1.. 68 . RUS19920108 SHALUNOV Evgeniy . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 44 : 49 + 00 : 00 10
2.. 57 . NOR19920121 BYSTROM Sven . . . . . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 00 + 00 : 11 6
3.. 20 . NED19920521 VAN BAARLE Dylan . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 03 + 00 : 14 4
4.. 22 . NED19920625 OTTEMA Rick . . . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 03 + 00 : 14 2
5.. 135 . DEN19920409 ANDERSEN Asbjorn . . . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 03 + 00 : 14
6.. 107 . BEL19920728 FRISON Frederik . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 04 + 00 : 15
7.. 146 . AUT19920526 KUEN Maximilian . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 10 + 00 : 21
8.. 58 . NOR19920420 DYMES Kristian . . . . . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 33 + 00 : 44
9.. 21 . NED19921124 OLIVIER Daan . . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 33 + 00 : 44
10.. 6 . CZE19920711 VAKOČ Petr . . . . . . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 33 + 00 : 44 1
11.. 105 . BEL19920301 TEUNS Dylan . . . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 35 + 00 : 46
12.. 71 . RUS19930317 *BELEVANTSEV Vladisla RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 35 + 00 : 46
13.. 59 . NOR19930701 *HOELGAARD Daniel . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 35 + 00 : 46
14.. 136 . DEN19920207 VALGREN Michael . . . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 36 + 00 : 47
15.. 97 . CZE19920301 PAPRSTKA Tomáš . . . . . . EUR Euroregion Elbe-Labe . . . . . 2: 45 : 38 + 00 : 49
16.. 56 . NOR19920922 NILSEN Jaran . . . . . . . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 40 + 00 : 51
17.. 23 . NED19930726 *VAN POPPEL Danny . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 40 + 00 : 51
18.. 103 . BEL19920417 STUYVEN Jasper . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 40 + 00 : 51
19.. 106 . BEL19930221 *DE BIE Mike . . . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 40 + 00 : 51
20.. 77 . ITA19920813 TONIATTI Andrea . . . . . . ITA Italie . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 44 + 00 : 55
21.. 55 . NOR19930504 *SKJERPING Kristoffer . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 44 + 00 : 55
22.. 138 . DEN19930209 *JENSEN Frederik . . . . . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 44 + 00 : 55
23.. 52 . GBR19920807 YATES Simon . . . . . . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . . 2: 45 : 44 + 00 : 55
24.. 69 . RUS19920609 MANAKOV Victor . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 45 + 00 : 56 3
25.. 45 . BLR19921114 ZHAROVEN Nikita . . . . . . BLR Bělorusko . . . . . . . . . . . . . . 2: 46 : 02 + 01 : 13
26.. 70 . RUS19920215 VERNIDUB Dmitry . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 46 : 10 + 01 : 21
27.. 121 . SLO19920506 POLANC Jan . . . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . 2: 46 : 11 + 01 : 22
28.. 78 . ITA19930629 *VERONA Stefano . . . . . . ITA Italie . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 46 : 40 + 01 : 51
29.. 82 . GER19920106 THIEL Fabian . . . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 46 : 40 + 01 : 51
30.. 81 . GER19920204 NAPA Fabio . . . . . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 46 : 40 + 01 : 51
31.. 76 . ITA19920525 MARCASSOLI Mauro . . . . ITA Italie . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 46 : 40 + 01 : 51
32.. 67 . RUS19920210 SVESHNIKOV Kirill . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 45 : 44 + 00 : 55
33.. 63 . POL19920616 KUDELSKI Tomasz . . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 47 : 15 + 02 : 26
34.. 29 . POR19920715 REIS Rafael . . . . . . . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . 2: 47 : 21 + 02 : 32
35.. 14 . UKR19920210 VOLOVOD Dmytro . . . . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . . 2: 47 : 34 + 02 : 45
36.. 80 . GER19920117 VOGT Mario . . . . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 47 : 34 + 02 : 45
37.. 33 . USA19920728 EASTMAN Ryan . . . . . . . USA USA . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 47 : 34 + 02 : 45
38.. 101 . GER19921106 KÄMNA John . . . . . . . . . . EUR Euroregion Elbe-Labe . . . . 2: 47 : 34 + 02 : 45
39.. 133 . DEN19920211 HANSEN Lasse . . . . . . . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 47 : 34 + 02 : 45
40.. 148 . AUT19920914 PEINHAUPT Marco . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . 2: 47 : 34 + 02 : 45
41.. 73 . ITA19920131 BONUSI Raffaello . . . . . . . ITA Italie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 47 : 34 + 02 : 45
42.. 40 . KAZ19921206 MYRZAKHOZHAYEV Sa KAZ Kazachstan . . . . . . . . . . . . . 2: 47 : 34 + 02 : 45
43.. 102 . GER19930616 *MENZEL Bastian . . . . . . . EUR Euroregion Elbe-Labe . . . . 2: 47 : 36 + 02 : 47
44.. 83 . GER19920112 LIß Lucas . . . . . . . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 47 : 36 + 02 : 47
45.. 118 . FRA19921009 GUYOT Romain . . . . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 47 : 36 + 02 : 47
46.. 51 . GBR19920807 YATES Adam . . . . . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . . 2: 47 : 36 + 02 : 47
47.. 130 . JPN19920130 MUTSUMINE Wataru . . . . JPN Japonsko . . . . . . . . . . . . . . . 2: 47 : 36 + 02 : 47
48.. 124 . SLO19920515 PAVLIN Simon . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . 2: 47 : 36 + 02 : 47
49.. 123 . SLO19921006 BEŠTER Nejc . . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . 2: 47 : 41 + 02 : 52
50.. 28 . POR19920921 FERREIRA Ricardo . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . 2: 48 : 40 + 03 : 51
51.. 119 . FRA1930710 *SENECHAL Florian . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 48 : 50 + 04 : 01
