1.. 67 . POL19830203 SMOLEN Tomasz . . . . . . . POL Polský národní tým1 . . . . . 2: 45 : 38 + 00 : 00 10
2.. 34 . CZE19880724 HAČECKÝ Martin . . . . . . ADP ASC Dukla Praha . . . . . . . 2: 45 : 41 + 00 : 03 6
3.. 30 . CZE19861001 HOCHMANN Jiří . . . . . . . ADP ASC Dukla Praha . . . . . . . 2: 46 : 11 + 00 : 33 4
4.. 61 . POL19820510 BODNAR Lukasz . . . . . . . POL Polský národní tým 2 . . . . . 2: 46 : 14 + 00 : 36
5.. 31 . CZE19741013 KADLEC Milan . . . . . . . . ADP ASC Dukla Praha . . . . . . . 2: 46 : 14 + 00 : 36
6.. 24 . NED19901218 *SANDEN Harm . . . . . . . BDL BabyDump-Lemmens-Wilo 2: 46 : 14 + 00 : 36
7.. 73 . POL19750830 JEŽOWSKI Krzysztof . . . BGZ BGZ Bank . . . . . . . . . . . . . 2: 46 : 14 + 00 : 36
8.. 25 . NED19910827 *DE GREEF Robert . . . . . BDL BabyDump-Lemmens-Wilo 2: 46 : 14 + 00 : 36
9.. 66 . POL19840306 MARCZYNSKI Tomasz . . POL Polský národní tým1 . . . . . 2: 46 : 14 + 00 : 36 3
10.. 74 . GER19870309 KALZ Marcel . . . . . . . . . . KED KED Bianchi Team Berlin 2: 46 : 14 + 00 : 36 2
11.. 69 . POL19880124 JANISZEWSKI Sylwester . POL Polský národní tým1 . . . . . 2: 46 : 14 + 00 : 36
12.. 71 . POL19770223 LISOWICZ Tomasz . . . . BGZ BGZ Bank . . . . . . . . . . . . . 2: 46 : 14 + 00 : 36
13.. 32 . CZE19770912 BLÁHA Martin . . . . . . . . . ADP ASC Dukla Praha . . . . . . . 2: 46 : 14 + 00 : 36
14.. 49 . CZE19820528 KESL Michal . . . . . . . . . . TFF Team Fanflash-Nutrixxion . 2: 46 : 16 + 00 : 38
15.. 11 . CZE19870725 BAMBULA Ondřej . . . . . CTT Cyklo Team Tábor . . . . . . 2: 46 : 16 + 00 : 38
16.. 12 . CZE19920809 *BOROŠ Michael . . . . . . CTT Cyklo Team Tábor . . . . . . 2: 46 : 16 + 00 : 38 1
17.. 78 . GER19920129 *WOTSCHKE Sebastian . . KED KED Bianchi Team Berlin 2: 46 : 16 + 00 : 38 3
18.. 63 . POL19770623 KIENDYŠ Tomasz . . . . . POL Polský národní tým 2 . . . . . 2: 46 : 16 + 00 : 38
19.. 75 . GER19900916 *PIDUN Eric . . . . . . . . . . . KED KED Bianchi Team Berlin 2: 46 : 19 + 00 : 41
20.. 37 . CZE19920713 *VRÁŽEL Viktor . . . . . . . ADP KC Kooperativa Jablonec n. 2: 46 : 19 + 00 : 41
21.. 70 . POL19740227 REBIEWSKI Jaroslaw . . . BGZ BGZ Bank . . . . . . . . . . . . 2: 46 : 19 + 00 : 41
22.. 23 . NED19890512 *RAYER Bruce . . . . . . . . . BDL BabyDump-Lemmens-Wilo 2: 46 : 19 + 00 : 41
23.. 10 . CZE19820919 KÁŠEK David . . . . . . . . . CTT Cyklo Team Tábor . . . . . . . 2: 46 : 19 + 00 : 41
