1. . . 5 . CZE19871115 KÖNIG Leopold . . . . . . . . . PSK Whirlpool Author . . . . . . . 0: 05 : 20(. 59) + 00 : 00
2. . . 30 . NED19840116 van HOUTS Rudi . . . . . . . . Team Tempo-Bruns . . . . . . . . . 0: 05 : 23(. 13) + 00 : 03
3. . . 4 . CZE19800609 KOZUBEK Stanislav . . . . . . PSK Whirlpool Author . . . . . . . 0: 05 : 23(. 42) + 00 : 03
4. . . 121 . CZE19860519 HUDEČEK Jiří . . . . . . . . . dimp GIANT Team . . . . . . . . . 0: 05 : 29(. 63) + 00 : 09
5. . . 51 . NED19860507 van den ZWET Arno . . . . . . Erdgas Schwaben . . . . . . . . . . . 0: 05 : 31(. 28) + 00 : 11
6. . . 25 . NED19810123 NIJS Giel . . . . . . . . . . . . . . Team Tempo-Bruns . . . . . . . . . 0: 05 : 38(. 00) + 00 : 18
7. . . 1 . CZE19760129 BENČÍK Petr . . . . . . . . . . PSK Whirlpool Author . . . . . . . 0: 05 : 38(. 09) + 00 : 18
8. . . 12 . GER19880302 GRÜNDER Martin . . . . . . KED Bianchi Berlin . . . . . . . . . 0: 05 : 39(. 23) + 00 : 19
9. . . 35 . GER19890211 SCHWARZHUBER Markus VC Ratisbona Regensburg . . . . 0: 05 : 40(. 80) + 00 : 20
10. . . 3 . ESP19881020 REYNES Marc . . . . . . . . . . PSK Whirlpool Author . . . . . . . 0: 05 : 44(. 34) + 00 : 24
11. . . 61 . CZE19910712 VENDOLSKÝ Ondřej . . . . . ASC Dukla Praha B . . . . . . . . . 0: 05 : 44(. 46) + 00 : 24
12. . . 31 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . 0: 05 : 44(. 75) + 00 : 24
13. . . 7 . GER19831006 BENGSCH Robert . . . . . . . . KED Bianchi Berlin . . . . . . . . . 0: 05 : 45(. 53) + 00 : 25
14. . . 20 . NED19850701 van den BERG Jim . . . . . . . Grontmij Team Amsterdam . . . 0: 05 : 45(. 64) + 00 : 25
15. . . 9 . GER19872006 FIEDLER Jacob . . . . . . . . . . KED Bianchi Berlin . . . . . . . . . 0: 05 : 46(. 17) + 00 : 26
16. . . 48 . GER19850427 BRENNAUER Bernd . . . . . Erdgas Schwaben . . . . . . . . . . . 0: 05 : 46(. 36) + 00 : 26
17. . . 11 . GER19890406 RECHENBACH Philipp . . . KED Bianchi Berlin . . . . . . . . . 0: 05 : 48(. 61) + 00 : 28
18. . . 119 . CZE19741016 JEŽEK Jiří . . . . . . . . . . . . . TUSNAD Cycling Team . . . . . 0: 05 : 48(. 78) + 00 : 28
19. . . 55 . CZE19741013 KADLEC Milan . . . . . . . . . ASC Dukla Praha A . . . . . . . . . 0: 05 : 48(. 88) + 00 : 28
20. . . 98 . CZE19911207 MAREK Jaroslav . . . . . . . Forman Cycling Team . . . . . . . 0: 05 : 49(. 31) + 00 : 29
21. . . 2 . CZE19901024 DANAČÍK Tomáš . . . . . . . PSK Whirlpool Author . . . . . . . 0: 05 : 49(. 76) + 00 : 29
22. . . 50 . GER19800522 HOLWEGER Tobias . . . . . . Erdgas Schwaben . . . . . . . . . . . 0: 05 : 50(. 26) + 00 : 30
23. . . 64 . CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . . CK Windoor's Příbram . . . . . . . 0: 05 : 50(. 98) + 00 : 30
24. . . 52 . GER19881029 VÖLK Florian . . . . . . . . . . Erdgas Schwaben . . . . . . . . . . . 0: 05 : 51(. 19) + 00 : 31
25. . . 15 . NED19881213 JOLING Gerhard . . . . . . . . . Specialized/De waardrenner . . . 0: 05 : 51(. 86) + 00 : 31
26. . . 14 . NED19900301 SCHELLEVIS Rutger . . . . . Specialized/De waardrenner . . . 0: 05 : 52(. 04) + 00 : 32
27. . . 117 . CZE19850812 SVOBODA Jan . . . . . . . . . . YOGI Racing Ostrava . . . . . . . 0: 05 : 53(. 71) + 00 : 33
28. . . 65 . CZE19910405 STÖHR Jan . . . . . . . . . . . . . CK Windoor's Příbram . . . . . . . 0: 05 : 53(. 78) + 00 : 33
29. . . 18 . NED19830724 de GRAAFF Boudewijn . . . . Specialized/De waardrenner . . . 0: 05 : 53(. 79) + 00 : 33
30. . . 95 . CZE19900107 NEPRAŠ Karel . . . . . . . . . . ACK Stará Ves n.Ondř. . . . . . . 0: 05 : 53(. 95) + 00 : 33
31. . . 10 . GER19890103 BODENSCHATZ Florian . . KED Bianchi Berlin . . . . . . . . . 0: 05 : 54(. 27) + 00 : 34
32. . . 115 . CZE19900816 MARŠÁLEK Nikolas . . . . SKC Prostějov . . . . . . . . . . . . . 0: 05 : 54(. 31) + 00 : 34
33. . . 105 . CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . . Kolokrám-Svijany . . . . . . . . . . 0: 05 : 55(. 64) + 00 : 35
34. . . 63 . CZE19911223 HOŠEK Josef . . . . . . . . . . Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . 0: 05 : 56(. 62) + 00 : 36
