1 83 Feldsherov Vladimír Cycling Team Kuban 2:35:22
2 3 Sagan Juraj Dukla Trenčín Merida 2:35:22
3 48 Šibl Jiří CK Windoor´s Příbram 2:35:25 + 0:00:03
4 1 Kováč Maroš Dukla Trenčín Merida 2:35:25 + 0:00:03
5 57 Strzedula Lukasz MG LKS Sokpol Dobrawa 2:35:25 + 0:00:03
6 93 Patynski Dawid WELTOUR - GRIJP Lazy 2:35:48 + 0:00:26
7 68 Křížek Zdeněk AC SPARTA Praha 2:36:07 + 0:00:45
8 103 Soukup Josef CK KOLOKRÁM.CZ Svijany 2:36:11 + 0:00:49
9 55 Toporischev Maksim CK Windoor´s Příbram 2:36:11 + 0:00:49
10 49 Boubal Martin CK Windoor´s Příbram 2:36:11 + 0:00:49
11 67 Jovanivic Nebojša AC SPARTA Praha 2:36:11 + 0:00:49
12 13 Romanik Radoslaw DHL AUTHOR Warszawa 2:36:11 + 0:00:49
13 4 Mahďar Martin Dukla Trenčín Merida 2:36:11 + 0:00:49
14 45 Furdi Blaž SAVA KRANJ 2:36:11 + 0:00:49
15 69 Okrouhlický Tomáš AC SPARTA Praha 2:36:11 + 0:00:49
16 43 Kerkez Vladimir SAVA KRANJ 2:36:11 + 0:00:49
17-52 2 Vyšňa Matej Dukla Trenčín Merida 2:36:11 + 0:00:49
17-52 7 Polievka Pavol Dukla Trenčín Merida 2:36:11 + 0:00:49
17-52 9 Rovniak Milan Dukla Trenčín Merida 2:36:11 + 0:00:49
17-52 11 Gavenda Róbert FIDEA cycling team 2:36:11 + 0:00:49
17-52 12 Rutkiewicz Marek DHL AUTHOR Warszawa 2:36:11 + 0:00:49
17-52 14 Baranowski Dariusz DHL AUTHOR Warszawa 2:36:11 + 0:00:49
17-52 16 Rudnicki Dariusz DHL AUTHOR Warszawa 2:36:11 + 0:00:49
17-52 20 Lagkuti Sergiy Comanchi Ukrajina 2:36:11 + 0:00:49
17-52 22 Kulyk Andriy Comanchi Ukrajina 2:36:11 + 0:00:49
17-52 24 Shchedov Vitaliy Comanchi Ukrajina 2:36:11 + 0:00:49
17-52 28 Heinrich Lukáš Forman Cycling Team 2:36:11 + 0:00:49
17-52 35 Danačík Jakub DT - SPECIALIZED 2:36:11 + 0:00:49
17-52 36 Linda Antonín DT - SPECIALIZED 2:36:11 + 0:00:49
17-52 41 Stare Matej SAVA KRANJ 2:36:11 + 0:00:49
17-52 42 Bajt Dejan SAVA KRANJ 2:36:11 + 0:00:49
17-52 44 Švab Gašper SAVA KRANJ 2:36:11 + 0:00:49
17-52 47 Krupička Martin PINARELO/SPORTFUL Team 2:36:11 + 0:00:49
17-52 50 Danačík Tomáš CK Windoor´s Příbram 2:36:11 + 0:00:49
17-52 51 Kratochvíla Jakub CK Windoor´s Příbram 2:36:11 + 0:00:49
17-52 52 Švestka Filip CK Windoor´s Příbram 2:36:11 + 0:00:49
17-52 53 Novák Jakub CK Windoor´s Příbram 2:36:11 + 0:00:49
17-52 54 Broniš Roman CK Windoor´s Příbram 2:36:11 + 0:00:49
17-52 56 Wolf Jan CK Windoor´s Příbram 2:36:11 + 0:00:49
17-52 65 Krotký Rostislav AC SPARTA Praha 2:36:11 + 0:00:49
17-52 66 Fabišovský Ladislav AC SPARTA Praha 2:36:11 + 0:00:49
17-52 70 Pávek Ondřej AC SPARTA Praha 2:36:11 + 0:00:49
17-52 71 Uher Martin AC SPARTA Praha 2:36:11 + 0:00:49