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 1 - . . . www.zmj.cz . . . 6.5.2010 - 19:41:52
.. THIELE Kersten . . 52 84 . GER19920929 . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 49 : 27 + 04 : 38
53.. 12 . CZE19930119 *TUREK Daniel . . . . . . . . . CZ1 ČR-B . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 50 : 06 + 05 : 17
54.. 72 . RUS19931007 *BARTENEV Maxim . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 50 : 43 + 05 : 54
55.. 11 . CZE19920501 LASÁK Matěj . . . . . . . . . . CZ1 ČR-B . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 50 : 43 + 05 : 54
56.. 35 . USA19930106 *LYNCH Paul . . . . . . . . . . USA USA . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 50 : 43 + 05 : 54
57.. 4 . CZE19920606 KADÚCH Jan . . . . . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 50 : 43 + 05 : 54
58.. 2 . CZE19920731 FILIP Jakub . . . . . . . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 50 : 43 + 05 : 54
59.. 114 . EST19920624 ALAMAA Siim-Erik . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . 2: 50 : 43 + 05 : 54
60.. 5 . CZE19920104 KOUDELA Tomáš . . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 50 : 43 + 05 : 54
61.. 44 . BLR19920803 KHVIYUZAU Kanstantin . BLR Bělorusko . . . . . . . . . . . . . . 2: 50 : 43 + 05 : 54
62.. 60 . NOR19921019 GALTA Fredrik . . . . . . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 50 : 48 + 05 : 59
63.. 41 . KAZ19920127 AYAZRAYEV Maxat . . . . KAZ Kazachstan . . . . . . . . . . . . . 2: 50 : 50 + 06 : 01
64.. 37 . KAZ19920104 SLOKOTOVICH Andrey . KAZ Kazachstan . . . . . . . . . . . . . 2: 51 : 10 + 06 : 21
65.. 74 . ITA19920329 FONTANA Matteo . . . . . . ITA Italie . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 51 : 19 + 06 : 30
66.. 104 . BEL19920222 CAROLUS Jorne . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 51 : 21 + 06 : 32
67.. 79 . GER19921104 SÜTTERLIN Jasha . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 51 : 22 + 06 : 33
68.. 53 . GBR19920103 MCLAY Daniel . . . . . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . . 2: 51 : 22 + 06 : 33
69.. 50 . GBR19930502 *DOULL Owain . . . . . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . . 2: 51 : 22 + 06 : 33
70.. 54 . GBR19920624 HARRISON Samuel . . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . . 2: 51 : 33 + 06 : 44
71.. 36 . USA19920421 PUTT Tanner . . . . . . . . . . . USA USA . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 51 : 37 + 06 : 48
72.. 128 . JPN19920522 NAGASE Koji . . . . . . . . . . JPN Japonsko . . . . . . . . . . . . . . . 2: 52 : 07 + 07 : 18
73.. 125 . SLO19920708 KRESNIK Jan . . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . 2: 52 : 11 + 07 : 22
74.. 110 . EST19920206 MATT Jörgen . . . . . . . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . 2: 52 : 11 + 07 : 22
75.. 111 . EST19920810 SARV Sten . . . . . . . . . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . 2: 52 : 11 + 07 : 22
76.. 98 . CZE19931204 *ZAHÁLKA Matěj . . . . . . EUR Euroregion Elbe-Labe . . . . 2: 52 : 31 + 07 : 42
77.. 49 . GBR19920706 EDMONDSON Joshua . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . . . 2: 52 : 39 + 07 : 50
78.. 143 . SVK19930203 *BUČO Jakub . . . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . 2: 53 : 11 + 08 : 22
79.. 3 . CZE19930511 *ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 53 : 11 + 08 : 22
80.. 94 . GRE19930619 *IOANNIDIS Nikolaos . . . GRE Řecko . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 53 : 11 + 08 : 22
81.. 108 . BEL19930603 *VALLEE Boris . . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 53 : 12 + 08 : 23
82.. 145 . AUT19930324 *BIEDERMANN Daniel . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . 2: 53 : 12 + 08 : 23
83.. 62 . POL19920930 CZERKIES Michał . . . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 53 : 17 + 08 : 28
84.. 10 . CZE19920628 VESELÝ Daniel . . . . . . . . . CZ1 ČR-B . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 53 : 22 + 08 : 33
85.. 150 . AUT19930617 *TAFERNER Michael . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . 2: 53 : 27 + 08 : 38
86.. 8 . CZE19920428 MIRÁČEK Michal . . . . . . . CZ1 ČR-B . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 53 : 50 + 09 : 01
87.. 141 . SVK19930125 *CHALUPČÍK Ján . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . 2: 54 : 01 + 09 : 12
88.. 66 . POL19930404 *SAMOL Paweł . . . . . . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 54 : 04 + 09 : 15
89.. 25 . POR19931023 *SOUSA Luis . . . . . . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . . 2: 54 : 07 + 09 : 18
90.. 24 . NED19930204 *KASTELIJN Kenny . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . 2: 54 : 13 + 09 : 24
91.. 38 . KAZ19920907 LUTSENKO Alexey . . . . . KAZ Kazachstan . . . . . . . . . . . . . 2: 54 : 15 + 09 : 26
92.. 144 . SVK19921221 KOLÁŘ Michael . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . 2: 54 : 18 + 09 : 29
93.. 26 . POR19920422 COUTINHO Leonel . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . 2: 54 : 33 + 09 : 44
94.. 75 . ITA19920316 GALLIO Giacomo . . . . . . . ITA Italie . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 54 : 50 + 10 : 01
95.. 43 . BLR19920120 MUSHKIN Mikita . . . . . . . BLR Bělorusko . . . . . . . . . . . . . . 2: 54 : 50 + 10 : 01
96.. 65 . POL19920408 KULAS Marek . . . . . . . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 54 : 56 + 10 : 07
97.. 122 . SLO19920317 BOGATAJ Blaž . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . 2: 54 : 59 + 10 : 10
98.. 7 . CZE19930317 *SISR František . . . . . . . . . CZ1 ČR-B . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 55 : 24 + 10 : 35
99.. 115 . FRA19920923 CHETOUT Loic . . . . . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 56 : 13 + 11 : 24