35. . . 107 . CZE19831002 ČER Tomáš . . . . . . . . . . . . Kolokrám-Svijany . . . . . . . . . . 0: 05 : 57(. 53) + 00 : 37
36. . . 19 . NED19861108 KOREVAAR Daniel . . . . . . Grontmij Team Amsterdam . . . 0: 05 : 57(. 69) + 00 : 37
37. . . 23 . NED19880806 GEURTS Freek . . . . . . . . . . Grontmij Team Amsterdam . . . 0: 05 : 58(. 28) + 00 : 38
38. . . 123 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . . Rottaler Radsportverein . . . . . . 0: 05 : 58(. 50) + 00 : 38
39. . . 27 . NED19850925 FRIJTERS Ferdi . . . . . . . . . Team Tempo-Bruns . . . . . . . . . 0: 05 : 58(. 59) + 00 : 38
40. . . 41 . GER19880910 SYLLA David . . . . . . . . . . . RSV Rosenheim . . . . . . . . . . . . 0: 05 : 58(. 88) + 00 : 38
41. . . 94 . CZE19880629 JANOŠEK Tomáš . . . . . . . . ACK Stará Ves n.Ondř. . . . . . . 0: 05 : 59(. 41) + 00 : 39
42. . . 8 . GER19900225 JUHAS Thomas . . . . . . . . . KED Bianchi Berlin . . . . . . . . . 0: 05 : 59(. 96) + 00 : 39
43. . . 100 . CZE19910424 SKALICKÝ Jiří . . . . . . . . Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 01(. 15) + 00 : 41
44. . . 6 . CZE19810112 DLOUHÝ Vojtěch . . . . . . . . PSK Whirlpool Author . . . . . . . 0: 06 : 01(. 19) + 00 : 41
45. . . 13 . NED19791128 KUIVENHOVEN Marco . . . Specialized/De waardrenner . . . 0: 06 : 01(. 30) + 00 : 41
46. . . 62 . CZE19910505 FÜRST Roman . . . . . . . . . . ASC Dukla Praha B . . . . . . . . . 0: 06 : 01(. 56) + 00 : 41
47. . . 33 . GER19810907 GORGES Martin . . . . . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . 0: 06 : 02(. 38) + 00 : 42
48. . . 114 . CZE19900312 SALAJ Tomáš . . . . . . . . . . SKC Prostějov . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 03(. 17) + 00 : 43
49. . . 21 . NED19890502 LOF Jan . . . . . . . . . . . . . . Grontmij Team Amsterdam . . . 0: 06 : 03(. 18) + 00 : 43
50. . . 76 . CZE19840228 JELÍNEK Pavel . . . . . . . . . KC Slavia Praha . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 03(. 24) + 00 : 43
51. . . 16 . NED19880809 VROLIJK Danny . . . . . . . . . Specialized/De waardrenner . . . 0: 06 : 03(. 27) + 00 : 43
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 1 - . . . www.zmj.cz . . . 5.8.2010 - 17:16:16
. . . STRÁNSKÝ Ondřej 52 80 . CZE19900601 . . . . . CUBE-Wattsenglisch . . . . . . . . 0: 06 : 03(. 59) + 00 : 43
53. . . 36 . GER19901210 STREIT Franz-Josef . . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . 0: 06 : 04(. 73) + 00 : 44
54. . . 118 . CZE19860219 HRADIL Jiří . . . . . . . . . . . KCK Cykloteam Zlín . . . . . . . . 0: 06 : 05(. 12) + 00 : 45
55. . . 17 . NED19900715 van KOOIJ Nils . . . . . . . . . . Specialized/De waardrenner . . . 0: 06 : 05(. 33) + 00 : 45
56. . . 28 . NED19900606 KNOPS Jorn . . . . . . . . . . . Team Tempo-Bruns . . . . . . . . . 0: 06 : 06(. 01) + 00 : 46
57. . . 66 . CZE19890502 WOLF Jan . . . . . . . . . . . . . . CK Windoor's Příbram . . . . . . . 0: 06 : 06(. 07) + 00 : 46
58. . . 67 . CZE19891207 ZAORAL Marek . . . . . . . . . CK Windoor's Příbram . . . . . . . 0: 06 : 06(. 30) + 00 : 46
59. . . 34 . GER19820907 SCHAFBAUER Josef . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . 0: 06 : 07(. 09) + 00 : 47
60. . . 37 . GER19880818 BICHLMANN Daniel . . . . . RSV Rosenheim . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 07(. 42) + 00 : 47
61. . . 29 . NED19821110 VERBOVEN Erik . . . . . . . . Team Tempo-Bruns . . . . . . . . . 0: 06 : 07(. 67) + 00 : 47
62. . . 54 . CZE19770912 BLÁHA Martin . . . . . . . . . . ASC Dukla Praha A . . . . . . . . . 0: 06 : 08(. 34) + 00 : 48
63. . . 78 . CZE19880413 KRUMMER Radek . . . . . . CUBE-Wattsenglisch . . . . . . . . 0: 06 : 08(. 77) + 00 : 48
64. . . 106 . CZE19890710 SOUKUP Michal . . . . . . . . Kolokrám-Svijany . . . . . . . . . . 0: 06 : 08(. 80) + 00 : 48
65. . . 112 . POL19900107 MIGDOL Kamil . . . . . . . . ACK Mostostal Pulawy . . . . . . 0: 06 : 09(. 01) + 00 : 49
