1 Pavel Kochetkov (Rus) Nazionale Russia 4:04:00
2 Ilya Gorodnichev (Rus) A.C.S. Gruppo Lupi (Rsm) 0:00:02
3 Emanuele Moschen (Ita) Lucchini Arvedi Unidelta A.S.D 0:00:27
4 Giorgio Brambilla (Ita) Bergamasca Colpack Denardi 0:00:35
5 Omar Lombardi (Ita) Lucchini Arvedi Unidelta A.S.D
6 Marco Giani (Ita) Vc Mendrisio Pl Valli
7 Nathan Pertica (Ita) G.C.Feralpi A.S.D.
8 Oleksandr Polivoda (Ukr) Pedalando In Langa Camel
9 Cesare Benedetti (Ita) De Nardi - Daigo-Bergamasca
10 Alexey Tsatevitch (Rus) Nazionale Russia
11 Eugenio Alafaci (Ita) Cremonese Arvedi Lucchini
12 Nicola Belleri (Ita) Delio Gallina S.Inox Filcre A.
13 Olegs Melehs (Lat) Meridiana - Kalev Chocolate
14 Andrea Palini (Ita) Gavardo Tecmor A.S.D.
15 Piotr Kirpsza (Pol) Mg Kvis-Norda Pacific (Polonia)
16 Alexander Filippov (Rus) A.C.S. Gruppo Lupi (Rsm)
17 Guillaume Dessbiourg (Swi) Nazionale Elet.New Slot -
18 Giuseppe Cicciari (Ita) Pedalando In Langa Camel Brunerom.T
19 Andrea Pillai (Ita) A.C.S. Gruppo Lupi (Rsm)
20 Stefan Trafelet (Swi) Vc Mendrisio Pl Valli
21 Luca Vermiglio (Ita) G.C.Feralpi A.S.D.
22 Andrea Caimi (Ita) G.C.Feralpi A.S.D.
23 Luca Benedetti (Ita) Cremonese Arvedi Lucchini
24 Ricardo Pichetta (Ita) Big Team
25 Marco Revello (Ita) Ciclistica Racconigese
26 Danilo Andrenacci (Ita) Nazionale Elet. New Slot -
27 Loris Viale (Ita) Progettociclismo Asd
28 Raymond Kunzli (Swi) Burgis Cycling Team
29 Emanuel Kiserlovski (Cro) Croatia National Team
30 Artem Chirukhin (Rus) A.C.S. Gruppo Lupi (Rsm)
31 Gert Joeaar (Est) Meridiana - Kalev Chocolate
32 Stefan Kirckmair (Aut) Tyrol - Team Radiand Tirol
33 Rakusa Luka (Slo) Motoma Delo Revije
34 Maurizio Anzalone (Ita) Vc Mendrisio Pl Valli
35 Egor Silin (Rus) Nazionale Russia
36 Ardy Utar (Est) Meridiana - Kalev Chocolate
37 Redi Halilas (Alb) Us Boltiere Fiorenzo Magni 0:00:47
38 Gaston Aguero (Arg) Nazionale Argentina 0:01:05
39 Adam Adamkiewicz (Pol) Mg Kvis-Norda Pacific (Polonia)
40 Andrea Turini (Ita) A.C.S. Gruppo Lupi (Rsm)
41 Lukasz Owsian (Pol) Mg Kvis-Norda Pacific (Polonia)
42 Georg Steidi (Aut) Tyrol - Team Radiand Tirol
43 Andreas Moser (Swi) Burgis Cycling Team
44 Andrea Gallo (Ita) Ciclistica Racconigese
45 Thomas Blassnig (Aut) Tyrol - Team Radiand Tirol
46 Jelic Borja (Slo) Motomat Delo Revije
47 Alexander Kholosov (Rus) Gavardo Tecmor A.S.D.
48 Michael Schwaiger (Aut) Focus Weichberger Volkermart
49 Nicolas Francesconi (Ita) A.C.S. Gruppo Lupi (Rsm)
50 Deni Banicek (Cro) Croatia National Team
51 Marco Zanotti (Ita) Casati Ngc Perrel A.S.D.
52 Robin Traber (Swi) Team Cycling Sport
53 Sergey Alekhin (Rus) Nazionale Russia
54 Jan Sokol (Aut) Focus Weichberger Volkermart
55 Gianetti Noe' (Swi) Vc Mendrisio Pl Valli
56 Daniel Henggeler (Swi) Nazionale Elet.New Slot -
57 Allar Karu (Est) Meridiana - Kalev Chocolate
58 Nicola Gaffurini (Ita) Delio Gallina S.Inox Filcre A.
59 Federico Rocchetti (Ita) Casati Ngc Perrel A.S.D.
60 Federico Farinotti (Ita) Gavardo Tecmor A.S.D.
Close