1 54 Valentin IGLINSKIY Pro Team Astana 04:23:28
2 21 Alessandro PETACCHI Lampre - ISD 00:00:00
3 113 Elia FAVILLI Farnese Vini - Neri Sottoli 00:00:00
4 181 Juan Pablo FORERO CARRERO Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:00
5 101 Stefan VAN DIJCK Veranda's Willems-Accent 00:00:00
6 1 Tyler FARRAR Team Garmin - Cervelo 00:00:00
7 48 Jaroslaw MARYCZ Saxo Bank SunGard 00:00:00
8 213 Mirac KAL Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:00:00
9 144 Giorgio BRAMBILA De Rosa - Ceramica Flaminia 00:00:00
10 175 Andréa GRENDENE Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:00
11 154 Diego MILAN JIMENEZ Caja Rural 00:00:00
12 81 Manuel BELLETTI Colnago - CSF Inox 00:00:00
13 36 Cameron WURF Liquigas-Cannondale 00:00:00
14 33 Jacopo GUARNIERI Liquigas-Cannondale 00:00:00
15 153 Rubén MARTINEZ HERNANDEZ Caja Rural 00:00:00
16 11 André GREIPEL Omega Pharma - Lotto 00:00:00
17 202 Ahmet AKDILEK Manisaspor Cycling Team 00:00:00
18 168 Tom VEELERS Skil-Shimano 00:00:00
19 161 Kenny Robert VAN HUMMEL Skil-Shimano 00:00:00
20 64 Julien FOUCHARD Cofidis le Crédit en Ligne 00:00:00
21 208 Dean PODGORNIK Manisaspor Cycling Team 00:00:00
22 124 Jesus DEL NERO Team NetApp 00:00:00
23 6 Ramunas NAVARDAUSKAS Team Garmin - Cervelo 00:00:00
24 123 Eric BAUMANN Team NetApp 00:00:00
25 178 Martijn VERSCHOOR Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:00
26 58 Andrey ZEITS Pro Team Astana 00:00:00
27 203 Andi BAJC Manisaspor Cycling Team 00:00:00
28 45 Jonas Aaen JORGENSEN Saxo Bank SunGard 00:00:00
29 151 Egoitz GARCÍA ECHEGUIBEL Caja Rural 00:00:00
30 118 Matteo RABOTTINI Farnese Vini - Neri Sottoli 00:00:00
31 194 Juan Jose LOBATO DEL VALLE Andalucia Caja Granada 00:00:00
32 195 Manuel ORTEGA OCANA Andalucia Caja Granada 00:00:00
33 51 Allan DAVIS Pro Team Astana 00:00:00
34 163 Robin CHAIGNEAU Skil-Shimano 00:00:00
35 55 Roman KIREYEV Pro Team Astana 00:00:00
36 24 Denis KOSTYUK Lampre - ISD 00:00:00
37 93 Riccardo CHIARINI Androni Giocattoli 00:00:00
38 107 Evert VERBIST Veranda's Willems-Accent 00:00:00
39 173 Daniele CALLEGARIN Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:00
40 158 Alexander RYABKIN Caja Rural 00:00:00
41 212 Evgeni GERGANOV Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:00:00
42 35 Elia VIVIANI Liquigas-Cannondale 00:00:00
43 31 Francesco BELLOTTI Liquigas-Cannondale 00:00:00
44 152 Oleg CHUZHDA Caja Rural 00:00:00
45 131 Svein TUFT Team Spidertech Powered by C10 00:00:00
46 76 Anthony ROUX FDJ 00:00:00
47 156 Ruben REIG CONEJERO Caja Rural 00:00:00
48 217 Mustafa SAYAR Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:00:00
49 105 Jurgen VAN GOOLEN Veranda's Willems-Accent 00:00:00
50 166 Albert TIMMER Skil-Shimano 00:00:00
51 22 Vitaliy BUTS Lampre - ISD 00:00:00
52 92 Luca BARLA Androni Giocattoli 00:00:00
53 53 Alexandr DYACHENKO Pro Team Astana 00:00:00
54 196 Adrian PALOMARES VILLAPLANA Andalucia Caja Granada 00:00:00
55 171 Rubens BERTOGLIATI Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:00
56 77 Wesley SULZBERGER FDJ 00:00:00
57 141 Damiano MARGUTTI De Rosa - Ceramica Flaminia 00:00:00
