1.. 23 . DEN19930116 NIELSEN Magnus Cort . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . 3: 19 : 55 + 00 : 00 10
2.. 84 . RUS19931116 RIBALKIN Aleksei . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 20 : 01 + 00 : 06 7
3.. 2 . CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 20 : 05 + 00 : 10 6
4.. 53 . ITA19930828 LARENTIS Alessio . . . . . ITA Itálie . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 20 : 07 + 00 : 12
5.. 34 . FRA19930609 MARTIN Guillaume . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . 3: 20 : 10 + 00 : 15 3
6.. 33 . FRA19930827 LE GAC Olivier . . . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . 3: 20 : 18 + 00 : 23
7.. 73 . POL19940105 *REKITA Szymon . . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 20 : 24 + 00 : 29
8.. 48 . GER19940506 *HERKLOTZ Silvio . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 20 : 50 + 00 : 55
9.. 68 . NOR19930504 SKJERPING Kristoffer . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 48 + 01 : 53
10.. 109 . SLO19941019 *MAHORIČ Matej . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 48 + 01 : 53
11.. 76 . POL19930325 TREPKOWSKI Mateusz . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 48 + 01 : 53
12.. 39 . GBR19931115 FERGUSON Grant . . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . 3: 21 : 48 + 01 : 53
13.. 108 . POR19930704 LEAL Joao . . . . . . . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 48 + 01 : 53
14.. 52 . ITA19930330 CONTI Valerio . . . . . . . . ITA Itálie . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 48 + 01 : 53
15.. 21 . DEN19940810 *ANDERSEN Soren Krac DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 48 + 01 : 53
16.. 36 . FRA19930710 SENECHAL Florian . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 48 + 01 : 53 2
17.. 32 . FRA19930630 LECUISINIER Pierre-Hen FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 48 + 01 : 53
18.. 95 . SVK19940630 DAŠKO Mário . . . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 48 + 01 : 53
19.. 15 . BEL19930314 HOPER Quentin . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 55 + 02 : 00
20.. 70 . NOR19930515 TONSAGER Magnus . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 55 + 02 : 00
21.. 57 . KAZ19930123 SEMYONOV Roman . . . . KAZ Kazachstán . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 55 + 02 : 00
22.. 71 . NOR19941004 *HOELGAARD Markus . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 55 + 02 : 00
23.. 5 . CZE19930511 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 55 + 02 : 00
24.. 99 . NED19930726 VAN POPPEL Danny . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 55 + 02 : 00
25.. 50 . ITA19931025 BASSO Leonardo . . . . . . ITA Itálie . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 55 + 02 : 00
26.. 3 . CZE19931204 ZAHÁLKA Matěj . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 55 + 02 : 00
27.. 85 . SRB19930526 VELIČKOVIC Aleksa . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 22 : 06 + 02 : 11
28.. 114 . SLO19931023 PIBERNIK Luka . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . 3: 22 : 09 + 02 : 14
29.. 22 . DEN19940324 *VINJEBO Emil Nygaard . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . 3: 22 : 17 + 02 : 22
30.. 17 . BEL19930514 RUYTERS Brecht . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 22 : 19 + 02 : 24
31.. 11 . AUT19931003 PAULUS Daniel . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 3: 22 : 23 + 02 : 28
32.. 10 . AUT19940922 *PAULUS Dennis . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 3: 22 : 32 + 02 : 37
33.. 97 . NED19930909 TUSVELD Martijn . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . 3: 22 : 32 + 02 : 37
34.. 102 . NED19930112 MEIJERS Jeroen . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . 3: 22 : 32 + 02 : 37
