00 Sep
|
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Great Britain (F) |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Great Britain (F) |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
World Championship, Mountainbike, Downhill, Elite |
CM |
|
| |
|
|
|
World Championship, Mountainbike, Downhill, Elite (F) |
CM |
|
| |
|
|
|
World Championship, Mountainbike, Downhill, Juniors |
CM |
|
| |
|
|
|
World Championship, Mountainbike, Downhill, Juniors (F) |
CM |
|
| |
|
|
|
World Championship, Mountainbike, XC, Elite |
CM |
|
| |
|
|
|
World Championship, Mountainbike, XC, Elite (F) |
CM |
|
| |
|
|
|
World Championship, Mountainbike, XC, Juniors |
CM |
|
| |
|
|
|
World Championship, Mountainbike, XC, Juniors (F) |
CM |
|
| |
01 Sep
|
|
|
|
Prologue Tour de Pologne Tour of Poland |
Open |
|
POL | |
02 Sep
|
|
|
|
1º stage Tour de Pologne Tour of Poland |
Open |
|
POL | |
03 Sep
|
|
|
|
Almelo, Criterium Profronde van Almelo, Nacht van Almelo |
NE |
|
NED | |
|
|
|
1º stage Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
2º stage Tour de Pologne Tour of Poland |
Open |
|
POL | |
|
|
|
3º stage Tour de Pologne Tour of Poland |
Open |
|
POL | |
04 Sep
|
|
|
|
Egem, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Egem, Cyclo-cross, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Egem, Cyclo-cross, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Emmeloord Omloop Schokland |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Meulebeke Omloop Mandel-Leie-Schelde Ind |
1.3 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Meulebeke, Amateurs Meulebeke |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Meulebeke, Juniors Omloop Mandel-Leie-Schelde |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Molenbeek-Wersbeek, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Oud-Vossemeer Ronde van Oud-Vossemeer |
NE |
|
NED | |
|
|
|
2º stage Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Sint-Lodewijk (F) Deerlijk |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
4º stage Tour de Pologne Tour of Poland |
Open |
|
POL | |
05 Sep
|
|
|
|
Berlin, Mountainbike |
CDM |
XCO |
GER | |
|
|
|
Berlin, Mountainbike (F) |
CDM |
XCO |
GER | |
|
|
|
Brussegem (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Cadzand, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Leuven GP Jef Scherens |
1.4 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Moerbeke, Cyclo-cross, Cat. B 't Vaardeken |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Moerbeke, Cyclo-cross, Juniors 't Vaardeken |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Moerbeke, Cyclo-cross, Novices 't Vaardeken |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
3º stage Ronde van de Provincie Oost-Vlaanderen |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
5º stage Tour de Pologne Tour of Poland |
Open |
|
POL | |
|
|
|
Wolvertem, Juniors (F) Imde - Wolvertem |
NE |
Race |
BEL | |
06 Sep
|
|
|
|
6º stage Tour de Pologne Tour of Poland |
Open |
|
POL | |
|
|
|
Zonnebeke (F) Avond van Zonnebeke |
NE |
Race |
BEL | |
07 Sep
|
|
|
|
7º stage Tour de Pologne Tour of Poland |
Open |
|
POL | |
08 Sep
|
|
|
|
8º stage Tour de Pologne Tour of Poland |
Open |
|
POL | |
09 Sep
|
|
|
|
Molenbeek-Wersbeek, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
9º stage Tour de Pologne Tour of Poland |
Open |
|
POL | |
|
|
|
Prologue Volta a Catalunya Ronde van Catalonië |
2.1 |
|
ESP | |
10 Sep
|
|
|
|
1º stage Delta Tour Zeeland, Amateurs |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
10º stage Tour de Pologne Tour of Poland |
Open |
|
POL | |
|
|
|
11º stage Tour de Pologne Tour of Poland |
Open |
|
POL | |
|
|
|
1º stage Volta a Catalunya Ronde van Catalonië |
2.1 |
|
ESP | |
11 Sep
|
|
|
|
2º stage Delta Tour Zeeland, Amateurs |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Desselgem (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Este GP Cementizillo |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Gavere, Cyclo-cross, Cat. B # 2 |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Gavere, Cyclo-cross, Juniors # 2 |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Gavere, Cyclo-cross, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Hulsen, Cyclo-cross, Cat. B Balen |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Hulsen, Cyclo-cross, Juniors Balen |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Hulsen, Cyclo-cross, Novices Balen |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Molenbeek-Wersbeek, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Australia (F) |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
12º stage Tour de Pologne Tour of Poland |
Open |
|
POL | |
|
|
|
2º stage Volta a Catalunya Ronde van Catalonië |
2.1 |
