M-ce
Place Bon.
Kary po
Pen.after
Czas /Time
RóŜnica /Gap
Dystans etapu / Stage distance : 168.3 km Klasyfikacja generalna na etapie 1 :
KLASYFIKACJE NA ETAPIE / ON STAGE CLASSIFICATIONS:
General classification on stage 1 : Vp = 40.244 km/h
Pkt.
53 CALLEGARIN Daniele CENTRI DELLA CALTZATURA 1. ITA19820921 4h 10' 55" - 00'16" 20 p.
38 SINKEWITZ Patrik PSK WHIRPOOL - AUTHOR 2. GER19801020 + 00'00" - 00'06" 19 p.
67 HALEJAK Wojciech DHL - AUTHOR 3. POL19830527 + 00'00" - 00'04" 18 p.
21 WITECKI Mariusz MRÓZ 4. POL19810510 + 00'00" 17 p.
5 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT Polkowice 5. POL19840911 + 00'00" 16 p.
44 STARCHYK Volodymyr AMORE & VITA - MC DONALD'S 6. UKR19800413 + 00'13" - 00'01" 15 p.
17 THURAU Björn ELK HAUS - TEAM 7. GER19880723 + 00'23" * 14 p.
52 TOROSANTUCCI Davide CENTRI DELLA CALTZATURA 8. ITA19811103 + 00'58" - 00'02" + 00'20" 13 p.
41 DĄBROWSKI Jarosław AMORE & VITA - MC DONALD'S 9. POL19830720 + 03'23" 12 p.
54 RUBIANO CHAVEZ Miguel CENTRI DELLA CALTZATURA 10. COL19841003 + 05'12" 11 p.
25 TACIAK Mateusz MRÓZ 11. POL19840619 + 05'12" 10 p.
32 KÖNIG Leopold PSK WHIRPOOL - AUTHOR 12. CZE19871115 + 05'12" * 9 p.
42 MAMOS Philipp AMORE & VITA - MC DONALD'S 13. GER19821206 + 05'12" 8 p.
36 MAREŠ Martin PSK WHIRPOOL - AUTHOR 14. CZE19820123 + 05'12" 7 p.
15 VALACH Jan ELK HAUS - TEAM 15. SVK19730819 + 05'12" 6 p.
76 ROGINA Radoslav BK LOBORIKA 16. CRO19790303 + 05'12" 5 p.
155 GABROVSKI Ivaylo HERAKLION - NESSEBAR 17. BUL19780131 + 05'12" + 00'20" 4 p.
24 MORAJKO Jacek MRÓZ 18. POL19810426 + 05'12" 3 p.
117 HONKISZ Adrian POLISH NATIONAL TEAM 19. POL19880227 + 05'12" * 2 p.
58 SOBAL Yauhen CENTRI DELLA CALTZATURA 20. BLR19810407 + 05'26" 1 p.
63 RUTKIEWICZ Marek DHL - AUTHOR 21. POL19810508 + 05'26"
154 GRASHEV Martin HERAKLION - NESSEBAR 22. BUL19870114 + 05'40" *
2 BODNAR Łukasz CCC POLSAT Polkowice 23. POL19820510 + 05'48"
45 GILIOLI Fabio AMORE & VITA - MC DONALD'S 24. ITA19791202 + 05'48"
124 BELKA Mathias LKT BRANDENBURG 25. GER19860615 + 05'48"
142 BOUBAL Martin CK WINDOORS PRIBRAM 26. CZE19840315 + 19'51"
153 GEORGIEV Georgi HERAKLION - NESSEBAR 27. BUL19850803 + 19'51"
113 PIŃCZUK Damian POLISH NATIONAL TEAM 28. POL19890802 + 19'51" *
102 ALBIEZ Timo TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 29. GER19851122 + 19'51"
151 GYUROV Spas HERAKLION - NESSEBAR 30. BUL19860702 + 19'51"
Strona / Page 1 z 10 * - młodzieŜowa / young riders
LEKARZ / DOCTOR: dr Andrzej HAP tel. kom. +48 605 306 926 * Radio Wyścigu k. 1 / The radio of the Race ch. 1
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Złotoryja * 08.05.09
157 SPRINGER Christoph HERAKLION - NESSEBAR 31. GER19851030 + 19'51"
146 DANAČIK Tomáš CK WINDOORS PRIBRAM 32. CZE19901024 + 19'51" *
133 TOPCHANYUK Artem ISD SPORT DONETSK 33. UKR19890127 + 19'51" *
96 PAŚKO Dawid LEGIA - FELT 34. POL19880708 + 19'51" *
105 LAULE Janusch TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 35. GER19810725 + 19'51"
148 ŠVESTKA Filip CK WINDOORS PRIBRAM 36. CZE19901115 + 19'51" *
73 DEMANUELE David BK LOBORIKA 37. CRO19810927 + 19'51"
137 KOGUT Volodymyr ISD SPORT DONETSK 38. UKR19840728 + 19'51"
82 NOGA Piotr TEAM UTENSILNORD 39. POL19901005 + 19'51" *
3 JEśOWSKI Krzysztof CCC POLSAT Polkowice 40. POL19750830 + 19'51"
112 CZAJKOWSKI Konrad POLISH NATIONAL TEAM 41. POL19880212 + 19'51" * - 00'02"
46 ENGLAND Richard AMORE & VITA - MC DONALD'S 42. AUS19810709 + 19'51"
145 ŠIBL Jiři CK WINDOORS PRIBRAM 43. CZE19870203 + 19'51" *
103 WEBER Marcel TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 44. GER19880920 + 19'51" *
1 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT Polkowice 45. POL19770623 + 20'00"