66. . . 39 . GER19810725 OSLISLO Tobias . . . . . . . . . RSV Rosenheim . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 09(. 81) + 00 : 49
67. . . 124 . CZE19830928 RADOLF Tomáš . . . . . . . . AC Quentin . . . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 10(. 04) + 00 : 50
68. . . 26 . NED19860625 BURGMANS Bo . . . . . . . . Team Tempo-Bruns . . . . . . . . . 0: 06 : 10(. 12) + 00 : 50
69. . . 99 . CZE19910928 ČERNÝ Viktor . . . . . . . . . Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 10(. 65) + 00 : 50
70. . . 40 . GER19812070 BRAND Christopher . . . . . . RSV Rosenheim . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 10(. 83) + 00 : 50
71. . . 122 . CZE19860908 CULKA Petr . . . . . . . . . . . UNIQA ALK Jihlava . . . . . . . . 0: 06 : 11(. 28) + 00 : 51
72. . . 74 . AUT19910507 WIENERROITHER Matthia ASKÖ Tri Linz . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 12(. 09) + 00 : 52
73. . . 91 . CZE19901111 VÍTEK Pavel . . . . . . . . . . . . Kovo Praha . . . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 12(. 58) + 00 : 52
74. . . 110 . NED19870413 BOM Henk . . . . . . . . . . . . . Specialized/DE Waardrenner . . 0: 06 : 12(. 74) + 00 : 52
75. . . 58 . CZE19880504 KUCHAŘ Tomáš . . . . . . . . ASC Dukla Praha B . . . . . . . . . 0: 06 : 13(. 43) + 00 : 53
76. . . 68 . CZE19840623 STANĚK Lukáš . . . . . . . . . CK Windoor's Příbram . . . . . . . 0: 06 : 13(. 65) + 00 : 53
77. . . 109 . CZE19711007 KACHLÍŘ Marcel . . . . . . . Basso-Team . . . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 14(. 31) + 00 : 54
78. . . 92 . CZE19910526 DLASK Jindřich . . . . . . . . . Kovo Praha . . . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 14(. 35) + 00 : 54
79. . . 81 . CZE19870318 DOUBEK Tomáš . . . . . . . . Vokolek Cycling Team . . . . . . . 0: 06 : 15(. 20) + 00 : 55
80. . . 87 . CZE19910206 DRBOHLAV Jan . . . . . . . . . Experiment 23 . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 15(. 79) + 00 : 55
81. . . 69 . SVK19881129 LIPTAK Matej . . . . . . . . . . ASKÖ Tri Linz . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 16(. 24) + 00 : 56
82. . . 70 . AUT19871121 HÖDLMOSER Rupert . . . . . ASKÖ Tri Linz . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 16(. 70) + 00 : 56
83. . . 53 . CZE19890510 BAREŠ Jiří . . . . . . . . . . . . . ASC Dukla Praha A . . . . . . . . . 0: 06 : 16(. 97) + 00 : 56
84. . . 59 . CZE19850706 MIXA Marek . . . . . . . . . . . ASC Dukla Praha B . . . . . . . . . 0: 06 : 17(. 11) + 00 : 57
85. . . 104 . CZE19810924 SOUKUP Josef . . . . . . . . . . Duratec-Jambor US . . . . . . . . . 0: 06 : 17(. 40) + 00 : 57
86. . . 82 . CZE19760330 NĚMEC Luboš . . . . . . . . . . Vokolek Cycling Team . . . . . . . 0: 06 : 17(. 42) + 00 : 57
87. . . 75 . CZE19730520 KOPR Karel . . . . . . . . . . . KC Slavia Praha . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 18(. 44) + 00 : 58
88. . . 22 . NED19880906 KUNST Joost . . . . . . . . . . . Grontmij Team Amsterdam . . . 0: 06 : 18(. 66) + 00 : 58
89. . . 32 . GER19890925 FIEDLER Mathias . . . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . 0: 06 : 18(. 94) + 00 : 58
90. . . 102 . CZE19810517 MARŠÍK Tomáš . . . . . . . . Duratec-Jambor US . . . . . . . . . 0: 06 : 19(. 31) + 00 : 59
91. . . 85 . CZE19870507 EREMKA Petr . . . . . . . . . Veloservis . . . . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 20(. 03) + 01 : 00
92. . . 113 . CZE19810729 PELÁNEK Luboš . . . . . . . ASD Piton . . . . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 20(. 20) + 01 : 00
93. . . 93 . CZE19910411 ZÁRUBA Petr . . . . . . . . . . . ACK Stará Ves n.Ondř. . . . . . . 0: 06 : 20(. 21) + 01 : 00
94. . . 60 . CZE19891230 ŠIMEK Adam . . . . . . . . . . . ASC Dukla Praha B . . . . . . . . . 0: 06 : 21(. 46) + 01 : 01
95. . . 38 . GER19881010 ZISCHKA Jan . . . . . . . . . . . RSV Rosenheim . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 23(. 53) + 01 : 03