100.. 32 . USA19920122 CARMONA Juan . . . . . . . . USA USA . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 56 : 14 + 11 : 25
101.. 46 . BLR19920210 RAGEL Pavel . . . . . . . . . . . BLR Bělorusko . . . . . . . . . . . . . . 2: 56 : 16 + 11 : 27
102.. 131 . JPN19920108 KUROEDA Shiki . . . . . . . . JPN Japonsko . . . . . . . . . . . . . . . 2: 56 : 18 + 11 : 29
103.. 127 . JPN19921211 NAKAI Shunsuke . . . . . . . . JPN Japonsko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 56 : 26 + 11 : 37
104.. 137 . DEN19930524 *VORRE Aske . . . . . . . . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 57 : 00 + 12 : 11
105.. 42 . KAZ19920119 KASSYMBEKOV Aidos . KAZ Kazachstan . . . . . . . . . . . . . 2: 57 : 54 + 13 : 05
106.. 142 . SVK19920818 BÉREŠ Stanislav . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . 2: 57 : 56 + 13 : 07
107.. 61 . POL19920116 WARCHOŁ Bartosz . . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 58 : 03 + 13 : 14
108.. 134 . DEN19920530 KOUSGAARD Jesper . . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 58 : 25 + 13 : 36
109.. 149 . AUT19920110 PÖSTLBERGER Lukas . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . 2: 58 : 34 + 13 : 45
110.. 100 . GER19930210 *TONTSCH Markus . . . . EUR Euroregion Elbe-Labe . . . . 2: 58 : 35 + 13 : 46
111.. 112 . EST19930703 *RÄIM Mhkel . . . . . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . 2: 58 : 37 + 13 : 48
112.. 48 . BLR19920605 SURAVETS Dzimitryi . . . . BLR Bělorusko . . . . . . . . . . . . . . 2: 59 : 15 + 14 : 26
113.. 99 . GER19920227 PLARRE Matthias . . . . . . EUR Euroregion Elbe-Labe . . . . 2: 59 : 15 + 14 : 26
114.. 147 . AUT19920712 KUNZ Martin . . . . . . . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . 2: 59 : 24 + 14 : 35
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 2 - . . . www.zmj.cz . . . 6.5.2010 - 19:41:52
.. CHEVRIER Clément 115 116 . FRA19920629 . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . 2: 59 : 24 + 14 : 35
116.. 1 . CZE19920611 DVORSKÝ David . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 00 : 33 + 15 : 44
117.. 47 . BLR19920408 ANTONAU Aliaksandr . . . BLR Bělorusko . . . . . . . . . . . . . . 3: 00 : 56 + 16 : 07
118.. 34 . USA19921015 FRANCK Eamon . . . . . . . . USA USA . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 01 : 27 + 16 : 38
119.. 117 . FRA19920425 COQUARD Brayn . . . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 01 : 27 + 16 : 38
120.. 120 . FRA19920206 VIENNET Emilien . . . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 01 : 27 + 16 : 38
121.. 9 . CZE19930403 *RUGOVAC Denis . . . . . . CZ1 ČR-B . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 01 : 46 + 16 : 57
122.. 132 . JPN19920901 NISHIKAWA Shogo . . . . . JPN Japonsko . . . . . . . . . . . . . . . 3: 02 : 11 + 17 : 22
123.. 140 . SVK19920725 SCHWABIK Johan . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . 3: 02 : 19 + 17 : 30
124.. 87 . SRB1993086 *VELIČKOVIČ Aleksa . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 02 : 59 + 18 : 10
125.. 27 . POR19930704 *LEAL Joao . . . . . . . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . 3: 04 : 04 + 19 : 15
126.. 153 . HUN19930208 *RADONICS Maté . . . . . . HUN Maďarsko . . . . . . . . . . . . . 3: 04 : 04 + 19 : 15
127.. 113 . EST19931228 *RAUDSEPP Krister . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . 3: 05 : 58 + 21 : 09
128.. 86 . SRB19930413 *JOVANOVIC Lazar . . . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 05 : 59 + 21 : 10
129.. 19 . NED19920616 ROSCAM ABBING Friso . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . 3: 06 : 01 + 21 : 12
130.. 85 . SRB19930423 *DANILOVIČ Marko . . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 06 : 25 + 21 : 36
131.. 31 . USA19920501 BEAMS Nathaniel . . . . . . . USA USA . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 06 : 26 + 21 : 37
132.. 126 . SLO19920719 BERK Jure . . . . . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . 3: 06 : 26 + 21 : 37
133.. 64 . POL19930224 *MAJOREK Adam . . . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 06 : 26 + 21 : 37
134.. 13 . UKR19930404 *EVDOKIMENKO Denys . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . . 3: 07 : 41 + 22 : 52
135.. 89 . SRB19920624 IVKOVIČ Stefan . . . . . . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 08 : 04 + 23 : 15
136.. 96 . GRE19921106 STAMOPOULOS Georgios GRE Řecko . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 08 : 11 + 23 : 22
137.. 30 . POR19920905 MAGALHAES Samuel . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . 3: 08 : 15 + 23 : 26
138.. 92 . GRE19930313 *CHATZIGEORGIOU Hell GRE Řecko . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 08 : 29 + 23 : 40
139.. 95 . GRE19920805 SALPADIMOS Spyridon . . GRE Řecko . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 08 : 29 + 23 : 40
140.. 93 . GRE19920102 CHIONIS Panagiotis . . . . . GRE Řecko . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 08 : 29 + 23 : 40
141.. 88 . SRB19930519 *JOVANOVIČ Uroš . . . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 08 : 37 + 23 : 48
142.. 109 . EST19930509 *JERET Timmo . . . . . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 08 : 50 + 24 : 01
143.. 91 . GRE19921123 VLACHOS Panagiotis . . . GRE Řecko . . . . . . . . . . . . . . . . . 3: 08 : 51 + 24 : 02
144.. 156 . HUN19920115 FRIEDRICH Balint . . . . . . HUN Maďarsko . . . . . . . . . . . . . 3: 08 : 55 + 24 : 06
145.. 151 . HUN19930914 *BEDIKE Marcell . . . . . . . HUN Maďarsko . . . . . . . . . . . . . . 3: 15 : 26 + 30 : 37
146.. 16 . UKR19930623 *DZHUS Volodymyr . . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . . 3: 16 : 45 + 31 : 56
AB .. 15 . UKR19930303 *PONOMARENKO Illya . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . .
AB .. 17 . UKR19930226 *PAVLYUKOV Gennadiy . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . .
AB .. 18 . UKR19930409 *TISHYN Vitaliy . . . . . . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . .
AB .. 39 . KAZ19930123 *SEMYONOV Roman . . . . KAZ Kazachstan . . . . . . . . . . . . .
AB .. 90 . SRB19920709 PAVLOVIČ Filip . . . . . . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . .
AB .. 139 . SVK19930524 *ŠPÁNIK Juraj . . . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . .
AB .. 152 . HUN19930209 *PETRIK Gergo . . . . . . . . . HUN Maďarsko . . . . . . . . . . . . .
AB .. 154 . HUN19931214 *KISS Akos . . . . . . . . . . . . HUN Maďarsko . . . . . . . . . . . . .
DNS .. 155 . HUN19920811 STUBÁN Ferenc . . . . . . . . HUN Maďarsko . . . . . . . . . . . . .
Uvedené časy jsou bez bonifikací a penalizací
Nombre de partans/Number of startes/Počet startujících :
Coureurs hors délai/Riders finishing out of time limit/Počet závodníků po limitu 0:
AB=Abandon/Did not Finish/Vzdal DNS=Non partant/ Did not Start/Nenastoupil na start
DQ=Disqualifié/Disqualified/Diskvalifikace DOP=Dopage/Doping/Doping
OTL=Hors délai/Outside Time Limit/Po časovém limitu
Coureurs ayant abandonné/Riders abandoning the Race /Počet vzdalých závodníků8 :
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 3 - . . . www.zmj.cz . . . 6.5.2010 - 19:41:52
154
RYCHLOSTNÍ PRÉMIE / LES SPRINTS VOLANTS : 2 . ETAPA / ÉTAPE
Nová Ves 66kk
1 .. 69 MANAKOV Victor . . . . . .RUS Rusko . . . . . 3 b |
2 .. 22 OTTEMA Rick . . . . . . . . . NED Holandsko . 2 b |
3 .. 6 VAKOČ Petr . . . . . . . . . . .CZE ČR-A . . . . . . 1 b |
VRCHAŘSKÉ PRÉMIE / LES PRIMES DE MONTAGE : 2 . ETAPA / ÉTAPE
Rozcestí 34km Křižatky 84km
1 .. 22 OTTEMA Rick . . . . . . . . . NED Holandsko . 6 b | 1 .. 6 . VAKOČ Petr . . . . . . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . 6 b
2 .. 28 FERREIRA Ricardo . . . . . POR Portugalsko . 4 b | 2 .. 67 . SVESHNIKOV Kirill . . . . RUS Rusko . . . . . . . 4 b
3 .. 3 *ČERNÝ Josef . . . . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . 3 b | 3 .. 68 . SHALUNOV Evgeniy . . . . RUS Rusko . . . . . . . 3 b
4 .. 54 HARRISON Samuel . . . . . GBR Velká Britán 2 b | 4 .. 121 . POLANC Jan . . . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . 2 b
5 .. 38 LUTSENKO Alexey . . . . . KAZ Kazachstan . 1 b | 5 .. 136 . VALGREN Michael . . . . . DEN Dánsko . . . . . . 1 b
CELKOVÉ VÝSLEDKY PO / CLASSEMENT GÉNÉRAL 2 . ETAPĚ / ÉTAPE
Celková délka / Distance du Course : 194,8 km Rychlost vítěze / Moyenne du vainqueur : 38,878 km/h
Poř St.čís. Kod UC Příjmení, jmén Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Place Doss. Code UCI Nom Prenom Kode EQU / Equipe
Temps: Écart
APRES :
1 . 68 . RUS19920108 SHALUNOV Evgeniy . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 00 : 28 + 00 :00
2 . 57 . NOR19920121 BYSTROM Sven . . . . . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 00 : 43 + 00 :15
3 . 20 . NED19920521 VAN BAARLE Dylan . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 00 : 48 + 00 :20
4 . 22 . NED19920625 OTTEMA Rick . . . . . . . . . .NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 00 : 50 + 00 :22
5 . 135 . DEN19920409 ANDERSEN Asbjorn . . . . .DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 00 : 52 + 00 :24
6 . 107 . BEL19920728 FRISON Frederik . . . . . . . .BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 00 : 53 + 00 :25
7 . 146 . AUT19920526 KUEN Maximilian . . . . . . .AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 00 : 59 + 00 :31
8 . 23 . NED19930726 *VAN POPPEL Danny . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 19 + 00 :51
9 . 6 . CZE19920711 VAKOČ Petr . . . . . . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 21 + 00 :53
10 . 21 . NED19921124 OLIVIER Daan . . . . . . . . . .NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 22 + 00 :54
11 . 58 . NOR19920420 DYMES Kristian . . . . . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 22 + 00 :54
12 . 71 . RUS19930317 *BELEVANTSEV Vladisla RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 24 + 00 :56
13 . 105 . BEL19920301 TEUNS Dylan . . . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 24 + 00 :56
14 . 59 . NOR19930701 *HOELGAARD Daniel . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 24 + 00 :56
15 . 136 . DEN19920207 VALGREN Michael . . . . .DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 25 + 00 :57
16 . 97 . CZE19920301 PAPRSTKA Tomáš . . . . . . EUR Euroregion Elbe-Labe . . . . . . . . 5: 01 : 27 + 00 :59
17 . 103 . BEL19920417 STUYVEN Jasper . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 29 + 01 :01
18 . 56 . NOR19920922 NILSEN Jaran . . . . . . . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 29 + 01 :01
19 . 106 . BEL19930221 *DE BIE Mike . . . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 29 + 01 :01
20 . 69 . RUS19920609 MANAKOV Victor . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 31 + 01 :03
21 . 77 . ITA19920813 TONIATTI Andrea . . . . . . .ITA Italie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 33 + 01 :05
22 . 67 . RUS19920210 SVESHNIKOV Kirill . . . . .RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 33 + 01 :05
23 . 55 . NOR19930504 *SKJERPING Kristoffer . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 33 + 01 :05
24 . 52 . GBR19920807 YATES Simon . . . . . . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 33 + 01 :05
25 . 138 . DEN19930209 *JENSEN Frederik . . . . . . .DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 33 + 01 :05