24.. 76 . GER19831006 BENGSCH Robert . . . . . . . KED KED Bianchi Team Berlin 2: 46 : 19 + 00 : 41
25.. 19 . CZE19890502 *WOLF Jan . . . . . . . . . . . . CKP CK Windoor´s Příbram . . . 2: 46 : 19 + 00 : 41
26.. 28 . NED19871014 DROOGMANS Thijs . . . . BDL BabyDump-Lemmens-Wilo 2: 46 : 22 + 00 : 44
27.. 54 . CZE19830928 RADOLF Tomáš . . . . . . . . TFF Team Fanflash-Nutrixxion . 2: 46 : 22 + 00 : 44
28.. 8 . CZE19900312 *SALAJ Tomáš . . . . . . . . . MX1SKC Prostějov . . . . . . . . . . 2: 46 : 25 + 00 : 47
29.. 20 . RUS19880310 VALYNIN Sergey . . . . . . CKP CK Windoor´s Příbram . . . 2: 46 : 28 + 00 : 50
30.. 14 . CZE19920317 *POLNICKÝ Radek . . . . CTT Empella Czech Team . . . . . 2: 46 : 32 + 00 : 54
31.. 22 . NED19920301 *MAREL Jelle . . . . . . . . . BDL BabyDump-Lemmens-Wilo 2: 46 : 32 + 00 : 54
32.. 18 . RUS19900101 *LOZINSKIY Denis . . . . . CKP CK Windoor´s Příbram . . . 2: 46 : 32 + 00 : 54
33.. 1 . CZE19820322 KYZIVÁT Vladimír . . . . . JCA Johnson Controls AŠ MB . . 2: 46 : 32 + 00 : 54
34.. 68 . POL19880227 HONKISZ Adrian . . . . . . . POL Polský národní tým1 . . . . . 2: 46 : 32 + 00 : 54
35.. 45 . CZE19790716 BEČKA Radek . . . . . . . . . MX3 Fous cycling Znojmo . . . . 2: 46 : 32 + 00 : 54
36.. 58 . POL19840911 MATYSIAK Bartloiej . . . POL Polský národní tým 2 . . . . . 2: 46 : 35 + 00 : 57
37.. 36 . CZE19880211 DOSTÁL Jan . . . . . . . . . . ADP ASC Dukla Praha . . . . . . . 2: 46 : 35 + 00 : 57 1
38.. 41 . CZE19840623 STANĚK Lukáš . . . . . . . MX2 CyklotréninkFr. Trkal . . . . 2: 46 : 35 + 00 : 57
39.. 16 . RUS19900709 *TOPORISHEV Maksim . CKP CK Windoor´s Příbram . . . 2: 46 : 40 + 01 : 02 2
40.. 33 . CZE19830719 KAŇKOVSKÝ Alois . . . . ADP ASC Dukla Praha . . . . . . . 2: 46 : 40 + 01 : 02
41.. 13 . CZE19931215 *SKÁLA Jakub . . . . . . . . . CTT Cyklo Team Tábor . . . . . . 2: 46 : 40 + 01 : 02
42.. 77 . GER19860114 MULLER Robert . . . . . . . . KED KED Bianchi Team Berlin 2: 46 : 40 + 01 : 02
43.. 17 . CZE19891230 *ŠIMEK Adam . . . . . . . . . CKP CK Windoor´s Příbram . . . 2: 46 : 59 + 01 : 21
44.. 15 . CZE19891207 *ZAORAL Marek . . . . . . . CKP CK Windoor´s Příbram . . . 2: 46 : 14 + 00 : 36
45.. 60 . POL19830127 JANIACZYK Blažej . . . . POL Polský národní tým 2 . . . . . 2: 47 : 24 + 01 : 46
