1 VINGERLING MICHAEL AVIA CYCLING TEAM
2 CLAUWAERT Joeri WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS
3 COCQUYT Nicky QIN CYCLING TEAM
4 DE SCHEEMAEKER Davy PWS EIJSSEN CYCLING TEAM
5 DUPONT Timothy JONG VLAANDEREN-BAUKNECHT
6 GALLE Pieter WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
7 VAN SPEYBROECK Bart WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
8 VANHEULE Bart WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS
9 BATEN Karel VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
10 STERCK Gunter WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
11 WUYTENS Kim WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
12 EECKHOUT Kurt WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
13 ONGENA Thomas PROFEL CYCLING TEAM
14 THYS Steven C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
15 VAN CAUWENBERGHE Christophe FLEMISH CYCLING PROJECTS
16 BEULENS David WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
17 DE RIDDER Glenn KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
18 DHONDT Teun DMC- CYCLING TEAM
19 RYCKAERT Johan COLBA-MERCURY-DOURPHONIE
20 VANDAMME Davy SDC - ROGELLI CYCLING TEAM
21 STOFFERIS Rieno WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
22 WILLEMS Mario KINGSNORTH INTERNATIONAL WHEELERS
23 TERPSTRA Mike KOGA-CREDITFORCE
24 VANNEVEL Dries VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
25 VANDAELE Philip KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER
26 DE ZUTTER Kristof WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
27 DE WINNE Jurgen WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
28 OWEEN nielsen KINGSNORTH
29 DIEPENDAELE Barry ISOMAX - KENTUCKY CT MIDDELKERKE
30 DE WOLF Glenn RUDYCO CYCLING TEAM
31 DE GEYTER Benjamin VL TECHNICS - ABUTRIEK CYCLING TEAM
32 DE MAN Christoph RUDYCO CYCLING TEAM
33 SABO Pedro DMC- CYCLING TEAM
34 ARDEEL Hans ARDILLES CYCLING TEAM
35 DE PAEPE Pieter WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS
36 DE VRIESE Stijn CYCLING TEAM VERMEEREN
37 VERMOOTE Geert C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
38 REMORY Stijn DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
39 VAN HYFTE Steven DMC- CYCLING TEAM
40 KUYPERS Jeroen WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
41 DE MUYNCK Maarten KWSC WESTKERKE - TEAM DESCHUYTTER
42 PRONK Leander KOGA-CREDITFORCE
43 DE WAELE Wim AFDELING OOST-VLAANDEREN WBV - VZW
44 CARDOEN Henryk ASFRA RACING TEAM
45 TAMSIN Kenny KSV DEERLIJK GAVERZICHT VZW
46 VAN BRAECKEL Kenny WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
47 LAPLASSE Goswin WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
48 VAN LOMMEL Cedric C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
49 DE ROOS Robby WIELERSPORTVER. ARTEVELDE VZW GENT
50 VENS Quincy WIELERTEAM DECOCK-SPORTIVO MOORSELE
51 DE LANDTSHEER Steven WETTERSE DAKWERKEN-AUTOGLAS WETTEREN CT
52 ONGENA Matthias PROFEL CYCLING TEAM
53 VANHAVERBEKE Jurgen C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE
54 COCQUYT Patrick JOHN SAEY CYCLING TEAM
55 HUYVAERT Tom NEW HEEBRA-LOMBARDEN
56 HOORNE Jeroen WC SOENENS- JARTAZI-CONSTRUKT GLAS
57 LANNOO Andy NEW HEEBRA-LOMBARDEN
58 DHAENE Maarten DIRK VERSTUYFT CYCLING TEAM
59 LEMBRECHTS Nicolaas W.C. VOS SPORTIEF SINT- LENAARTS
60 JONKMAN Geertjan KOGA-CREDITFORCE
61 SCHIETTECATTE Steven K.V.C. DEINZE VZW
62 NONNEMAN Bart WIELERTEAM WAASLAND
Wedstrijdkalender & Resultaten
GisterenVandaagMorgen
--------------------------------------------------------------------------------
05/05/2010
--------------------------------------------------------------------------------
- | 1.12B
BEVEREN
--------------------------------------------------------------------------------
J ZM | PISTE
HULSHOUT (PROVINCIAAL KAMPIOENSCHAP JUNIORES)
--------------------------------------------------------------------------------
PK | 1.12A
WONDELGEM
--------------------------------------------------------------------------------
Wedstrijdgegevens beschikbaar
Resultaten vrijgegeven
--------------------------------------------------------------------------------
Categorie 1.12B PISTE 1.12A Discipline - J ZM PK
--------------------------------------------------------------------------------
Volledige kalender
Vraag & Aanbod
Alle rubrieken
Fiets te koop
Fiets gezocht
Fietsmateriaal te koop
Fietsmateriaal gezocht
Renner zoekt club
Club zoekt renner
Trainingsmakker gezocht
Manifestaties en feesten
Allerlei
Een oproep in Vraag en Aanbod plaatsen?
Close