
19 . 14 . NED19890123 CASTELIJNS Twan . . . . . BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . . . . 7: 56 : 15 + 12:18
20 . 62 . GER19840909 KAPFHAMMER Thomas KRR Kronawitter Run+RacePassau . 7: 56 : 15 + 12:18
21 . 103 . CZE19761019 KROTKÝ Rostislav . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . . . . 7: 56 : 38 + 12:41
22 . 91 . CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 7: 56 : 38 + 12:41
23 . 20 . NED19920605 BROERS Erwin . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 7: 56 : 38 + 12:41
24 . 111 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . . . . 7: 56 : 38 + 12:41
25 . 118 . CZE19830928 RADOLF Tomáš . . . . . . . MX1 Madeta Fitness/Specialized . . 7: 56 : 38 + 12:41
26 . 6 . CZE19920926 VEČEŘA Jakub . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . 7: 56 : 38 + 12:41
27 . 97 . CZE19870725 BAMBULA Ondřej . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . . . . 7: 56 : 38 + 12:41
28 . 140 . CZE19741016 JEŽEK Jiří . . . . . . . . . . . MX5 DAS-Duratec . . . . . . . . . . . . . 7: 56 : 38 + 12:41
29 . 104 . CZE19890908 HUNAL Martin . . . . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . . . . 7: 56 : 51 + 12:54
30 . 102 . CZE19830521 BÍNA Martin . . . . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . . . . 7: 57 : 22 + 13:25
31 . 79 . SVK19920519 TARAGEL Filip . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . 7: 58 : 07 + 14:10
32 . 123 . CZE19860219 HRADIL Jiří . . . . . . . . . . MX2 Force KCK Zlín . . . . . . . . . . . 7: 58 : 07 + 14:10
33 . 17 . NED19930714 KASTELIJN Ian . . . . . . . BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . . . . 7: 59 : 36 + 15:39
34 . 113 . CZE19860907 ŠIMEK Jan . . . . . . . . . . . CKP CK Příbram . . . . . . . . . . . . . . 8: 00 : 16 + 16:19
35 . 57 . GER19901210 STREIT Franc-Josef . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . 8: 00 : 16 + 16:19
36 . 59 . GER19840127 LECHERMANN Thomas KRR Kronawitter Run+RacePassau . 8: 00 : 16 + 16:19
37 . 34 . NED19890310 DE VRIES Berden . . . . . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 8: 00 : 26 + 16:29
38 . 23 . NED19880615 BREEMES Stefan . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 8: 00 : 41 + 16:44
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 3 - . . . www.zmj.cz . . . 4.8.2012 - 11:48:03
. VAN DER 39 35 . NED19871130 WERF Teake-Pi RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 8: 00 : 41 + 16:44
40 . 7 . NED19850813 NIEWOLD Frank . . . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . . . . 8: 00 : 41 + 16:44
41 . 38 . GER19920227 MÖLLER Nick . . . . . . . . RBB Roadsing-Brothers Bikes . . . . . 8: 03 : 08 + 19:11
42 . 21 . CAN19881229 PLAICE Keir . . . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 8: 03 : 32 + 19:35
43 . 125 . CZE19921014 DVOŘÁK Tomáš . . . . . . MX2 KČCL 1900 . . . . . . . . . . . . . . . 8: 03 : 35 + 19:38
44 . 126 . CZE19850812 SVOBODA Jan . . . . . . . . MX2 Yogi Racing Ostrava . . . . . . . . 8: 03 : 35 + 19:38
45 . 122 . SVK19730408 METLIČKA Václav . . . . MX1 Johnson Controls AŠ MB . . . . 8: 04 : 12 + 20:15
46 . 43 . GER19920129 WOTSCHKE Sebastian . . KED KED-Bianchi Berlin . . . . . . . . 8: 04 : 20 + 20:23
47 . 139 . CZE19930125 KOVÁŘ Radim . . . . . . . . MX5 ČR-MTB . . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 04 : 20 + 20:23
48 . 132 . CZE19900813 ADEL Filip . . . . . . . . . . . MX3 KC Hlinsko . . . . . . . . . . . . . . . 8: 04 : 20 + 20:23
