1 53 Novák Jakub CK Windoor´s Příbram 4:09:21
2 89 Stevic Ivan Partizan Beograd Srbija 4:09:28 + 0:00:07
3 49 Boubal Martin CK Windoor´s Příbram 4:09:28 + 0:00:07
4 35 Danačík Jakub DT - SPECIALIZED 4:09:28 + 0:00:07
5 55 Toporischev Maksim CK Windoor´s Příbram 4:09:28 + 0:00:07
6 43 Kerkez Vladimir SAVA KRANJ 4:09:28 + 0:00:07
7 45 Furdi Blaž SAVA KRANJ 4:09:28 + 0:00:07
8 41 Stare Matej SAVA KRANJ 4:09:28 + 0:00:07
9 13 Romanik Radoslaw DHL AUTHOR Warszawa 4:09:28 + 0:00:07
10 77 Sheydyk Oleksandr Mykolaiv Ukraine 4:09:28 + 0:00:07
11 67 Jovanivic Nebojša AC SPARTA Praha 4:09:28 + 0:00:07
12 114 Szórádi Balász FTC Hungary 4:09:28 + 0:00:07
13 69 Okrouhlický Tomáš AC SPARTA Praha 4:09:28 + 0:00:07
14 7 Polievka Pavol Dukla Trenčín Merida 4:09:28 + 0:00:07
15 14 Baranowski Dariusz DHL AUTHOR Warszawa 4:09:28 + 0:00:07
16 12 Rutkiewicz Marek DHL AUTHOR Warszawa 4:09:28 + 0:00:07
17 54 Broniš Roman CK Windoor´s Příbram 4:09:28 + 0:00:07
18 4 Mahďar Martin Dukla Trenčín Merida 4:09:28 + 0:00:07
19 2 Vyšňa Matej Dukla Trenčín Merida 4:09:28 + 0:00:07
20 52 Švestka Filip CK Windoor´s Příbram 4:09:28 + 0:00:07
21 28 Heinrich Lukáš Forman Cycling Team 4:09:28 + 0:00:07
22 6 Šipeky Ján Dukla Trenčín Merida 4:09:28 + 0:00:07
23 20 Lagkuti Sergiy Comanchi Ukrajina 4:09:28 + 0:00:07
24 46 Burjek Nik SAVA KRANJ 4:09:28 + 0:00:07
25 48 Šibl Jiří CK Windoor´s Příbram 4:09:28 + 0:00:07
26 104 Svoboda Jakub CK KOLOKRÁM.CZ Svijany 4:09:28 + 0:00:07
27 22 Kulyk Andriy Comanchi Ukrajina 4:09:28 + 0:00:07
28 24 Shchedov Vitaliy Comanchi Ukrajina 4:09:28 + 0:00:07
29 61 Osowski Mateusz MG LKS Sokpol Dobrawa 4:09:28 + 0:00:07
30 71 Uher Martin AC SPARTA Praha 4:09:28 + 0:00:07
31 87 Prokič Predrag Železničar MBN Srbija 4:09:28 + 0:00:07
32 92 Kohut Slawomir WELTOUR - GRIJP Lazy 4:09:28 + 0:00:07
33 1 Kováč Maroš Dukla Trenčín Merida 4:09:28 + 0:00:07
34 3 Sagan Juraj Dukla Trenčín Merida 4:09:28 + 0:00:07
35 65 Krotký Rostislav AC SPARTA Praha 4:09:28 + 0:00:07
36 16 Rudnicki Dariusz DHL AUTHOR Warszawa 4:09:28 + 0:00:07
37 8 Masný Miloš INTER - SC 4:09:28 + 0:00:07
38 15 Radosz Robert DHL AUTHOR Warszawa 4:09:28 + 0:00:07
39 57 Strzedula Lukasz MG LKS Sokpol Dobrawa 4:09:28 + 0:00:07
40 66 Fabišovský Ladislav AC SPARTA Praha 4:09:28 + 0:00:07
41 70 Pávek Ondřej AC SPARTA Praha 4:09:28 + 0:00:07
42 103 Soukup Josef CK KOLOKRÁM.CZ Svijany 4:09:28 + 0:00:07
43 109 Berkesi András FTC Hungary 4:09:28 + 0:00:07
44 98 Palčák Jozef CK Banská Bystrica 4:09:28 + 0:00:07
45 18 Polatayko Lyubomyr Comanchi Ukrajina 4:09:28 + 0:00:07
Position
Št.č.
No.