111 BUCZEK Michał POLISH NATIONAL TEAM 46. POL19870127 + 20'00" *
27 CIEŚLIK Paweł MRÓZ 47. POL19860412 + 20'00"
34 HONDO Danilo PSK WHIRPOOL - AUTHOR 48. GER19740104 + 20'00"
118 ZIELIŃSKI Kamil POLISH NATIONAL TEAM 49. POL19880303 + 20'00" *
136 POLISCHUK Maksym ISD SPORT DONETSK 50. uKR19840615 + 20'00"
98 REPIŃSKI Tomasz LEGIA - FELT 51. POL19870127 + 20'00" *
6 RĘBIEWSKI Jarosław CCC POLSAT Polkowice 52. POL19740227 + 20'00"
114 MIELA Damian POLISH NATIONAL TEAM 53. POL19891101 + 20'00" *
43 METLUSHENKO Yuriy AMORE & VITA - MC DONALD'S 54. UKR19760104 + 20'00"
135 MYKHAYLOV Rosrtyslav ISD SPORT DONETSK 55. UKR19880411 + 20'00" *
64 WALCZAK Damian DHL - AUTHOR 56. POL19840729 + 20'00"
66 RUDNICKI Dariusz DHL - AUTHOR 57. POL19810628 + 20'00"
101 JANG Sun Jae TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 58. KOR19841214 + 20'00"
88 HONCHAR Serhiy TEAM UTENSILNORD 59. UKR19700703 + 20'00"
141 BRONIŠ Roman CK WINDOORS PRIBRAM 60. SVK19761017 + 20'00"
62 BARANOWSKI Dariusz DHL - AUTHOR 61. POL19720622 + 20'00"
65 DETKO Artur DHL - AUTHOR 62. POL19830218 + 20'00"
84 PAGOTO Andrea TEAM UTENSILNORD 63. ITA19850711 + 20'00"
48 CORTES Phillip AMORE & VITA - MC DONALD'S 64. CAN19820421 + 20'00"
95 URBANOWSKI Marcin LEGIA - FELT 65. POL19881104 + 20'00" *
4 LISOWICZ Tomasz CCC POLSAT Polkowice 66. POL19770223 + 20'00"
134 DEMENTYEV Yehor ISD SPORT DONETSK 67. UKR19870312 + 20'00" *
106 PERRY James TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 68. RSA19791119 + 20'00"
144 NOVÁK Jakub CK WINDOORS PRIBRAM 69. SVK19880323 + 20'00" *
91 SZNITKO Adam LEGIA - FELT 70. POL19841220 + 20'00"
125 SCHÄFER Stefan LKT BRANDENBURG 71. GER19860106 + 20'00"
51 KRÓL Artur CENTRI DELLA CALTZATURA 72. POL19830627 + 20'00"
61 ROMANIK Radosław DHL - AUTHOR 73. POL19670116 + 20'00"
121 BARTKO Robert LKT BRANDENBURG 74. GER19751223 + 20'00"
7 SMOLEŃ Tomasz CCC POLSAT Polkowice 75. POL19830203 + 20'00"
Strona / Page 2 z 10 * - młodzieŜowa / young riders
LEKARZ / DOCTOR: dr Andrzej HAP tel. kom. +48 605 306 926 * Radio Wyścigu k. 1 / The radio of the Race ch. 1
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Złotoryja * 08.05.09
94 JANISZEWSKI Sylwester LEGIA - FELT 76. POL19880124 + 20'00" *
68 RADOSZ Robert DHL - AUTHOR 77. POL19750708 + 20'00"
71 POKUPEC Zvonimir BK LOBORIKA 78. CRO19820318 + 20'00"
97 CHARUCKI Paweł LEGIA - FELT 79. POL19881014 + 20'00" *
131 SIMON Jean-Paul ISD SPORT DONETSK 80. BEL19820326 + 20'00"
116 KRAKOWSKI Damian POLISH NATIONAL TEAM 81. POL19880331 + 20'00" *
104 KORKOTYAN Tigran TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 82. ARM19821016 + 20'00"
126 DAßLER Ingmar LKT BRANDENBURG 83. GER19850412 + 20'00"
28 MRÓZ Mateusz MRÓZ 84. POL19800109 + 20'00"
23 OSIŃSKI Piotr MRÓZ 85. POL19861209 + 20'00"
33 KOZUBEK Stanislav PSK WHIRPOOL - AUTHOR 86. CZE19800609 + 20'00"
143 KRATOCHVILA Jakub CK WINDOORS PRIBRAM 87. CZE19880826 + 20'00" *
13 LAUSCHA Georg ELK HAUS - TEAM 88. AUT19870901 + 20'00" *
47 BORISOV Vladislav AMORE & VITA - MC DONALD'S 89. RUS19780905 + 20'00"
156 ZARALIEV Stanislav HERAKLION - NESSEBAR 90. BUL19880210 + 20'00" *
93 CICHOSZ Marek LEGIA - FELT 91. POL19790609 + 20'00"
8 ZIELIŃSKI Piotr CCC POLSAT Polkowice 92. POL19840503 + 20'00"
16 FANKHAUSER Clemens ELK HAUS - TEAM 93. AUT19850902 + 20'00"
12 RUCKER Stefan ELK HAUS - TEAM 94. AUT19800120 + 20'00"
26 DYBEL Wojciech MRÓZ 95. POL19830603 + 20'00"
75 PODGORNIK Dean BK LOBORIKA 96. SLO19790703 + 20'00"
77 BLAŽEVIĆ Darko BK LOBORIKA 97. CRO19841208 + 20'00"
35 KLOUČEK František PSK WHIRPOOL - AUTHOR 98. CZE19850818 + 20'00"
87 CORRA Carlo TEAM UTENSILNORD 99. ITA19840113 + 20'00"
22 JANIACZYK BłaŜej MRÓZ 100. POL19830127 + 20'00" - 00'01" + 00'10"
