1 Loes Gunnewijk (Nederland Bloeit) 3:06:05
2 Marianne Vos (Nederland Bloeit)
3 Irene v.d. Broek (Leontien.nl) 0:00:41
4 Lucinda Brand (Leontien.nl) 0:01:54
5 Noortje Tabak (Nederland Bloeit) 0:02:12
6 Martine Bras (Gauss RDZ Ormu) 0:02:20
7 Vera Koedooder (WV Noord-Holland)
8 Andrea Bosman (Leontien.nl)
9 Annemiek van Vleuten (Nederland Bloeit)
10 Adrie Visser (HTC Columbia)
11 Chantal Blaak (Leontien.nl)
12 Sanne van Paassen (LSV Merida Ladies)
13 Petra Dijkman (Red Sun Cycling Team)
14 Heleen van Vliet (Leontien.nl)
15 Kirsten Wild (Cervélo Test Team)
16 Ellen van Dijk (HTC Columbia)
17 Mascha Pijnenborg (Red Sun Cycling Team)
18 Roxane Knetemann (LSV Merida Ladies)
19 Jessica Glasbergen (W.V. Eemland)
20 Marijn de Vries (Leontien.nl)
21 Regina Bruins (Cervélo Test Team)
22 Anna van der Breggen (WV Noord-Westhoek)
23 Iris Slappendel (Cervélo Test Team)
24 Baukje Doedee (ZRTC Theo Middelkamp)
25 Amy Pieters (LSV Merida Ladies) 0:07:00
26 Anne de Wildt (Leontien.nl)
27 Birgit Lavrijssen (Red Sun Cycling Team)
28 Janneke Kanis (Nederland Bloeit)
29 Jacobien Kanis (GRC Jan van Arckel) 0:08:00
30 Janneke Ensing (LSV Dolmans Landscaping)
31 Inge Klep (Red Sun Cycling Team)
32 Esther Kortekaas (GRC Jan van Arckel)
33 Eefje Tabak (TWC Het Snelle Wiel)
34 Anne Eversdijk (LSV Merida Ladies)
35 Karin Truijen (HWV de Tubanters)
36 Linda Ringlever (R en TC Groenewoud)
37 Adriene Snijder (LSV Batavus Ladies)
38 Marte Lenferink (LSV Merida Ladies)
39 Marieke den Otter (GRC Jan van Arckel)
40 Geerike Schreurs (WV Noord-Westhoek)
41 Hielke Elferink (HWV de Tubanters)
42 Esra Tromp (LSV Batavus Ladies)
43 Aafke Eshuis (RTV de Bollenstreek)
44 Silke Kogelman (AWV de Zwaluwen)
45 Marissa Otten (ZRTC Theo Middelkamp)
46 Ilona Meiring (LSV Batavus Ladies)
47 Melissa Slewe (W.V. Eemland)
48 Suzanne de Goede (Nederland Bloeit)
49 Natalie van Gogh (RTV de Bollenstreek)
50 Mirthe Wagenaar (R en TC Groenewoud)
51 Aagtje Dijkman (WV Noord-Westhoek)
52 Marielle Kerste (Restore Cycling)
53 Marit Huisman (LSV Batavus Ladies)
54 Lotte van Hoek (RWC Ahoy)
55 Willeke Knol (WV Noord-Westhoek)
56 Monique van de Ree (Leontien.nl)
57 Alie Gercama (NWV Groningen)
58 Marjolein Claessen (RSC de Zuidwesthoek)
59 Josien van Wingerden (Leontien.nl)
60 Kim van Dijk (AWV de Zwaluwen)
61 Nathalie Jolink (HWV de Tubanters)
62 Daniëlle Bekkering (LSV Dolmans Landscaping)
63 Agnieta Francke (Nederland Bloeit)
64 Manon Klomp (GRC Jan van Arckel)
65 Joukje Braam (AWV de Zwaluwen)
66 Suzanne van Veen (RSC de Zuidwesthoek)
67 Hannah Welter (LSV Merida Ladies)
68 Linda van Rijen (W.V. Eemland)
69 Eyelien Bekkering (LSV Dolmans Landscaping)
DNF Loes Markerink (Nederland Bloeit)
DNF Lianne Wagtho (Leontien.nl)
DNS Elisabeth Braam (LSV Batavus Ladies)
DNS Elise van Hage (LSV Batavus Ladies)
DNF Kimberly van den Berg (LSV Dolmans Landscaping)
DNF Shanne Braspennincx (LSV Dolmans Landscaping)
DNS Josephine van der Burg (LSV Dolmans Landscaping)
DNF Nina Kessler (LSV Dolmans Landscaping)
DNF Winanda Spoor (LSV Dolmans Landscaping)
DNS Sophie de Boer (LSV Merida Ladies)
DNS Arenda Grimberg (LSV Merida Ladies)
DNF Chris van den Bergh (R en TC Groenewoud)
DNF Judith Bloem (GRC Jan van Arckel)
DNF Linda de Boer (NWV Groningen)
DNF Amanda Bongaards (RSC de Zuidwesthoek)
DNF Erika Broekema (WRV de Peddelaars)
DNF Veronique Duivelshof (TWC Het Snelle Wiel)
DNF Trieneke Fokkens (NWV Groningen)
DNF Wendy de Groot (RRC de Pedaalridders)
DNF Alike Haanstra (W.V. Eemland)
DNF Jorinda de Heer (RSC de Zuidwesthoek)
DNF Eva Heijmans (Restore Cycling)
DNF Bianca van den Hoek (W.V. Eemland)
DNF Ilona Hoeksma (WRV de Peddelaars)
DNF Elke Holleman (TWC Het Snelle Wiel)
DNF Britt Jansen (HWV de Tubanters)
DNF Christel Janssen (ZRTC Theo Middelkamp)
DNF Judith Jelsma (AWV de Zwaluwen)
DNF Janieke Kalsbeek (WRV de Peddelaars)
DNF Elise Karssies (NWV Groningen)
DNF Alma Koelemeijer (R en TC Groenewoud)
DNF Gerda Koops (NWV Groningen)
DNF Noortje de Kort (Restore Cycling)
DNF Linda Kroes (NWV Groningen)
DNF Ingeborg Kreuze (AWV de Zwaluwen)
DNF Sigrid Kuizenga (GRC Jan van Arckel)
DNF Berdienke Paus (HWV de Tubanters)
DNF Kirsten Peetoom (R en TC Groenewoud)
DNF Danielle van Pinxten (TWC Het Snelle Wiel)
DNF Linda Schepers (TWC Het Snelle Wiel)
DNF Annewil Schreuder (NWV Groningen)
DNF Suzan Simons (RSC de Zuidwesthoek)
DNF Hilde van Slochteren (NWV Groningen)
DNF Lisanne Soemanta (WV Noord-Holland)
DNF Maria Sterk (LWV de Friesche Leeuw)
DNF Irene Tesink (Restore Cycling)
DNF Ivana Tiessens (NWV Groningen)
DNF Juliette Wigbold (AWV de Zwaluwen)
DNF Petra van Wijgerden (GRC Jan van Arckel)
Close