Starttid Ryg Nr. Navn Klub
14:14:00 11 Jan Almblad Blue Water - Cycling for health
14:16:00 AFBUD Niki Østergaard Team Capinordic
14:18:00 23 Niki Byrgesen Blue Water - Cycling for health
14:20:00 AFBUD Jonas Fredborg Team Comeat - Ride4Fun Elite
14:22:00 0 Gustav Karlsson CK Ringen
14:24:00 32 troels Rønning Vinther Team Capinordic
14:26:00 0 Ove Nilsson Borås CA
14:28:00 109 Christian Juul Andreassen Team Kvickly Odder
14:30:00 14 Rasmus Boje Vendelbo Juliussen Team ABC
14:32:00 17 Michael Bjørn Johansen Blue Water - Cycling for health
14:34:00 173 Philip Nicholas Nielsen Team Concordia - Vesthimmerland Procycling
14:36:00 0 Edvin Wilson Borås CA
14:38:00 103 Mads Lilholm Meyer Team EnergiFyn
14:40:00 0 Joakim Åleheim Borås CA
14:42:00 7 Glenn Bak Blue Water - Cycling for health
14:44:00 AFBUD Thomas Riber-Sellebjerg Team Capinordic
14:46:00 12 Michael Ellermann Jæger Team ABC
14:48:00 3 Andreas Frisch Blue Water - Cycling for health
14:50:00 0 Magnus Anundsson Västerås CK
14:52:00 142 Lars Nybo Nielsen ABC
14:54:00 0 Patrik Löfving CK Ringen
14:56:00 136 Anders Poul Hansen CK Fix
14:58:00 117 Mathias Lisson Team Kvickly Odder
15:00:00 0 Sead Mujacevic CK Ringen
15:02:00 24 Jonas Aaen Jørgensen Team Capinordic
15:04:00 0 Henrik Åbom Borås CA
15:06:00 AFBUD Morten Høberg Team Capinordic
15:08:00 8 Jesper Dünweber Darre Team ABC
15:10:00 0 Patrik Ericsson CK Ringen
15:12:00 0 Christoffer Johnssen Borås CA
15:14:00 62 Mike Lauge Jensen Team Comeat - Ride4Fun Elite
15:16:00 AFBUD Rasmus Guldhammer Team Capinordic
15:18:00 13 Kalle Corneliussen Blue Water - Cycling for health
15:20:00 93 Christian Ranneries Team EnergiFyn
15:22:00 AFBUD Thomas Guldhammer Team Capinordic
15:24:00 AFBUD Heine Hansen Team Kvickly Odder
15:26:00 72 Rasmus Christian Lillie Team Comeat - Ride4Fun Elite
15:28:00 113 Jesper Juul Andreassen Team Kvickly Odder
15:30:00 AFBUD Nikola Aistrup Team Capinordic
15:32:00 165 Lars Ulrich Team Concordia - Vesthimmerland Procycling
15:34:00 10 Thomas Japp Hansen Team ABC
15:36:00 87 Morten Kruse Brink Designa Køkken
15:38:00 9 Jacob Kollerup Blue Water - Cycling for health
15:40:00 30 Kristian Sobota Team Capinordic
15:42:00 1 Anders Hilligsøe Blue Water - Cycling for health
15:44:00 16 Kasper Malmkjær Team ABC
15:46:00 73 Jimmi Sørensen Designa Køkken
15:48:00 25 Rasmus Christian Quaade Blue Water - Cycling for health
15:50:00 79 Mads Christensen Designa Køkken
Close