96. . . 90 . CZE19830515 ERBEN Libor . . . . . . . . . . . Experiment 23 . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 23(. 65) + 01 : 03
97. . . 108 . CZE19770318 FIALA Jan . . . . . . . . . . . . Basso-Team . . . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 24(. 06) + 01 : 04
98. . . 71 . AUT19900914 HOFER Lukas . . . . . . . . . . . ASKÖ Tri Linz . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 24(. 66) + 01 : 04
99. . . 96 . CZE19820917 JAVOREK Petr . . . . . . . . . ACK Stará Ves n.Ondř. . . . . . . 0: 06 : 25(. 22) + 01 : 05
100. . . 72 . AUT19890515 KLANER Christoph . . . . . . ASKÖ Tri Linz . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 27(. 66) + 01 : 07
101. . . 42 . GER19910811 SYLLA Patrick . . . . . . . . . . RSV Rosenheim . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 27(. 93) + 01 : 07
102. . . 83 . CZE19711011 SVOBODA Pavel . . . . . . . . Vokolek Cycling Team . . . . . . . 0: 06 : 28(. 16) + 01 : 08
103. . . 89 . CZE19901231 KOPEC Ladislav . . . . . . . . Experiment 23 . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 29(. 49) + 01 : 09
104. . . 88 . CZE19911010 ŠKLEBENÝ Vít . . . . . . . . . Experiment 23 . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 29(. 91) + 01 : 09
105. . . 24 . NED19900102 HOEKSTRA Sven . . . . . . . . Grontmij Team Amsterdam . . . 0: 06 : 30(. 28) + 01 : 10
106. . . 49 . GER19860906 FISCHER Florian . . . . . . . . Erdgas Schwaben . . . . . . . . . . . 0: 06 : 33(. 82) + 01 : 13
107. . . 86 . CZE19750315 HORÁK Lukáš . . . . . . . . . . Veloservis . . . . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 35(. 79) + 01 : 15
108. . . 79 . CZE19861114 BRILL Miroslav . . . . . . . . CUBE-Wattsenglisch . . . . . . . . 0: 06 : 39(. 17) + 01 : 19
109. . . 97 . CZE19840623 HLAVATÍK Jan . . . . . . . . ACK Stará Ves n.Ondř. . . . . . . 0: 06 : 41(. 55) + 01 : 21
110. . . 103 . CZE19891003 HRACHOVEC Radek . . . . . Duratec-Jambor US . . . . . . . . . 0: 06 : 43(. 41) + 01 : 23
111. . . 84 . CZE19671129 BĚHOUNEK Michal . . . . . Veloservis . . . . . . . . . . . . . . . . 0: 06 : 45(. 61) + 01 : 25
112. . . 116 . CZE19801226 BLINKA Luděk . . . . . . . . . . Cyklo MXM Hulín . . . . . . . . . . 0: 07 : 03(. 09) + 01 : 43
113. . . 56 . CZE19880211 DOSTÁL Jan . . . . . . . . . . . ASC Dukla Praha A . . . . . . . . . 0: 07 : 06(. 58) + 01 : 46
Časy jsou uvedeny bez penalizací.
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 2 - . . . www.zmj.cz . . . 5.8.2010 - 17:16:16
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
DRUŽSTVA / CLASSEMENT DES EQUIPES : 0 . ETAPA / ÉTAPE
Poř Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Rang Code EQU / Equipe
Temps Écart
Rang Code EQU / Equipe
Temps Écart
1.PSK PSK Whirlpool Author . . 0: 16 : 21 + 00 : 00 | 12. DPB ASC Dukla Praha B . . . . 0: 17 : 58 + 01 : 37
2.TTB Team Tempo-Bruns . . . . 0: 16 : 59 + 00 : 38 | 13. MI4 MIX 4 . . . . . . . . . . . . . . . 0: 18 : 00 + 01 : 39
3.SCH Erdgas Schwaben . . . . . . 0: 17 : 07 + 00 : 46 | 14. MI8 MIX8 . . . . . . . . . . . . . . . 0: 18 : 07 + 01 : 46
4.KED KED Bianchi Berlin . . . 0: 17 : 10 + 00 : 49 | 15. DPA ASC Dukla Praha A . . . . 0: 18 : 12 + 01 : 51
5.MI7 MIX 7 . . . . . . . . . . . . . . 0: 17 : 15 + 00 : 54 | 16. MI1 MIX 1 . . . . . . . . . . . . . . . 0: 18 : 14 + 01 : 53
6.VCR VC Ratisbona Regensbur 0: 17 : 26 + 01 : 05 | 17. RSV RSV Rosenheim . . . . . . . 0: 18 : 14 + 01 : 53
7.SPE Specialized/De waardrenn 0: 17 : 36 + 01 : 15 | 18. MI3 MIX 3 . . . . . . . . . . . . . . . 0: 18 : 41 + 02 : 20
8.GTA Grontmij Team Amsterd 0: 17 : 40 + 01 : 19 | 19. ASK ASKÖ Tri Linz . . . . . . . 0: 18 : 44 + 02 : 23
9.ACK ACK Stará Ves n.Ondř. . 0: 17 : 41 + 01 : 20 | 20. MI2 MIX 2 . . . . . . . . . . . . . . . 0: 18 : 52 + 02 : 31
10.CKP CK Windoor's Příbram . . 0: 17 : 49 + 01 : 28 | 21. MI5 MIX 5 . . . . . . . . . . . . . . . 0: 19 : 13 + 02 : 52
11.MI6 MIX 6 . . . . . . . . . . . . . . 0: 17 : 50 + 01 : 29 | .
