Calendars August 2018

All races
Show:


  Camors
Ronde des Korrigans
1.CRT FRA
  Chaam (F)
Acht van Chaam
NE NED
  Chaam, Criterium
Acht van Chaam
1.CRT NED
  Neuss, Criterium 1.CRT GER
  Santpoort (F) NE Points race NED
  Sint-Niklaas, Criterium
GP Stad Sint-Niklaas
NE BEL
  1º stage Tour Alsace 2.2 FRA
  5º stage Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest
2.HC BEL
  1º stage Tour del Cibao NE DOM
  1º stage Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC DEN
  10º stage Tour of Qinghai Lake 2.HC CHN
  Prologue Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1 POR
  Wels, Criterium
Welser Sparkassen Innenstadt-Kriterium
NE AUT
  Zillebeke
Zillebeke - Westouter - Zillebeke IC 1
NE Race BEL

  Bischofhofen, Criterium NE AUT
  Dijon, Criterium 1.CRT FRA
  Herentals, Criterium NE BEL
  2º stage Tour Alsace 2.2 FRA
  2º stage Tour del Cibao NE DOM
  2º stage Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC DEN
  11º stage Tour of Qinghai Lake 2.HC CHN
  1º stage Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1 POR
  1º stage Vuelta Femenina a Guatemala (F) 2.2 GUA
  1º stage Vysočina NE CZE
  Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag, Profronde Westland
1.CRT NED

  Bruckmühl, Criterium
Bruckmühler Radsportnacht
1.CRT GER
  European Championship, Track, Scratch, Elite CC
  European Championship, Track, Scratch, Elite (F) CC
  European Championship, Track, Team Pursuit, Elite CC
  European Championship, Track, Team Pursuit, Elite (F) CC
  European Championship, Track, Team Sprint, Elite CC
  European Championship, Track, Team Sprint, Elite (F) CC
  1º stage Giro del Nordest d'Italia, Juniors 2.1MJ ITA
  Heerlen
Profronde van Heerlen
1.CRT NED
  Heerlen (F) NE NED
  1º stage Liège - La Gleize, Juniors
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ BEL
  Putte, Criterium NE BEL
  3º stage Tour Alsace 2.2 FRA
  Prologue Tour de la Guadeloupe 2.2 GUA
  3º stage Tour del Cibao NE DOM
  3º stage Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC DEN
  12º stage Tour of Qinghai Lake 2.HC CHN
  2º stage Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1 POR
  2º stage Vuelta Femenina a Guatemala (F) 2.2 GUA
  2º stage Vysočina NE CZE

  Aachen
Rund um Dom und Rathaus
1.CRT GER
  Braunau NE AUT
  Concord, Criterium NE USA
  Debrecen (a)
Tour de Debrecen
NE Race HUN
  Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
1.WT/WT/PT Race ESP
  Erondegem (F)
Erondegemse Pijl, GP Geert Gillis
1.2 Race BEL
  Ertvelde NE Race BEL
  European Championship, Track, 1 km, Elite CC
  European Championship, Track, Omnium, Elite CC
  European Championship, Track, Points race, Elite (F) CC
  European Championship, Track, Pursuit, Elite (F) CC
  Gera, Criterium 1.CRT GER
  2º stage Giro del Nordest d'Italia, Juniors 2.1MJ ITA
  Kalmar
Hansa Bygg Kalmar GP
1.2 Race SWE
  2º stage part b Liège - La Gleize, Juniors
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ BEL
  2º stage part a Liège - La Gleize, Juniors
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ BEL
  Littleton, Criterium NE USA
  Maarheeze
Mijl van Mares
1.CRT NED
  13º stage Merida Cup NE SVK
  National Championship, Track, 1 km, Elite, United States of America CN USA
  National Championship, Track, Keirin, Elite, United States of America CN USA
  National Championship, Track, Omnium, Elite, United States of America CN USA
  National Championship, Track, Omnium, Elite, United States of America (F) CN USA
  National Championship, Track, Points race, Elite, United States of America CN USA
  National Championship, Track, Pursuit, Elite, United States of America CN USA
  National Championship, Track, Scratch, Elite, United States of America CN USA
  National Championship, Track, Sprint, Elite, United States of America CN USA
  National Championship, Track, Team Sprint, Elite, United States of America CN USA
  Ospel (F) NE NED
  Tasman Wheelers Winter Series 9 NE Race NZL
  4º stage Tour Alsace 2.2 FRA
  1º stage Tour de Bowness Stage Race NE CAN
  1º stage Tour de la Guadeloupe 2.2 GUA
  1º stage Tour de la Province de Namur NE BEL
  Prologue Tour de la Réunion NE FRA
  1º stage Tour de Millersburg NE USA
  2º stage Tour de Millersburg NE USA
  1º stage Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
2.WT/WT/PT POL
  4º stage Tour del Cibao NE DOM
  4º stage Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC DEN
  13º stage Tour of Qinghai Lake 2.HC CHN
  1º stage Veracruz
Veracruz - Alvarado - Veracruz
NE MEX
  3º stage Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1 POR
  3º stage Vuelta Femenina a Guatemala (F) 2.2 GUA
  3º stage Vysočina NE CZE
  Zamosc
Memorial Kaziemierza Kowalczyka
NE POL