17-52 77 Sheydyk Oleksandr Mykolaiv Ukraine 2:36:11 + 0:00:49
17-52 80 Keuser Andreas Cycling Team Kuban 2:36:11 + 0:00:49
17-52 82 Korolev Pavel Cycling Team Kuban 2:36:11 + 0:00:49
17-52 87 Prokič Predrag Železničar MBN Srbija 2:36:11 + 0:00:49
17-52 92 Kohut Slawomir WELTOUR - GRIJP Lazy 2:36:11 + 0:00:49
17-52 101 Saloň Ivan CK Pravenec 2:36:11 + 0:00:49
17-52 104 Svoboda Jakub CK KOLOKRÁM.CZ Svijany 2:36:11 + 0:00:49
17-52 106 Čer Tomáš CK KOLOKRÁM.CZ Svijany 2:36:11 + 0:00:49
17-52 114 Szórádi Balász FTC Hungary 2:36:11 + 0:00:49
53 61 Osowski Mateusz MG LKS Sokpol Dobrawa 2:36:39 + 0:01:17
54 78 Kogut Volodymyr Mykolaiv Ukraine 2:36:40 + 0:01:18
55 108 Pelánek Luboš CK KOLOKRÁM.CZ Svijany 2:36:48 + 0:01:26
56 29 Tomeček Lubomír Forman Cycling Team 2:36:48 + 0:01:26
57 84 Abkhadeev Danil Cycling Team Kuban 2:36:48 + 0:01:26
58 6 Šipeky Ján Dukla Trenčín Merida 2:36:48 + 0:01:26
59 8 Masný Miloš INTER - SC 2:36:48 + 0:01:26
60 10 Zimany Andrei CK Krupina 2:36:48 + 0:01:26
61 26 Bezunk Ondřej Forman Cycling Team 2:36:48 + 0:01:26
62 37 Krežalek Bartlomiej TC Chrobry FELT Glogów 2:37:18 + 0:01:56
63 38 Miela Damian TC Chrobry FELT Glogów 2:37:18 + 0:01:56
64 81 Lisitsyn Alexander Cycling Team Kuban 2:37:26 + 0:02:04
65 105 Radolf Tomáš CK KOLOKRÁM.CZ Svijany 2:37:26 + 0:02:04
66 59 Kwiatkowski Mateusz MG LKS Sokpol Dobrawa 2:37:26 + 0:02:04
67 33 Maršálek Nikolas DT - SPECIALIZED 2:37:26 + 0:02:04
68 100 Kováčik Miroslav CK UNICOM Zvolen 2:37:26 + 0:02:04
69 31 Hudeček Petr Forman Cycling Team 2:37:26 + 0:02:04
70 75 Golumbovskui Dmytro Mykolaiv Ukraine 2:37:26 + 0:02:04
71 109 Berkesi András FTC Hungary 2:37:26 + 0:02:04
72 98 Palčák Jozef CK Banská Bystrica 2:37:26 + 0:02:04
73 73 Kaniuk Antonín Mykolaiv Ukraine 2:38:30 + 0:03:08
74 17 Detko Artur DHL AUTHOR Warszawa 2:38:50 + 0:03:28
75 18 Polatayko Lyubomyr Comanchi Ukrajina 2:39:19 + 0:03:57
76 113 Specziár Viktor FTC Hungary 2:39:28 + 0:04:06
77 91 Grupka Bartosz WELTOUR - GRIJP Lazy 2:39:40 + 0:04:18
78 88 Omakovič Srdan Partizan Beograd Srbija 2:54:40 + 0:19:18
79 25 Figura Michal Forman Cycling Team 2:54:40 + 0:19:18
80 102 Stachura Lukáš Cykloklub Bardejov 2:54:40 + 0:19:18
81 115 Werderits Ádám FTC Hungary 2:54:40 + 0:19:18
82 60 Gaj Andrzej MG LKS Sokpol Dobrawa 2:54:40 + 0:19:18
83 23 Fonrabe Maksym Comanchi Ukrajina 2:54:40 + 0:19:18
84 63 Cimbálník Pavel CYKLO MXM Hulín 2:54:40 + 0:19:18
85 64 Kuda Pavel SK PRIMA Polička 2:54:40 + 0:19:18
Close