CELKOVÉ VÝSLEDKY PO / CLASSEMENT GÉNÉRAL 0 . ETAPĚ / ÉTAPE
Celková délka / Distance du Course : 3,1 km Rychlost vítěze / Moyenne du vainqueur : 34,811 km/h
Poř St.čís. Kod UCI Příjmení, jméno Kod družstva/Družstvo
h : m: s
Čas: Rozdíl
m: s
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Place Doss. Code UCI Nom Prenom Kode EQU / Equipe
Temps: Écart
APRES :
1 . 5 . CZE19871115 KÖNIG Leopold . . . . . . . . PSK Whirlpool Author . . . . . . . . . . . 05 : 20 + 00 :00
2 . 30 . NED19840116 van HOUTS Rudi . . . . . . . Team Tempo-Bruns . . . . . . . . . . . . . 05 : 23 + 00 :03
3 . 4 . CZE19800609 KOZUBEK Stanislav . . . . . PSK Whirlpool Author . . . . . . . . . . . 05 : 23 + 00 :03
4 . 121 . CZE19860519 HUDEČEK Jiří . . . . . . . . dimp GIANT Team . . . . . . . . . . . . . 05 : 29 + 00 :09
5 . 51 . NED19860507 van den ZWET Arno . . . . . Erdgas Schwaben . . . . . . . . . . . . . . . 05 : 31 + 00 :11
6 . 25 . NED19810123 NIJS Giel . . . . . . . . . . . . . Team Tempo-Bruns . . . . . . . . . . . . . 05 : 38 + 00 :18
7 . 1 . CZE19760129 BENČÍK Petr . . . . . . . . . PSK Whirlpool Author . . . . . . . . . . . 05 : 38 + 00 :18
8 . 12 . GER19880302 GRÜNDER Martin . . . . . KED Bianchi Berlin . . . . . . . . . . . . . 05 : 39 + 00 :19
9 . 35 . GER19890211 SCHWARZHUBER Marku VC Ratisbona Regensburg . . . . . . . . 05 : 40 + 00 :20
10 . 3 . ESP19881020 REYNES Marc . . . . . . . . . PSK Whirlpool Author . . . . . . . . . . . 05 : 44 + 00 :24
11 . 61 . CZE19910712 VENDOLSKÝ Ondřej . . . . ASC Dukla Praha B . . . . . . . . . . . . . 05 : 44 + 00 :24
12 . 31 . CZE19840315 BOUBAL Martin . . . . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . . . . 05 : 44 + 00 :24
13 . 7 . GER19831006 BENGSCH Robert . . . . . . . KED Bianchi Berlin . . . . . . . . . . . . . 05 : 45 + 00 :25
14 . 20 . NED19850701 van den BERG Jim . . . . . . Grontmij Team Amsterdam . . . . . . . 05 : 45 + 00 :25
15 . 9 . GER19872006 FIEDLER Jacob . . . . . . . . . KED Bianchi Berlin . . . . . . . . . . . . . 05 : 46 + 00 :26
16 . 48 . GER19850427 BRENNAUER Bernd . . . . Erdgas Schwaben . . . . . . . . . . . . . . . 05 : 46 + 00 :26
17 . 11 . GER19890406 RECHENBACH Philipp . . KED Bianchi Berlin . . . . . . . . . . . . . 05 : 48 + 00 :28
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
BODOVACÍ SOUTĚŽ v etapě / CLASSEMENT PAR POINTS dans l'étape :
Poř St.čís. Jméno / příjmení Body
Place Doss Nom / Prenom Points Place Doss Nom / Prenom Points
1 .5 KÖNIG Leopold . . . . . . . . . . . . . 10 6 2.5 NIJS Giel . . . . . . . . . . . . . . . . . . 5
2 3.0 van HOUTS Rudi . . . . . . . . . . . . 9 7 .1 BENČÍK Petr . . . . . . . . . . . . . . 4
3 .4 KOZUBEK Stanislav . . . . . . . . . 8 8 1.2 GRÜNDER Martin . . . . . . . . . . 3
4 12.1 HUDEČEK Jiří . . . . . . . . . . . . . 7 9 3.5 SCHWARZHUBER Markus . . . . 2
5 5.1 van den ZWET Arno . . . . . . . . . . 6 10 .3 REYNES Marc . . . . . . . . . . . . . . 1
Nombre de partans/Number of startes/Počet startujících 113
Coureurs hors délai/Riders finishing out of time limit/Počet závodníků po limit 0
AB=Abandon/Did not Finish/Vzdal DNS=Non partant/ Did not Start/Nenastoupil na start
DQ=Disqualifié/Disqualified/Diskvalifikace DOP=Dopage/Doping/Doping
OTL=Hors délai/Outside Time Limit/Po časovém limitu
Coureurs ayant abandonné/Riders abandoning the Race /Počet vzdalých závodníků0
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 3 - . . . www.zmj.cz . . . 5.8.2010 - 17:16:16
. JEŽEK Jiří . . . . . 18 119 . CZE19741016 . . . . . . . TUSNAD Cycling Team . . . . . . . . . 05 : 48 + 00 :28
19 . 55 . CZE19741013 KADLEC Milan . . . . . . . . ASC Dukla Praha A . . . . . . . . . . . . . 05 : 48 + 00 :28
20 . 98 . CZE19911207 MAREK Jaroslav . . . . . . Forman Cycling Team . . . . . . . . . . . 05 : 49 + 00 :29