72 DANČULOVIĆ Tomisiav BK LOBORIKA 101. CRO19800615 + 20'00"
74 OGRIS Vid BK LOBORIKA 102. SLO19850103 + 20'00"
92 MODZELEWSKI Łukasz LEGIA - FELT 103. POL19860618 + 20'00"
81 WADECKI Adam TEAM UTENSILNORD 104. POL19771223 + 20'00"
31 BENČIK Petr PSK WHIRPOOL - AUTHOR 105. CZE19760129 + 20'00"
55 VAN DER VELD Alain CENTRI DELLA CALTZATURA 106. NED19851020 + 20'24"
11 RADOCHLA Steffen ELK HAUS - TEAM 107. GER19781019 + 20'24"
37 SCHULZE André PSK WHIRPOOL - AUTHOR 108. GER19741121 + 20'24"
115 MROśEK Marcin POLISH NATIONAL TEAM 109. POL19900226 + 20'24" *
57 LORIA Domenico CENTRI DELLA CALTZATURA 110. ITA19810103 + 20'24"
56 DI NUCCI Daniele CENTRI DELLA CALTZATURA 111. ITA19810522 + 20'24"
83 DONADELLO Emiliano TEAM UTENSILNORD 112. ITA19830419 + 20'24"
14 SUMMER Jochen ELK HAUS - TEAM 113. AUT19770528 + 20'24"
123 KLUGE Roger LKT BRANDENBURG 114. GER19860205 + 20'34"
85 GRABAREK Grzegorz TEAM UTENSILNORD POL19891126 * wycofany / abandoned
86 WOJCZAL Paweł TEAM UTENSILNORD POL19900627 * wycofany / abandoned
107 WESTPHAL Carlo TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER GER19851125 wycofany / abandoned
132 GOLOVCHENKO Jurii ISD SPORT DONETSK UKR19881201 * wycofany / abandoned
147 WOLF Jan CK WINDOORS PRIBRAM CZE19890502 * wycofany / abandoned
Strona / Page 3 z 10 * - młodzieŜowa / young riders
LEKARZ / DOCTOR: dr Andrzej HAP tel. kom. +48 605 306 926 * Radio Wyścigu k. 1 / The radio of the Race ch. 1
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Złotoryja * 08.05.09
KARY:
* Zawodnik Nr 22 JANIACZYK BłaŜej POL19830127 - MRÓZ kara czasowa 10 sek. i kara pienięŜna 30 CHF - XII - 12.1.040 - 11.1.2.
Regulaminu UCI.
* Zawodnik Nr 52 TOROSANTUCCI Davide ITA19811103 - CENTRI DELLA CALTZATURA kara czasowa 20 sek. i kara finansowa 50
CHF - XII - 12.1.040 - 19.2.2. Regulaminu UCI.
* Zawodnik Nr 155 GABROVSKI Ivaylo BUL19780131 - HERAKLION - NESSEBAR kara czasowa 20 sek. i kara finansowa 50 CHF -
XII - 12.1.040 - 23.2. Regulaminu UCI.
* Dyrektor ekipy CENTRI DELLA CALTZATURA - PESCHI Andrea ITA19730709 kara pienięŜna 100 CHF- XII - 12.1.040 - 19.2.2.
Regulaminu UCI.
* Dyrektor ekipy HERAKLION - NESSEBAR - ANGELOV Todor BUL19690329 kara pienięŜna 150 CHF- XII - 12.1.040 - 23.2.
Regulaminu UCI.
PENALTIES:
* The rider No. 22 JANIACZYK BłaŜej POL19830127 - MRÓZ the temporary penalty 10 sec and the fine 30 CHF- XII - 12.1.040 -
11.1.2. the Regulations UCI.
* The rider No. 52 TOROSANTUCCI Davide ITA19811103 - CENTRI DELLA CALTZATURA the temporary penalty 20 sec and the
financial penalty 50 CHF- XII - 12.1.040 - 19.2.2. the regulations UCI.
* The rider No. 155 GABROVSKI Ivaylo BUL19780131 - HERAKLION - NESSEBAR the temporary penalty 20 sec and the financial
penalty 50 CHF - XII - 12.1.040 - 23.2. the regulations UCI.
* The manager of the team CENTRI DELLA CALTZATURA - PESCHI Andrea ITA19730709 the fine 100 CHF- XII - 12.1.040 - 19.2.2.
the regulations UCI.
* The manager of the team HERAKLION - NESSEBAR - ANGELOV Todor BUL19690329 the fine 150 CHF- XII - 12.1.040 - 23.2. the
regulations UCI.
Wyniki lotnych premii na 1 etapie / Results of intermediate sprints on stage 1 :
1 premia - Jawor na 8.8 km / 1 sprint - Jawor on 8.8 km.
1. 53 CALLEGARIN Daniele CENTRI DELLA CALTZATURA 3 s.
2. 112 CZAJKOWSKI Konrad POLISH NATIONAL TEAM 2 s.
3. 22 JANIACZYK BłaŜej MRÓZ 1 s.
2 premia - Złotoryja na 144.9 km / 2 sprint - Złotoryja on 144.9 km.
1. 53 CALLEGARIN Daniele CENTRI DELLA CALTZATURA 3 s.
2. 52 TOROSANTUCCI Davide CENTRI DELLA CALTZATURA 2 s.
3. 44 STARCHYK Volodymyr AMORE & VITA - MC DONALD'S 1 s.
Uprawnionych do startu na etapie: 119 zawodników. Entitled to start on the stage: 119 of riders.
Etap ukończyło: 114 zawodników. Stage finished: 114 of riders.
