1) BENNATI Daniele LEOPARD TREK 4:50:06
2) DUMOULIN Samuel COFIDIS,LE CREDIT EN LIG. 0:00:00
3) BOUHANNI Nacer FDJ 0:00:00
4) FORERO Juan Pablo COLOMBIA ES PASION 0:00:00
5) KOCJAN Jure TEAM TYPE1-SANOFI AVENTIS 0:00:00
6) LACOMBE Kevin T.SPIDERTECH POW. BY C10 0:00:00
7) RAVARD Anthony AG2R LA MONDIALE 0:00:00
8) ENGOULVENT Jimmy SAUR-SOJASUN 0:00:00
9) GNEZDA Mates ADRIA MOBIL 0:00:00
10) BACQUET Fabien BIG MAT - AUBER 93 0:00:00
11) JARC Blaz ADRIA MOBIL 0:00:00
12) ILESIC ALDO Ino TEAM TYPE1-SANOFI AVENTIS 0:00:00
13) HABEAUX Gregory VERANDA'S WILLEMS-ACCENT 0:00:00
14) HUREL Tony TEAM EUROPCAR 0:00:00
15) GENIEZ Alexandre SKIL - SHIMANO 0:00:00
16) HARDY Romain BRETAGNE - SCHULLER 0:00:00
17) KREDER Michel TEAM GARMIN - CERVELO 0:00:00
18) NAVARDAUSKAS Ramunas TEAM GARMIN - CERVELO 0:00:00
19) FURDI Blaz ADRIA MOBIL 0:00:00
20) GINANNI Francesco ANDRONI GIOCATTOLI 0:00:00
21) ROUX Anthony FDJ 0:00:00
22) KADRI Biel AG2R LA MONDIALE 0:00:00
23) KRIVTSOV Yuriy AG2R LA MONDIALE 0:00:00
24) TARAMAE Rein COFIDIS,LE CREDIT EN LIG. 0:00:00
25) FROHLINGER Johannes SKIL - SHIMANO 0:00:00
26) PANTANO Jarlinson COLOMBIA ES PASION 0:00:00
27) SCHEIRLINCKX Staf VERANDA'S WILLEMS-ACCENT 0:00:00
28) HALLER Marco ADRIA MOBIL 0:00:00
29) MANGEL Laurent SAUR-SOJASUN 0:00:00
30) CUSIN R‚mi COFIDIS,LE CREDIT EN LIG. 0:00:00
31) FAJT Kristjan ADRIA MOBIL 0:00:00
32) BAZIN Nicolas BIG MAT - AUBER 93 0:00:00
33) GESLIN Anthony FDJ 0:00:00
34) BARLA Luca ANDRONI GIOCATTOLI 0:00:00
35) LAVERDE Luis Felipe COLOMBIA ES PASION 0:00:00
36) LLOYD Daniel TEAM GARMIN - CERVELO 0:00:00
37) VAN GOOLEN Jurgen VERANDA'S WILLEMS-ACCENT 0:00:00
38) ROHRREGER Thoi LEOPARD TREK 0:00:00
39) TUFT Svein T.SPIDERTECH POW. BY C10 0:00:00
40) RACAULT Ronan BIG MAT - AUBER 93 0:00:00
41) VIGANO Davide LEOPARD TREK 0:00:00
42) DURET S‚bastien BRETAGNE - SCHULLER 0:00:00
43) ANDERSON Ryan T.SPIDERTECH POW. BY C10 0:00:00
44) PARISIEN Fran‡ois T.SPIDERTECH POW. BY C10 0:00:00
45) RIBLON Christophe AG2R LA MONDIALE 0:00:00
46) EDET Nicolas COFIDIS,LE CREDIT EN LIG. 0:00:00
47) ZABRISKIE David TEAM GARMIN - CERVELO 0:00:00
48) MAHORIC Mitja ADRIA MOBIL 0:00:00