46.. 62 . POL19881014 CHARUCKI Pawel . . . . . POL Polský národní tým 2 . . . . . 2: 47 : 45 + 02 : 07
47.. 64 . POL19880303 ZIELINSKI Kamil . . . . . . POL Polský národní tým1 . . . . . . 2: 50 : 58 + 05 : 20
48.. 65 . POL19860427 BATEK Dariusz . . . . . . . . POL Polský národní tým1 . . . . . 2: 50 : 58 + 05 : 20
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 1 - . . . www.zmj.cz . . . 10.6.2011 - 18:49:07
Poř. Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
DRUŽSTVA / CLASSEMENT DES EQUIPES : 2 . ETAPA / ÉTAPE
Poř. Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Rang Code EQU / Equipe
Temps Écart
Rang Code EQU / Equipe
Temps Écart
1.ADP ASC Dukla Praha . . . . . 8: 18 : 06 + 00 : 00 | 8. CKP CK Windoor´s Příbram . . 8: 19 : 19 + 01 : 13
2.POL Polský národní tým1 . . . . 8: 18 : 06 + 00 : 00 | 9. TFF Team Fanflash-Nutrixxio 8: 24 : 51 + 06 : 45
3.BDL BabyDump-Lemmens-Wi 8: 18 : 47 + 00 : 41 | 10. MX2 Mix 2 . . . . . . . . . . . . . . . 8: 34 : 11 + 16 : 05
4.BGZ BGZ Bank . . . . . . . . . . . 8: 18 : 47 + 00 : 41 | 11. MX3 Mix 3 8: 35 : 21 + 17 : 15
5.KED KED Bianchi Team Berl 8: 18 : 49 + 00 : 43 | 12. MX1 Mix 1 . . . . . . . . . . . . . . . 8: 35 : 55 + 17 : 49
6.CTT Cyklo Team Tábor . . . . . 8: 18 : 51 + 00 : 45 | 13. JCA Johnson Controls AŠ MB 8: 44 : 40 + 26 : 34
7.POL Polský národní tým 2 . . . 8: 19 : 05 + 00 : 59 | .
RYCHLOSTNÍ PRÉMIE / LES SPRINTS VOLANTS : 2 . ETAPA / ÉTAPE
Lidice 60km Lidice 90km
1 .. 78 . *WOTSCHKE Sebastian . KED KED Bianch 3 b | 1 .. 66 . MARCZYNSKI Tomasz . . POL Polský národní 3 b
2 .. 74 . KALZ Marcel . . . . . . . . . . KED KED Bianch 2 b | 2 .. 16 . *TOPORISHEV Maksim . CKP CK Windoor´s 2 b
3 .. 36 . DOSTÁL Jan . . . . . . . . . . ADP ASC Dukla 1 b | 3 .. 12 . *BOROŠ Michael . . . . . . . CTT Cyklo Team Tá 1 b
CELKOVÉ VÝSLEDKY PO / CLASSEMENT GÉNÉRAL 2 . ETAPĚ / ÉTAPE
Celková délka / Distance du Course : 131,0 km Rychlost vítěze / Moyenne du vainqueur : 43,769 km/h
Poř. St.čís. Kod UCI Příjmení, jméno Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Place Doss. Code UCI Nom Prenom Kode EQU / Equipe
Temps: Écart
APRES :
1 . 61 . POL19820510 BODNAR Lukasz . . . . . . . POL Polský národní tým 2 . . . . . . . . 2: 59 : 34 + 00:00
2 . 30 . CZE19861001 HOCHMANN Jiří . . . . . . . ADP ASC Dukla Praha . . . . . . . . . . 2: 59 : 43 + 00:09