35.. 30 . EST19930511 NEEMELA Kristian . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . 3: 22 : 45 + 02 : 50
36.. 13 . BEL19930313 BOONS Ruben . . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 22 : 45 + 02 : 50
37.. 67 . NOR19930701 HOELGAARD Daniel . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . 3: 22 : 45 + 02 : 50
38.. 37 . GBR19931208 HOLMES Matthew . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . 3: 23 : 19 + 03 : 24
39.. 55 . KAZ19930610 MAIDOS Tilegen . . . . . . KAZ Kazachstán . . . . . . . . . . . . 3: 23 : 24 + 03 : 29
40.. 47 . GER19930412 DIETEREN Jan . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 21 : 48 + 01 : 53
41.. 105 . POR19940507 *GOMES Luis . . . . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . 3: 23 : 44 + 03 : 49
42.. 77 . POL19930910 OWSIAN Arkadiusz . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 29 : 52 + 09 : 57
43.. 63 . LUX19931117 HEYMES Gilles . . . . . . . . LUX Lucembursko . . . . . . . . . . 3: 29 : 52 + 09 : 57
44.. 43 . GER19930121 ZEPUNTKE Ruben . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 30 : 22 + 10 : 27
45.. 49 . ITA19930830 ANDREETTA Simone . . ITA Itálie . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 31 : 19 + 11 : 24
46.. 14 . BEL19930221 DE BIE Mike . . . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 32 : 08 + 12 : 13
47.. 20 . DEN19931010 LUND Rasmus Hestbeck . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . 3: 32 : 08 + 12 : 13
48.. 96 . SVK19940210 *MALOVEC Luboš . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . 3: 33 : 33 + 13 : 38
49.. 4 . CZE19940303 *VALEŠ Adam . . . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 35 : 33 + 15 : 38
50.. 7 . AUT19940121 *DERLERN Tobias . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 3: 35 : 33 + 15 : 38
51.. 79 . RUS19930317 BELEVANTSEV Vladisla RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 36 : 07 + 16 : 12
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 1 - . . . www.zmj.cz . . . 7.5.2011 - 19:07:41
.. ENGER Sondreh . 52 69 . NOR19931217 . . . . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . 3: 38 : 46 + 18 : 51 3
53.. 112 . SLO19940508 *OTONIČAR Martin . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . 3: 39 : 42 + 19 : 47
54.. 113 . SLO19931202 LEMUT Tadej . . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . 3: 39 : 42 + 19 : 47
55.. 110 . SLO19930209 PAVLIČ Marko . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . 3: 39 : 42 + 19 : 47
56.. 56 . KAZ19940530 *MARUKHIN Vitaliy . . . . KAZ Kazachstán . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 08 + 21 : 13
57.. 72 . NOR19930817 JACOBSEN Tormod Haus NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 18 + 21 : 23
58.. 40 . GBR19940120 *LOWE Samuel . . . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . 3: 41 : 22 + 21 : 27
59.. 82 . RUS19931007 BARTENEV Maksim . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 22 + 21 : 27
60.. 28 . EST19941022 *NOMMELA Aksel . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 22 + 21 : 27
61.. 26 . EST19940104 *KIVISTIK Kristen . . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 22 + 21 : 27
62.. 87 . SRB19930423 DANILOVIC Marko . . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 33 + 21 : 38
63.. 58 . KAZ19941221 *MORDVINTSEV Kirill . KAZ Kazachstán . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 36 + 21 : 41
64.. 27 . EST19931214 TARVIS Peeter . . . . . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 36 + 21 : 41
65.. 1 . CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 36 + 21 : 41 1
66.. 8 . AUT19931104 GOGL Michael . . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 36 + 21 : 41
67.. 51 . ITA19930904 CIGALA Matteo . . . . . . . ITA Itálie . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 36 + 21 : 41