58 27 Aitor PEREZ ARRIETA Lampre - ISD 00:00:00
59 191 Jose Alberto BENITEZ ROMAN Andalucia Caja Granada 00:00:00
60 25 Dmytro KRIVTSOV Lampre - ISD 00:00:00
61 155 Arturo MORA ORTIZ Caja Rural 00:00:00
62 62 Yohan BAGOT Cofidis le Crédit en Ligne 00:00:00
63 34 Juraj SAGAN Liquigas-Cannondale 00:00:00
64 67 Romain ZINGLE Cofidis le Crédit en Ligne 00:00:00
65 16 Vicente REYNES MIMO Omega Pharma - Lotto 00:00:00
66 176 Valeryi KOBZARENKO Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:00
67 56 Yevgeniy NEPOMNYACHSHIY Pro Team Astana 00:00:00
68 125 Bartosz HUZARSKI Team NetApp 00:00:00
69 52 Assan BAZAYEV Pro Team Astana 00:00:00
70 57 Sergey RENEV Pro Team Astana 00:00:00
71 182 Luis Felipe LAVERDE JIMENEZ Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:00
72 133 Lucas EUSER Team Spidertech Powered by C10 00:00:00
73 112 Alessandro BISOLTI Farnese Vini - Neri Sottoli 00:00:00
74 121 Leopold KÖNIG Team NetApp 00:00:00
75 66 Damien MONIER Cofidis le Crédit en Ligne 00:00:00
76 14 Adam HANSEN Omega Pharma - Lotto 00:00:00
77 82 Marco FRAPPORTI Colnago - CSF Inox 00:00:00
78 162 Thomas BONNIN Skil-Shimano 00:00:00
79 122 Jan BARTA Team NetApp 00:00:00
80 85 Sacha MODOLO Colnago - CSF Inox 00:00:00
81 96 Antonio SANTORO Androni Giocattoli 00:00:00
82 172 Lazlo BODROGI Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:00
83 126 Andreas SCHILLINGER Team NetApp 00:00:00
84 211 Danail ANDONOV PETROV Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:00:00
85 117 Lubos PELANEK Farnese Vini - Neri Sottoli 00:00:00
86 135 Jonathan Patrick MCCARTY Team Spidertech Powered by C10 00:00:00
87 143 Cristiano BENENATI De Rosa - Ceramica Flaminia 00:00:00
88 104 Rob GORIS Veranda's Willems-Accent 00:00:00
89 145 Sergio LAGANA De Rosa - Ceramica Flaminia 00:00:00
90 186 Victor Hugo PENA GRISALES Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:00
91 111 Oscar GATTO Farnese Vini - Neri Sottoli 00:00:00
92 84 Omar LOMBARDI Colnago - CSF Inox 00:00:00
93 42 Manuele BOARO Saxo Bank SunGard 00:00:00
94 167 Ronan VAN ZANDBEEK Skil-Shimano 00:00:00
95 174 Alexander EFIMKIN Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:00
96 198 Eloy RUIZ PINTO Andalucia Caja Granada 00:00:00
97 43 Laurent DIDIER Saxo Bank SunGard 00:00:00
98 184 Hector Leonardo PAEZ LEON Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:00
99 26 Enrico MAGAZZINI Lampre - ISD 00:00:00
100 78 Artur VICHOT FDJ 00:00:00
101 187 HUGO SEBASTIAN SALAZAR CASTANEDA Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:00
102 74 Rémi PAURIOL FDJ 00:00:00
103 7 Thomas PETERSON Team Garmin - Cervelo 00:00:00
104 71 Sandy CASAR FDJ 00:00:00
105 17 Marcel SIEBERG Omega Pharma - Lotto 00:00:00
106 3 Murillo Antonio FISCHER Team Garmin - Cervelo 00:00:00
107 136 Francois PARISIEN Team Spidertech Powered by C10 00:00:00
108 185 Jarlinson PANTANO GÓMEZ Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:00
109 97 Luca SOLARI Androni Giocattoli 00:00:00
110 207 Bünyamin OZDEMIR Manisaspor Cycling Team 00:00:00
111 46 Kasper KLOSTERGAARD LARSEN Saxo Bank SunGard 00:00:00
112 103 Jempy DRUCKER Veranda's Willems-Accent 00:00:00
