1 21 SRB19890203 GABOR KASZA MANISASPOR 00:00:10 03:07:56 00:00:00
2 11 BUL19780205 DANAIL ANDONOV PETRO KONYA TORKU ŞEKER SPOR 00:00:06 03:07:56 00:00:00
3 31 GER19740414 KEUSER ANDREAS WORLD OF BIKE / GREECE 00:00:04 03:07:59 00:00:03
4 71 ROU19780322 ALEXANDRU CIOCAN ROMANIA NATIONAL TEAM 03:09:20 00:01:24
5 12 TUR19870708 MIRAC KAL KONYA TORKU ŞEKER SPOR 03:09:20 00:01:24
6 27 SLO19881114 ANDI BAJC MANISASPOR 03:09:20 00:01:24
7 16 TUR19870725 SELCUK TURKCETIN KONYA TORKU ŞEKER SPOR 03:09:20 00:01:24
8 1 TUR19820823 KEMAL KUCUKBAY BRISASPOR 03:09:20 00:01:24
9 23 TUR19880310 FATIH HARMANCI MANISASPOR 03:09:20 00:01:24
10 5 TUR19890810 ISMAIL AKSOY BRISASPOR 03:09:20 00:01:24
11 14 TUR19890422 MUSTAFA SAYAR KONYA TORKU ŞEKER SPOR 03:09:20 00:01:24
12 13 BUL19730803 SVETOSLAV TCHANLIEV KONYA TORKU ŞEKER SPOR 03:09:20 00:01:24
13 3 TUR19860529 NAZIM BAKIRCI BRISASPOR 03:09:31 00:01:35
14 4 TUR19910818 ALI RIZA TANRIVERDI BRISASPOR 03:17:04 00:09:08
15 2 TUR19740209 MERT MUTLU BRISASPOR 03:17:04 00:09:08
16 77 ROU19890730 MIHAI VARABIEV ROMANIA NATIONAL TEAM 03:17:46 00:09:50
17 87 ISR19871101 NIV LIBER TA CYCLING CLUB 03:17:47 00:09:51
18 72 ROU19800604 TAMAS CSICSAKY ROMANIA NATIONAL TEAM 03:17:47 00:09:51
19 7 TUR19870205 UGUR MARMARA BRISASPOR 03:17:47 00:09:51
20 36 BEL19820720 VAN DER SCHUERENKENN WORLD OF BIKE / GREECE 03:17:47 00:09:51
21 35 BEL19890906 VANDEMAELE GLEN WORLD OF BIKE / GREECE 03:17:48 00:09:52
22 81 ISR19860511 ANTON MIKHAILOV TA CYCLING CLUB 03:17:48 00:09:52
23 18 TUR19870101 SERHAT SERT KONYA TORKU ŞEKER SPOR 03:17:49 00:09:53
24 91 TUR19750512 NEVZAT KIRAL KOCAELI GENCLIK SPOR 03:17:51 00:09:55
25 76 ROU19920403 ALEXANDRU STANCU ROMANIA NATIONAL TEAM 03:18:26 00:10:30
26 6 TUR19901020 GOKHAN HASTA BRISASPOR 03:18:30 00:10:34
27 26 TUR19921125 MUSTAFA CARSI MANISASPOR 03:18:31 00:10:35
28 15 TUR19880120 HUSEYIN OZCAN KONYA TORKU ŞEKER SPOR 03:18:31 00:10:35
29 24 TUR19870829 ALI GULCAN MANISASPOR 03:18:45 00:10:49
30 17 TUR19890515 MUHAMMER ATALAY KONYA TORKU ŞEKER SPOR 03:18:45 00:10:49
31 28 TUR19900409 RECEP UNALAN MANISASPOR 03:18:53 00:10:57
32 22 TUR19900409 AHMET AKDILEK MANISASPOR 03:18:53 00:10:57
33 74 ROU19830131 LARS PRIA ROMANIA NATIONAL TEAM 03:20:49 00:12:53
34 32 GRE19841111 KATRAKIS CHRISTOS WORLD OF BIKE / GREECE 03:20:49 00:12:53
35 94 TUR19920101 ISAK UNAL KOCAELI GENCLIK SPOR 03:20:49 00:12:53
36 95 TUR19920803 AHMET AYDOGDU KOCAELI GENCLIK SPOR 03:20:49 00:12:53
37 41 GEO19870925 GIORGI NADIRADZE GEORGIA 03:20:49 00:12:53
38 75 ROU19880205 MIHAIL RUSU ROMANIA NATIONAL TEAM 03:20:50 00:12:54
39 82 ISR19860824 CHEN SCHRIEBER TA CYCLING CLUB 03:20:50 00:12:54
40 83 ISR19880520 ELIAD DANIEL TA CYCLING CLUB 03:20:50 00:12:54
41 46 TUR19911101 BEKIR BAKI AKIRSAN GEORGIA 03:20:50 00:12:54
42 73 ROU19851205 RAZVAN JUGANARU ROMANIA NATIONAL TEAM 03:20:50 00:12:54
43 92 TUR19911018 ADIL KURKUT KOCAELI GENCLIK SPOR 03:20:51 00:12:55
44 84 ISR19810226 AMNON HABERMAN TA CYCLING CLUB 03:29:12 00:21:16
45 86 ISR19770324 AVICHAI GRINBERG TA CYCLING CLUB 03:35:49 00:27:53
Bisiklet Klasman Programı 2010 / copyright © by haydar akyön Sayfa 1 / 2
RANK BACK NO UCI CODE NAME SURNAME TEAM NAME BONUS TIME DIFFERENCE
46 25 TUR19920514 EGEMEN ERCEVIK MANISASPOR 03:35:50 00:27:54
47 33 GRE19701006 KIPOUROS CHRISTOS WORLD OF BIKE / GREECE 03:44:05 00:36:09
Close