26 . 45 . BLR19921114 ZHAROVEN Nikita . . . . . . BLR Bělorusko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 49 + 01 :21
27 . 70 . RUS19920215 VERNIDUB Dmitry . . . . . .RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 01 : 59 + 01 :31
28 . 121 . SLO19920506 POLANC Jan . . . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 02 : 00 + 01 :32
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BODOVACÍ SOUTĚŽ v etapě / CLASSEMENT PAR POINTS dans l'étape :
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
Place Doss Nom / Prenom Points Place Doss Nom / Prenom Points
1 6.8 SHALUNOV Evgeniy . . . . . . . . 25 9 2.1 OLIVIER Daan . . . . . . . . . . . . . . . 7
2 5.7 BYSTROM Sven . . . . . . . . . . . . . 20 10 .6 VAKOČ Petr . . . . . . . . . . . . . . . . . 6
3 2.0 VAN BAARLE Dylan . . . . . . . . . 16 11 10.5 TEUNS Dylan . . . . . . . . . . . . . . . . 5
4 2.2 OTTEMA Rick . . . . . . . . . . . . . . . 14 12 7.1 *BELEVANTSEV Vladislav . . . 4
5 13.5 ANDERSEN Asbjorn . . . . . . . . . . 12 13 5.9 *HOELGAARD Daniel . . . . . . . . 3
6 10.7 FRISON Frederik . . . . . . . . . . . . . 10 14 13.6 VALGREN Michael . . . . . . . . . . 2
7 14.6 KUEN Maximilian . . . . . . . . . . . . 9 15 9.7 PAPRSTKA Tomáš . . . . . . . . . . . 1
8 5.8 DYMES Kristian . . . . . . . . . . . . . 8 .
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 4 - . . . www.zmj.cz . . . 6.5.2010 - 19:41:52
. MARCASSOLI 29 76 . ITA19920525 Mauro . . . . ITA Italie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 02 : 29 + 02 :01
30 . 81 . GER19920204 NAPA Fabio . . . . . . . . . . . .GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 02 : 29 + 02 :01
31 . 82 . GER19920106 THIEL Fabian . . . . . . . . . . .GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 02 : 29 + 02 :01
32 . 63 . POL19920616 KUDELSKI Tomasz . . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 03 : 04 + 02 :36
33 . 29 . POR19920715 REIS Rafael . . . . . . . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 03 : 10 + 02 :42
34 . 133 . DEN19920211 HANSEN Lasse . . . . . . . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 03 : 17 + 02 :49
35 . 33 . USA19920728 EASTMAN Ryan . . . . . . . USA USA . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 03 : 23 + 02 :55
36 . 14 . UKR19920210 VOLOVOD Dmytro . . . . . .UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 03 : 23 + 02 :55
37 . 73 . ITA19920131 BONUSI Raffaello . . . . . . . ITA Italie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 03 : 23 + 02 :55
38 . 80 . GER19920117 VOGT Mario . . . . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 03 : 23 + 02 :55
39 . 148 . AUT19920914 PEINHAUPT Marco . . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 03 : 23 + 02 :55
40 . 101 . GER19921106 KÄMNA John . . . . . . . . . . EUR Euroregion Elbe-Labe . . . . . . . 5: 03 : 23 + 02 :55
41 . 40 . KAZ19921206 MYRZAKHOZHAYEV Sa KAZ Kazachstan . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 03 : 23 + 02 :55
42 . 83 . GER19920112 LIß Lucas . . . . . . . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 03 : 25 + 02 :57
43 . 124 . SLO19920515 PAVLIN Simon . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 03 : 25 + 02 :57
44 . 102 . GER19930616 *MENZEL Bastian . . . . . . .EUR Euroregion Elbe-Labe . . . . . . . 5: 03 : 25 + 02 :57
45 . 51 . GBR19920807 YATES Adam . . . . . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . . . . . 5: 03 : 25 + 02 :57
46 . 118 . FRA19921009 GUYOT Romain . . . . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 03 : 25 + 02 :57
47 . 123 . SLO19921006 BEŠTER Nejc . . . . . . . . . . .SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 03 : 30 + 03 :02
48 . 28 . POR19920921 FERREIRA Ricardo . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 04 : 29 + 04 :01
49 . 119 . FRA1930710 *SENECHAL Florian . . . . .FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 04 : 39 + 04 :11
50 . 84 . GER19920929 THIELE Kersten . . . . . . . . .GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 05 : 16 + 04 :48
51 . 78 . ITA19930629 *VERONA Stefano . . . . . . ITA Italie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 05 : 41 + 05 :13
52 . 12 . CZE19930119 *TUREK Daniel . . . . . . . . .CZ1 ČR-B . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 05 : 55 + 05 :27
53 . 4 . CZE19920606 KADÚCH Jan . . . . . . . . . . .CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 28 + 06 :00
54 . 11 . CZE19920501 LASÁK Matěj . . . . . . . . . . CZ1 ČR-B . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 32 + 06 :04
55 . 72 . RUS19931007 *BARTENEV Maxim . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 32 + 06 :04
56 . 114 . EST19920624 ALAMAA Siim-Erik . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 32 + 06 :04
57 . 44 . BLR19920803 KHVIYUZAU Kanstantin . BLR Bělorusko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 32 + 06 :04
58 . 5 . CZE19920104 KOUDELA Tomáš . . . . . . .CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 32 + 06 :04
59 . 2 . CZE19920731 FILIP Jakub . . . . . . . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 32 + 06 :04
60 . 35 . USA19930106 *LYNCH Paul . . . . . . . . . . USA USA . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 32 + 06 :04
61 . 60 . NOR19921019 GALTA Fredrik . . . . . . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 37 + 06 :09
62 . 41 . KAZ19920127 AYAZRAYEV Maxat . . . . KAZ Kazachstan . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 39 + 06 :11
63 . 37 . KAZ19920104 SLOKOTOVICH Andrey . . KAZ Kazachstan . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 06 : 59 + 06 :31