113 32 Timothy DUGGAN Liquigas-Cannondale 00:00:00
114 63 Nicolas EDET Cofidis le Crédit en Ligne 00:00:00
115 47 Gustav LARSSON Saxo Bank SunGard 00:00:00
116 137 Will ROUTLEY Team Spidertech Powered by C10 00:00:00
117 205 Fatih HARMANCI Manisaspor Cycling Team 00:00:00
118 218 Svetoslav TCHANLIEV KIRILOV Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:00:00
119 192 David BERNABEU ARMENGOL Andalucia Caja Granada 00:00:00
120 204 Marek CANECKY Manisaspor Cycling Team 00:00:00
121 15 Olivier KAISEN Omega Pharma - Lotto 00:00:00
122 13 Jens DEBUSSCHERE Omega Pharma - Lotto 00:00:00
123 41 Matteo TOSATTO Saxo Bank SunGard 00:00:00
124 94 Giairo ERMETI Androni Giocattoli 00:00:00
125 132 Ryan ANDERSON Team Spidertech Powered by C10 00:00:00
126 86 Angelo PAGANI Colnago - CSF Inox 00:00:00
127 61 Nicolas VOGONDY Cofidis le Crédit en Ligne 00:00:00
128 75 Thibaut PINOT FDJ 00:00:00
129 73 Francis MOUREY FDJ 00:00:00
130 188 Juan VILLEGAS Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:00
131 157 Igor ROMERO ETXEBARRIA Caja Rural 00:00:00
132 201 Jeremy YATES Manisaspor Cycling Team 00:00:00
133 106 Jacobus VENTER Veranda's Willems-Accent 00:00:00
134 214 Eyup KARAGOBEK Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:00:00
135 148 Gianfranco VISCONTI De Rosa - Ceramica Flaminia 00:00:00
136 91 Francesco GINANNI Androni Giocattoli 00:00:00
137 116 Andréa NOE Farnese Vini - Neri Sottoli 00:00:00
138 23 Vitaliy KONDRUT Lampre - ISD 00:00:00
139 177 Jure KOCJAN Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:00
140 147 Fabio PISCOPIELLO De Rosa - Ceramica Flaminia 00:00:00
141 134 Bruno LANGLOIS Team Spidertech Powered by C10 00:00:00
142 28 Balint SZEGHALMI Lampre - ISD 00:00:14
143 197 Jose Luis ROLDAN CARMONA Andalucia Caja Granada 00:00:16
144 216 Daniel PETROV Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:00:51
145 87 Andrea PASQUALON Colnago - CSF Inox 00:00:55
146 115 Takashi MIYAZAWA Farnese Vini - Neri Sottoli 00:00:57
147 193 Antonio CABELLO BAENA Andalucia Caja Granada 00:00:58
148 142 Filippo BAGGIO De Rosa - Ceramica Flaminia 00:00:58
149 8 Sep VANMARCKE Team Garmin - Cervelo 00:01:16
150 164 Feng HAN Skil-Shimano 00:01:16
151 183 Andres MARTINEZ MONTERO Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:00
152 83 Paolo LOCATELLI Colnago - CSF Inox 00:01:37
153 72 Nacer BOUHANNI FDJ 00:00:00
154 165 Yann HUGUET Skil-Shimano 00:02:08
155 102 Wim DE VOCHT Veranda's Willems-Accent 00:02:08
156 4 Brett Daniel LANCASTER Team Garmin - Cervelo 00:02:56
157 95 Roberto FERRARI Androni Giocattoli 00:00:00
158 206 Gabor KASA Manisaspor Cycling Team 00:03:57
159 215 Vladimir KOEV Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:03:57
160 114 Andrea GUARDINI Farnese Vini - Neri Sottoli 00:04:10
161 12 Kenny DE HAES Omega Pharma - Lotto 00:04:10
162 18 Sven VANDOUSSELACRE Omega Pharma - Lotto 00:04:26
163 44 Lucas Sebastien HAEDO Saxo Bank SunGard 00:04:26
164 5 Travis MEYER Team Garmin - Cervelo 00:04:26
165 127 Timon SEUBERT Team NetApp 00:06:10
2 Julian DEAN Team Garmin - Cervelo Abandon