49 . 54 . GER19810907 GEORGES Martin . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . 8: 04 : 20 + 20:23
50 . 9 . NED19910323 RIETBROEK Jesper . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . . . . 8: 04 : 24 + 20:27
51 . 130 . CZE19760330 NĚMEC Luboš . . . . . . . . MX3 Vokolek-cycling-team . . . . . . . 8: 05 : 49 + 21:52
52 . 80 . SVK19910207 MAČÁK Matúš . . . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 05 : 49 + 21:52
53 . 12 . NED19910131 HANDGRAAF Sjors . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . . . . 8: 05 : 57 + 22:00
54 . 90 . CZE19910923 MAŇOUSEK Josef . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . . . . 8: 06 : 05 + 22:08
55 . 26 . NED19920409 DEELEN Diederik . . . . . EXC Excelsior . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 06 : 35 + 22:38
56 . 120 . CZE19930317 SISR František . . . . . . . . MX1 ASC Dukla Praha . . . . . . . . . . 8: 06 : 54 + 22:57
57 . 106 . CZE19840214 BRABEC Daniel . . . . . . . VYC Vysočina Cycling . . . . . . . . . . 8: 06 : 57 + 23:00
58 . 81 . SVK19931129 MALIK Róbert . . . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 07 : 20 + 23:23
59 . 66 . CZE19930209 HAMPL Petr . . . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . 8: 08 : 52 + 24:55
60 . 24 . NED19910303 VAN DE POL Martin . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 8: 10 : 49 + 26:52
61 . 101 . CZE19931215 SKÁLA Jakub . . . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . . . . 8: 10 : 49 + 26:52
62 . 77 . SVK19921221 KOLÁŘ Michael . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . 8: 11 : 36 + 27:39
63 . 42 . GER19921016 SCKARBATH Denis . . . . KED KED-Bianchi Berlin . . . . . . . . 8: 11 : 40 + 27:43
64 . 16 . NED19830401 VAN HEESWIJK Roy . . . BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . . . . 8: 11 : 59 + 28:02
65 . 31 . NED19900301 SCHELLEVIS Rutger . . . RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . . . . . 8: 12 : 01 + 28:04
66 . 93 . CZE19910424 SKALICKÝ Jiří . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 8: 13 : 47 + 29:50
67 . 39 . GER19930509 TENBRUCK Jonas . . . . . RBB Roadsing-Brothers Bikes . . . . . 8: 13 : 58 + 30:01
68 . 58 . GER19910308 KRÜGEL Samuel . . . . . . VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . 8: 14 : 04 + 30:07
69 . 11 . NED19910403 KOOT Christian . . . . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . . . . 8: 14 : 55 + 30:58
70 . 95 . CZE19790716 BEČKA Radek . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 8: 15 : 01 + 31:04
71 . 96 . CZE19711007 KACHLÍŘ Marcel . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 8: 17 : 38 + 33:41
72 . 63 . GER19891215 WEIDNER Maximilian . . . KRR Kronawitter Run+RacePassau . 8: 17 : 38 + 33:41
73 . 56 . GER19890211 SCHWARZHUBER Mark VCR Ratisbona Regensburg . . . . . . 8: 17 : 38 + 33:41
74 . 46 . GER19930406 ZWINGENBERGER Phili KED KED-Bianchi Berlin . . . . . . . . 8: 18 : 58 + 35:01
75 . 19 . NED19870513 DU PRIE Mick . . . . . . . . . DVW De Volharding/Wilton . . . . . . 8: 18 : 58 + 35:01
76 . 10 . NED19891203 VAN DER NIET Rob . . . . SCT SwABo Cycling Team . . . . . . . 8: 18 : 58 + 35:01
77 . 92 . CZE19810924 SOUKUP Josef . . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . 8: 19 : 10 + 35:13
78 . 115 . CZE19921126 KŘENECKÝ Robin . . . . . BCT Bohemia cycling team . . . . . . . 8: 24 : 57 + 41:00
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bodovací soutěž/Classement des Points . . . Fialový trikot/Maillot violet (Prvních 10 závodníků.)