64 . 74 . ITA19920329 FONTANA Matteo . . . . . . .ITA Italie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 07 : 08 + 06 :40
65 . 79 . GER19921104 SÜTTERLIN Jasha . . . . . . .GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 07 : 09 + 06 :41
66 . 104 . BEL19920222 CAROLUS Jorne . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 07 : 10 + 06 :42
67 . 53 . GBR19920103 MCLAY Daniel . . . . . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . . . . . 5: 07 : 11 + 06 :43
68 . 54 . GBR19920624 HARRISON Samuel . . . . . .GBR Velká Británie . . . . . . . . . . . . . 5: 07 : 22 + 06 :54
69 . 128 . JPN19920522 NAGASE Koji . . . . . . . . . . JPN Japonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 07 : 56 + 07 :28
70 . 125 . SLO19920708 KRESNIK Jan . . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 08 : 00 + 07 :32
71 . 111 . EST19920810 SARV Sten . . . . . . . . . . . . .EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 08 : 00 + 07 :32
72 . 110 . EST19920206 MATT Jörgen . . . . . . . . . . .EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 08 : 00 + 07 :32
73 . 98 . CZE19931204 *ZAHÁLKA Matěj . . . . . . EUR Euroregion Elbe-Labe . . . . . . . 5: 08 : 20 + 07 :52
74 . 49 . GBR19920706 EDMONDSON Joshua . . . .GBR Velká Británie . . . . . . . . . . . . . . 5: 08 : 28 + 08 :00
75 . 3 . CZE19930511 *ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 09 : 00 + 08 :32
76 . 143 . SVK19930203 *BUČO Jakub . . . . . . . . . .SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 09 : 00 + 08 :32
77 . 145 . AUT19930324 *BIEDERMANN Daniel . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 09 : 01 + 08 :33
78 . 108 . BEL19930603 *VALLEE Boris . . . . . . . . .BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 09 : 01 + 08 :33
79 . 62 . POL19920930 CZERKIES Michał . . . . . . .POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 09 : 06 + 08 :38
80 . 10 . CZE19920628 VESELÝ Daniel . . . . . . . . .CZ1 ČR-B . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 09 : 11 + 08 :43
81 . 94 . GRE19930619 *IOANNIDIS Nikolaos . . . GRE Řecko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 09 : 36 + 09 :08
82 . 8 . CZE19920428 MIRÁČEK Michal . . . . . . .CZ1 ČR-B . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 09 : 39 + 09 :11
83 . 141 . SVK19930125 *CHALUPČÍK Ján . . . . . .SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 09 : 50 + 09 :22
84 . 150 . AUT19930617 *TAFERNER Michael . . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 09 : 52 + 09 :24
85 . 66 . POL19930404 *SAMOL Paweł . . . . . . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 09 : 53 + 09 :25
86 . 25 . POR19931023 *SOUSA Luis . . . . . . . . . . .POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 09 : 56 + 09 :28
87 . 38 . KAZ19920907 LUTSENKO Alexey . . . . . .KAZ Kazachstan . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 10 : 03 + 09 :35
88 . 144 . SVK19921221 KOLÁŘ Michael . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 10 : 07 + 09 :39
89 . 26 . POR19920422 COUTINHO Leonel . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 10 : 22 + 09 :54
90 . 43 . BLR19920120 MUSHKIN Mikita . . . . . . . BLR Bělorusko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 10 : 39 + 10 :11
91 . 75 . ITA19920316 GALLIO Giacomo . . . . . . . ITA Italie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 10 : 39 + 10 :11
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 5 - . . . www.zmj.cz . . . 6.5.2010 - 19:41:52
. BOGATAJ Blaž . . 92 122 . SLO19920317 . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 10 : 42 + 10 :14
93 . 65 . POL19920408 KULAS Marek . . . . . . . . . . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 10 : 45 + 10 :17
94 . 7 . CZE19930317 *SISR František . . . . . . . . . CZ1 ČR-B . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 11 : 13 + 10 :45
95 . 115 . FRA19920923 CHETOUT Loic . . . . . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 12 : 02 + 11 :34
96 . 32 . USA19920122 CARMONA Juan . . . . . . . .USA USA . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 12 : 03 + 11 :35
97 . 46 . BLR19920210 RAGEL Pavel . . . . . . . . . . .BLR Bělorusko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 12 : 05 + 11 :37
98 . 131 . JPN19920108 KUROEDA Shiki . . . . . . . . JPN Japonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 12 : 07 + 11 :39
99 . 127 . JPN19921211 NAKAI Shunsuke . . . . . . . .JPN Japonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 12 : 15 + 11 :47
100 . 137 . DEN19930524 *VORRE Aske . . . . . . . . . .DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 12 : 49 + 12 :21
101 . 24 . NED19930204 *KASTELIJN Kenny . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 13 : 14 + 12 :46
102 . 42 . KAZ19920119 KASSYMBEKOV Aidos . KAZ Kazachstan . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 13 : 43 + 13 :15
103 . 142 . SVK19920818 BÉREŠ Stanislav . . . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 13 : 45 + 13 :17
104 . 61 . POL19920116 WARCHOŁ Bartosz . . . . . .POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 13 : 52 + 13 :24
105 . 134 . DEN19920530 KOUSGAARD Jesper . . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 14 : 14 + 13 :46
106 . 149 . AUT19920110 PÖSTLBERGER Lukas . . . AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 14 : 23 + 13 :55
107 . 100 . GER19930210 *TONTSCH Markus . . . . EUR Euroregion Elbe-Labe . . . . . . . 5: 14 : 24 + 13 :56
108 . 112 . EST19930703 *RÄIM Mhkel . . . . . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 14 : 26 + 13 :58
