Liberty Seguros - Würth 2006           


Name of the teamLiberty Seguros - Würth
Year2006
from - until 01-01-2006 - 31-12-2006
NationalitySpain
UCI-codeLSW
Category UCIPT
Bikes BH Bikes
Team Manager     Manolo Saiz Balbas
General Manager     Pablo Antón Indróquilis
Assistent Team Manager     Alberto Leanizbarrutia Abaunza
Assistent Team Manager     Herminio Diaz Zabala
Assistent Team Manager     Juan Gonzalez Bengochea
Assistent Team Manager     Marino Lejarreta Arrizabalaga
Assistent Team Manager     Neil Stephens

Memo(s)

Hoofdsponsor Liberty Seguros stopte eind Mei met de sponsoring. Co-sponsor Würth nam de sponsoring in Juni op zich,maar stopte er eind Juni ook mee. In Astana werd er vanaf 1 Juli een nieuwe hoofdsponsor gevonden.

Ploegleider Saiz werd eind juni ontslagen, waarna Neil Stephens de ploegleiding op zich nam. Walter Godefroot werd vanaf juli als adviseur aangetrokken.

Team Composition

 Abellán Ossenbach, Carlos
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Baranowski, Dariusz
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Poland
 
 Barredo Llamazales, Carlos
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Bazayev, Assan
from 03-04-2006 until 31-12-2006
 Kazakhstan
 
 Beloki Dorronsoro, Joseba
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Caruso, Giampaolo
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Italy
 
 Contador Velasco, Alberto
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Davis, Allan
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Australia
 
 De Kort, Koen
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 The Netherlands
 
 Etxebarria Alkorta, David
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Jaksche, Jörg
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Germany
 
 Kashechkin, Andrey
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Kazakhstan
 
 Kemps, Aaron
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Australia
 
 Navarro García, Daniel
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Nozal Vega, Isidro
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Osa Eizaguirre, Aitor
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Osa Eizaguirre, Unai
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Moreira Paulinho, Sérgio Miguel
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Portugal
 
 Ramírez Abeja, Javier
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Redondo Ramos, José Antonio
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Rojas Gil, José Joaquín
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Sánchez Gil, Luis León
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Sánchez Prado, Eladio
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Santos Martínez, Iván
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Scarponi, Michele
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Italy
 
 Serrano Rodríguez, Marcos Antonio
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Vicioso Arcos, Ángel
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Spain
 
 Vinokourov, Alexandre
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Kazakhstan
 
 Yakovlev, Sergei
from 01-01-2006 until 31-12-2006
 Kazakhstan
 

Victories this year

All races
Show:

19-01-2006    Stage 2 Tour Down Under Allan Davis
20-01-2006    Stage 3 Tour Down Under Carlos Barredo
22-01-2006    Stage 5 Tour Down Under Allan Davis
11-03-2006    Stage 6 Paris - Nice Andrey Kashechkin
14-03-2006    Mountains classification Tirreno-Adriatico José Joaquín Rojas
24-03-2006    Stage 5 Vuelta Castilla y Leon Alexandre Vinokourov
24-03-2006    General Classification Vuelta Castilla y Leon Alexandre Vinokourov
28-04-2006    Stage 3 Tour de Romandie Alberto Contador
13-06-2006    Stage 4 Tour de Suisse Ángel Vicioso
14-06-2006    National Championship, Road, Elite, Kazakhstan Andrey Kashechkin
17-06-2006    Stage 8 Tour de Suisse Alberto Contador
02-08-2006    Stage 1 Deutschland Tour Assan Bazayev
06-08-2006    Stage 1 Vuelta Ciclista a Burgos Aaron Kemps
02-09-2006    Stage 8 Vuelta a España Alexandre Vinokourov
03-09-2006    Stage 9 Vuelta a España Alexandre Vinokourov
05-09-2006    Stage 10 Vuelta a España Sérgio Paulinho
14-09-2006    Stage 18 Vuelta a España Andrey Kashechkin
16-09-2006    Stage 20 Vuelta a España Alexandre Vinokourov
17-09-2006    General Classification Vuelta a España Alexandre Vinokourov
28-10-2006    Noosa, Criterium Allan Davis
  Stats:


  Add an image