49) CALZATI Sylvain BRETAGNE - SCHULLER 0:00:00
50) MC CARTY Jonathan T.SPIDERTECH POW. BY C10 0:00:00
51) ERMETI Giairo ANDRONI GIOCATTOLI 0:00:00
52) KOBZARENKO Valery TEAM TYPE1-SANOFI AVENTIS 0:00:00
53) MONIER Damien COFIDIS,LE CREDIT EN LIG. 0:00:00
54) VILLEGAS Juan Pablo COLOMBIA ES PASION 0:00:00
55) EFIMKIN Aleksandr TEAM TYPE1-SANOFI AVENTIS 0:00:00
56) GESCHKE Simon SKIL - SHIMANO 0:00:00
57) SALAZAR Hugo Sebast. COLOMBIA ES PASION 0:00:00
58) TALABARDON Yannick SAUR-SOJASUN 0:00:00
59) KERN Christophe TEAM EUROPCAR 0:00:00
60) BACON Romain BIG MAT - AUBER 93 0:00:00
61) SPRICK Matthieu SKIL - SHIMANO 0:00:00
62) BODROGI Laszlo TEAM TYPE1-SANOFI AVENTIS 0:00:00
63) LOUBET Julien AG2R LA MONDIALE 0:00:00
64) STETINA Peter TEAM GARMIN - CERVELO 0:00:00
65) ROLLAND Pierre TEAM EUROPCAR 0:00:00
66) BONSERGENT St‚phane BRETAGNE - SCHULLER 0:00:00
67) MILLAR David TEAM GARMIN - CERVELO 0:00:00
68) VOGONDY Nicolas COFIDIS,LE CREDIT EN LIG. 0:00:00
69) BESSY Cyril SAUR-SOJASUN 0:00:00
70) HUPOND Thierry SKIL - SHIMANO 0:00:00
71) VAN MELSEN Kevin VERANDA'S WILLEMS-ACCENT 0:00:00
72) POUX Paul SAUR-SOJASUN 0:00:00
73) DEGAND Thomas VERANDA'S WILLEMS-ACCENT 0:00:00
74) CHIARINI Riccardo ANDRONI GIOCATTOLI 0:00:00
75) SOLARI Luca ANDRONI GIOCATTOLI 0:00:00
76) MALACARNE Gael BRETAGNE - SCHULLER 0:00:00
77) GERARD Arnaud FDJ 0:00:00
78) MEGIAS LEAL Javier TEAM TYPE1-SANOFI AVENTIS 0:00:00
79) VOECKLER Thomas TEAM EUROPCAR 0:00:00
80) SANTORO Antonio ANDRONI GIOCATTOLI 0:00:00
81) THIRE Jonathan BIG MAT - AUBER 93 0:00:00
82) REZA Kevin TEAM EUROPCAR 0:00:00
83) VENTER Jacobus VERANDA'S WILLEMS-ACCENT 0:00:00
84) CHAVES RUBIO J.E. COLOMBIA ES PASION 0:00:00
85) DASSONVILLE Flavien BIG MAT - AUBER 93 0:00:00
86) ROUTLEY Will T.SPIDERTECH POW. BY C10 0:00:00
87) VAUGRENARD BenoŒt FDJ 0:00:00
88) DESSEL Cyril AG2R LA MONDIALE 0:00:00
89) LEBON Johan BRETAGNE - SCHULLER 0:00:00
90) PEDERSEN Martin LEOPARD TREK 0:00:00
91) FEDRIGO Pierrick FDJ 0:00:00
92) JOLY S‚bastien SAUR-SOJASUN 0:00:00
93) HUGUET Yann SKIL - SHIMANO 0:00:00
94) ZAUGG Oliver LEOPARD TREK 0:01:18
95) CLARKE William LEOPARD TREK 0:01:18
96) CHARTEAU Anthony TEAM EUROPCAR 0:02:00
General:
1) BENNATI Daniele LEOPARD TREK 0:00:00
2) DUMOULIN Samuel COFIDIS,LE CREDIT EN LIG. 0:00:04
3) HUPOND Thierry SKIL - SHIMANO 0:00:04
4) BOUHANNI Nacer FDJ 0:00:06
5) CHAVES RUBIO J.E. COLOMBIA ES PASION 0:00:06
6) ENGOULVENT Jimmy SAUR-SOJASUN 0:00:07
7) THIRE Jonathan BIG MAT - AUBER 93 0:00:07
8) JARC Blaz ADRIA MOBIL 0:00:09
9) HABEAUX Gregory VERANDA'S WILLEMS-ACCENT 0:00:09
10) FORERO Juan Pablo COLOMBIA ES PASION 0:00:10
11) KOCJAN Jure TEAM TYPE1-SANOFI AVENTIS 0:00:10
12) LACOMBE Kevin T.SPIDERTECH POW. BY C10 0:00:10
13) RAVARD Anthony AG2R LA MONDIALE 0:00:10
14) GNEZDA Mates ADRIA MOBIL 0:00:10
15) BACQUET Fabien BIG MAT - AUBER 93 0:00:10
16) ILESIC ALDO Ino TEAM TYPE1-SANOFI AVENTIS 0:00:10
17) HUREL Tony TEAM EUROPCAR 0:00:10
18) GENIEZ Alexandre SKIL - SHIMANO 0:00:10
19) HARDY Romain BRETAGNE - SCHULLER 0:00:10
20) KREDER Michel TEAM GARMIN - CERVELO 0:00:10
21) NAVARDAUSKAS Ramunas TEAM GARMIN - CERVELO 0:00:10
22) FURDI Blaz ADRIA MOBIL 0:00:10
23) GINANNI Francesco ANDRONI GIOCATTOLI 0:00:10
24) ROUX Anthony FDJ 0:00:10
25) KADRI Biel AG2R LA MONDIALE 0:00:10
26) KRIVTSOV Yuriy AG2R LA MONDIALE 0:00:10
27) TARAMAE Rein COFIDIS,LE CREDIT EN LIG. 0:00:10
28) FROHLINGER Johannes SKIL - SHIMANO 0:00:10
29) PANTANO Jarlinson COLOMBIA ES PASION 0:00:10
30) SCHEIRLINCKX Staf VERANDA'S WILLEMS-ACCENT 0:00:10
31) HALLER Marco ADRIA MOBIL 0:00:10
32) MANGEL Laurent SAUR-SOJASUN 0:00:10
33) CUSIN R‚mi COFIDIS,LE CREDIT EN LIG. 0:00:10
34) FAJT Kristjan ADRIA MOBIL 0:00:10
35) BAZIN Nicolas BIG MAT - AUBER 93 0:00:10
36) GESLIN Anthony FDJ 0:00:10
37) BARLA Luca ANDRONI GIOCATTOLI 0:00:10
38) LAVERDE Luis Felipe COLOMBIA ES PASION 0:00:10
39) LLOYD Daniel TEAM GARMIN - CERVELO 0:00:10
40) VAN GOOLEN Jurgen VERANDA'S WILLEMS-ACCENT 0:00:10
41) ROHRREGER Thoi LEOPARD TREK 0:00:10
42) TUFT Svein T.SPIDERTECH POW. BY C10 0:00:10
43) RACAULT Ronan BIG MAT - AUBER 93 0:00:10
44) VIGANO Davide LEOPARD TREK 0:00:10
45) DURET S‚bastien BRETAGNE - SCHULLER 0:00:10
46) ANDERSON Ryan T.SPIDERTECH POW. BY C10 0:00:10
47) PARISIEN Fran‡ois T.SPIDERTECH POW. BY C10 0:00:10
48) RIBLON Christophe AG2R LA MONDIALE 0:00:10
