1 Sven Nys (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 1:02:25
2 Niels Albert (Bel) BKCP - Powerplus 0:00:08
3 Zdenek Štybar (Cze) Telenet-Fidea Cycling Team 0:00:17
4 Gerben de Knegt (Ned) Rabobank 0:01:21
5 Rob Peeters (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 0:01:42
6 Dieter Vanthourenhout (Bel) BKCP - Powerplus 0:01:45
7 Bart Wellens (Bel) Telenet-Fidea Cycling Team 0:01:47
8 Enrico Franzoi (Ita) Liquigas 0:01:50
9 Bart Aernouts (Bel) Rabobank 0:01:54
10 Christian Heule (Swi) Rendementhypo Cycling Team 0:01:58
11 Petr Dlask (Cze) Telenet-Fidea Cycling Team 0:02:02
12 Thijs Al (Ned) AA Drink Cycling Team 0:02:17
13 Radomir Simunek (Cze) BKCP-Powerplus 0:02:34
14 Thijs Van Amerongen (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team
15 Erwin Vervecken (Bel) Baboco-Revor 0:02:45
16 Kevin Pauwels (Bel) Telenet-Fidea Cycling Team 0:02:50
17 Steve Chainel (Fra) Bbox Bouygues Telecom 0:02:57
18 Mariusz Gil (Pol) LKS Pom Strzelce Krajenskie 0:03:12
19 Bram Schmitz (Ned) Van Vliet - EBH Advocaten - Elshof
20 Tom Van den Bosch (Bel) AA Drinks Cycling Team 0:03:13
21 Philipp Walsleben (Ger) BKCP-Power Plus 0:04:09
22 James Driscoll (USA) Cyclocrossworld.com / Cannondale 0:04:13
23 Wilant van Gils (Ned) Pro Cycling Team ZZPR.nl-Destil-Merida 0:04:35
24 Ben Berden (Bel) Revor Cycling Team 0:04:51
25 Jan Soetens (Bel) Revor Cycling Team 0:05:03
26 Jean-Pierre Drucker (Lux) Continental Team Differdange 0:05:15
27 Tim Van Nuffel (Bel) Rendementhypo Cycling Team 0:05:20
28 José-Antonio Hermida (Spa) Multivan Merida Biking Team 0:05:46
29 Jan Verstraeten (Bel) KDL Trans NV 0:05:58
30 Troy Wells (USA) Clif Bar 0:06:03
31 Marek Chicosz (Pol) 0:06:21
32 Jody Crawforth (GBr) Arctic - Premier RT 0:06:25
33 Patrick Van Leeuwen (Ned) Het Snelle Wiel 0:06:29
34 Bart Verschueren (Bel) Revor Continental Team 0:06:43
35 Eddy van IJzendoorn (Ned) AA Drink Cycling Team 0:06:51
36 Ralph Näf (Swi) Multivan Merida Biking Team 0:06:58
37 Wim Leemans (Bel) BKCP - Powerplus 0:07:23
38 Johannes Sickmüller (Ger) Stevens Cyclocross Team Hamburg 0:07:58
39 Rudi Van Houts (Ned) TWC Tempo 0:08:09
40 Keiichi Tsujiura (Jpn) -1lap
41 Magnus Darvell (Swe)
42 Clement Lhotellerie (Fra)
43 Brian Matter (USA) Gear Grinder
44 Lukáš Kloucek (Cze) Sunweb-Projob
45 Michael Opitz (Cze)
46 Yann Le Queau (Fra) Brest Iroise Cyclisme 2000
47 Paul Voß (Ger) Team Milram
48 Sebastien Le Naour (Fra)
49 Justin Lindine (USA) Bikereg.com/Joe's Garage/IF
50 Martin Haring (Svk)
51 Osmond Bakker (Can) EMDSerono-Specialized
52 Torsten Wittig (Ger)
53 Robert Glajza (Svk) -3laps
54 Bolbaatar Bold-Erdene (Mgl) Snow Leopard
55 Masashi Matsui (Jpn) -4laps
56 Ariunbold Naranbal (Mgl) Snow Leopard
DNF Jeremy Powers (USA) Cyclocrossworld.com / Cannondale
DNF Fabio Ursi (Ita) Centro Sportivo Esercito
DNF Andreas Kugler (Swi) Coop BMC
DNF Javier Ruiz De Larrinaga (Spa)
DNF Marco Bianco (Ita) L Arcobaleno Carraro Team
DNF Gusty Bausch (Lux) LC Kayl
DNF Mickael Bleuzen (Fra)
DNF Mark Freudenberg (Ger)
DNF Milan Barenyi (Svk)
DNF Bram Wind (Ned) ORC Janvan Arckel
DNF Quentin Bertholet (Bel) Telenet-Fidea Cycling Team
DNF Marco Ponta (Ita)
Gazet van Antwerpen Trofee standings after round 5
1 Niels Albert (Bel) BKCP - Powerplus 121 pts
2 Sven Nys (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 116
3 Zdenek Štybar (Cze) Telenet-Fidea Cycling Team 108
4 Kevin Pauwels (Bel) Telenet-Fidea Cycling Team 76
5 Bart Aernouts (Bel) Rabobank 73
6 Gerben de Knegt (Ned) Rabobank 69
7 Dieter Vanthourenhout (Bel) BKCP - Powerplus 64
8 Klaas Vantornout (Bel) Sunweb-Projob 61
9 Radomir Simunek (Cze) BKCP-Powerplus 51
10 Enrico Franzoi (Ita) Liquigas 48
11 Erwin Vervecken (Bel) Baboco-Revor 41
12 Rob Peeters (Bel) Landbouwkrediet-Colnago 37
13 Tom Van den Bosch (Bel) AA Drinks Cycling Team 29
14 Sven Vanthourenhout (Bel) Sunweb-Projob 26
15 Mariusz Gil (Pol) LKS Pom Strzelce Krajenskie 26
16 Christian Heule (Swi) Rendementhypo Cycling Team 21
17 Thijs Al (Ned) AA Drink Cycling Team 20
18 Thijs Van Amerongen (Ned) Vacansoleil Pro Cycling Team 17
19 Ben Berden (Bel) Revor Cycling Team 15
20 Francis Mourey (Fra) Française des Jeux 15
21 Bart Wellens (Bel) Telenet-Fidea Cycling Team 14
22 Jan Soetens (Bel) Revor Cycling Team 12
23 Jonathan Page (USA) Planet Bike 11
24 Petr Dlask (Cze) Telenet-Fidea Cycling Team 10
25 Wilant van Gils (Ned) Pro Cycling Team ZZPR.nl-Destil-Merida 9
26 Jan Verstraeten (Bel) KDL Trans NV 7
27 Marco Bianco (Ita) L Arcobaleno Carraro Team 7
28 Ian Field (GBr) Hargroves Cycles/Trant/Next/GSI 4
29 Quentin Bertholet (Bel) Telenet-Fidea Cycling Team 4
30 Steve Chainel (Fra) Bbox Bouygues Telecom 4
31 Martin Zlámalík (Cze) Prodoli Racing Team 3
32 Philipp Walsleben (Ger) BKCP-Power Plus 2
33 Tim Van Nuffel (Bel) Rendementhypo Cycling Team 2
34 Bram Schmitz (Ned) Van Vliet - EBH Advocaten - Elshof 2
Close