Priezvisko
Surname
Meno
Name
Klub
Team
Čas
Team
Rozdiel
Gap
46 36 Linda Antonín DT - SPECIALIZED 4:09:28 + 0:00:07
47 50 Danačík Tomáš CK Windoor´s Příbram 4:09:28 + 0:00:07
48 11 Gavenda Róbert FIDEA cycling team 4:09:28 + 0:00:07
49 80 Keuser Andreas Cycling Team Kuban 4:09:28 + 0:00:07
50 23 Fonrabe Maksym Comanchi Ukrajina 4:09:28 + 0:00:07
51 32 Zaoral Marek DT - SPECIALIZED 4:09:28 + 0:00:07
52 106 Čer Tomáš CK KOLOKRÁM.CZ Svijany 4:09:28 + 0:00:07
53 108 Pelánek Luboš CK KOLOKRÁM.CZ Svijany 4:09:28 + 0:00:07
54 78 Kogut Volodymyr Mykolaiv Ukraine 4:09:28 + 0:00:07
55 56 Wolf Jan CK Windoor´s Příbram 4:09:28 + 0:00:07
56 84 Abkhadeev Danil Cycling Team Kuban 4:09:28 + 0:00:07
57 29 Tomeček Lubomír Forman Cycling Team 4:09:28 + 0:00:07
58 81 Lisitsyn Alexander Cycling Team Kuban 4:09:28 + 0:00:07
59 42 Bajt Dejan SAVA KRANJ 4:09:28 + 0:00:07
60 59 Kwiatkowski Mateusz MG LKS Sokpol Dobrawa 4:09:28 + 0:00:07
61 76 Pasternak Kostyantyn Mykolaiv Ukraine 4:09:28 + 0:00:07
62 97 Fraňo Martin CK Banská Bystrica 4:09:28 + 0:00:07
63 51 Kratochvíla Jakub CK Windoor´s Příbram 4:09:46 + 0:00:25
64 17 Detko Artur DHL AUTHOR Warszawa 4:09:52 + 0:00:31
65 38 Miela Damian TC Chrobry FELT Glogów 4:09:52 + 0:00:31
66 19 Kononenko Roman Comanchi Ukrajina 4:10:05 + 0:00:44
67 5 Tybor Patrik Dukla Trenčín Merida 4:10:22 + 0:01:01
68 93 Patynski Dawid WELTOUR - GRIJP Lazy 4:10:55 + 0:01:34
69 31 Hudeček Petr Forman Cycling Team 4:12:43 + 0:03:22
70 72 Nebaba Zakhar Mykolaiv Ukraine 4:12:58 + 0:03:37
71 44 Švab Gašper SAVA KRANJ 4:13:11 + 0:03:50
72 47 Krupička Martin PINARELO/SPORTFUL Team 4:13:11 + 0:03:50
73 113 Specziár Viktor FTC Hungary 4:14:31 + 0:05:10
74 25 Figura Michal Forman Cycling Team 4:15:31 + 0:06:10
75 68 Křížek Zdeněk AC SPARTA Praha 4:16:05 + 0:06:44
76 75 Golumbovskui Dmytro Mykolaiv Ukraine 4:16:05 + 0:06:44
77 73 Kaniuk Antonín Mykolaiv Ukraine 4:16:05 + 0:06:44
78 37 Krežalek Bartlomiej TC Chrobry FELT Glogów 4:16:05 + 0:06:44
79 82 Korolev Pavel Cycling Team Kuban 4:16:05 + 0:06:44
80 83 Feldsherov Vladimír Cycling Team Kuban 4:16:05 + 0:06:44
81 63 Cimbálník Pavel CYKLO MXM Hulín 4:16:25 + 0:07:04
82 33 Maršálek Nikolas DT - SPECIALIZED 4:23:51 + 0:14:30
83 107 Míček Ondřej CK KOLOKRÁM.CZ Svijany 4:34:00 + 0:24:39
84 30 Rohel Břetislav Forman Cycling Team 4:35:09 + 0:25:48
85 27 Toman Jiří Forman Cycling Team 4:35:09 + 0:25:48
86 10 Zimany Andrei CK Krupina 4:35:09 + 0:25:48
87 26 Bezunk Ondřej Forman Cycling Team 4:35:09 + 0:25:48
88 115 Werderits Ádám FTC Hungary 4:35:09 + 0:25:48
89 105 Radolf Tomáš CK KOLOKRÁM.CZ Svijany 4:35:09 + 0:25:48
90 102 Stachura Lukáš Cykloklub Bardejov 4:35:09 + 0:25:48
91 101 Saloň Ivan CK Pravenec 4:35:09 + 0:25:48
92 60 Gaj Andrzej MG LKS Sokpol Dobrawa 4:35:09 + 0:25:48
93 90 Pajič Slobodan Partizan Beograd Srbija 4:35:09 + 0:25:48
94 91 Grupka Bartosz WELTOUR - GRIJP Lazy 4:35:09 + 0:25:48
95 100 Kováčik Miroslav CK UNICOM Zvolen 4:35:09 + 0:25:48
96 88 Omakovič Srdan Partizan Beograd Srbija 4:35:09 + 0:25:48
97 9 Rovniak Milan Dukla Trenčín Merida 4:35:09 + 0:25:48
98 79 Pacola Miroslav CK D3-RACE TEAM Brat. 4:48:01 + 0:38:40
99 64 Kuda Pavel SK PRIMA Polička 4:48:01 + 0:38:40
GENERAL
98 79 Pacola Miroslav CK D3-RACE TEAM Brat. 4:48:01 + 0:38:40
99 64 Kuda Pavel SK PRIMA Polička 4:48:01 + 0:38:40
Close