Zawodnicy wyeliminowani z wyścigu / Out of the running riders :
wycofany / abandoned 5 zawod. / rid. *
Wyniki górskich premii na 1 etapie / Results of the mountain sprint on stage 1 :
1 premia kat. 1 - 41.3 km / 1 sprint cat. 1 - on 41.3 km.
1. 24 MORAJKO Jacek MRÓZ 10 p.
2. 54 RUBIANO CHAVEZ Miguel CENTRI DELLA CALTZATURA 7 p.
3. 105 LAULE Janusch TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 5 p.
4. 36 MAREŠ Martin PSK WHIRPOOL - AUTHOR 3 p.
5. 67 HALEJAK Wojciech DHL - AUTHOR 2 p.
2 premia kat. 1 - 78.9 km / 2 sprint cat. 1 - on 78.9 km.
1. 24 MORAJKO Jacek MRÓZ 10 p.
2. 38 SINKEWITZ Patrik PSK WHIRPOOL - AUTHOR 7 p.
3. 155 GABROVSKI Ivaylo HERAKLION - NESSEBAR 5 p.
4. 44 STARCHYK Volodymyr AMORE & VITA - MC DONALD'S 3 p.
5. 2 BODNAR Łukasz CCC POLSAT Polkowice 2 p.
3 premia kat. 1 - 100.2 km / 3 sprint cat. 1 - on 100.2 km.
1. 24 MORAJKO Jacek MRÓZ 10 p.
2. 44 STARCHYK Volodymyr AMORE & VITA - MC DONALD'S 7 p.
3. 38 SINKEWITZ Patrik PSK WHIRPOOL - AUTHOR 5 p.
4. 155 GABROVSKI Ivaylo HERAKLION - NESSEBAR 3 p.
5. 63 RUTKIEWICZ Marek DHL - AUTHOR 2 p.
KLASYFIKACJE PO ETAPACH / GENERAL CLASSIFICATIONS:
Czas
Time
RóŜnica
Gap
General general classification : Vp = 40.244 km/h
53 CALLEGARIN Daniele CENTRI DELLA CALTZATURA 1. ITA19820921 4h 10' 39''
38 SINKEWITZ Patrik PSK WHIRPOOL - AUTHOR 2. GER19801020 4h 10' 49'' + 0h 00' 10"
67 HALEJAK Wojciech DHL - AUTHOR 3. POL19830527 4h 10' 51'' + 0h 00' 12"
21 WITECKI Mariusz MRÓZ 4. POL19810510 4h 10' 55'' + 0h 00' 16"
5 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT Polkowice 5. POL19840911 4h 10' 55'' + 0h 00' 16"
44 STARCHYK Volodymyr AMORE & VITA - MC DONALD'S 6. UKR19800413 4h 11' 07'' + 0h 00' 28"
17 THURAU Björn ELK HAUS - TEAM 7. GER19880723 4h 11' 18'' * + 0h 00' 39"
52 TOROSANTUCCI Davide CENTRI DELLA CALTZATURA 8. ITA19811103 4h 12' 11'' + 0h 01' 32"
41 DĄBROWSKI Jarosław AMORE & VITA - MC DONALD'S 9. POL19830720 4h 14' 18'' + 0h 03' 39"
54 RUBIANO CHAVEZ Miguel CENTRI DELLA CALTZATURA 10. COL19841003 4h 16' 07'' + 0h 05' 28"
25 TACIAK Mateusz MRÓZ 11. POL19840619 4h 16' 07'' + 0h 05' 28"
32 KÖNIG Leopold PSK WHIRPOOL - AUTHOR 12. CZE19871115 4h 16' 07'' * + 0h 05' 28"
42 MAMOS Philipp AMORE & VITA - MC DONALD'S 13. GER19821206 4h 16' 07'' + 0h 05' 28"
36 MAREŠ Martin PSK WHIRPOOL - AUTHOR 14. CZE19820123 4h 16' 07'' + 0h 05' 28"
15 VALACH Jan ELK HAUS - TEAM 15. SVK19730819 4h 16' 07'' + 0h 05' 28"
76 ROGINA Radoslav BK LOBORIKA 16. CRO19790303 4h 16' 07'' + 0h 05' 28"
24 MORAJKO Jacek MRÓZ 17. POL19810426 4h 16' 07'' + 0h 05' 28"
117 HONKISZ Adrian POLISH NATIONAL TEAM 18. POL19880227 4h 16' 07'' * + 0h 05' 28"
58 SOBAL Yauhen CENTRI DELLA CALTZATURA 19. BLR19810407 4h 16' 21'' + 0h 05' 42"
63 RUTKIEWICZ Marek DHL - AUTHOR 20. POL19810508 4h 16' 21'' + 0h 05' 42"
155 GABROVSKI Ivaylo HERAKLION - NESSEBAR 21. BUL19780131 4h 16' 27'' + 0h 05' 48"
154 GRASHEV Martin HERAKLION - NESSEBAR 22. BUL19870114 4h 16' 35'' * + 0h 05' 56"
2 BODNAR Łukasz CCC POLSAT Polkowice 23. POL19820510 4h 16' 43'' + 0h 06' 04"
45 GILIOLI Fabio AMORE & VITA - MC DONALD'S 24. ITA19791202 4h 16' 43'' + 0h 06' 04"
124 BELKA Mathias LKT BRANDENBURG 25. GER19860615 4h 16' 43'' + 0h 06' 04"
112 CZAJKOWSKI Konrad POLISH NATIONAL TEAM 26. POL19880212 4h 30' 44'' * + 0h 20' 05"
142 BOUBAL Martin CK WINDOORS PRIBRAM 27. CZE19840315 4h 30' 46'' + 0h 20' 07"
153 GEORGIEV Georgi HERAKLION - NESSEBAR 28. BUL19850803 4h 30' 46'' + 0h 20' 07"
113 PIŃCZUK Damian POLISH NATIONAL TEAM 29. POL19890802 4h 30' 46'' * + 0h 20' 07"
102 ALBIEZ Timo TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 30. GER19851122 4h 30' 46'' + 0h 20' 07"
151 GYUROV Spas HERAKLION - NESSEBAR 31. BUL19860702 4h 30' 46'' + 0h 20' 07"
157 SPRINGER Christoph HERAKLION - NESSEBAR 32. GER19851030 4h 30' 46'' + 0h 20' 07"
146 DANAČIK Tomáš CK WINDOORS PRIBRAM 33. CZE19901024 4h 30' 46'' * + 0h 20' 07"
133 TOPCHANYUK Artem ISD SPORT DONETSK 34. UKR19890127 4h 30' 46'' * + 0h 20' 07"
96 PAŚKO Dawid LEGIA - FELT 35. POL19880708 4h 30' 46'' * + 0h 20' 07"
105 LAULE Janusch TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 36. GER19810725 4h 30' 46'' + 0h 20' 07"
148 ŠVESTKA Filip CK WINDOORS PRIBRAM 37. CZE19901115 4h 30' 46'' * + 0h 20' 07"
73 DEMANUELE David BK LOBORIKA 38. CRO19810927 4h 30' 46'' + 0h 20' 07"