109 . 99 . GER19920227 PLARRE Matthias . . . . . . EUR Euroregion Elbe-Labe . . . . . . . 5: 15 : 04 + 14 :36
110 . 116 . FRA19920629 CHEVRIER Clément . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 15 : 13 + 14 :45
111 . 1 . CZE19920611 DVORSKÝ David . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 16 : 22 + 15 :54
112 . 47 . BLR19920408 ANTONAU Aliaksandr . . . BLR Bělorusko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 16 : 45 + 16 :17
113 . 117 . FRA19920425 COQUARD Brayn . . . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 17 : 15 + 16 :47
114 . 120 . FRA19920206 VIENNET Emilien . . . . . . .FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 17 : 16 + 16 :48
115 . 9 . CZE19930403 *RUGOVAC Denis . . . . . . CZ1 ČR-B . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 17 : 35 + 17 :07
116 . 140 . SVK19920725 SCHWABIK Johan . . . . . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 18 : 08 + 17 :40
117 . 87 . SRB1993086 *VELIČKOVIČ Aleksa . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 18 : 48 + 18 :20
118 . 130 . JPN19920130 MUTSUMINE Wataru . . . . JPN Japonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 19 : 18 + 18 :50
119 . 27 . POR19930704 *LEAL Joao . . . . . . . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 19 : 53 + 19 :25
120 . 34 . USA19921015 FRANCK Eamon . . . . . . . . USA USA . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 20 : 20 + 19 :52
121 . 50 . GBR19930502 *DOULL Owain . . . . . . . . .GBR Velká Británie . . . . . . . . . . . . . 5: 21 : 20 + 20 :52
122 . 126 . SLO19920719 BERK Jure . . . . . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 22 : 15 + 21 :47
123 . 64 . POL19930224 *MAJOREK Adam . . . . . . .POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 22 : 15 + 21 :47
124 . 30 . POR19920905 MAGALHAES Samuel . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 24 : 04 + 23 :36
125 . 36 . USA19920421 PUTT Tanner . . . . . . . . . . . USA USA . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 24 : 52 + 24 :24
126 . 113 . EST19931228 *RAUDSEPP Krister . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 24 : 54 + 24 :26
127 . 93 . GRE19920102 CHIONIS Panagiotis . . . . . GRE Řecko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 27 : 25 + 26 :57
128 . 109 . EST19930509 *JERET Timmo . . . . . . . . . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 27 : 37 + 27 :09
129 . 88 . SRB19930519 *JOVANOVIČ Uroš . . . . . .SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 27 : 38 + 27 :10
130 . 48 . BLR19920605 SURAVETS Dzimitryi . . . .BLR Bělorusko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 32 : 16 + 31 :48
131 . 16 . UKR19930623 *DZHUS Volodymyr . . . . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 32 : 34 + 32 :06
132 . 85 . SRB19930423 *DANILOVIČ Marko . . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 38 : 11 + 37 :43
133 . 147 . AUT19920712 KUNZ Martin . . . . . . . . . . .AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 39 : 01 + 38 :33
134 . 86 . SRB19930413 *JOVANOVIC Lazar . . . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 39 : 14 + 38 :46
135 . 13 . UKR19930404 *EVDOKIMENKO Denys . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 39 : 23 + 38 :55
136 . 89 . SRB19920624 IVKOVIČ Stefan . . . . . . . . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 41 : 19 + 40 :51
137 . 96 . GRE19921106 STAMOPOULOS Georgios GRE Řecko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 41 : 26 + 40 :58
138 . 132 . JPN19920901 NISHIKAWA Shogo . . . . . JPN Japonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 41 : 33 + 41 :05
139 . 92 . GRE19930313 *CHATZIGEORGIOU Hell GRE Řecko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 41 : 44 + 41 :16
140 . 91 . GRE19921123 VLACHOS Panagiotis . . . GRE Řecko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 42 : 06 + 41 :38
141 . 153 . HUN19930208 *RADONICS Maté . . . . . . .HUN Maďarsko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 43 : 34 + 43 :06
142 . 19 . NED19920616 ROSCAM ABBING Friso . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 45 : 25 + 44 :57
143 . 31 . USA19920501 BEAMS Nathaniel . . . . . . . USA USA . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 45 : 50 + 45 :22
144 . 95 . GRE19920805 SALPADIMOS Spyridon . . GRE Řecko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 47 : 53 + 47 :25
145 . 156 . HUN19920115 FRIEDRICH Balint . . . . . . HUN Maďarsko . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 48 : 19 + 47 :51
146 . 151 . HUN19930914 *BEDIKE Marcell . . . . . . . HUN Maďarsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 5: 54 : 48 + 54 :20
DRUŽSTVA PO / CLASSEMENT DES EQUIPES APRES : 2 . ETAPĚ / ÉTAPE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Rang Code EQU / Equipe
Temps Écart
Rang Code EQU / Equipe
Temps Écart
1. NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . 15: 03: 06 + 00 : 00 | 14 . USA USA . . . . . . . . . . . . . . . . . 15: 17 : 21 + 14: 15
2. NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . 15: 03: 35 + 00 : 29 | 15 . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . 15: 17 : 35 + 14: 29
3. RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . 15: 03: 36 + 00 : 30 | 16 . BLR Bělorusko . . . . . . . . . . . . . 15: 19 : 02 + 15: 56
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 6 - . . . www.zmj.cz . . . 6.5.2010 - 19:41:52
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Bodovací soutěž/Classement des Points . . . Bílý trikot/Maillot blanc (Prvních 10 závodníků.)