  Aix-en-Provence, Criterium
Ronde d'Aix-en-Provence, Ronde du Carnaval
1.CRT FRA
  Appelscha (a) NE Race NED
  Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
La Poly Normande
1.1 Race FRA
  Bad Homburg, Criterium
Rund um den Kurpark
1.CRT GER
  Bochum
Sparkassen Giro Bochum
1.CRT GER
  Brasschaat, Amateurs
Brasschaat Bethanie
NE Race BEL
  Braunau (a) NE Race AUT
  6º stage Campeonato de Invierno CC Sanducero NE URU
  3º stage Campeonato Invierno de Montevideo NE URU
  Chacabuco
GP Ciudad de Chacabuco
NE Race ARG
  El Manteco NE Race VEN
  Emmen
Gouden Pijl
1.CRT Race NED
  Emmen (F) NE NED
  European Championship, Road, Elite (F) CC
  European Championship, Track, Elimination, Elite (F) CC
  European Championship, Track, Points race, Elite CC
  European Championship, Track, Pursuit, Elite CC
  European Championship, Track, Sprint, Elite (F) CC
  Force Cycliste Sportive d'Analamanga NE Race MAD
  Gathaithi
ZuZu VeloNos TT
NE KEN
  3º stage Giro del Nordest d'Italia, Juniors 2.1MJ ITA
  Hasselt (g)
Hasselt Rapertingen
NE Race BEL
  Laneuville, Amateurs NE Race BEL
  Lewiston
Auburn Lewiston Rotary Criterium
NE USA
  3º stage Liège - La Gleize, Juniors
Aubel - Thimister - La Gleize
2.1MJ BEL
  Lombardsijde, Derny
Lombardsijde-Middelkerke
1.CRT BEL
  Lombardsijde, Derny (F) NE BEL
  Londerzeel NE Race BEL
  Mehlingen NE GER
  14º stage Merida Cup NE SVK
  Na Thawi
Queen Thirikit Race
NE Race THA
  National Championship, Cyclo-cross, Elite, Chile CN CHI
  National Championship, Cyclo-cross, Elite, Chile (F) CN CHI
  National Championship, Road, Criterium, Elite, Serbia CN SRB
  Nouadhibou NE Race MTN
  Oiartzun (a)
Xanisteban Saria
NE Race ESP
  Oostzaan (F) NE NED
  Regan Rodrigues Memorial NE Race GUY
  Semeliskes
ELEKTRĖNŲ
NE Race LTU
  5º stage Tour Alsace 2.2 FRA
  2º stage Tour de Bowness Stage Race NE CAN
  2º stage part a Tour de la Guadeloupe 2.2 GUA
  2º stage part b Tour de la Guadeloupe 2.2 GUA
  2º stage Tour de la Province de Namur NE BEL
  1º stage Tour de la Réunion NE FRA
  3º stage Tour de Millersburg NE USA
  2º stage Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
2.WT/WT/PT POL
  1º stage Tour de Rwanda 2.2 RWA
  5º stage Tour del Cibao NE DOM
  5º stage Tour of Denmark
Ronde van Denemarken
2.HC DEN
  Triolet
GP Maxxis
NE Race MRI
  Vlaamse/Antwerpse Havenpijl 1.2 Race BEL
  4º stage Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1 POR
  Prologue Vuelta a Colombia NE COL
  4º stage Vuelta Femenina a Guatemala (F) 2.2 GUA
  4º stage Vysočina NE CZE
  Warszawa (h)
Memoriał Stanisława Królaka
NE Race POL