137 KOGUT Volodymyr ISD SPORT DONETSK 39. UKR19840728 4h 30' 46'' + 0h 20' 07"
82 NOGA Piotr TEAM UTENSILNORD 40. POL19901005 4h 30' 46'' * + 0h 20' 07"
3 JEśOWSKI Krzysztof CCC POLSAT Polkowice 41. POL19750830 4h 30' 46'' + 0h 20' 07"
46 ENGLAND Richard AMORE & VITA - MC DONALD'S 42. AUS19810709 4h 30' 46'' + 0h 20' 07"
145 ŠIBL Jiři CK WINDOORS PRIBRAM 43. CZE19870203 4h 30' 46'' * + 0h 20' 07"
103 WEBER Marcel TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 44. GER19880920 4h 30' 46'' * + 0h 20' 07"
Strona / Page 5 z 10 * - młodzieŜowa / young riders
LEKARZ / DOCTOR: dr Andrzej HAP tel. kom. +48 605 306 926 * Radio Wyścigu k. 1 / The radio of the Race ch. 1
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Złotoryja * 08.05.09
1 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT Polkowice 45. POL19770623 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
111 BUCZEK Michał POLISH NATIONAL TEAM 46. POL19870127 4h 30' 55'' * + 0h 20' 16"
27 CIEŚLIK Paweł MRÓZ 47. POL19860412 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
34 HONDO Danilo PSK WHIRPOOL - AUTHOR 48. GER19740104 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
118 ZIELIŃSKI Kamil POLISH NATIONAL TEAM 49. POL19880303 4h 30' 55'' * + 0h 20' 16"
136 POLISCHUK Maksym ISD SPORT DONETSK 50. uKR19840615 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
98 REPIŃSKI Tomasz LEGIA - FELT 51. POL19870127 4h 30' 55'' * + 0h 20' 16"
6 RĘBIEWSKI Jarosław CCC POLSAT Polkowice 52. POL19740227 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
114 MIELA Damian POLISH NATIONAL TEAM 53. POL19891101 4h 30' 55'' * + 0h 20' 16"
43 METLUSHENKO Yuriy AMORE & VITA - MC DONALD'S 54. UKR19760104 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
135 MYKHAYLOV Rosrtyslav ISD SPORT DONETSK 55. UKR19880411 4h 30' 55'' * + 0h 20' 16"
64 WALCZAK Damian DHL - AUTHOR 56. POL19840729 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
66 RUDNICKI Dariusz DHL - AUTHOR 57. POL19810628 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
101 JANG Sun Jae TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 58. KOR19841214 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
88 HONCHAR Serhiy TEAM UTENSILNORD 59. UKR19700703 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
141 BRONIŠ Roman CK WINDOORS PRIBRAM 60. SVK19761017 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
62 BARANOWSKI Dariusz DHL - AUTHOR 61. POL19720622 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
65 DETKO Artur DHL - AUTHOR 62. POL19830218 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
84 PAGOTO Andrea TEAM UTENSILNORD 63. ITA19850711 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
48 CORTES Phillip AMORE & VITA - MC DONALD'S 64. CAN19820421 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
95 URBANOWSKI Marcin LEGIA - FELT 65. POL19881104 4h 30' 55'' * + 0h 20' 16"
4 LISOWICZ Tomasz CCC POLSAT Polkowice 66. POL19770223 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
134 DEMENTYEV Yehor ISD SPORT DONETSK 67. UKR19870312 4h 30' 55'' * + 0h 20' 16"
106 PERRY James TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 68. RSA19791119 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
144 NOVÁK Jakub CK WINDOORS PRIBRAM 69. SVK19880323 4h 30' 55'' * + 0h 20' 16"
91 SZNITKO Adam LEGIA - FELT 70. POL19841220 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
125 SCHÄFER Stefan LKT BRANDENBURG 71. GER19860106 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
51 KRÓL Artur CENTRI DELLA CALTZATURA 72. POL19830627 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
61 ROMANIK Radosław DHL - AUTHOR 73. POL19670116 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
121 BARTKO Robert LKT BRANDENBURG 74. GER19751223 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
7 SMOLEŃ Tomasz CCC POLSAT Polkowice 75. POL19830203 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
94 JANISZEWSKI Sylwester LEGIA - FELT 76. POL19880124 4h 30' 55'' * + 0h 20' 16"
68 RADOSZ Robert DHL - AUTHOR 77. POL19750708 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
71 POKUPEC Zvonimir BK LOBORIKA 78. CRO19820318 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
97 CHARUCKI Paweł LEGIA - FELT 79. POL19881014 4h 30' 55'' * + 0h 20' 16"