3 . 31 . CZE19741013 KADLEC Milan . . . . . . . . ADP ASC Dukla Praha . . . . . . . . . . 2: 59 : 44 + 00:10
4 . 34 . CZE19880724 HAČECKÝ Martin . . . . . . ADP ASC Dukla Praha . . . . . . . . . . 2: 59 : 46 + 00:12
5 . 66 . POL19840306 MARCZYNSKI Tomasz . . POL Polský národní tým1 . . . . . . . . 2: 59 : 51 + 00:17
6 . 67 . POL19830203 SMOLEN Tomasz . . . . . . . POL Polský národní tým1 . . . . . . . . 2: 59 : 53 + 00:19
7 . 32 . CZE19770912 BLÁHA Martin . . . . . . . . . ADP ASC Dukla Praha . . . . . . . . . . 3: 00 : 04 + 00:30
8 . 63 . POL19770623 KIENDYŠ Tomasz . . . . . POL Polský národní tým 2 . . . . . . . . 3: 00 : 15 + 00:41
49.. 38 . CZE19860502 VEJMELKA David . . . . . MX2 Luca Team Belqium . . . . . 2: 51 : 21 + 05 : 43
50.. 59 . POL19840619 TACIAK Mateusz . . . . . . POL Polský národní tým 2 . . . . . 2: 51 : 43 + 06 : 05
51.. 29 . NED19811213 KOOIJMANS Ruud . . . . . BDL BabyDump-Lemmens-Wilo 2: 52 : 13 + 06 : 35
52.. 57 . CZE19880828 VOBORA Ondřej . . . . . . . TFF Team Fanflash-Nutrixxion . 2: 52 : 13 + 06 : 35
53.. 44 . CZE19851105 KŘIVÁNEK Jiří . . . . . . . . MX3 Fous cycling Znojmo . . . . . 2: 52 : 13 + 06 : 35
54.. 35 . CZE19870329 HAČECKÝ Vojtěch . . . . . ADP ASC Dukla Praha . . . . . . . 2: 54 : 34 + 08 : 56
55.. 7 . CZE19900816 *MARŠÁLEK Nikolas . . . MX1SKC Prostějov . . . . . . . . . . 2: 54 : 34 + 08 : 56
56.. 9 . CZE19860219 HRADIL Jiří . . . . . . . . . . . MX1 KCK Cykloteam Zlín . . . . 2: 54 : 56 + 09 : 18
57.. 2 . CZE19931127 *KUBÍN Michael . . . . . . . JCA Johnson Controls AŠ MB . 2: 55 : 39 + 10 : 01
58.. 40 . CZE19910303 *NOVOTNÝ Oldřich . . . MX2 Cyklo Velešín . . . . . . . . . . 2: 56 : 15 + 10 : 37
59.. 46 . CZE19920717 *OHŘÁL Adam . . . . . . . . MX3 TJ Favorit Brno . . . . . . . . . 2: 56 : 36 + 10 : 58
60.. 43 . CZE19920508 *MITAS Lukáš . . . . . . . . MX2 RBB Invest Jinř.Hradec . . . 3: 02 : 29 + 16 : 51
61.. 3 . CZE19940223 *OBERMAJER Filip . . . . . JCA Johnson Controls AŠ MB . 3: 02 : 29 + 16 : 51
62.. 79 . CZE19940724 *VEČEŘA Michal . . . . . . CKP CK Windoor´s Příbram . . . 3: 04 : 13 + 18 : 35
63.. 5 . CZE19940111 *ŘEHÁK Jiří . . . . . . . . . . JCA Johnson Controls AŠ MB . 3: 05 : 34 + 19 : 56
OTL 64.. 42 . CZE19881001 HOLICKÝ Tomáš . . . . . . MX2 RBB Invest Jinř.Hradec . . . 3: 19 : 07 + 33 : 29
DNS .. 21 . CZE19730327 KŘÍŽ Martin . . . . . . . . . . . CKP CK Windoor´s Příbram . . .