68.. 54 . ITA19931211 STERBINI Simone . . . . . ITA Itálie . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 36 + 21 : 41
69.. 9 . AUT19931223 GROßSCHARTNER Felix AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 36 + 21 : 41
70.. 101 . NED19930323 MOERLAND Paul . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 36 + 21 : 41
71.. 35 . FRA19940115 *MOREL Anthony . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 36 + 21 : 41
72.. 61 . LUX19930827 SCHWARMES Tom . . . . . LUX Lucembursko . . . . . . . . . . . 3: 41 : 36 + 21 : 41
73.. 16 . BEL19931220 VLIEGEN Loic . . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 36 + 21 : 41
74.. 44 . GER19931207 ZABEL Rick . . . . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 36 + 21 : 41
75.. 59 . KAZ19930403 ZHAKYPBEK Daniyar . . . KAZ Kazachstán . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 58 + 22 : 03
76.. 92 . SVK19930125 CHALUPČÍK Ján . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 58 + 22 : 03
77.. 106 . POR19930910 PINTO Joao . . . . . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 58 + 22 : 03
78.. 75 . POL19940327 *SYKAŁA Wojciech . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 58 + 22 : 03
79.. 65 . LUX19940622 *BIEHL Jo . . . . . . . . . . . . LUX Lucembursko . . . . . . . . . . 3: 41 : 58 + 22 : 03
80.. 91 . SVK19930203 BUČO Jakub . . . . . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 58 + 22 : 03
81.. 6 . CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš . . CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 58 + 22 : 03
82.. 74 . POL19930412 KULPA Tomasz . . . . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 58 + 22 : 03
83.. 46 . GER19930107 DONATH Felix . . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 58 + 22 : 03
84.. 111 . SLO19940411 *CURK Marko . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . 3: 41 : 58 + 22 : 03
85.. 100 . NED19930812 POT Sebastiaan . . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . 3: 43 : 43 + 23 : 48
86.. 19 . DEN19930524 VORRE Aske Louring . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . 3: 43 : 43 + 23 : 48
87.. 86 . SRB19930519 JOVANOVIC Uroš . . . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 44 : 47 + 24 : 52
88.. 88 . SRB19940309 *BORISAVLJEVIC Miloš SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 44 : 47 + 24 : 52
89.. 81 . RUS19931104 IVLEV Roman . . . . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 50 : 58 + 31 : 03
90.. 41 . GBR19940212 *DIBBEN Jonathan . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . 3: 50 : 58 + 31 : 03
91.. 29 . EST19930509 JERET Timmo . . . . . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . 3: 56 : 13 + 36 : 18
92.. 12 . AUT19930107 WAUCH Denis . . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 3: 58 : 47 + 38 : 52
OTL 93.. 78 . POL19941203 *PYTKA Jakub . . . . . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . 4: 01 : 30 + 41 : 35
OTL 94.. 18 . BEL19940831 *VANREYTEN Joachym . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . 4: 07 : 38 + 47 : 43
AB .. 24 . DEN19940221 *WESTERGAARD Mathia DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . .
AB .. 60 . KAZ19940820 *SHAGAYEV Diyas . . . . . KAZ Kazachstán . . . . . . . . . . . .
AB .. 83 . RUS19931123 RYABKIN Aleksei . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . .
AB .. 94 . SVK19930519 HABERA Michal . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . .
AB .. 103 . POR19930309 BARBOSA André . . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . .
AB .. 104 . POR19940415 *HENRIQUES Pedro . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . .
DNS .. 38 . GBR19930502 DOULL Owain . . . . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . .
Uvedené časy jsou bez bonifikací a penalizací
Nombre de partans/Number of startes/Počet startujících : 100
Coureurs hors délai/Riders finishing out of time limit/Počet závodníků po limitu : 2
AB=Abandon/Did not Finish/Vzdal DNS=Non partant/ Did not Start/Nenastoupil na start
DQ=Disqualifié/Disqualified/Diskvalifikace DOP=Dopage/Doping/Doping
OTL=Hors délai/Outside Time Limit/Po časovém limitu
Coureurs ayant abandonné/Riders abandoning the Race /Počet vzdalých závodníků : 6
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 2 - . . . www.zmj.cz . . . 7.5.2011 - 19:07:41
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
DRUŽSTVA / CLASSEMENT DES EQUIPES : 4 . ETAPA / ÉTAPE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Rang Code EQU / Equipe
Temps Écart
Rang Code EQU / Equipe
Temps Écart
1.FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . 10: 02 : 16 + 00 : 00 | 11. SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . 10: 23 : 39 + 21 : 23
2. ITA Itálie . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 03 : 50 + 01 : 34 | 12. KAZ Kazachstán . . . . . . . . . . 10: 26 : 27 + 24 : 11
3.CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 03 : 55 + 01 : 39 | 13. GBR Velká Británie . . . . . . . . 10: 26 : 29 + 24 : 13
4.DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . 10: 04 : 00 + 01 : 44 | 14. POR Portugalsko . . . . . . . . . . 10: 27 : 30 + 25 : 14
5.NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . 10: 05 : 38 + 03 : 22 | 15. SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . 10: 37 : 19 + 35 : 03
6.BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . 10: 06 : 59 + 04 : 43 | 16. RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . 10: 37 : 30 + 35 : 14
7.NED Holandsko . . . . . . . . . . . 10: 06 : 59 + 04 : 43 | 17. EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . 10: 45 : 29 + 43 : 13
8.POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . 10: 12 : 04 + 09 : 48 | 18. SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . 10: 48 : 26 + 46 : 10
9.GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . 10: 13 : 00 + 10 : 44 | 19. LUX Lucembursko . . . . . . . . . 10: 53 : 26 + 51 : 10
10.AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . 10: 20 : 28 + 18 : 12 | .
RYCHLOSTNÍ PRÉMIE / LES SPRINTS VOLANTS : 4 . ETAPA / ÉTAPE
Dubí 34km Altenberg 87km
1 .. 69 ENGER Sondreh . . . . . . . NOR Norsko . . . . 3 b | 1 .. 34 . MARTIN Guillaume . . . . . FRA Francie . . . . . . 3 b
2 .. 36 SENECHAL Florian . . . . . FRA Francie . . . . 2 b | 2 .. 2 . NIPL Vojtěch . . . . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . . . 2 b
3 .. 1 TUREK Daniel . . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . 1 b | 3 .. 84 . RIBALKIN Aleksei . . . . . RUS Rusko . . . . . . 1 b
VRCHAŘSKÉ PRÉMIE / LES PRIMES DE MONTAGE 4 . ETAPA / ÉTAPE
Komáří Výška 16km Komáří Výška 44km
1 .. 2 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . 6 b | 1 .. 34 . MARTIN Guillaume . . . . . FRA Francie . . . . . . 6 b
2 .. 85 VELIČKOVIC Aleksa . . . SRB Srbsko . . . . . 4 b | 2 .. 2 . NIPL Vojtěch . . . . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . . . 4 b
3 .. 14 DE BIE Mike . . . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . 3 b | 3 .. 69 . ENGER Sondreh . . . . . . . NOR Norsko . . . . . 3 b
4 .. 101 MOERLAND Paul . . . . . . NED Holandsko . 2 b | 4 .. 15 . HOPER Quentin . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . 2 b
5 .. 84 RIBALKIN Aleksei . . . . . RUS Rusko . . . . . 1 b | 5 .. 14 . DE BIE Mike . . . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . 1 b
Bobbahn 66km
1 .. 2 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . 6 b |
2 .. 34 MARTIN Guillaume . . . . FRA Francie . . . . 4 b |
3 .. 69 ENGER Sondreh . . . . . . . NOR Norsko . . . . 3 b |
4 .. 55 MAIDOS Tilegen . . . . . . . KAZ Kazachstán . 2 b |
5 .. 33 LE GAC Olivier . . . . . . . . FRA Francie . . . . 1 b |
CELKOVÉ VÝSLEDKY PO / CLASSEMENT GÉNÉRAL 4 . ETAPĚ / ÉTAPE