146 Michele MERLO De Rosa - Ceramica Flaminia Abandon
65 Kevin ISTA Cofidis le Crédit en Ligne Non Partant
General
1 54 Valentin IGLINSKIY Pro Team Astana 06:59:12
2 1 Tyler FARRAR Team Garmin - Cervelo 00:00:04
3 161 Kenny Robert VAN HUMMEL Skil-Shimano 00:00:06
4 113 Elia FAVILLI Farnese Vini - Neri Sottoli 00:00:06
5 101 Stefan VAN DIJCK Veranda's Willems-Accent 00:00:10
6 81 Manuel BELLETTI Colnago - CSF Inox 00:00:10
7 213 Mirac KAL Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:00:10
8 154 Diego MILAN JIMENEZ Caja Rural 00:00:10
9 175 Andréa GRENDENE Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:10
10 33 Jacopo GUARNIERI Liquigas-Cannondale 00:00:10
11 202 Ahmet AKDILEK Manisaspor Cycling Team 00:00:10
12 48 Jaroslaw MARYCZ Saxo Bank SunGard 00:00:10
13 64 Julien FOUCHARD Cofidis le Crédit en Ligne 00:00:10
14 194 Juan Jose LOBATO DEL VALLE Andalucia Caja Granada 00:00:10
15 181 Juan Pablo FORERO CARRERO Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:10
16 45 Jonas Aaen JORGENSEN Saxo Bank SunGard 00:00:10
17 123 Eric BAUMANN Team NetApp 00:00:10
18 203 Andi BAJC Manisaspor Cycling Team 00:00:10
19 153 Rubén MARTINEZ HERNANDEZ Caja Rural 00:00:10
20 168 Tom VEELERS Skil-Shimano 00:00:10
21 93 Riccardo CHIARINI Androni Giocattoli 00:00:10
22 36 Cameron WURF Liquigas-Cannondale 00:00:10
23 195 Manuel ORTEGA OCANA Andalucia Caja Granada 00:00:10
24 124 Jesus DEL NERO Team NetApp 00:00:10
25 24 Denis KOSTYUK Lampre - ISD 00:00:10
26 151 Egoitz GARCÍA ECHEGUIBEL Caja Rural 00:00:10
27 173 Daniele CALLEGARIN Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:10
28 31 Francesco BELLOTTI Liquigas-Cannondale 00:00:10
29 34 Juraj SAGAN Liquigas-Cannondale 00:00:10
30 217 Mustafa SAYAR Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:00:10
31 58 Andrey ZEITS Pro Team Astana 00:00:10
32 144 Giorgio BRAMBILA De Rosa - Ceramica Flaminia 00:00:10
33 107 Evert VERBIST Veranda's Willems-Accent 00:00:10
34 158 Alexander RYABKIN Caja Rural 00:00:10
35 76 Anthony ROUX FDJ 00:00:10
36 62 Yohan BAGOT Cofidis le Crédit en Ligne 00:00:10
37 55 Roman KIREYEV Pro Team Astana 00:00:10
38 85 Sacha MODOLO Colnago - CSF Inox 00:00:10
39 51 Allan DAVIS Pro Team Astana 00:00:10
40 156 Ruben REIG CONEJERO Caja Rural 00:00:10
41 22 Vitaliy BUTS Lampre - ISD 00:00:10
42 152 Oleg CHUZHDA Caja Rural 00:00:10
43 67 Romain ZINGLE Cofidis le Crédit en Ligne 00:00:10
44 92 Luca BARLA Androni Giocattoli 00:00:10
45 191 Jose Alberto BENITEZ ROMAN Andalucia Caja Granada 00:00:10
46 125 Bartosz HUZARSKI Team NetApp 00:00:10
47 145 Sergio LAGANA De Rosa - Ceramica Flaminia 00:00:10
48 211 Danail ANDONOV PETROV Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:00:10
49 178 Martijn VERSCHOOR Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:10
50 25 Dmytro KRIVTSOV Lampre - ISD 00:00:10
51 103 Jempy DRUCKER Veranda's Willems-Accent 00:00:10
52 131 Svein TUFT Team Spidertech Powered by C10 00:00:10
53 118 Matteo RABOTTINI Farnese Vini - Neri Sottoli 00:00:10
54 141 Damiano MARGUTTI De Rosa - Ceramica Flaminia 00:00:10
55 35 Elia VIVIANI Liquigas-Cannondale 00:00:10