49) EDET Nicolas COFIDIS,LE CREDIT EN LIG. 0:00:10
50) ZABRISKIE David TEAM GARMIN - CERVELO 0:00:10
51) MAHORIC Mitja ADRIA MOBIL 0:00:10
52) CALZATI Sylvain BRETAGNE - SCHULLER 0:00:10
53) MC CARTY Jonathan T.SPIDERTECH POW. BY C10 0:00:10
54) ERMETI Giairo ANDRONI GIOCATTOLI 0:00:10
55) KOBZARENKO Valery TEAM TYPE1-SANOFI AVENTIS 0:00:10
56) MONIER Damien COFIDIS,LE CREDIT EN LIG. 0:00:10
57) VILLEGAS Juan Pablo COLOMBIA ES PASION 0:00:10
58) EFIMKIN Aleksandr TEAM TYPE1-SANOFI AVENTIS 0:00:10
59) GESCHKE Simon SKIL - SHIMANO 0:00:10
60) SALAZAR Hugo Sebast. COLOMBIA ES PASION 0:00:10
61) TALABARDON Yannick SAUR-SOJASUN 0:00:10
62) KERN Christophe TEAM EUROPCAR 0:00:10
63) BACON Romain BIG MAT - AUBER 93 0:00:10
64) SPRICK Matthieu SKIL - SHIMANO 0:00:10
65) BODROGI Laszlo TEAM TYPE1-SANOFI AVENTIS 0:00:10
66) LOUBET Julien AG2R LA MONDIALE 0:00:10
67) STETINA Peter TEAM GARMIN - CERVELO 0:00:10
68) ROLLAND Pierre TEAM EUROPCAR 0:00:10
69) BONSERGENT St‚phane BRETAGNE - SCHULLER 0:00:10
70) MILLAR David TEAM GARMIN - CERVELO 0:00:10
71) VOGONDY Nicolas COFIDIS,LE CREDIT EN LIG. 0:00:10
72) BESSY Cyril SAUR-SOJASUN 0:00:10
73) VAN MELSEN Kevin VERANDA'S WILLEMS-ACCENT 0:00:10
74) POUX Paul SAUR-SOJASUN 0:00:10
75) DEGAND Thomas VERANDA'S WILLEMS-ACCENT 0:00:10
76) CHIARINI Riccardo ANDRONI GIOCATTOLI 0:00:10
77) SOLARI Luca ANDRONI GIOCATTOLI 0:00:10
78) MALACARNE Gael BRETAGNE - SCHULLER 0:00:10
79) GERARD Arnaud FDJ 0:00:10
80) MEGIAS LEAL Javier TEAM TYPE1-SANOFI AVENTIS 0:00:10
81) VOECKLER Thomas TEAM EUROPCAR 0:00:10
82) SANTORO Antonio ANDRONI GIOCATTOLI 0:00:10
83) REZA Kevin TEAM EUROPCAR 0:00:10
84) VENTER Jacobus VERANDA'S WILLEMS-ACCENT 0:00:10
85) DASSONVILLE Flavien BIG MAT - AUBER 93 0:00:10
86) ROUTLEY Will T.SPIDERTECH POW. BY C10 0:00:10
87) VAUGRENARD BenoŒt FDJ 0:00:10
88) DESSEL Cyril AG2R LA MONDIALE 0:00:10
89) LEBON Johan BRETAGNE - SCHULLER 0:00:10
90) PEDERSEN Martin LEOPARD TREK 0:00:10
91) FEDRIGO Pierrick FDJ 0:00:10
92) JOLY S‚bastien SAUR-SOJASUN 0:00:10
93) HUGUET Yann SKIL - SHIMANO 0:00:10
94) ZAUGG Oliver LEOPARD TREK 0:01:28
95) CLARKE William LEOPARD TREK 0:01:28
96) CHARTEAU Anthony TEAM EUROPCAR 0:02:10
Close