Uvedené časy jsou bez bonifikací a penalizací
Nombre de partans/Number of startes/Počet startujících : 64
Coureurs hors délai/Riders finishing out of time limit/Počet závodníků po limitu : 1
AB=Abandon/Did not Finish/Vzdal DNS=Non partant/ Did not Start/Nenastoupil na start
DQ=Disqualifié/Disqualified/Diskvalifikace DOP=Dopage/Doping/Doping
OTL=Hors délai/Outside Time Limit/Po časovém limitu
Coureurs ayant abandonné/Riders abandoning the Race /Počet vzdalých závodníků : 0
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 2 - . . . www.zmj.cz . . . 10.6.2011 - 18:49:07
. KALZ Marcel . . . . 9 74 . GER19870309 . . . . . . KED KED Bianchi Team Berlin . . . 3: 00 : 18 + 00:44
10 . 78 . GER19920129 *WOTSCHKE Sebastian . . KED KED Bianchi Team Berlin . . . 3: 00 : 23 + 00:49
11 . 12 . CZE19920809 *BOROŠ Michael . . . . . . CTT Cyklo Team Tábor . . . . . . . . . 3: 00 : 26 + 00:52
12 . 33 . CZE19830719 KAŇKOVSKÝ Alois . . . . . ADP ASC Dukla Praha . . . . . . . . . . 3: 00 : 27 + 00:53
13 . 49 . CZE19820528 KESL Michal . . . . . . . . . . TFF Team Fanflash-Nutrixxion . . . . 3: 00 : 40 + 01:06
14 . 76 . GER19831006 BENGSCH Robert . . . . . . . KED KED Bianchi Team Berlin . . . 3: 00 : 42 + 01:08
15 . 24 . NED19901218 *SANDEN Harm . . . . . . . . BDL BabyDump-Lemmens-Wilo Wi 3: 00 : 44 + 01:10
16 . 19 . CZE19890502 *WOLF Jan . . . . . . . . . . . . CKP CK Windoor´s Příbram . . . . . . 3: 00 : 44 + 01:10
17 . 15 . CZE19891207 *ZAORAL Marek . . . . . . . CKP CK Windoor´s Příbram . . . . . . 3: 00 : 46 + 01:12
18 . 36 . CZE19880211 DOSTÁL Jan . . . . . . . . . . . ADP ASC Dukla Praha . . . . . . . . . . 3: 00 : 46 + 01:12
19 . 25 . NED19910827 *DE GREEF Robert . . . . . BDL BabyDump-Lemmens-Wilo Wi 3: 00 : 47 + 01:13
20 . 8 . CZE19900312 *SALAJ Tomáš . . . . . . . . . MX1SKC Prostějov . . . . . . . . . . . . . 3: 00 : 50 + 01:16
21 . 68 . POL19880227 HONKISZ Adrian . . . . . . . POL Polský národní tým1 . . . . . . . . 3: 00 : 55 + 01:21
22 . 71 . POL19770223 LISOWICZ Tomasz . . . . . BGZ BGZ Bank . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 00 : 57 + 01:23
23 . 70 . POL19740227 REBIEWSKI Jaroslaw . . . BGZ BGZ Bank . . . . . . . . . . . . . . . 3: 01 : 01 + 01:27
24 . 22 . NED19920301 *MAREL Jelle . . . . . . . . . . BDL BabyDump-Lemmens-Wilo Wi 3: 01 : 06 + 01:32
25 . 60 . POL19830127 JANIACZYK Blažej . . . . POL Polský národní tým 2 . . . . . . . . 3: 01 : 13 + 01:39
26 . 75 . GER19900916 *PIDUN Eric . . . . . . . . . . . KED KED Bianchi Team Berlin . . . 3: 01 : 18 + 01:44
27 . 28 . NED19871014 DROOGMANS Thijs . . . . BDL BabyDump-Lemmens-Wilo Wi 3: 01 : 22 + 01:48
