1 DE BIE Sean (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM) 03:20:00
2 VAN GOIDSENHOVEN Kurt (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
3 STUYVEN Jasper (OVYTA-EIJSSEN-ACROG CYCLING TEAM)
4 TERWEDUWE Kenny (AN POST SEAN KELLY TEAM)
5 VLASSELAER Maarten (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) 0:05
6 CRABBE Kevin (VAN EYCK SPORT) 1:08
7 LEYS Birger (SCOTT USA CYCLING TEAM) 2:08
8 BUEKEN Joeri (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM)
9 STIENS Matti (VAN EYCK SPORT)
10 VAN DEN BRANDE Kay (APK-QUALITY LITEGEAR TEAM VZW)
11 VERREYDT Joris (WSC HAND IN HAND BAAL)
12 VAN ROY Stijn (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) 3:40
13 BROEDERS Garrit (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
14 PEYSKENS Dimitri (VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM)
15 UYTTERSPROT Dieter (VAN EYCK SPORT) 3:45
16 NEVENS Sven (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL) 3:56
17 VAN UFFEL Willem (STAR CYCLING TEAM)
18 HEYMANS Jonas (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
19 VERBOVEN Sven (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
20 DE KERF Erwin (WSC HAND IN HAND BAAL)
21 SCHOOLMEESTERS Atse (WSC HAND IN HAND BAAL) 4:00
22 JACOBS Lennert (VAN GOETHEM/PRORACE CT) 4:01
23 DIERICKX Steven (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN) 4:07
24 VAN ROY Simon (PROFEL-BOFROST-PRORACE CYCLING TEAM) 4:10
25 DURANT Joaquim (JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT)
26 ROELANDTS Rutger (VAN DER VURST CYCLING TEAM) 4:18
27 ODEYN Seppe (SCOTT USA CYCLING TEAM) 4:58
28 VAN ZEEBROECK Jan (A.S.B. PAREIN-ROGELLI CYCLING TEAM)
29 WAUTERS Brett (TEAM-THIELEMANS & CO) 6:08
30 SMULDERS Jonas (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
31 COOREMAN Stijn (SCOTT USA CYCLING TEAM)
32 DE SMEDT Nik (BIANCHI-LOTTO-NIEUWE HOOP TIELEN VZW)
33 LAUWEREYS Kristof (TEAM FUGA MTB)
34 RASSAERTS Frederik (VLAAMS-BRABANTSE AFDELING)
35 VANDERVEKEN Jelko (WSC HAND IN HAND BAAL)
36 DENYS Geoffrey (VAN EYCK SPORT)
37 TOOTH Niels (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
38 CEUSTERS Glenn (WSC HAND IN HAND BAAL)
39 KEMERLINCKX Kristof (STAR CYCLING TEAM)
40 ANDRIEU Thierry (WSC HAND IN HAND BAAL)
41 PUTSEYS Kevin (K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.)
42 DE WINDE Greg (TEAM-THIELEMANS & CO)
43 VANSUMERE Ian (SCOTT USA CYCLING TEAM)
44 VANDERBORGHT Laurent (VAN EYCK SPORT)
45 MASSIE Niels (SCOTT USA CYCLING TEAM)
46 DE BAERDEMAEKER Kjell (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
47 DANIELS Wouter (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
48 VERBRUGGEN Wesley (SNAKE CYCLING TEAM V.Z.W. KONINGSHOOIKT) 7:28
49 VAN HORENBEEK Giel (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
50 SMISMANS Jef (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
51 MEEUWENS Sven (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
52 GLORIEUX Steven (TEAM FUGA MTB)
53 VAN PASSEL Boris (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
54 JACOBS Jelmer (VZW DE WARE WIELERLIEFHEBBERS)
55 HANSSENS Gwylim (VAN EYCK SPORT)
56 PHILIPS Jonas (WSC HAND IN HAND BAAL)
57 STEENACKERS Sven (WIELERCLUB DE SPRINTERS MALDEREN) 7:43
58 YDENS Andrew (ROYAL CUREGHEM SPORTIF - BRUSSEL)
59 NYS Kris (WSC HAND IN HAND BAAL)
60 HEYMANS Jeroen (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
61 DEHAES Raf (LOTTO OLYMPIA TIENEN)
62 TESSEUR Kim (ROCK WERCHTER CYCLING TEAM)
63 DE BLOCK Nick (KON. W.C. DE RUPELSPURTERS BOOM)
64 SOLIA Sam (VAN GOETHEM/PRORACE CT)
65 PIOT Stijn (DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.)
66 THIELEMANS Mike (TEAM-THIELEMANS & CO)
67 VANDERTRAPPEN Bert (TEAM-THIELEMANS & CO)
68 GETTEMANS Jan (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
69 VERJANS Frank (TEAM-THIELEMANS & CO)
Close