1. WILLEMS Mario (Kingsnorth International Wheelers) de 113,1 km in 02:43:17
2. DHAENE Brecht (VL Technics-Abutriek CT)op 01"
3. DE DEYN Jurgen (Dirk Verstuyft CT) op 03"
4. MOTTE David (Vlaams-Brabantse Afdeling) op 02'02"
5. DESMET Jeroen (United Cycling Team St-Truiden)op 02'07"
6. VAN BRAECKEL Kenny (A.S.B. Parein-Rogelli CT)02'24"
7. VAN ACKER Kevin (VL Technics-Abutriek CT)
8. CARDOEN Henryk (Geofco Ville d'Alger)
9. VANHUFFEL Wim (Wetterse Dakwerken-Autoglas Wetteren CT)
10.BACKAERT Frederik (United Cycling Team St Truiden)
11.KESTELEYN Maarten (United Cycling Team St Truiden)
12.DE WAELE Wim (KSV Deerlijk Gaverzicht-Matexi)
13.POLS Thibaut (Isorex Cycling team)
14.DESMECHT David (Lotto Belisol U23)
15.SCHEIRLINCKX Bert (Geofco Ville d'Alger)
16.HEIRWEGH Bart (Wimi Games-St Martinus CT-Kerksken)
17.WEECKERS Timmy (Team-Thielemans & Co)
18.BROES Michiel (Rock XWerchter CT)
19.VLAEMINCK Jonathan (Wimi Games-St Martinus CT-Kerksken)
20.VANDEN HEEDE Matthias (United Cycling Team St Truiden)
21.SAELENS Andres (CT Soenens-Construkt Glas)
22.VAN DE KEER Kevin (A.S.B. Parein Rogelli CT)
23.CALLEBAUT Kevin (Team Aliplast)
24.DE PAEPE Pieter (Terra Footwear-Bicycle Line)
25.YOUNG Finlay (Asfra Racing Team)
26.FRAZER Mauricio (Start CT Atacama)
27.VAN DER HAEGHEN Ruben (Wimi-Games St Martinus CT- Kerksken)
28.VAN DE PERRE Dimitri (Wimi Games - St Martinus CT _ Kerksken)
29.BEULENS David (WSV Artevelde Gent)
30.VAN DER SCHUEREN Kenny (Worldofbike.gr)
31.VIDTS Andy (Van Eyck Sport)
32.ELPERS Elroy (Van Der Vurst CT)
33.ADRIAENS Yannick (Team Fuga MTB)
34.LOPEZ Gustavo (Start Cycling BT Team)
35.TACK Thibaud (Isorex Cycling Team)
36.HOFMAN Bart (Afd.Oost-Vlaanderen)
37.LEYN Ward (WC De Molenspurters Meulebeke)
38.D'HOLLANDERS Mathias (Flemish Cycling Projects)
39.VAN HELSUWE Nicholas (KSV Deerlijk Gaverzicht-Matexi)
40.DE TROCH Thomas (Van Eyck Sport)
41.CALLAERT Sven (Royal Cureghem Sportif)
42.DEBUSSCHERE Nick (WK Noord West Brabant)
43.DE MULDER Gregory (Cycling 2011)
44.SMULDERS Jonas (Royal Cureghem Sportif)
45.TEASDALE Joshua (EFC Omega Quick Step)
46.VAN LOOY Diego (Bofrost-Prorace CT)
47.MC DONALD Ewen (Mirmil Cycling Team)
48.WHITE Tathan (Via Sport)
49.VAN DE PONTSEELE Kristof (A.S.B. Parein-Rogelli CT)
50.DE HERTOG Kjel (Atletiek Hulshout)
51.GRAHAM Hamish (Asfra Racing Team)
52.VAN DER PERRE Maureno (Royal Cureghem Sportif)
53.VAN RYMENANT Gillian (Terra Footwear-Bicycle Line)
54.PERSOONS Wim (Wimi-Games St Martinus CT- Kerksken)
55.GUERRERO Andres (United Cycling Team St Truiden)
56.DEBACQUER Joris (Isorex Cycling Team)
57.VANDAELE Thijs (Isorex Cycling Team)
58.VAN BOXSTAEL Jens (Wimi Games-St Martinus CT-Kerksken)
59.MAES Wim (Cycling 2011)
60.VAN GUCHT Sten (WC De Sprinters Malderen)
61.COPPENS Matthias (Cycling 2011)
62.MARIUS Kristof (Wetterse Dakwerken-Autoglas Wetteren CT)
63.VAN DE MAELE Glenn (T.Palm-Pôle Continental Wallon)
64.DE VOS Lucas (KSV Deerlijk)
65.DE BEER Tom (Afd.Oost-Vlaanderen)
66.FROST Niall (Moonglu)
67.DURANT Joaquim (Bofrost-Steria)
68.VAN CLEEMPUTTE Timmy (Royal Cureghem Sportif)
69.DE KOKER Mario (Van Eyck Sport)
70.ELLERM NORTON Darry (Pegasus Cycling)
Close