131 SIMON Jean-Paul ISD SPORT DONETSK 80. BEL19820326 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
116 KRAKOWSKI Damian POLISH NATIONAL TEAM 81. POL19880331 4h 30' 55'' * + 0h 20' 16"
104 KORKOTYAN Tigran TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 82. ARM19821016 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
126 DAßLER Ingmar LKT BRANDENBURG 83. GER19850412 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
28 MRÓZ Mateusz MRÓZ 84. POL19800109 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
23 OSIŃSKI Piotr MRÓZ 85. POL19861209 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
33 KOZUBEK Stanislav PSK WHIRPOOL - AUTHOR 86. CZE19800609 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
143 KRATOCHVILA Jakub CK WINDOORS PRIBRAM 87. CZE19880826 4h 30' 55'' * + 0h 20' 16"
13 LAUSCHA Georg ELK HAUS - TEAM 88. AUT19870901 4h 30' 55'' * + 0h 20' 16"
47 BORISOV Vladislav AMORE & VITA - MC DONALD'S 89. RUS19780905 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
156 ZARALIEV Stanislav HERAKLION - NESSEBAR 90. BUL19880210 4h 30' 55'' * + 0h 20' 16"
93 CICHOSZ Marek LEGIA - FELT 91. POL19790609 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
8 ZIELIŃSKI Piotr CCC POLSAT Polkowice 92. POL19840503 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
16 FANKHAUSER Clemens ELK HAUS - TEAM 93. AUT19850902 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
12 RUCKER Stefan ELK HAUS - TEAM 94. AUT19800120 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
Strona / Page 6 z 10 * - młodzieŜowa / young riders
LEKARZ / DOCTOR: dr Andrzej HAP tel. kom. +48 605 306 926 * Radio Wyścigu k. 1 / The radio of the Race ch. 1
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Złotoryja * 08.05.09
26 DYBEL Wojciech MRÓZ 95. POL19830603 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
75 PODGORNIK Dean BK LOBORIKA 96. SLO19790703 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
77 BLAŽEVIĆ Darko BK LOBORIKA 97. CRO19841208 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
35 KLOUČEK František PSK WHIRPOOL - AUTHOR 98. CZE19850818 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
87 CORRA Carlo TEAM UTENSILNORD 99. ITA19840113 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
72 DANČULOVIĆ Tomisiav BK LOBORIKA 100. CRO19800615 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
74 OGRIS Vid BK LOBORIKA 101. SLO19850103 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
92 MODZELEWSKI Łukasz LEGIA - FELT 102. POL19860618 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
81 WADECKI Adam TEAM UTENSILNORD 103. POL19771223 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
31 BENČIK Petr PSK WHIRPOOL - AUTHOR 104. CZE19760129 4h 30' 55'' + 0h 20' 16"
22 JANIACZYK BłaŜej MRÓZ 105. POL19830127 4h 31' 04'' + 0h 20' 25"
55 VAN DER VELD Alain CENTRI DELLA CALTZATURA 106. NED19851020 4h 31' 19'' + 0h 20' 40"
11 RADOCHLA Steffen ELK HAUS - TEAM 107. GER19781019 4h 31' 19'' + 0h 20' 40"
37 SCHULZE André PSK WHIRPOOL - AUTHOR 108. GER19741121 4h 31' 19'' + 0h 20' 40"
115 MROśEK Marcin POLISH NATIONAL TEAM 109. POL19900226 4h 31' 19'' * + 0h 20' 40"
57 LORIA Domenico CENTRI DELLA CALTZATURA 110. ITA19810103 4h 31' 19'' + 0h 20' 40"
56 DI NUCCI Daniele CENTRI DELLA CALTZATURA 111. ITA19810522 4h 31' 19'' + 0h 20' 40"
83 DONADELLO Emiliano TEAM UTENSILNORD 112. ITA19830419 4h 31' 19'' + 0h 20' 40"
14 SUMMER Jochen ELK HAUS - TEAM 113. AUT19770528 4h 31' 19'' + 0h 20' 40"
123 KLUGE Roger LKT BRANDENBURG 114. GER19860205 4h 31' 29'' + 0h 20' 50"
Klasyfikacja punktowa po etapach :
SPONSOR: Pol - Miedź Trans
Points general classification :
20 p. 53 CALLEGARIN Daniele CENTRI DELLA CALTZATURA 1. ITA19820921
19 p. 38 SINKEWITZ Patrik PSK WHIRPOOL - AUTHOR 2. GER19801020
18 p. 67 HALEJAK Wojciech DHL - AUTHOR 3. POL19830527
17 p. 21 WITECKI Mariusz MRÓZ 4. POL19810510
16 p. 5 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT Polkowice 5. POL19840911
15 p. 44 STARCHYK Volodymyr AMORE & VITA - MC DONALD'S 6. UKR19800413
14 p. 17 THURAU Björn ELK HAUS - TEAM 7. GER19880723 *
13 p. 52 TOROSANTUCCI Davide CENTRI DELLA CALTZATURA 8. ITA19811103
12 p. 41 DĄBROWSKI Jarosław AMORE & VITA - MC DONALD'S 9. POL19830720
11 p. 54 RUBIANO CHAVEZ Miguel CENTRI DELLA CALTZATURA 10. COL19841003
