1. SMET Guy - WIMI GAMES STMARTINUS
2. COOMAN Bjorn - ROCK WERCHTER - CHOCOLADE JACQUES
3. BLUEKENS Jan - PROFEL PRORACE CT
4. WILLEMS Tom - SPRINTERS MALDEREN
5. DE ZUTTER Kristof - WSV ARTEVELDE
6. ENNEKENS Stijn - SPLENDID PRORACE ADIOMIX
7. VAN ROOSBROECK Patrick - WIMI GAMES STMARTINUS
8. INDEKEU Nico - SNAKE CYCLING TEAM
9. MEERSMANS Bjorn - ROCK WERCHTER - CHOCOLADE JACQUES
10. HAMISCH Haynes - YAWADOO ABM
11. KRISTOL Alexander - NORWEGIAN NAT.TEAM
12. KOPPEN Thibault - DEERLIJK GAVERZICHT
13. WIELANDT Sven - PROFEL PRORACE CT
14. BOGAERT Ward - PROFEL PRORACE CT
15. VAN DYCK Kevin - EDEGEM BICYCLE CLUB
16. STEELS Stijn - ROCK WERCHTER - CHOCOLADE JACQUES
17. DEVADDER Glenn - DEERLIJK GAVERZICHT
18. STERCK Gunther - WSV ARTEVELDE
19. VAN THIELEN Jeffries - UNITED CYCL. TEAM
20. VAN DE VELDE Koen - WIMI GAMES STMARTINUS
21. ONGENA Thomas - PROFEL PRORACE CT
22. VAN GEYT Koen - DENDERSTREEK-LABIEKES
23. EERDEKENS Jef - UNITED CYCL. TEAM
24. LEYSSENS Kay - UNITED CYCL. TEAM
25. STANDAERT Hansjorg - YAWADOO ABM
26. VERHAEGEN Christophe - FORONEX C.T.
27. DE WITTE Yannick - SPRINTERS MALDEREN
28. VANDERAERDEN Michael - PROFEL PRORACE CT
29. WEEMAES Robby - RUDYCO C.T.
30. ANNAERT VIncent - MD CT TEAM
31. MERTENS Bram - UNITED CYCL. TEAM
32. CORDEEL Pieter - ROCK WERCHTER - CHOCOLADE JACQUES
33. WAELKENS Hannes - DEERLIJK GAVERZICHT
34. DIELS Pieter - EDEGEM BICYCLE CLUB
35. BUGGE Vegard R - NORWEGIAN NAT.TEAM
36. VERDAASDONK Nicky - WILLEBRORD WIL VOORTUIT
37. DE WOLF Glenn - DENDERSTREEK-LABIEKES
38. DE BACKKER Bert - SPLENDID PRORACE ADIOMIX
39. VAN WESEMAEL Jurgen - HEYLEN K.Z.L.WC
40. VANHUFFEL Nic - YAWADOO ABM
41. D`HOLLANDER Kristof - HOOP OP ZEGEN
42. LOUAGIE Lorenzo - RIJSCHOOL AH GENTSE VS
43. COUDENYS Wesley - RIJSCHOOL AH GENTSE VS
44. THYS Nico - ROYAL ANTWERP BC
45. GIDE Stijn - FORONEX C.T.
46. JACOBS Dieter - EDEGEM BICYCLE CLUB
47. WAESTENBURG Peter - WILLEBRORD WIL VOORTUIT
48. VERHOEVEN Kenneth - SPRINTERS MALDEREN
49. DOHMEN Jeroen - UNITED CYCL. TEAM
50. DE VRIES Wim - ZUIDERKEMPEN
51. CLAES Joris - ZUIDERKEMPEN
52. DUDOK Tjeerd - DWVC WILTON
53. SOLIA Sam - ZUIDERKEMPEN
54. VANTOMME Davy - KON. BRUGSE V.S.
55. DHONT Dieter - MD CT TEAM
56. FORBORD Kristian - NORWEGIAN NAT.TEAM
57. GOVAERT Arne - KON. BRUGSE V.S.
58. MICHIELSEN Nick - ROYAL ANTWERP BC
59. VAN DER VELDEN Pieter - WAC TEAM HOBOKEN
60. DE VREESE Laurens - WSV ARTEVELDE