56 6 Ramunas NAVARDAUSKAS Team Garmin - Cervelo 00:00:10
57 171 Rubens BERTOGLIATI Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:10
58 52 Assan BAZAYEV Pro Team Astana 00:00:10
59 121 Leopold KÖNIG Team NetApp 00:00:10
60 198 Eloy RUIZ PINTO Andalucia Caja Granada 00:00:10
61 112 Alessandro BISOLTI Farnese Vini - Neri Sottoli 00:00:10
62 155 Arturo MORA ORTIZ Caja Rural 00:00:10
63 182 Luis Felipe LAVERDE JIMENEZ Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:10
64 126 Andreas SCHILLINGER Team NetApp 00:00:10
65 96 Antonio SANTORO Androni Giocattoli 00:00:10
66 63 Nicolas EDET Cofidis le Crédit en Ligne 00:00:10
67 174 Alexander EFIMKIN Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:10
68 176 Valeryi KOBZARENKO Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:10
69 187 HUGO SEBASTIAN SALAZAR CASTANEDA Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:10
70 72 Nacer BOUHANNI FDJ 00:00:10
71 27 Aitor PEREZ ARRIETA Lampre - ISD 00:00:10
72 95 Roberto FERRARI Androni Giocattoli 00:00:10
73 53 Alexandr DYACHENKO Pro Team Astana 00:00:10
74 78 Artur VICHOT FDJ 00:00:10
75 212 Evgeni GERGANOV Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:00:10
76 105 Jurgen VAN GOOLEN Veranda's Willems-Accent 00:00:10
77 14 Adam HANSEN Omega Pharma - Lotto 00:00:10
78 218 Svetoslav TCHANLIEV KIRILOV Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:00:10
79 132 Ryan ANDERSON Team Spidertech Powered by C10 00:00:10
80 57 Sergey RENEV Pro Team Astana 00:00:10
81 77 Wesley SULZBERGER FDJ 00:00:10
82 17 Marcel SIEBERG Omega Pharma - Lotto 00:00:10
83 66 Damien MONIER Cofidis le Crédit en Ligne 00:00:10
84 122 Jan BARTA Team NetApp 00:00:10
85 133 Lucas EUSER Team Spidertech Powered by C10 00:00:10
86 184 Hector Leonardo PAEZ LEON Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:10
87 7 Thomas PETERSON Team Garmin - Cervelo 00:00:10
88 11 André GREIPEL Omega Pharma - Lotto 00:00:10
89 135 Jonathan Patrick MCCARTY Team Spidertech Powered by C10 00:00:10
90 208 Dean PODGORNIK Manisaspor Cycling Team 00:00:10
91 163 Robin CHAIGNEAU Skil-Shimano 00:00:10
92 162 Thomas BONNIN Skil-Shimano 00:00:10
93 74 Rémi PAURIOL FDJ 00:00:10
94 56 Yevgeniy NEPOMNYACHSHIY Pro Team Astana 00:00:10
95 172 Lazlo BODROGI Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:10
96 82 Marco FRAPPORTI Colnago - CSF Inox 00:00:10
97 188 Juan VILLEGAS Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:10
98 166 Albert TIMMER Skil-Shimano 00:00:10
99 42 Manuele BOARO Saxo Bank SunGard 00:00:10
100 196 Adrian PALOMARES VILLAPLANA Andalucia Caja Granada 00:00:10
101 71 Sandy CASAR FDJ 00:00:10
102 192 David BERNABEU ARMENGOL Andalucia Caja Granada 00:00:10
103 43 Laurent DIDIER Saxo Bank SunGard 00:00:10
104 157 Igor ROMERO ETXEBARRIA Caja Rural 00:00:10
105 136 Francois PARISIEN Team Spidertech Powered by C10 00:00:10
106 15 Olivier KAISEN Omega Pharma - Lotto 00:00:10
107 104 Rob GORIS Veranda's Willems-Accent 00:00:10
108 137 Will ROUTLEY Team Spidertech Powered by C10 00:00:10
109 111 Oscar GATTO Farnese Vini - Neri Sottoli 00:00:10
110 183 Andres MARTINEZ MONTERO Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:10