10 p. 25 TACIAK Mateusz MRÓZ 11. POL19840619
9 p. 32 KÖNIG Leopold PSK WHIRPOOL - AUTHOR 12. CZE19871115 *
8 p. 42 MAMOS Philipp AMORE & VITA - MC DONALD'S 13. GER19821206
7 p. 36 MAREŠ Martin PSK WHIRPOOL - AUTHOR 14. CZE19820123
6 p. 15 VALACH Jan ELK HAUS - TEAM 15. SVK19730819
5 p. 76 ROGINA Radoslav BK LOBORIKA 16. CRO19790303
4 p. 155 GABROVSKI Ivaylo HERAKLION - NESSEBAR 17. BUL19780131
3 p. 24 MORAJKO Jacek MRÓZ 18. POL19810426
2 p. 117 HONKISZ Adrian POLISH NATIONAL TEAM 19. POL19880227 *
1 p. 58 SOBAL Yauhen CENTRI DELLA CALTZATURA 20. BLR19810407
Strona / Page 7 z 10 * - młodzieŜowa / young riders
LEKARZ / DOCTOR: dr Andrzej HAP tel. kom. +48 605 306 926 * Radio Wyścigu k. 1 / The radio of the Race ch. 1
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Złotoryja * 08.05.09
SPONSOR: CCC
Klasyfikacja górska po etapach :
The best mountaineer general classification :
30 p. 24 MORAJKO Jacek MRÓZ 1. POL19810426
12 p. 38 SINKEWITZ Patrik PSK WHIRPOOL - AUTHOR 2. GER19801020
10 p. 44 STARCHYK Volodymyr AMORE & VITA - MC DONALD'S 3. UKR19800413
8 p. 155 GABROVSKI Ivaylo HERAKLION - NESSEBAR 4. BUL19780131
7 p. 54 RUBIANO CHAVEZ Miguel CENTRI DELLA CALTZATURA 5. COL19841003
5 p. 105 LAULE Janusch TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 6. GER19810725
3 p. 36 MAREŠ Martin PSK WHIRPOOL - AUTHOR 7. CZE19820123
2 p. 67 HALEJAK Wojciech DHL - AUTHOR 8. POL19830527
2 p. 63 RUTKIEWICZ Marek DHL - AUTHOR 9. POL19810508
2 p. 2 BODNAR Łukasz CCC POLSAT Polkowice 10. POL19820510
SPONSOR: Bank BGś
Klasyfikacja młodzieŜowa po etapach :
The young riders general classification :
17 THURAU Björn ELK HAUS - TEAM 1. GER19880723 4h 11' 18'' *
32 KÖNIG Leopold PSK WHIRPOOL - AUTHOR 2. CZE19871115 4h 16' 07'' * + 0h 04' 49"
117 HONKISZ Adrian POLISH NATIONAL TEAM 3. POL19880227 4h 16' 07'' * + 0h 04' 49"
154 GRASHEV Martin HERAKLION - NESSEBAR 4. BUL19870114 4h 16' 35'' * + 0h 05' 17"
112 CZAJKOWSKI Konrad POLISH NATIONAL TEAM 5. POL19880212 4h 30' 44'' * + 0h 19' 26"
113 PIŃCZUK Damian POLISH NATIONAL TEAM 6. POL19890802 4h 30' 46'' * + 0h 19' 28"
146 DANAČIK Tomáš CK WINDOORS PRIBRAM 7. CZE19901024 4h 30' 46'' * + 0h 19' 28"
133 TOPCHANYUK Artem ISD SPORT DONETSK 8. UKR19890127 4h 30' 46'' * + 0h 19' 28"
96 PAŚKO Dawid LEGIA - FELT 9. POL19880708 4h 30' 46'' * + 0h 19' 28"
148 ŠVESTKA Filip CK WINDOORS PRIBRAM 10. CZE19901115 4h 30' 46'' * + 0h 19' 28"
82 NOGA Piotr TEAM UTENSILNORD 11. POL19901005 4h 30' 46'' * + 0h 19' 28"
145 ŠIBL Jiři CK WINDOORS PRIBRAM 12. CZE19870203 4h 30' 46'' * + 0h 19' 28"
103 WEBER Marcel TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 13. GER19880920 4h 30' 46'' * + 0h 19' 28"
111 BUCZEK Michał POLISH NATIONAL TEAM 14. POL19870127 4h 30' 55'' * + 0h 19' 37"
118 ZIELIŃSKI Kamil POLISH NATIONAL TEAM 15. POL19880303 4h 30' 55'' * + 0h 19' 37"
98 REPIŃSKI Tomasz LEGIA - FELT 16. POL19870127 4h 30' 55'' * + 0h 19' 37"
114 MIELA Damian POLISH NATIONAL TEAM 17. POL19891101 4h 30' 55'' * + 0h 19' 37"
135 MYKHAYLOV Rosrtyslav ISD SPORT DONETSK 18. UKR19880411 4h 30' 55'' * + 0h 19' 37"
95 URBANOWSKI Marcin LEGIA - FELT 19. POL19881104 4h 30' 55'' * + 0h 19' 37"
134 DEMENTYEV Yehor ISD SPORT DONETSK 20. UKR19870312 4h 30' 55'' * + 0h 19' 37"
144 NOVÁK Jakub CK WINDOORS PRIBRAM 21. SVK19880323 4h 30' 55'' * + 0h 19' 37"
94 JANISZEWSKI Sylwester LEGIA - FELT 22. POL19880124 4h 30' 55'' * + 0h 19' 37"
97 CHARUCKI Paweł LEGIA - FELT 23. POL19881014 4h 30' 55'' * + 0h 19' 37"
116 KRAKOWSKI Damian POLISH NATIONAL TEAM 24. POL19880331 4h 30' 55'' * + 0h 19' 37"
143 KRATOCHVILA Jakub CK WINDOORS PRIBRAM 25. CZE19880826 4h 30' 55'' * + 0h 19' 37"
13 LAUSCHA Georg ELK HAUS - TEAM 26. AUT19870901 4h 30' 55'' * + 0h 19' 37"
156 ZARALIEV Stanislav HERAKLION - NESSEBAR 27. BUL19880210 4h 30' 55'' * + 0h 19' 37"
115 MROśEK Marcin POLISH NATIONAL TEAM 28. POL19900226 4h 31' 19'' * + 0h 20' 01"
Strona / Page 8 z 10 * - młodzieŜowa / young riders
LEKARZ / DOCTOR: dr Andrzej HAP tel. kom. +48 605 306 926 * Radio Wyścigu k. 1 / The radio of the Race ch. 1
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Złotoryja * 08.05.09
Czas druŜyny
Time team
Kod klubu
Code team
DruŜyna
Team
Miejsce
Place
Klasyfikacja druŜynowa po etapach :
RóŜnica
Gap
Team general classification :
CZP CENTRI DELLA CALTZATURA 12h 38' 55'' 1.