61. DE GEYTER Benjamin - FORONEX C.T.
62. ROOSEN Stefan - SPLENDID PRORACE ADIOMIX
63. RIEMAEKER Maarten - KON. BRUGSE V.S.
64. DETOBEL Wim - SPLENDID PRORACE ADIOMIX
65. RYCKBOSCH Quinten - RIJSCHOOL AH GENTSE VS
66. RYCKAERT Johan - DEERLIJK GAVERZICHT
67. DE POTTER Kjell - FORONEX C.T.
68. ZWEKARS Rob - DWVC WILTON
69. DE SCHAMPHELAIRE Bjorn - DENDERSTREEK-LABIEKES
70. DE BRUIJNE Elias - DWVC WILTON
71. VAN ECHELPOEL Pieter - WAC TEAM HOBOKEN
72. DE VREESE VIncent - MD CT TEAM
73. LAUWERS Steven - MD CT TEAM
74. VAN UYTVANCK Sven - DENDERSTREEK-LABIEKES
75. KOOLS Jos - ROYAL ANTWERP BC
76. HOREMANS Tom - HEYLEN K.Z.L.WC
77. BRUYNINCKX Jonathan - DENDERSTREEK-LABIEKES
78. CLAESSENS Gerrit - SVK KONTICH
79. CRETSKENS Wim - ZUIDERKEMPEN
80. STIJNEN Klaas - ROYAL ANTWERP BC
81. VERSCHRAEGEN Krijn - DEERLIJK GAVERZICHT
82. BRAES Eric - SNAKE CYCLING TEAM
83. DE SCHEIRDER Sven - DENDERSTREEK-LABIEKES
84. DE RUDDER Wim - RUDYCO C.T.
85. DE FEYTER Tom - SVK KONTICH
86. VANDRIESSCHE Dieter - DEERLIJK GAVERZICHT
87. DE LANDTSHEER Steven - WSV ARTEVELDE
88. BRAMMEIER Matt - PROFEL PRORACE CT
89. DE GREYT Willem - WSV ARTEVELDE
90. GRUE Jahra F - NORWEGIAN NAT.TEAM
91. GOOSSENS Steven - WIMI GAMES STMARTINUS
92. NYS Mathias - AND.STRUCt. (Snel- Klaipeda)
93. VERWEEN Geert - RIJSCHOOL AH GENTSE VS
94. VAN DE MAELE Glenn - SPRINTERS MALDEREN
95. GJOBERG Adrian - NORWEGIAN NAT.TEAM
96. JENSEN Ole Jorgen - NORWEGIAN NAT.TEAM
97. VAN DIJK Stefan - WILLEBRORD WIL VOORTUIT
98. VAN ROMPAY Herve - SPLENDID PRORACE ADIOMIX
99. MATHIJS Simon - WSV ARTEVELDE
100. VANSTEENKISTE Jeldrik - FORONEX C.T.
101. VANAENRODE Kevin - HEYLEN K.Z.L.WC
102. COCQUYT NIcky - ROCK WERCHTER - CHOCOLADE JACQUES
103. VERCAUTEREN Roberto - HOOP OP ZEGEN
104. VAN ELST Jonathan - SNAKE CYCLING TEAM
105. HERREMANS Kim - RUPELSPURTERS
106. ROMBOUTS Ward - EDEGEM BICYCLE CLUB
107. TORFS Robby - RUPELSPURTERS
108. ABTS Seppe - SPLENDID PRORACE ADIOMIX
109. COMMINETTE Jean Michel - YAWADOO ABM
110. BAETENS Pascal - WIMI GAMES STMARTINUS
111. NUYENS Hans - HEYLEN K.Z.L.WC
112. ISRAEL Peter - WILLEBRORD WIL VOORTUIT
113. VAN LOON Richard - WILLEBRORD WIL VOORTUIT
114. BIERMANS Gregory - SNAKE CYCLING TEAM
115. SMETS Daniel - SNAKE CYCLING TEAM
116. DIEPENDAELE Barry - MD CT TEAM
117. AERTS Chris - RUDYCO C.T.
118. PIOT Stijn - DIJLESPURTERS MECHELEN
119. MAES Jan - DIJLESPURTERS MECHELEN
120. STEENACKERS Sven - SPRINTERS MALDEREN
Close