21 . 2 . CZE19901024 DANAČÍK Tomáš . . . . . . PSK Whirlpool Author . . . . . . . . . . . 05 : 49 + 00 :29
22 . 50 . GER19800522 HOLWEGER Tobias . . . . . Erdgas Schwaben . . . . . . . . . . . . . . . 05 : 50 + 00 :30
23 . 64 . CZE19910405 STÖHR Pavel . . . . . . . . . CK Windoor's Příbram . . . . . . . . . . . 05 : 50 + 00 :30
24 . 52 . GER19881029 VÖLK Florian . . . . . . . . . Erdgas Schwaben . . . . . . . . . . . . . . . 05 : 51 + 00 :31
25 . 15 . NED19881213 JOLING Gerhard . . . . . . . . Specialized/De waardrenner . . . . . . . 05 : 51 + 00 :31
26 . 14 . NED19900301 SCHELLEVIS Rutger . . . . Specialized/De waardrenner . . . . . . . 05 : 52 + 00 :32
27 . 117 . CZE19850812 SVOBODA Jan . . . . . . . . . YOGI Racing Ostrava . . . . . . . . . . . 05 : 53 + 00 :33
28 . 65 . CZE19910405 STÖHR Jan . . . . . . . . . . . . CK Windoor's Příbram . . . . . . . . . . . 05 : 53 + 00 :33
29 . 18 . NED19830724 de GRAAFF Boudewijn . . . Specialized/De waardrenner . . . . . . . 05 : 53 + 00 :33
30 . 95 . CZE19900107 NEPRAŠ Karel . . . . . . . . . ACK Stará Ves n.Ondř. . . . . . . . . . 05 : 53 + 00 :33
31 . 10 . GER19890103 BODENSCHATZ Florian . KED Bianchi Berlin . . . . . . . . . . . . . 05 : 54 + 00 :34
32 . 115 . CZE19900816 MARŠÁLEK Nikolas . . . SKC Prostějov . . . . . . . . . . . . . . . . . 05 : 54 + 00 :34
33 . 105 . CZE19891209 EHRENBERGER Jakub . Kolokrám-Svijany . . . . . . . . . . . . . . 05 : 55 + 00 :35
34 . 63 . CZE19911223 HOŠEK Josef . . . . . . . . . Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 05 : 56 + 00 :36
35 . 107 . CZE19831002 ČER Tomáš . . . . . . . . . . . Kolokrám-Svijany . . . . . . . . . . . . . . 05 : 57 + 00 :37
36 . 19 . NED19861108 KOREVAAR Daniel . . . . . Grontmij Team Amsterdam . . . . . . . 05 : 57 + 00 :37
37 . 23 . NED19880806 GEURTS Freek . . . . . . . . . Grontmij Team Amsterdam . . . . . . . 05 : 58 + 00 :38
38 . 123 . CZE19820529 KESL Michal . . . . . . . . . Rottaler Radsportverein . . . . . . . . . . 05 : 58 + 00 :38
39 . 27 . NED19850925 FRIJTERS Ferdi . . . . . . . . Team Tempo-Bruns . . . . . . . . . . . . . 05 : 58 + 00 :38
40 . 41 . GER19880910 SYLLA David . . . . . . . . . . RSV Rosenheim . . . . . . . . . . . . . . . . 05 : 58 + 00 :38
41 . 94 . CZE19880629 JANOŠEK Tomáš . . . . . . . ACK Stará Ves n.Ondř. . . . . . . . . . 05 : 59 + 00 :39
42 . 8 . GER19900225 JUHAS Thomas . . . . . . . . KED Bianchi Berlin . . . . . . . . . . . . . 05 : 59 + 00 :39
43 . 100 . CZE19910424 SKALICKÝ Jiří . . . . . . . Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 01 + 00 :41
44 . 6 . CZE19810112 DLOUHÝ Vojtěch . . . . . . . PSK Whirlpool Author . . . . . . . . . . . 06 : 01 + 00 :41
45 . 13 . NED19791128 KUIVENHOVEN Marco . . Specialized/De waardrenner . . . . . . . 06 : 01 + 00 :41
46 . 62 . CZE19910505 FÜRST Roman . . . . . . . . . ASC Dukla Praha B . . . . . . . . . . . . . 06 : 01 + 00 :41
47 . 33 . GER19810907 GORGES Martin . . . . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . . . . 06 : 02 + 00 :42
48 . 114 . CZE19900312 SALAJ Tomáš . . . . . . . . . SKC Prostějov . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 03 + 00 :43
49 . 21 . NED19890502 LOF Jan . . . . . . . . . . . . . Grontmij Team Amsterdam . . . . . . . 06 : 03 + 00 :43
50 . 76 . CZE19840228 JELÍNEK Pavel . . . . . . . . KC Slavia Praha . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 03 + 00 :43
51 . 16 . NED19880809 VROLIJK Danny . . . . . . . . Specialized/De waardrenner . . . . . . . 06 : 03 + 00 :43
52 . 80 . CZE19900601 STRÁNSKÝ Ondřej . . . . CUBE-Wattsenglisch . . . . . . . . . . . . 06 : 03 + 00 :43
53 . 36 . GER19901210 STREIT Franz-Josef . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . . . . 06 : 04 + 00 :44
54 . 118 . CZE19860219 HRADIL Jiří . . . . . . . . . . KCK Cykloteam Zlín . . . . . . . . . . . . 06 : 05 + 00 :45