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 68 RUS19920108 SHALUNOV Evgeniy . . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 34
2 . 57 NOR19920121 BYSTROM Sven . . . . . . . . . . . . NOR Norsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 28
3 . 23 NED19930726 *VAN POPPEL Danny . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 25
4 . 122 SLO19920317 BOGATAJ Blaž . . . . . . . . . . . . SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 20
5 . 20 NED19920521 VAN BAARLE Dylan . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 16
6 . 4 CZE19920606 KADÚCH Jan . . . . . . . . . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 16
7 . 22 NED19920625 OTTEMA Rick . . . . . . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 14
8 . 67 RUS19920210 SVESHNIKOV Kirill . . . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 14
9 . 135 DEN19920409 ANDERSEN Asbjorn . . . . . . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 12
10 . 33 USA19920728 EASTMAN Ryan . . . . . . . . . . . USA USA . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 12
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Vrchařská soutěž/Classement des Grimpeurs . Puntíkovaný trikot/Maillot á pois
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 133 DEN19920211 HANSEN Lasse . . . . . . . . . . . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 12
2 . 79 GER19921104 SÜTTERLIN Jasha . . . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 8
3 . 128 JPN19920522 NAGASE Koji . . . . . . . . . . . . . . JPN Japonsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6
4 . 22 NED19920625 OTTEMA Rick . . . . . . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 6
5 . 6 CZE19920711 VAKOČ Petr . . . . . . . . . . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6
6 . 5 CZE19920104 KOUDELA Tomáš . . . . . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6
7 . 67 RUS19920210 SVESHNIKOV Kirill . . . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 4
8 . 28 POR19920921 FERREIRA Ricardo . . . . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . . . . . 4
9 . 49 GBR19920706 EDMONDSON Joshua . . . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . . . . . . . 4
10 . 68 RUS19920108 SHALUNOV Evgeniy . . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
11 . 103 BEL19920417 STUYVEN Jasper . . . . . . . . . . . BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
12 . 3 CZE19930511 *ČERNÝ Josef . . . . . . . . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
13 . 23 NED19930726 *VAN POPPEL Danny . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 2
14 . 106 BEL19930221 *DE BIE Mike . . . . . . . . . . . . . .BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2
15 . 121 SLO19920506 POLANC Jan . . . . . . . . . . . . . . .SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2
16 . 11 CZE19920501 LASÁK Matěj . . . . . . . . . . . . . . CZ1 ČR-B . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2
17 . 54 GBR19920624 HARRISON Samuel . . . . . . . . . GBR Velká Británie . . . . . . . . . . . . . . 2
18 . 71 RUS19930317 *BELEVANTSEV Vladislav . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1
19 . 136 DEN19920207 VALGREN Michael . . . . . . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1
20 . 29 POR19920715 REIS Rafael . . . . . . . . . . . . . . . . POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . . . . . 1
21 . 38 KAZ19920907 LUTSENKO Alexey . . . . . . . . . KAZ Kazachstan . . . . . . . . . . . . . . . . . 1
22 . 27 POR19930704 *LEAL Joao . . . . . . . . . . . . . . . .POR Portugalsko . . . . . . . . . . . . . . . . 1
Poř St.čís. Kod UCI Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Nejaktivnější závodník/Classement le plus acti Zelený trikot/Maillot vert
Družstvo
Place Doss Code UCI Nom / Prenom Equipe Points
1 . 133 DEN19920211 HANSEN Lasse . . . . . . . . . . . . . DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 6
2 . 69 RUS19920609 MANAKOV Victor . . . . . . . . . . RUS Rusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 3
3 . 22 NED19920625 OTTEMA Rick . . . . . . . . . . . . . NED Holandsko . . . . . . . . . . . . . . . . . 2
4 . 45 BLR19921114 ZHAROVEN Nikita . . . . . . . . . BLR Bělorusko . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2
5 . 79 GER19921104 SÜTTERLIN Jasha . . . . . . . . . . GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2
6 . 6 CZE19920711 VAKOČ Petr . . . . . . . . . . . . . . . CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1
7 . 38 KAZ19920907 LUTSENKO Alexey . . . . . . . . . KAZ Kazachstan . . . . . . . . . . . . . . . . . 1
8 . 117 FRA19920425 COQUARD Brayn . . . . . . . . . . . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 1
4. BEL Belgie . . . . . . . . . . . . . . . . 15: 03: 46 + 00 : 40 | 17 . FRA Francie . . . . . . . . . . . . . . . 15: 20 : 06 + 17: 00
5. DEN Dánsko . . . . . . . . . . . . . . . 15: 03: 50 + 00 : 44 | 18 . CZ1 ČR-B . . . . . . . . . . . . . . . . . 15: 21 : 38 + 18: 32
6. ITA Italie . . . . . . . . . . . . . . . . . . 15: 06: 31 + 03 : 25 | 19 . POL Polsko . . . . . . . . . . . . . . . . 15: 22 : 03 + 18: 57
7. EUR Euroregion Elbe-Labe . . . . 15: 08: 15 + 05 : 09 | 20 . EST Estonsko . . . . . . . . . . . . . . 15: 22 : 32 + 19: 26
8. GER SRN . . . . . . . . . . . . . . . . . .15: 08: 21 + 05 : 15 | 21 . JPN Japonsko . . . . . . . . . . . . . . 15: 23 : 28 + 20: 22
9. SLO Slovinsko . . . . . . . . . . . . . . 15: 08: 55 + 05 : 49 | 22 . SVK Slovensko . . . . . . . . . . . . . 15: 28 : 57 + 25: 51
10. GBR Velká Británie . . . . . . . . . . 15: 12: 09 + 09 : 03 | 23 . UKR Ukrajina . . . . . . . . . . . . . . 16: 15 : 20 + 1: 12: 14
11. AUT Rakousko . . . . . . . . . . . . . 15: 13: 23 + 10 : 17 | 24 . GRE Řecko . . . . . . . . . . . . . . . . 16: 18 : 27 + 1: 15: 21
12. CZE ČR-A . . . . . . . . . . . . . . . . . 15: 14: 26 + 11 : 20 | 25 . SRB Srbsko . . . . . . . . . . . . . . . 16: 21 : 59 + 1: 18: 53
13. KAZ Kazachstan . . . . . . . . . . . . 15: 17: 01 + 13 : 55 | 26 . HUN Maďarsko . . . . . . . . . . . . 17: 26 : 31 + 2: 23: 25
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 7 - . . . www.zmj.cz . . . 6.5.2010 - 19:41:52
ROZDĚLENÍ TRIKOTŮ PO / CLASSEMENT DES MAILLOTS APRES :
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
2 . ETAPĚ / ÉTAPE
Žlutý trikot/Maillot jaune . . . . . .
Bílý trikot/Maillot blanc . . . . . .
Puntíkovaný trikot/Maillot á pois .
Zelený trikot/Maillot vert . . . . .
68
57
133
69
RUS19920108 .
.
..
NOR19920121 .
DEN19920211 .
RUS19920609 .
SHALUNOV Evgeniy . . .
BYSTROM Sven . . . . . . .
HANSEN Lasse . . . . . . .
MANAKOV Victor . . . . .
RUS Rusko
NOR Norsko
DEN Dánsko
RUS Rusko
Close