Celková délka / Distance du Course : 416,3 km Rychlost vítěze / Moyenne du vainqueur : 38,065 km/h
Poř St.čís. Kod UCI Příjmení, jméno Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Place Doss. Code UCI Nom Prenom Kode EQU / Equipe
Temps: Écart
APRES :
1 . 23 . DEN19930116 NIELSEN Magnus Cort . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 55 : 55 + 00:00
2 . 84 . RUS19931116 RIBALKIN Aleksei . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 56 : 58 + 01:03
3 . 33 . FRA19930827 LE GAC Olivier . . . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 57 : 04 + 01:09
4 . 2 . CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 57 : 10 + 01:15
5 . 48 . GER19940506 *HERKLOTZ Silvio . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 57 : 12 + 01:17
6 . 73 . POL19940105 *REKITA Szymon . . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 57 : 48 + 01:53
7 . 21 . DEN19940810 *ANDERSEN Soren Krac DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 57 : 52 + 01:57
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BODOVACÍ SOUTĚŽ v etapě / CLASSEMENT PAR POINTS dans l'étape :
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
Place Doss Nom / Prenom Points Place Doss Nom / Prenom Points
1 2.3 NIELSEN Magnus Cort . . . . . . . 25 9 6.8 SKJERPING Kristoffer . . . . . . . . 7
2 8.4 RIBALKIN Aleksei . . . . . . . . . . . 20 10 10.9 *MAHORIČ Matej . . . . . . . . . . . 6
3 .2 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . . . . . . . 16 11 7.6 TREPKOWSKI Mateusz . . . . . . . 5
4 5.3 LARENTIS Alessio . . . . . . . . . . 14 12 3.9 FERGUSON Grant . . . . . . . . . . . 4
5 3.4 MARTIN Guillaume . . . . . . . . . 12 13 10.8 LEAL Joao . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
6 3.3 LE GAC Olivier . . . . . . . . . . . . 10 14 5.2 CONTI Valerio . . . . . . . . . . . . . 2
7 7.3 *REKITA Szymon . . . . . . . . . . 9 15 2.1 *ANDERSEN Soren Krach . . . . 1
8 4.8 *HERKLOTZ Silvio . . . . . . . . . . 8 .
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 3 - . . . www.zmj.cz . . . 7.5.2011 - 19:07:41
. MARTIN Guillaume 8 34 . FRA19930609 . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 58 : 06 + 02:11
9 . 99 . NED19930726 VAN POPPEL Danny . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . 10: 58 : 13 + 02:18
10 . 32 . FRA19930630 LECUISINIER Pierre-Hen FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 58 : 14 + 02:19
11 . 109 . SLO19941019 *MAHORIČ Matej . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 58 : 30 + 02:35
12 . 52 . ITA19930330 CONTI Valerio . . . . . . . . ITA Itálie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 58 : 42 + 02:47
13 . 5 . CZE19930511 ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 58 : 49 + 02:54
14 . 15 . BEL19930314 HOPER Quentin . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 58 : 57 + 03:02
15 . 97 . NED19930909 TUSVELD Martijn . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 59 : 10 + 03:15
16 . 50 . ITA19931025 BASSO Leonardo . . . . . . ITA Itálie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 59 : 19 + 03:24
17 . 39 . GBR19931115 FERGUSON Grant . . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . . . . 10: 59 : 20 + 03:25
18 . 17 . BEL19930514 RUYTERS Brecht . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 59 : 27 + 03:32
19 . 36 . FRA19930710 SENECHAL Florian . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 59 : 28 + 03:33
20 . 13 . BEL19930313 BOONS Ruben . . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 59 : 48 + 03:53
21 . 53 . ITA19930828 LARENTIS Alessio . . . . . ITA Itálie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 59 : 49 + 03:54
22 . 76 . POL19930325 TREPKOWSKI Mateusz . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 59 : 51 + 03:56
23 . 11 . AUT19931003 PAULUS Daniel . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 59 : 51 + 03:56
24 . 68 . NOR19930504 SKJERPING Kristoffer . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 59 : 51 + 03:56