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 5 CZE19911223 HOŠEK Josef . . . . . . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 41
2 . 87 CZE19930511 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . . . . . 36
3 . 1 CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 34
4 . 4 CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 33
DRUŽSTVA po / TEAMS CLASSIFICATION after : 3 . ETAPĚ / STAGE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Place Team Code / Team
Time: Gap
Place Team Code / Team
Time: Gap
1. WHA Whirlpool-Author . . . . . . 23: 02: 50 + 00 : 00 | 10 . DVW De Volharding/Wilton . 24: 00 : 26 + 57: 36
2. FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . 23: 31: 00 + 28 : 10 | 11 . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . 24: 01 : 31 + 58: 41
3. GER German national team . . . 23: 34: 19 + 31 : 29 | 12 . MX2 MIX 2 . . . . . . . . . . . . . . 24: 05 : 17 + 1: 02: 27
4. CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . 23: 46: 59 + 44 : 09 | 13 . MX1 MIX 1 . . . . . . . . . . . . . . 24: 07 : 44 + 1: 04: 54
5. CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . 23: 48: 09 + 45 : 19 | 14 . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . 24: 08 : 12 + 1: 05: 22
6. BAD Baby-Dump . . . . . . . . . . . 23: 49: 25 + 46 : 35 | 15 . KRR Kronawitter Run+RacePa 24: 10 : 18 + 1: 07: 28
7. VYC Vysočina Cycling . . . . . . 23: 56: 43 + 53 : 53 | 16 . SCT SwABo Cycling Team . . . 24: 11 : 02 + 1: 08: 12
8. RUD Ruiter Dakkapellen . . . . . 23: 57: 22 + 54 : 32 | 17 . KED KED-Bianchi Berlin . . . . 24: 25 : 58 + 1: 23: 08
9. VCR Ratisbona Regensburg . . . 23: 59: 41 + 56 : 51 | .
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 4 - . . . www.zmj.cz . . . 4.8.2012 - 11:48:03
ROZDĚLENÍ TRIKOTŮ po / PRESENTATION JERSEY after :
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
3 . ETAPĚ / STAGE
Žlutý trikot/Maillot jaune . . . . . .
Fialový trikot/Maillot violet . . . .
Zelený trikot/Maillot vert . . . . .
15
87
CZE19780307 .
.
.
CZE19911223 .
CZE19930511 .
BUCHÁČEK Tomáš . . . .
HOŠEK Josef . . . . . . . .
ČERNÝ Josef . . . . . . . .
WHA Whirlpool-Author
WHA Whirlpool-Author
CKA CK Atheny 2004
:
:
:
5 . 3 CZE19800609 KOZUBEK Stanislav . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 32
6 . 65 CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . 22
7 . 2 CZE19860519 HUDEČEK Jiří . . . . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 21
8 . 52 GER19860106 SCHÄFER Stefan . . . . . . . . . GER German national team . . . . . . . 20
9 . 68 CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . 16
10 . 47 GER19830223 BOMMEL Henning . . . . . . . . GER German national team . . . . . . . 15
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Vrchařská soutěž/Classement des Grimpeurs . Zelený trikot/Maillot vert
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 87 CZE19930511 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . . . . . CKA CK Atheny 2004 . . . . . . . . . . . 26
2 . 5 CZE19911223 HOŠEK Josef . . . . . . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 14
3 . 68 CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . 9
4 . 97 CZE19870725 BAMBULA Ondřej . . . . . . . . CCT ČEZ Cyklo Tábor . . . . . . . . . . . 8
5 . 1 CZE19780307 BUCHÁČEK Tomáš . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 8
6 . 4 CZE19880119 PAĎOUR František . . . . . . . . WHA Whirlpool-Author . . . . . . . . . . 4
7 . 65 CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . . . . . FAB Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . 3
8 . 52 GER19860106 SCHÄFER Stefan . . . . . . . . . GER German national team . . . . . . . 2
9 . 93 CZE19910424 SKALICKÝ Jiří . . . . . . . . . . . FOZ Focus Znojmo . . . . . . . . . . . . . . 1
Close