1 DE VYLDER Lindsay (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW) 01:32:20
2 VAN DEN DRIESSCHE Din (TEAM CATA BIKES BIANCHI)
3 WILLEMS Frederic (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
4 DE SMET VAN DAMME Lode (THOMPSON JARTAZI)
5 COOLENS Maxim (ISOREX CYCLING TEAM)
6 VAN DER BEKEN Robin (ISOREX CYCLING TEAM)
7 OSEÏ VERTEZ Matthias (WIELERTEAM WAASLAND)
8 VAN DEN BRANDE Julien (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
9 DIERICKX Anthony (AVIA CYCLING TEAM)
10 BRYSSINCK Stef (AVIA CYCLING TEAM)
11 VERWILST Dieter (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
12 VERCAUTEREN Stef (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
13 MARTENS Jins (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
14 DE SMEDT Bjarne (WIELERTEAM WAASLAND)
15 DE RIJCK Mathias (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
16 VERBANCK Kevin (C.T.- DJ.MATIC-KORTRIJK)
17 BRYSSINCK Jeffrey (WIELERTEAM WAASLAND)
18 DE SMEDT Jonas (WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM)
19 VERSYP Karel (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
20 VERTENTEN Jens (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
21 LIPPEVELD Maxim (WIELERTEAM WAASLAND)
22 GOOSSENS Glenn (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
23 VAN DE WALLE Goran (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
24 DE KETELE Angelo (ISOREX CYCLING TEAM)
25 DE SY Vincent (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
26 BAUDEWIJN Davy (WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW)
27 GOETHALS Brent (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
28 TONDELEIR Niels (IMMO DEJAEGHER - LOTTO CT MENEN VZW)
29 MARTENS Jens (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
30 HEYMAN Jonas (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
31 DE BOECK Eward (WK NOORD WEST BRABANT)
32 BAEYENS Nathan (WIELERTEAM WAASLAND)
33 CARNOY Niels (WIELERTEAM WAASLAND)
34 WATERSCHOOT Django (W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.)
35 DE ROUCK Yordi (WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM)
36 DOBBELAERE Joachim (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
37 BARTELS Arnout (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
38 NEIRYNCK Axel (ISOREX CYCLING TEAM)
39 DE VILLE Jelle (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
40 PERSOON Pieter (WIELERTEAM WAASLAND) 0:22
41 MORTIER Lenny (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
42 WITTOUCK Dominick (WIELERTEAM WAASLAND)
43 OLIEBOS Jordy (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
44 GOUBERT Olivier (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
45 EVRAERT Niels (WT MOREL VANDEPUTTE VZW DE PINTE ZINGEM)
46 MERTENS Thomas (AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW) 1:12
47 VANNESTE Pieter-jan (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE)
48 DE BAERE Tjendo (KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE) 2:33
49 VAN STEENBERGHEN Geoffrey (WSC HOOP OP ZEGEN - BEVEREN) 3:00
50 VAN DEN DRIESSCHE Cedric (KSC DENDERSTREEK LABIEKES)
51 DEOLET Kenny (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
52 SOBERON Zowe (C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE)
53 BLOMMAERT Jordy (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
54 SOUFFRIAU Stef (WIMI-GAMES - ST MARTINUS CT - KERKSKEN)
55 FAUTE Robin (JONGE RAKKERS VOLLEZELE)
56 LEMAIRE Anthony (RIJSCHOOL AH - GENTSE VS)
57 BUYSSE Quinten (THOMPSON JARTAZI)
58 MEHEUS Gill (ISOREX CYCLING TEAM)
Close