55 . 17 . NED19900715 van KOOIJ Nils . . . . . . . . . Specialized/De waardrenner . . . . . . . 06 : 05 + 00 :45
56 . 28 . NED19900606 KNOPS Jorn . . . . . . . . . . . Team Tempo-Bruns . . . . . . . . . . . . . 06 : 06 + 00 :46
57 . 66 . CZE19890502 WOLF Jan . . . . . . . . . . . . . CK Windoor's Příbram . . . . . . . . . . . 06 : 06 + 00 :46
58 . 67 . CZE19891207 ZAORAL Marek . . . . . . . . CK Windoor's Příbram . . . . . . . . . . . 06 : 06 + 00 :46
59 . 34 . GER19820907 SCHAFBAUER Josef . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . . . . 06 : 07 + 00 :47
60 . 37 . GER19880818 BICHLMANN Daniel . . . . RSV Rosenheim . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 07 + 00 :47
61 . 29 . NED19821110 VERBOVEN Erik . . . . . . . Team Tempo-Bruns . . . . . . . . . . . . . 06 : 07 + 00 :47
62 . 54 . CZE19770912 BLÁHA Martin . . . . . . . . . ASC Dukla Praha A . . . . . . . . . . . . . 06 : 08 + 00 :48
63 . 78 . CZE19880413 KRUMMER Radek . . . . . CUBE-Wattsenglisch . . . . . . . . . . . . 06 : 08 + 00 :48
64 . 106 . CZE19890710 SOUKUP Michal . . . . . . . Kolokrám-Svijany . . . . . . . . . . . . . . 06 : 08 + 00 :48
65 . 112 . POL19900107 MIGDOL Kamil . . . . . . . ACK Mostostal Pulawy . . . . . . . . . . 06 : 09 + 00 :49
66 . 39 . GER19810725 OSLISLO Tobias . . . . . . . . RSV Rosenheim . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 09 + 00 :49
67 . 124 . CZE19830928 RADOLF Tomáš . . . . . . . AC Quentin . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 10 + 00 :50
68 . 26 . NED19860625 BURGMANS Bo . . . . . . . Team Tempo-Bruns . . . . . . . . . . . . . 06 : 10 + 00 :50
69 . 99 . CZE19910928 ČERNÝ Viktor . . . . . . . . Favorit Brno . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 10 + 00 :50
70 . 40 . GER19812070 BRAND Christopher . . . . . RSV Rosenheim . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 10 + 00 :50
71 . 122 . CZE19860908 CULKA Petr . . . . . . . . . . UNIQA ALK Jihlava . . . . . . . . . . . . 06 : 11 + 00 :51
72 . 74 . AUT19910507 WIENERROITHER Matthi ASKÖ Tri Linz . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 12 + 00 :52
73 . 91 . CZE19901111 VÍTEK Pavel . . . . . . . . . . . Kovo Praha . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 12 + 00 :52
74 . 110 . NED19870413 BOM Henk . . . . . . . . . . . . Specialized/DE Waardrenner . . . . . . 06 : 12 + 00 :52
75 . 58 . CZE19880504 KUCHAŘ Tomáš . . . . . . . ASC Dukla Praha B . . . . . . . . . . . . . 06 : 13 + 00 :53
76 . 68 . CZE19840623 STANĚK Lukáš . . . . . . . . CK Windoor's Příbram . . . . . . . . . . . 06 : 13 + 00 :53
77 . 109 . CZE19711007 KACHLÍŘ Marcel . . . . . . Basso-Team . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 14 + 00 :54
78 . 92 . CZE19910526 DLASK Jindřich . . . . . . . . Kovo Praha . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 14 + 00 :54
79 . 81 . CZE19870318 DOUBEK Tomáš . . . . . . . Vokolek Cycling Team . . . . . . . . . . . 06 : 15 + 00 :55
80 . 87 . CZE19910206 DRBOHLAV Jan . . . . . . . . Experiment 23 . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 15 + 00 :55
Zelenka - výpočetní technika . . . www.zvt.cz - 4 - . . . www.zmj.cz . . . 5.8.2010 - 17:16:16
. LIPTAK Matej . . 81 69 . SVK19881129 . . . . . . . ASKÖ Tri Linz . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 16 + 00 :56
82 . 70 . AUT19871121 HÖDLMOSER Rupert . . . . ASKÖ Tri Linz . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 16 + 00 :56
83 . 53 . CZE19890510 BAREŠ Jiří . . . . . . . . . . . . ASC Dukla Praha A . . . . . . . . . . . . . 06 : 16 + 00 :56
84 . 59 . CZE19850706 MIXA Marek . . . . . . . . . . ASC Dukla Praha B . . . . . . . . . . . . . 06 : 17 + 00 :57
85 . 104 . CZE19810924 SOUKUP Josef . . . . . . . . . Duratec-Jambor US . . . . . . . . . . . . . 06 : 17 + 00 :57