  Campo dos Goytacazes
Prova São Salvador
NE Race BRA
  Choisy-le-Roi, Derny
Le Crito'Star
NE FRA
  European Championship, Track, 500 m, Elite (F) CC
  European Championship, Track, Madison, Elite CC
  European Championship, Track, Omnium, Elite (F) CC
  European Championship, Track, Sprint, Elite CC
  Heusden-Zolder, Criterium NE BEL
  Noordeloos (F) NE NED
  Roosendaal
Draai van de Kaai
1.CRT NED
  Roosendaal (F) NE NED
  Prologue Samara Stage Race NE RUS
  3º stage Tour de Bowness Stage Race NE CAN
  3º stage Tour de la Guadeloupe 2.2 GUA
  3º stage Tour de la Province de Namur NE BEL
  2º stage Tour de la Réunion NE FRA
  3º stage Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
2.WT/WT/PT POL
  2º stage Tour de Rwanda 2.2 RWA
  Prologue Tour of Utah 2.HC USA
  5º stage Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1 POR
  1º stage Vuelta a Colombia NE COL

  Castillon-la-Bataille, Criterium 1.CRT FRA
  European Championship, Mountainbike, XC, Elite CC Regional Championship
  European Championship, Mountainbike, XC, Elite (F) CC Regional Championship
  European Championship, Track, Elimination, Elite CC
  European Championship, Track, Keirin, Elite CC
  European Championship, Track, Keirin, Elite (F) CC
  European Championship, Track, Madison (F) CC
  National Championship, Track, Stayers, Elite, Switzerland CN SUI
  1º stage Samara Stage Race NE RUS
  Steenwijk, Criterium
Spektakel van Steenwijk
NE NED
  4º stage Tour de la Guadeloupe 2.2 GUA
  4º stage Tour de la Province de Namur NE BEL
  3º stage Tour de la Réunion NE FRA
  4º stage Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
2.WT/WT/PT POL
  3º stage Tour de Rwanda 2.2 RWA
  Prologue Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2 ROM
  1º stage Tour of Utah 2.HC USA
  2º stage Vuelta a Colombia NE COL
  1º stage Vuelta Ciclista a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC ESP
  13º stage XSports Kauss Cup / Vipsport Veloapli NE LAT

  Antwerpen, Derny NE BEL
  Cherves
GP de Cherves
NE Race FRA
  European Championship, Road, ITT, Elite CC
  European Championship, Road, ITT, Elite (F) CC
  Maardu NE EST
  Maastricht
Profronde van Maastricht, Ridder-Ronde, Bavaria-Ronde
NE NED
  Maastricht (F) NE NED
  Marcolès, Criterium 1.CRT FRA
  2º stage Samara Stage Race NE RUS
  5º stage Tour de la Guadeloupe 2.2 GUA
  5º stage Tour de la Province de Namur NE BEL
  4º stage Tour de la Réunion NE FRA
  5º stage Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
2.WT/WT/PT POL
  4º stage Tour de Rwanda 2.2 RWA
  1º stage Tour of Szeklerland
Tour Tinutului Secuiesc
2.2 ROM
  2º stage Tour of Utah 2.HC USA
  6º stage Volta a Portugal
Ronde van Portugal
2.1 POR
  3º stage Vuelta a Colombia NE COL
  2º stage Vuelta Ciclista a Burgos
Ronde van Burgos
2.HC ESP

  Briga
Trofeo Sportivi di Briga
NE Race ITA
  1º stage Clover Tour NE RSA