25 . 70 . NOR19930515 TONSAGER Magnus . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 59 : 58 + 04:03
26 . 3 . CZE19931204 ZAHÁLKA Matěj . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 10: 59 : 59 + 04:04
27 . 22 . DEN19940324 *VINJEBO Emil Nygaard . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 00 : 03 + 04:08
28 . 47 . GER19930412 DIETEREN Jan . . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 00 : 14 + 04:19
29 . 71 . NOR19941004 *HOELGAARD Markus . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 00 : 21 + 04:26
30 . 57 . KAZ19930123 SEMYONOV Roman . . . . KAZ Kazachstán . . . . . . . . . . . . . . . 11: 00 : 36 + 04:41
31 . 102 . NED19930112 MEIJERS Jeroen . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . 11: 00 : 51 + 04:56
32 . 105 . POR19940507 *GOMES Luis . . . . . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . . . . 11: 01 : 19 + 05:24
33 . 10 . AUT19940922 *PAULUS Dennis . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 02 : 01 + 06:06
34 . 30 . EST19930511 NEEMELA Kristian . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 02 : 02 + 06:07
35 . 37 . GBR19931208 HOLMES Matthew . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . . . . 11: 02 : 42 + 06:47
36 . 95 . SVK19940630 DAŠKO Mário . . . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 02 : 59 + 07:04
37 . 43 . GER19930121 ZEPUNTKE Ruben . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 06 : 58 + 11:03
38 . 85 . SRB19930526 VELIČKOVIC Aleksa . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 07 : 04 + 11:09
39 . 67 . NOR19930701 HOELGAARD Daniel . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 07 : 32 + 11:37
40 . 114 . SLO19931023 PIBERNIK Luka . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 07 : 50 + 11:55
41 . 77 . POL19930910 OWSIAN Arkadiusz . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 08 : 17 + 12:22
42 . 63 . LUX19931117 HEYMES Gilles . . . . . . . . LUX Lucembursko . . . . . . . . . . . . . 11: 10 : 29 + 14:34
43 . 55 . KAZ19930610 MAIDOS Tilegen . . . . . . KAZ Kazachstán . . . . . . . . . . . . . . . 11: 13 : 14 + 17:19
44 . 4 . CZE19940303 *VALEŠ Adam . . . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 14 : 08 + 18:13
45 . 79 . RUS19930317 BELEVANTSEV Vladislav RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 15 : 59 + 20:04
46 . 110 . SLO19930209 PAVLIČ Marko . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 17 : 06 + 21:11
47 . 108 . POR19930704 LEAL Joao . . . . . . . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . . . . 11: 17 : 29 + 21:34
48 . 49 . ITA19930830 ANDREETTA Simone . . ITA Itálie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 17 : 43 + 21:48
49 . 112 . SLO19940508 *OTONIČAR Martin . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 18 : 05 + 22:10
50 . 35 . FRA19940115 *MOREL Anthony . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 18 : 35 + 22:40
51 . 16 . BEL19931220 VLIEGEN Loic . . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 18 : 44 + 22:49
52 . 28 . EST19941022 *NOMMELA Aksel . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 19 : 31 + 23:36
53 . 72 . NOR19930817 JACOBSEN Tormod Hausk NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 19 : 40 + 23:45
54 . 7 . AUT19940121 *DERLERN Tobias . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 20 : 01 + 24:06
55 . 101 . NED19930323 MOERLAND Paul . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . 11: 20 : 37 + 24:42
56 . 54 . ITA19931211 STERBINI Simone . . . . . ITA Itálie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 22 : 30 + 26:35
57 . 56 . KAZ19940530 *MARUKHIN Vitaliy . . . . KAZ Kazachstán . . . . . . . . . . . . . . . 11: 22 : 48 + 26:53
58 . 1 . CZE19930119 TUREK Daniel . . . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 24 : 47 + 28:52
59 . 69 . NOR19931217 ENGER Sondreh . . . . . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 24 : 49 + 28:54