|
ESP | |
12 Sep
|
|
|
|
Brasschaat, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Brasschaat, Cyclo-cross, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Brasschaat, Cyclo-cross, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
3º stage Delta Tour Zeeland, Amateurs |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
4º stage Delta Tour Zeeland, Amateurs |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
National Championship, Road, Amateurs, Italy |
CN |
|
ITA | |
|
|
|
3º stage Volta a Catalunya Ronde van Catalonië |
2.1 |
|
ESP | |
13 Sep
|
|
|
|
Ophasselt, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
4º stage Volta a Catalunya Ronde van Catalonië |
2.1 |
|
ESP | |
14 Sep
|
|
|
|
Hoegaarden, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
5º stage Volta a Catalunya Ronde van Catalonië |
2.1 |
|
ESP | |
15 Sep
|
|
|
|
Kwenenbos, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Retie, Juniors GP Jean-Pierre Monseré |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
6º stage Volta a Catalunya Ronde van Catalonië |
2.1 |
|
ESP | |
18 Sep
|
|
|
|
Belsele (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Hamme, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Omloop Het Nieuwsblad, Novices Omloop Het Volk, Trofee Het Volk |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sint-Joris-ten-Distel, Cyclo-cross, Cat. B # 1 |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sint-Joris-ten-Distel, Cyclo-cross, Juniors # 1 |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sint-Joris-ten-Distel, Cyclo-cross, Novices # 1 |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sint-Lievens-Esse, Amateurs Sint-Lievens-Esse |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
World Championship, Cyclo-cross, Militaries |
CM |
World Championship |
| |
19 Sep
|
|
|
|
Geel, Amateurs (a) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Geel, Juniors (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Muizen (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Wiekevorst, Cyclo-cross, Cat. B # 1 |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Wiekevorst, Cyclo-cross, Juniors # 1 |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Wiekevorst, Cyclo-cross, Novices 2° jaars # 1 |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Wingene, Cyclo-cross |
C2 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Wingene, Cyclo-cross, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Wingene, Cyclo-cross, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Wolvertem, Cyclo-cross, Cat. B Imde |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Wolvertem, Cyclo-cross, Juniors Imde |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Wolvertem, Cyclo-cross, Novices Imde |
NE |
Race |
BEL | |
20 Sep
|
|
|
|
Sint-Maria-Lierde, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
22 Sep
|
|
|
|
Londerzeel (c) Londerzeel-Linde |
NE |
Race |
BEL | |
25 Sep
|
|
|
|
Beervelde, Amateurs Beervelde |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Giro del Friuli (F) |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Westmalle, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Westmalle, Cyclo-cross, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Westmalle, Cyclo-cross, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
26 Sep
|
|
|
|
Aartrijke, Cyclo-cross |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Aartrijke, Cyclo-cross, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Ottergem, Cyclo-cross, Cat. B |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Ottergem, Cyclo-cross, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Ottergem, Cyclo-cross, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Teplice, Cyclo-cross (a) |
NE |
Race |
CZE | |
|
|
|
Wolvertem, Cyclo-cross, Cat. B Dries |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Wolvertem, Cyclo-cross, Juniors Dries |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Wolvertem, Cyclo-cross, Novices Dries |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Yorkshire, Cyclo-cross Three Peaks Cyclo Cross |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Yorkshire, Cyclo-cross (F) Three Peaks Cyclo Cross |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Zemst, Amateurs (a) |
NE |
Race |
BEL | |
28 Sep
|
|
|
|
Alzano Scrivia Circuito Alzanese |
NE |
Race |
ITA | |
29 Sep
|
|
|
|
Linz |
NE |
|
AUT | |
|
|
|
Mlada Boleslav, Cyclo-cross # 1 |
NE |
Race |
CZE | |
30 Sep
|
|
|
|
1º stage Barcelona - Montpellier, Amateurs |
NE |
|
FRA | |
|
|
|
British Best All Rounder |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Londerzeel, Amateurs (a) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
London (F) (c) British Best All Rounder |
NE |
|
GBR | |