1.ROELANDTS Jurgen (Silence-Lotto)
2.D'HOLLANDER Glenn (Silence-Lotto)
3.DE VOCHT Wim (Silence-Lotto)
4.HOSTE Leif (Silence-Lotto)
5.ROESEMS Bert (Silence-Lotto)
6.DE GREEF Francis (Silence-Lotto)
7.STEURS Geert (Silence-Lotto)
8.VANSEVENANT Wim (Silence-Lotto)
11.CRIEL Tom (Cycle-Collstrop)
12.GILLING Bas (Cycle-Collstrop)
13.KOPP David (Cycle-Collstrop)
14.LAGUTIN Sergey (Cycle-Collstrop)
15.GOLAS Michal (Cycle-Collstrop)
16.PERSSON Lucas (Cycle-Collstrop)
17.SURAY Gil (Cycle-Collstrop)
18.SMITH Raynold (Cycle-Collstrop)
21.AMORISON Frederic (Landbouwkrediet)
22.NYS Sven (Landbouwkrediet)
23.DE WAELE Bert (Landbouwkrediet)
24.DELFOSSE Sébastien (Landbouwkrediet)
25.KLEYNEN Steven (Landbouwkrediet)
26.KUYCKX Jan (Landbouwkrediet)
27.SCHEIRLINCKX Bart (Landbouwkrediet)
28.GOURGUE Benjamin (Landbouwkrediet)
31.ABAKOUMOV Igor (Mitsubishi-Jartazi)
32.VAN DYCK Stefaan (Mitsubishi-Jartazi)
33.DRESSLER Frank (Mitsubishi-Jartazi)
34.KRITT Kalle (Mitsubishi-Jartazi)
35.MIKHAYLOV Gennady (Mitsubishi-Jartazi)
36.NEVENS Sven (Mitsubishi-Jartazi)
37.TOMBAK Janek (Mitsubishi-Jartazi)
38.VERHEYEN Geert (Mitsubishi-Jartazi)
41.COENEN Johan (Topsport Vlaanderen)
42.DE HAES Kenny (Topsport Vlaanderen)
43.DE KETELE Kenny (Topsport Vlaanderen)
44.MAES Nikolas (Topsport Vlaanderen)
45.HOVELIJNCK Kurt (Topsport Vlaanderen)
46.NEYENS Maarten (Topsport Vlaanderen)
47.VAN HECKE Preben (Topsport Vlaanderen)
48.VERBIST Evert (Topsport Vlaanderen)
51.DEVAERE Ken (Davitamon-Win for Life- Jong Vlaanderen)
52.CLAEYS Dimitri (Davitamon-Win for Life- Jong Vlaanderen)
53.DE KEULENAER Reno (Davitamon-Win for Life- Jong Vlaanderen)
54.DE NEEF Steven (Davitamon-Win for Life- Jong Vlaanderen)
55.PIETERS Sibrecht (Davitamon-Win for Life- Jong Vlaanderen)
56.MAES Olivier (Davitamon-Win for Life- Jong Vlaanderen)
57.VAN GUYSE Jarno (Davitamon-Win for Life- Jong Vlaanderen)
61.BAESTAENS Vincent (Fidea Cycling Team)
62.BERTHOLET Quentin (Fidea Cycling Team)
63.DLASK Petr (Fidea Cycling Team)
64.DRUCKER Jempy (Fidea Cycling Team)
65.WELLENS Bart(Fidea Cycling Team)
66.PAUWELS Kevin (Fidea Cycling Team)
67.STYBAR Zdenek ((Fidea Cycling Team)
68.VERVECKEN Erwin (Fidea Cycling Team)
71.ANDRLE Rene (PSK Whirlpool)
72.BECKA Radek (PSK Whirlpool)
73.KELLER Patrick (PSK Whirlpool)
74.KUBAS Petr (PSK Whirlpool)
75.SCHULZE Andre (PSK Whirlpool)
76.-
77.DLOUHY Vojtech (PSK Whirlpool)
81.LAEREMANS Bart (Josan-Mercedes CT)
82.BASTENS Stijn (Josan-Mercedes CT)
83.MICHIELS Peter (Josan-Mercedes CT)
84.PEELMAN Yves (Josan-Mercedes CT)
85.DE DECKER Steven (Josan-Mercedes CT)
86.SIMON Jean-Paul (Josan-Mercedes CT)
87.VAN POUCKE Michael (Josan-Mercedes CT)
91.VAN GROEN Arnoud (P3Transfer-Batavus)
92.HONIG Reinier (P3Transfer-Batavus)
93.BOTMAN Wim (P3Transfer-Batavus)
