1. 16 CZE19830521 BÍNA Martin Cyklo Team Budvar Tábor 01:01:10 00:00:00 60
2. 5 CZE19750807 AUSBUHER Kamil EXE Jeans 01:01:36 00:00:26 50
3. 21 CZE19860711 ŠKARNITZL Jan DIMP - GIANT team 01:02:00 00:00:50 45
4. 13 CZE19820322 KYZIVÁT Vladimír JOHNSON CONTROLS AŠ MB 01:02:08 00:00:58 40
5. 8 CZE19870725 BAMBULA Ondřej Cyklo Team Budvar Tábor 01:02:22 00:01:12 35
6. 30 CZE19821101 ZELENÝ Ondřej MICHELIN - SPECIALIZED MTB TEAM 01:02:31 00:01:21 30
7. 20 CZE19891216 POLNICKÝ Jiří EMPELLA CZECH TEAM 01:02:37 00:01:27 28
8. 28 CZE19820919 KÁŠEK David Cyklo Team Budvar Tábor 01:02:37 00:01:27 26
9. 4 SVK19730408 METLIČKA Václav TEAM KRAL R.C. "PFEIL" HOF e.V 01:02:37 00:01:27 24
10. 14 CZE19880110 MENGER David Cyklo Team Budvar Tábor 01:03:10 00:02:00 22
11. 31 CZE19900813 ADEL Filip Cyklo Team Budvar Tábor 01:03:11 00:02:01 20
12. 7 CZE19790209 CHROBÁK Jan JOHNSON CONTROLS AŠ MB 01:04:15 00:03:05 19
13. 25 CZE19880118 PŘÍHODA Lukáš KLUB CYKLISTIKY HLINSKO 01:04:18 00:03:08 18
14. 38 CZE19821114 EBERL Filip SCOTT SCANIA TEAM Kolín 01:04:18 00:03:08 17
15. 89 CZE19870103 SÁBLÍK Lukáš SCOTT SCANIA TEAM Kolín 01:05:19 00:04:09 16
16. 6 GER19830519 BIRKENFELD René Harvestehuder RSV v. 1909 01:05:34 00:04:24 15
17. 29 CZE19841107 SATINSKÝ Tomáš SCOTT SCANIA TEAM Kolín 01:05:35 00:04:25 14
18. 35 CZE19831016 BAMBULA Stanislav Cyklo Team Budvar Tábor 01:05:36 00:04:26 13
19. 41 CZE19890516 MUSIL Jaroslav Cyklo Team Budvar Tábor 01:05:43 00:04:33 12
20. 33 CZE19880404 PODRAZIL Jiří TJ Sokol Holé Vrchy 01:05:46 00:04:36 11
21. 36 CZE19890908 HUNAL Martin SP Pelhřimov Velosport Valenta 01:06:09 00:04:59 10
22. 40 CZE19871122 VACHEK Petr POŠTOVNÍ SPOŘITELNA - MARIN TEAM 01:06:10 00:05:00 9
23. 39 CZE19850519 PODRAZIL Tomáš TJ Sokol Holé Vrchy 01:06:10 00:05:00 8
24. 46 CZE19810303 FABIŠOVSKÝ Ladislav CK KORUNA Pralines 01:06:13 00:05:03 7
25. 32 CZE19900107 NEPRAŠ Karel TJ SLEZAN Frýdek - Místek 01:06:22 00:05:12 6
26. 43 CZE19900606 NEPUSTIL Matěj ČESKÁ SPOŘITELNA MTB 01:06:34 00:05:24 5
27. 68 CZE19901210 JERMAN Jakub TJ Stadion Louny 2 4
28. 44 CZE19820607 HRUBÝ Tomáš AC SPARTA Praha 2 3
29. 53 GER19820408 FREUDENBERG Stefan DRESDNER SC 1898 2 2
30. 84 CZE19900509 MAGNUSEK Jakub ČESKÁ SPOŘITELNA MTB 2 1
31. 85 CZE19870625 KOHOUTEK Michal TJ Lokomotiva Beroun 2
32. 90 CZE19890430 MATOUŠEK Jan Sportovní klub MS AUTO 3
33. 49 CZE19831017 BENDA Michal JOHNSON CONTROLS AŠ MB 3
34. 91 AUT19720608 MÖRX Roland ARBÖ Radsport Kiesl 4
35. 66 CZE19900123 KLABOUCH Jan Cyklo Team Budvar Tábor 4
36. 55 CZE19840116 LINHART Petr TJ Sokol Holé Vrchy 4
37. 82 GER19800611 KÜHNEL Sandro RSV Chemnitz 4
38. 42 CZE19900924 KOVANDA Lukáš Cyklo Team Budvar Tábor 5
39. 71 CZE19901030 DOLEŽAL Jan KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 5
40. 45 CZE19891001 KASPER David CT J.HRADEC U SK KAMEN 6
41. 73 CZE19890722 FARKAŠ Marek TJ Lokomotiva Beroun 6
42. 72 CZE19890819 HAVELKA Tomáš TJ Lokomotiva Beroun 6
43. 51 CZE19890916 NOVÝ Tomáš Cyklo Team Budvar Tábor 6
44. 47 GER19870816 JENTZSCH Martin TSV 92 Freiberg 6
45. 67 CZE19900527 ČERNÝ Martin TJ Stadion Louny 6
46. 87 GER19741027 HERDER Rico RSV Chemnitz 7
47. 86 GER19650304 RAMM Oliver RSV Chemnitz 7
48. 61 CZE19660210 ŽENÍŠEK Tomáš TJ ZČE Cyklistika Plzeň 8
49. 75 CZE19900815 LUKEŠ Tomáš TJ SLEZAN Frýdek - Místek 8
Nedokončili
9 MLYNÁŘ Zdeněk MAX CURSOR
34 VLČEK Michal KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N
74 PLACÁK Václav ČKMC Praha
Close