111 117 Lubos PELANEK Farnese Vini - Neri Sottoli 00:00:10
112 177 Jure KOCJAN Team Type 1 - Sanofi Aventis 00:00:10
113 205 Fatih HARMANCI Manisaspor Cycling Team 00:00:10
114 26 Enrico MAGAZZINI Lampre - ISD 00:00:10
115 186 Victor Hugo PENA GRISALES Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:10
116 86 Angelo PAGANI Colnago - CSF Inox 00:00:10
117 32 Timothy DUGGAN Liquigas-Cannondale 00:00:10
118 47 Gustav LARSSON Saxo Bank SunGard 00:00:10
119 46 Kasper KLOSTERGAARD LARSEN Saxo Bank SunGard 00:00:10
120 204 Marek CANECKY Manisaspor Cycling Team 00:00:10
121 94 Giairo ERMETI Androni Giocattoli 00:00:10
122 106 Jacobus VENTER Veranda's Willems-Accent 00:00:10
123 97 Luca SOLARI Androni Giocattoli 00:00:10
124 41 Matteo TOSATTO Saxo Bank SunGard 00:00:10
125 167 Ronan VAN ZANDBEEK Skil-Shimano 00:00:10
126 13 Jens DEBUSSCHERE Omega Pharma - Lotto 00:00:10
127 185 Jarlinson PANTANO GÓMEZ Colombia es Passion - Café de Colombia 00:00:10
128 207 Bünyamin OZDEMIR Manisaspor Cycling Team 00:00:10
129 75 Thibaut PINOT FDJ 00:00:10
130 116 Andréa NOE Farnese Vini - Neri Sottoli 00:00:10
131 201 Jeremy YATES Manisaspor Cycling Team 00:00:10
132 91 Francesco GINANNI Androni Giocattoli 00:00:10
133 23 Vitaliy KONDRUT Lampre - ISD 00:00:10
134 148 Gianfranco VISCONTI De Rosa - Ceramica Flaminia 00:00:10
135 61 Nicolas VOGONDY Cofidis le Crédit en Ligne 00:00:10
136 73 Francis MOUREY FDJ 00:00:10
137 134 Bruno LANGLOIS Team Spidertech Powered by C10 00:00:10
138 28 Balint SZEGHALMI Lampre - ISD 00:00:24
139 197 Jose Luis ROLDAN CARMONA Andalucia Caja Granada 00:00:26
140 143 Cristiano BENENATI De Rosa - Ceramica Flaminia 00:00:30
141 214 Eyup KARAGOBEK Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:00:30
142 84 Omar LOMBARDI Colnago - CSF Inox 00:00:30
143 147 Fabio PISCOPIELLO De Rosa - Ceramica Flaminia 00:00:30
144 16 Vicente REYNES MIMO Omega Pharma - Lotto 00:00:44
145 3 Murillo Antonio FISCHER Team Garmin - Cervelo 00:00:46
146 216 Daniel PETROV Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:01:01
147 21 Alessandro PETACCHI Lampre - ISD 00:01:04
148 87 Andrea PASQUALON Colnago - CSF Inox 00:01:05
149 115 Takashi MIYAZAWA Farnese Vini - Neri Sottoli 00:01:07
150 142 Filippo BAGGIO De Rosa - Ceramica Flaminia 00:01:08
151 193 Antonio CABELLO BAENA Andalucia Caja Granada 00:01:08
152 8 Sep VANMARCKE Team Garmin - Cervelo 00:01:26
153 164 Feng HAN Skil-Shimano 00:01:26
154 83 Paolo LOCATELLI Colnago - CSF Inox 00:01:47
155 102 Wim DE VOCHT Veranda's Willems-Accent 00:02:18
156 165 Yann HUGUET Skil-Shimano 00:02:18
157 4 Brett Daniel LANCASTER Team Garmin - Cervelo 00:03:06
158 206 Gabor KASA Manisaspor Cycling Team 00:04:07
159 215 Vladimir KOEV Konya Torku Seker Spor - Vivelo 00:04:07
160 114 Andrea GUARDINI Farnese Vini - Neri Sottoli 00:04:10
161 12 Kenny DE HAES Omega Pharma - Lotto 00:04:20
162 5 Travis MEYER Team Garmin - Cervelo 00:04:36
163 44 Lucas Sebastien HAEDO Saxo Bank SunGard 00:04:36
164 18 Sven VANDOUSSELACRE Omega Pharma - Lotto 00:04:36
165 127 Timon SEUBERT Team NetApp 00:06:20
Close