94.MOL Wouter (P3Tr Marim (P3Transfer-Batavus)
95.VANDER PLUIJN Marim (P3Transfer-Batavus)
96.POELS Wout (P3Transfer-Batavus)
97.VANGHEEL Timothy (P3Transfer-Batavus)
98.VIERHOUTEN Aart (P3Transfer-Batavus)
101.ARMEE Sander (Profel-Prorace CT)
102.BLUEKENS Jan (Profel-Prorace CT)
103.BOGAERT Ward (Profel-Prorace CT)
104.PEETERS Jef (Profel-Prorace CT)
105.ONGENA Thomas (Profel-Prorace CT)
106.BRAMMEIER Mattew (Profel-Prorace CT)
107.VANDERAERDEN Michael (Profel-Prorace CT)
108.VAN GESTEL Nick (Profel-Prorace CT)
111.ERIER Tobias (Team 3C Gruppe)
112.FRIEDEMANN Matthias (Team 3C Gruppe)
113.OBST Rene (Team 3C Gruppe)
114.SCHERZINGER Frank (Team 3C Gruppe)
115.LEBEN Christian (Team 3C Gruppe)
116.SCHAFERMEIER Felix (Team 3C Gruppe)
117.POHL Dennis (Team 3C Gruppe)
118.PRISTL Sebastian (Team 3C Gruppe)
121.ROBERTS Luke (Team Kuota-Senges)
122.ROBB Steven (Team Kuota-Senges)
123.TOLLES Joachim (Team Kuota-Senges)
124.MAINZER Moritz (Team Kuota-Senges)
126.KLESSA Tim (Team Kuota-Senges)
131.VAN MOER Wim (Cyclingnews.com-Jako)
132.DE WEERDT Sven (Cyclingnews.com-Jako)
133.EADIE Samuel (Cyclingnews.com-Jako)
134.ELZINGA Steffan (Cyclingnews.com-Jako)
135.FITZGERALD Michael (Cyclingnews.com-Jako)
136.DE WILDE Sjef (Cyclingnews.com-Jako)
137.MITCHELL Nick (Cyclingnews.com-Jako)
138.RONSSE Peter (Cyclingnews.com-Jako)
141.FUGLSANG Jakob (Designa Kokken)
142.JEBERG Kasper (Designa Kokken)
143.JOERGENSEN Rene (Designa Kokken)
144.GULDHAMMER Thomas (Designa Kokken)
145.MORTENSEN Martin (Designa Kokken)
146.OREDSSON Thomas (Designa Kokken)
148.TRONBORG Kristensen (Designa Kokken)
151.BOTTER Sjoerd (Krolstone International)
152.KAVSEK Rik (Krolstone International)
153.LENFEREINK Jasper (Krolstone International)
154.VERSCHOOR Martijn (Krolstone International)
155.SCHOUTEN John (Krolstone International)
156.VAN DE MEENT Erik (Krolstone International)
158.WESTRA Lieuwe (Krolstone International)
161.GMELICK MEIJLING Jarn (VAN VLIET)
162.DIJKXHOORN Rikke (VAN VLIET)
163.HOOGERLAND Johnny (VAN VLIET)
164.WIERSMA Jeffrey (VAN VLIET)
165.SCHMITZ Bram (VAN VLIET)
166.VAN LEIJEN Joost (VAN VLIET)
167.VAN ZANDBEEK Ronan (VAN VLIET)
168.RUITENBEEK Emanuel (VAN VLIET)
171.BAZIN Nicolas (Apiflo Vacances)
172.MAGNUSSON Erik (Apiflo Vacances)
174.FORNER Eddy (Apiflo Vacances)
175.HARBONNIER Sébastien (Apiflo Vacances)
176.MONREAL Florian (Apiflo Vacances)
177.SCHMITT Robert (Apiflo Vacances)
181.BUECKEN Jordi (Nederlandse Nationale Veldritteam)
182.BOELEN Jeroen (Nederlandse Nationale Veldritteam)
183.KUSTERS Ivo (Nederlandse Nationale Veldritteam)
184.VAN KESSEL Aegon (Nederlandse Nationale Veldritteam)
185.HUENDERS Mitchell (Nederlandse Nationale Veldritteam)
186.AL Thijs (Nederlandse Nationale Veldritteam)
187.VAN DEN BRAND Twan (Nederlandse Nationale Veldritteam)
Close