28 . 37 . CZE19920713 *VRÁŽEL Viktor . . . . . . . ADP KC Kooperativa Jablonec n.N. . 3: 01 : 23 + 01:49
29 . 41 . CZE19840623 STANĚK Lukáš . . . . . . . MX2 CyklotréninkFr. Trkal . . . . . . . 3: 01 : 25 + 01:51
30 . 69 . POL19880124 JANISZEWSKI Sylwester . POL Polský národní tým1 . . . . . . . . 3: 01 : 28 + 01:54
31 . 58 . POL19840911 MATYSIAK Bartloiej . . . POL Polský národní tým 2 . . . . . . . . 3: 01 : 30 + 01:56
32 . 11 . CZE19870725 BAMBULA Ondřej . . . . . CTT Cyklo Team Tábor . . . . . . . . . 3: 01 : 31 + 01:57
33 . 54 . CZE19830928 RADOLF Tomáš . . . . . . . . TFF Team Fanflash-Nutrixxion . . . . 3: 01 : 33 + 01:59
34 . 17 . CZE19891230 *ŠIMEK Adam . . . . . . . . . CKP CK Windoor´s Příbram . . . . . . 3: 01 : 34 + 02:00
35 . 16 . RUS19900709 *TOPORISHEV Maksim . . CKP CK Windoor´s Příbram . . . . . . 3: 01 : 35 + 02:01
36 . 23 . NED19890512 *RAYER Bruce . . . . . . . . . BDL BabyDump-Lemmens-Wilo Wi 3: 01 : 41 + 02:07
37 . 10 . CZE19820919 KÁŠEK David . . . . . . . . . . CTT Cyklo Team Tábor . . . . . . . . . . 3: 01 : 43 + 02:09
38 . 73 . POL19750830 JEŽOWSKI Krzysztof . . . BGZ BGZ Bank . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 01 : 44 + 02:10
39 . 18 . RUS19900101 *LOZINSKIY Denis . . . . . CKP CK Windoor´s Příbram . . . . . . 3: 01 : 48 + 02:14
40 . 13 . CZE19931215 *SKÁLA Jakub . . . . . . . . . CTT Cyklo Team Tábor . . . . . . . . . 3: 01 : 48 + 02:14
41 . 20 . RUS19880310 VALYNIN Sergey . . . . . . CKP CK Windoor´s Příbram . . . . . . 3: 02 : 13 + 02:39
42 . 62 . POL19881014 CHARUCKI Pawel . . . . . POL Polský národní tým 2 . . . . . . . . 3: 02 : 19 + 02:45
43 . 77 . GER19860114 MULLER Robert . . . . . . . . KED KED Bianchi Team Berlin . . . 3: 02 : 21 + 02:47
44 . 45 . CZE19790716 BEČKA Radek . . . . . . . . . MX3 Fous cycling Znojmo . . . . . . . 3: 02 : 34 + 03:00
45 . 14 . CZE19920317 *POLNICKÝ Radek . . . . CTT Empella Czech Team . . . . . . . . 3: 02 : 39 + 03:05
46 . 1 . CZE19820322 KYZIVÁT Vladimír . . . . . JCA Johnson Controls AŠ MB . . . . . 3: 02 : 40 + 03:06
47 . 65 . POL19860427 BATEK Dariusz . . . . . . . . POL Polský národní tým1 . . . . . . . . 3: 04 : 52 + 05:18
48 . 64 . POL19880303 ZIELINSKI Kamil . . . . . . . POL Polský národní tým1 . . . . . . . . . 3: 05 : 33 + 05:59
49 . 29 . NED19811213 KOOIJMANS Ruud . . . . . . BDL BabyDump-Lemmens-Wilo Wi 3: 06 : 25 + 06:51
50 . 38 . CZE19860502 VEJMELKA David . . . . . MX2 Luca Team Belqium . . . . . . . . 3: 06 : 49 + 07:15
51 . 59 . POL19840619 TACIAK Mateusz . . . . . . POL Polský národní tým 2 . . . . . . . . 3: 06 : 52 + 07:18