60 . 113 . SLO19931202 LEMUT Tadej . . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 25 : 01 + 29:06
61 . 40 . GBR19940120 *LOWE Samuel . . . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . . . . 11: 25 : 33 + 29:38
62 . 82 . RUS19931007 BARTENEV Maksim . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 26 : 23 + 30:28
63 . 51 . ITA19930904 CIGALA Matteo . . . . . . . ITA Itálie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 26 : 51 + 30:56
64 . 92 . SVK19930125 CHALUPČÍK Ján . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 27 : 34 + 31:39
65 . 111 . SLO19940411 *CURK Marko . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 28 : 05 + 32:10
66 . 20 . DEN19931010 LUND Rasmus Hestbeck . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 28 : 09 + 32:14
67 . 100 . NED19930812 POT Sebastiaan . . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . 11: 28 : 27 + 32:32
68 . 75 . POL19940327 *SYKAŁA Wojciech . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 30 : 13 + 34:18
69 . 96 . SVK19940210 *MALOVEC Luboš . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 31 : 09 + 35:14
70 . 8 . AUT19931104 GOGL Michael . . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 32 : 45 + 36:50
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 4 - . . . www.zmj.cz . . . 7.5.2011 - 19:07:41
. *DIBBEN Jonathan 71 41 . GBR19940212 . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . . . . 11: 34 : 09 + 38:14
72 . 81 . RUS19931104 IVLEV Roman . . . . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 34 : 29 + 38:34
73 . 106 . POR19930910 PINTO Joao . . . . . . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . . . . 11: 37 : 26 + 41:31
74 . 26 . EST19940104 *KIVISTIK Kristen . . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 37 : 50 + 41:55
75 . 74 . POL19930412 KULPA Tomasz . . . . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 38 : 19 + 42:24
76 . 44 . GER19931207 ZABEL Rick . . . . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 38 : 22 + 42:27
77 . 6 . CZE19930630 ZECHMEISTER Tomáš . . CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 38 : 26 + 42:31
78 . 9 . AUT19931223 GROßSCHARTNER Felix . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 38 : 44 + 42:49
79 . 14 . BEL19930221 DE BIE Mike . . . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 39 : 11 + 43:16
80 . 61 . LUX19930827 SCHWARMES Tom . . . . . LUX Lucembursko . . . . . . . . . . . . . . 11: 41 : 10 + 45:15
81 . 58 . KAZ19941221 *MORDVINTSEV Kirill . . KAZ Kazachstán . . . . . . . . . . . . . . . 11: 45 : 49 + 49:54
82 . 46 . GER19930107 DONATH Felix . . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 46 : 18 + 50:23
83 . 59 . KAZ19930403 ZHAKYPBEK Daniyar . . . KAZ Kazachstán . . . . . . . . . . . . . . . 11: 46 : 27 + 50:32
84 . 87 . SRB19930423 DANILOVIC Marko . . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 48 : 02 + 52:07
85 . 91 . SVK19930203 BUČO Jakub . . . . . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 50 : 04 + 54:09
86 . 86 . SRB19930519 JOVANOVIC Uroš . . . . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 54 : 07 + 58:12
87 . 12 . AUT19930107 WAUCH Denis . . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 57 : 02 +1: 01:07
88 . 19 . DEN19930524 VORRE Aske Louring . . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 11: 57 : 56 +1: 02:01
89 . 65 . LUX19940622 *BIEHL Jo . . . . . . . . . . . . LUX Lucembursko . . . . . . . . . . . . . 11: 58 : 55 +1: 03:00
90 . 88 . SRB19940309 *BORISAVLJEVIC Miloš SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 12: 06 : 14 +1: 10:19
91 . 27 . EST19931214 TARVIS Peeter . . . . . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 12: 06 : 48 +1: 10:53
92 . 29 . EST19930509 JERET Timmo . . . . . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 12: 26 : 54 +1: 30:59
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bodovací soutěž/Classement des Points . . . Bílý trikot/Maillot blanc (Prvních 10 závodníků.)