86 . 82 . CZE19760330 NĚMEC Luboš . . . . . . . . . Vokolek Cycling Team . . . . . . . . . . . 06 : 17 + 00 :57
87 . 75 . CZE19730520 KOPR Karel . . . . . . . . . . KC Slavia Praha . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 18 + 00 :58
88 . 22 . NED19880906 KUNST Joost . . . . . . . . . . Grontmij Team Amsterdam . . . . . . . 06 : 18 + 00 :58
89 . 32 . GER19890925 FIEDLER Mathias . . . . . . . VC Ratisbona Regensburg . . . . . . . . 06 : 18 + 00 :58
90 . 102 . CZE19810517 MARŠÍK Tomáš . . . . . . . Duratec-Jambor US . . . . . . . . . . . . . 06 : 19 + 00 :59
91 . 85 . CZE19870507 EREMKA Petr . . . . . . . . Veloservis . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 20 + 01 :00
92 . 113 . CZE19810729 PELÁNEK Luboš . . . . . . ASD Piton . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 20 + 01 :00
93 . 93 . CZE19910411 ZÁRUBA Petr . . . . . . . . . . ACK Stará Ves n.Ondř. . . . . . . . . . . 06 : 20 + 01 :00
94 . 60 . CZE19891230 ŠIMEK Adam . . . . . . . . . . ASC Dukla Praha B . . . . . . . . . . . . . 06 : 21 + 01 :01
95 . 38 . GER19881010 ZISCHKA Jan . . . . . . . . . . RSV Rosenheim . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 23 + 01 :03
96 . 90 . CZE19830515 ERBEN Libor . . . . . . . . . . Experiment 23 . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 23 + 01 :03
97 . 108 . CZE19770318 FIALA Jan . . . . . . . . . . . Basso-Team . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 24 + 01 :04
98 . 71 . AUT19900914 HOFER Lukas . . . . . . . . . . ASKÖ Tri Linz . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 24 + 01 :04
99 . 96 . CZE19820917 JAVOREK Petr . . . . . . . . ACK Stará Ves n.Ondř. . . . . . . . . . 06 : 25 + 01 :05
100 . 72 . AUT19890515 KLANER Christoph . . . . . ASKÖ Tri Linz . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 27 + 01 :07
101 . 42 . GER19910811 SYLLA Patrick . . . . . . . . . RSV Rosenheim . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 27 + 01 :07
102 . 83 . CZE19711011 SVOBODA Pavel . . . . . . . Vokolek Cycling Team . . . . . . . . . . . 06 : 28 + 01 :08
103 . 89 . CZE19901231 KOPEC Ladislav . . . . . . . Experiment 23 . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 29 + 01 :09
104 . 88 . CZE19911010 ŠKLEBENÝ Vít . . . . . . . . Experiment 23 . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 29 + 01 :09
105 . 24 . NED19900102 HOEKSTRA Sven . . . . . . . Grontmij Team Amsterdam . . . . . . . 06 : 30 + 01 :10
106 . 49 . GER19860906 FISCHER Florian . . . . . . . Erdgas Schwaben . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 33 + 01 :13
107 . 86 . CZE19750315 HORÁK Lukáš . . . . . . . . . Veloservis . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 35 + 01 :15
108 . 79 . CZE19861114 BRILL Miroslav . . . . . . . CUBE-Wattsenglisch . . . . . . . . . . . . 06 : 39 + 01 :19
109 . 97 . CZE19840623 HLAVATÍK Jan . . . . . . . ACK Stará Ves n.Ondř. . . . . . . . . . . 06 : 41 + 01 :21
110 . 103 . CZE19891003 HRACHOVEC Radek . . . . Duratec-Jambor US . . . . . . . . . . . . . 06 : 43 + 01 :23
111 . 84 . CZE19671129 BĚHOUNEK Michal . . . . Veloservis . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 06 : 45 + 01 :25
112 . 116 . CZE19801226 BLINKA Luděk . . . . . . . . . Cyklo MXM Hulín . . . . . . . . . . . . . . 07 : 03 + 01 :43
113 . 56 . CZE19880211 DOSTÁL Jan . . . . . . . . . . ASC Dukla Praha A . . . . . . . . . . . . . 07 : 06 + 01 :46
ROZDĚLENÍ TRIKOTŮ PO / CLASSEMENT DES MAILLOTS APRES :
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
0 . ETAPĚ / ÉTAPE
Žlutý trikot/Maillot jaune . . . . . .
Fialový trikot/Maillot violet . . . .
Zelený trikot/Maillot vert . . . . .
5
30
4
CZE19871115 .
.
.
NED19840116 .
CZE19800609 .
KÖNIG Leopold . . . . . . .
van HOUTS Rudi . . . . . .
KOZUBEK Stanislav . . . .
PSK PSK Whirlpool Author
Team Tempo-Bruns
PSK PSK Whirlpool Author
Close