AMO AMORE & VITA - MC DONALD'S 12h 41' 33'' 2. + 0h 02' 38"
PSK PSK WHIRPOOL - AUTHOR 12h 43' 09'' 3. + 0h 04' 14"
MRZ MRÓZ 12h 43' 09'' 4. + 0h 04' 14"
DHL DHL - AUTHOR 12h 58' 11'' 5. + 0h 19' 16"
ELK ELK HAUS - TEAM 12h 58' 20'' 6. + 0h 19' 25"
CCC CCC POLSAT Polkowice 12h 58' 24'' 7. + 0h 19' 29"
TKT HERAKLION - NESSEBAR 13h 03' 28'' 8. + 0h 24' 33"
NPO POLISH NATIONAL TEAM 13h 17' 39'' 9. + 0h 38' 44"
LOB BK LOBORIKA 13h 17' 48'' 10. + 0h 38' 53"
LKT LKT BRANDENBURG 13h 18' 33'' 11. + 0h 39' 38"
WIN CK WINDOORS PRIBRAM 13h 32' 18'' 12. + 0h 53' 23"
NEO TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 13h 32' 18'' 13. + 0h 53' 23"
ISE ISD SPORT DONETSK 13h 32' 27'' 14. + 0h 53' 32"
LEG LEGIA - FELT 13h 32' 36'' 15. + 0h 53' 41"
UTE TEAM UTENSILNORD 13h 32' 36'' 16. + 0h 53' 41"
ROZDZIAŁ KOSZULEK NA NASTĘPNYM ETAPIE / DISTRIBUTION JERSEYS ON NEXT STAGE:
KLASYFIKACJA GENERALNA - koszulka złota
53 CALLEGARIN Daniele - CENTRI DELLA CALTZATURA
Lider klasyfikacji / Leader of classification:
GENERAL CLASSIFICATION - gold jersey
KLASYFIKACJA PUNKTOWA - koszulka zielona
53 CALLEGARIN Daniele - CENTRI DELLA CALTZATURA
38 SINKEWITZ Patrik - PSK WHIRPOOL - AUTHOR
Lider klasyfikacji / Leader of classification:
Jadący w koszulce / Wearing the jersey:
POINTS CLASSIFICATION - green jersey
KLASYFIKACJA GÓRSKA - koszulka pomarańczowa
24 MORAJKO Jacek - MRÓZ
24 MORAJKO Jacek - MRÓZ
Lider klasyfikacji / Leader of classification:
Jadący w koszulce / Wearing the jersey:
The BEST MOUNTAINEER CLASSIFICATION - orange jersey
KLASYFIKACJA MŁODZIEśOWA - koszulka biała
17 THURAU Björn - ELK HAUS - TEAM
17 THURAU Björn - ELK HAUS - TEAM
Lider klasyfikacji / Leader of classification:
Jadący w koszulce / Wearing the jersey:
YOUNG RIDERS CLASSIFICATION - white jersey
Strona / Page 9 z 10 * - młodzieŜowa / young riders
LEKARZ / DOCTOR: dr Andrzej HAP tel. kom. +48 605 306 926 * Radio Wyścigu k. 1 / The radio of the Race ch. 1
Opracowanie komputerowe / The computer elaboration: Andrzej RUSIECKI tel. kom. + 48 662 137 770 * e-mail: andrusflex@o2.pl * www.flextour.pl
Komunikat Nr 2 / Communique No 2 * Złotoryja * 08.05.09
Złotoryja, 08.05.09
KOMISJA SĘDZIOWSKA
COMMISSAIRE'S PANEL
Kolejność pojazdów pomocy technicznej na następnym etapie :
Order of technical vehicles on next stage:
T-06 CZP CENTRI DELLA CALTZATURA 1.
T-04 PSK PSK WHIRPOOL - AUTHOR 2.
T-07 DHL DHL - AUTHOR 3.
T-03 MRZ MRÓZ 4.
T-01 CCC CCC POLSAT Polkowice 5.
T-05 AMO AMORE & VITA - MC DONALD'S 6.
T-02 ELK ELK HAUS - TEAM 7.
T-08 LOB BK LOBORIKA 8.
T-12 NPO POLISH NATIONAL TEAM 9.
T-13 LKT LKT BRANDENBURG 10.
T-15 WIN CK WINDOORS PRIBRAM 11.
T-11 NEO TEAM NEOTEL - STEGCOMPUTER 12.
T-14 ISE ISD SPORT DONETSK 13.
T-10 LEG LEGIA - FELT 14.
T-09 UTE TEAM UTENSILNORD 15.
T-16 TKT HERAKLION - NESSEBAR
Close