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 23 DEN19930116 NIELSEN Magnus Cort . . . . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 63
2 . 33 FRA19930827 LE GAC Olivier . . . . . . . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 38
3 . 34 FRA19930609 MARTIN Guillaume . . . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 37
4 . 109 SLO19941019 *MAHORIČ Matej . . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 33
5 . 32 FRA19930630 LECUISINIER Pierre-Henri . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 30
6 . 2 CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 29
7 . 99 NED19930726 VAN POPPEL Danny . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . 29
8 . 43 GER19930121 ZEPUNTKE Ruben . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 27
9 . 73 POL19940105 *REKITA Szymon . . . . . . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 27
10 . 21 DEN19940810 *ANDERSEN Soren Krach . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 25
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Vrchařská soutěž/Classement des Grimpeurs . Puntíkovaný trikot/Maillot á pois
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 2 CZE19930114 NIPL Vojtěch . . . . . . . . . . . . . . CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 34
2 . 48 GER19940506 *HERKLOTZ Silvio . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 17
3 . 84 RUS19931116 RIBALKIN Aleksei . . . . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 13
4 . 34 FRA19930609 MARTIN Guillaume . . . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 13
5 . 15 BEL19930314 HOPER Quentin . . . . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6
6 . 69 NOR19931217 ENGER Sondreh . . . . . . . . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6
7 . 110 SLO19930209 PAVLIČ Marko . . . . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5
DRUŽSTVA PO / CLASSEMENT DES EQUIPES APRES : 4 . ETAPĚ / ÉTAPE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Rang Code EQU / Equipe
Temps Écart
Rang Code EQU / Equipe
Temps Écart
1. FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . 32: 51: 47 + 00 : 00 | 11 . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . 33: 15 : 28 + 23: 41
2. DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . 32: 54: 10 + 02 : 23 | 12 . GBR Velká Británie . . . . . . . . 33: 25 : 10 + 33: 23
3. CZE ČR . . . . . . . . . . . . . . . . . . 32: 56: 36 + 04 : 49 | 13 . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . 33: 26 : 52 + 35: 05
4. BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . 32: 57: 38 + 05 : 51 | 14 . KAZ Kazachstán . . . . . . . . . . . 33: 32 : 42 + 40: 55
5. ITA Itálie . . . . . . . . . . . . . . . . . 32: 57: 52 + 06 : 05 | 15 . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . 33: 33 : 16 + 41: 29
6. NED Holandsko . . . . . . . . . . . . 32: 58: 04 + 06 : 17 | 16 . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . 33: 58 : 31 + 1: 06: 44
7. NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . 33: 00: 02 + 08 : 15 | 17 . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . 33: 59 : 19 + 1: 07: 32
8. GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . 33: 04: 00 + 12 : 13 | 18 . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . 34: 36 : 05 + 1: 44: 18
9. POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . 33: 05: 56 + 14 : 09 | 19 . LUX Lucembursko . . . . . . . . . 34: 37 : 19 + 1: 45: 32
10. SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . 33: 15: 22 + 23 : 35 | .
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 5 - . . . www.zmj.cz . . . 7.5.2011 - 19:07:41
ROZDĚLENÍ TRIKOTŮ PO / CLASSEMENT DES MAILLOTS APRES :
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
4 . ETAPĚ / ÉTAPE
Žlutý trikot/Maillot jaune . . . . . .
Bílý trikot/Maillot blanc . . . . .
Puntíkovaný trikot/Maillot á pois .
Zelený trikot/Maillot vert . . . . .
23
33
2
69
DEN19930116 .
.
..
FRA19930827 .
CZE19930114 .
NOR19931217 .
NIELSEN Magnus Cort . . .
LE GAC Olivier . . . . . .
NIPL Vojtěch . . . . . . . .
ENGER Sondreh . . . . . .
DEN Dánsko
FRA Francie
CZE ČR
NOR Norsko
Close