52 . 57 . CZE19880828 VOBORA Ondřej . . . . . . . TFF Team Fanflash-Nutrixxion . . . . 3: 08 : 14 + 08:40
53 . 35 . CZE19870329 HAČECKÝ Vojtěch . . . . . ADP ASC Dukla Praha . . . . . . . . . . 3: 08 : 57 + 09:23
54 . 44 . CZE19851105 KŘIVÁNEK Jiří . . . . . . . . MX3 Fous cycling Znojmo . . . . . . . . 3: 09 : 33 + 09:59
55 . 7 . CZE19900816 *MARŠÁLEK Nikolas . . . MX1SKC Prostějov . . . . . . . . . . . . . 3: 09 : 49 + 10:15
56 . 9 . CZE19860219 HRADIL Jiří . . . . . . . . . . . MX1 KCK Cykloteam Zlín . . . . . . . 3: 10 : 14 + 10:40
57 . 2 . CZE19931127 *KUBÍN Michael . . . . . . . JCA Johnson Controls AŠ MB . . . . 3: 11 : 09 + 11:35
58 . 46 . CZE19920717 *OHŘÁL Adam . . . . . . . . . MX3 TJ Favorit Brno . . . . . . . . . . . . 3: 11 : 23 + 11:49
59 . 40 . CZE19910303 *NOVOTNÝ Oldřich . . . MX2 Cyklo Velešín . . . . . . . . . . . . . 3: 12 : 24 + 12:50
60 . 3 . CZE19940223 *OBERMAJER Filip . . . . . JCA Johnson Controls AŠ MB . . . . 3: 18 : 07 + 18:33
61 . 43 . CZE19920508 *MITAS Lukáš . . . . . . . . MX2 RBB Invest Jinř.Hradec . . . . . . 3: 19 : 02 + 19:28
62 . 79 . CZE19940724 *VEČEŘA Michal . . . . . . . CKP CK Windoor´s Příbram . . . . . . 3: 20 : 06 + 20:32
63 . 5 . CZE19940111 *ŘEHÁK Jiří . . . . . . . . . . . JCA Johnson Controls AŠ MB . . . . 3: 22 : 24 + 22:50
64 . 42 . CZE19881001 HOLICKÝ Tomáš . . . . . . MX2 RBB Invest Jinř.Hradec . . . . . . 3: 37 : 01 + 37:27
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 3 - . . . www.zmj.cz . . . 10.6.2011 - 18:49:07
NEJLEPŠÍ ZÁVODNÍK U23 PO / DU MEILLEUR COUREUR U23 : 2 . ETAPĚ / ÉTAPE
St.Poř. čís. Kod UCI Příjmení, jméno Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas/Temps
-R -a n- g- D- o-s -s. - -C -o d- e- U -C -I - - -N -o -m - P -r e-n -o m- - - - - - - - - - K- o-d -e -E Q- U- -/ E- q-u -i p-e - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
(první 3 závodníci)
Roz/Écart
h : m: s
BÍLÝ TRIKOT
1 . 78 . GER19920129 *WOTSCHKE Sebastian . . KED KED Bianchi Team Berlin . . . . 3: 00 : 23
2 . 12 . CZE19920809 *BOROŠ Michael . . . . . . CTT Cyklo Team Tábor . . . . . . . . . . 3: 00 : 26 +00 :03
3 . 24 . NED19901218 *SANDEN Harm . . . . . . . . BDL BabyDump-Lemmens-Wilo Wiel 3: 00 : 44 +00 :22
ROZDĚLENÍ TRIKOTŮ PO / CLASSEMENT DES MAILLOTS APRES :
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2 . ETAPĚ / ÉTAPE
Žlutý trikot/Maillot jaune . . . . . .
Puntíkovaný trikot . . . . . . . .
Bílý trikot . . . . . . . . . . . . .
61
30
78
POL19820510 .
.
.
CZE19861001 .
GER19920129 .
BODNAR Lukasz . . . . . .
HOCHMANN Jiří . . . . . .
*WOTSCHKE Sebastian . .
POL Polský národní tým 2
ADP ASC Dukla Praha
KED KED Bianchi Team Berlin
Close