Calendars July 2017

All races
Show:


  National Championship, Road, Elite, Iceland CN ISL
  National Championship, Road, Elite, United States of America CN USA
  Omloop Het Nieuwsblad voor Beloften & elite z/c
Omloop Het Volk, Trofee Het Volk
1.2 Race BEL
  1º stage Satakunnan Ajo NE FIN
  1º stage Tour de France WT/WT/GT FRA
  1º stage Tour of the Reservoir NE GBR
  Weinfelden, Criterium
Lidl Rad-Challenge
1.CRT SUI

  1º stage Österreich-Rundfahrt
Ronde van Oostenrijk
2.1 AUT
  Donnerberg
Donnersbergkreis
NE Race GER
  Montichiari - Roncone, Juniors 1.1MJ Race ITA
  National Championship, Road, Criterium, Elite, United States of America CN USA
  National Championship, Road, Elite, Turkey CN TUR
  Norg
Slag om Norg
1.1 Race NED
  Strzelce Krajeńskie, Criterium
Ognia i Czarów
NE POL
  2º stage Tour de France WT/WT/GT FRA
  10º stage Vuelta Serial a Nuevo León NE MEX

  3º stage Tour de France WT/WT/GT FRA

  1º stage Troféu Joaquim Agostinho
GP de Ciclismo de Torres Vedras
2.2 POR

  1º stage Krasna Lipa Tour Féminine (F)
Czech Tour
2.2 CZE
  National Championship, Road, Elite, Iran CN IRI
  Oderrundfahrt NE Race GER

  Minsk
Minsk Cup
1.2 Race BLR
  1º stage Natural State Criterium Series NE USA
  1º stage Sint-Martinusprijs Kontich, Juniors 2.1MJ BEL
  Sint-Niklaas (f)
Profkoers Sint-Niklaas
1.2 Race BEL
  1º stage Vuelta a Venezuela 2.2 VEN

  1º stage GP Général Patton, Juniors 2.Ncup LUX
  1º stage Lidice NE CZE
  Minsk
GP Minsk
1.2 Race BLR
  National Championship, Road, Juniors, Belarus CN BLR
  Roeselare (g)
Roeselare Profkoers/Ind. - GP JP Monseré
1.1 Race BEL

  Cittadella
Giro del Medio Brenta
1.2 Race ITA
  Farmer´s Choice Race NE Race KEN
  Gilze-Rijen
Midden Brabant - Poort Omloop
1.2 Race NED
  5º stage Torneo CC Bicileo Trujillo NE PER
  Tsawwassen
White Spot / Delta International
1.2 Race CAN
  Tsawwassen (F)
White Spot / Delta Road Race
1.2 Race CAN
  Velothon Wales 1.1 Race GBR

  Gent - Menen, Juniors
Menen-Kemmel-Menen
1.1MJ Race BEL
  1º stage Giro della Valle d'Aosta 2.2U ITA
  1º stage Tour du Valromey, Juniors 2.1MJ FRA

  1º stage Thüringen-Rundfahrt der Frauen (F) 2.1WE GER
  Vancouver
Tour de Gastown
1.CRT Race CAN

  1º stage BeNe Ladies Tour (F) 2.1WE BEL

  1º stage International Junioren Radrundfahrt Oberösterreich, Juniors 2.1MJ AUT

  Boise, Criterium
Exergy Twilight Wells Fargo
1.CRT USA
  3º stage Copa Guanacasteca NE CRC

  4º stage Copa Guanacasteca NE CRC
  1º stage Copa Río de Janeiro NE BRA
  National Championship, Road, Elite, Lebanon CN LBA
  Pescara
Trofeo Matteotti
1.1 Race ITA
  1º stage Tour of Qinghai Lake 2.HC CHN

  Polkowice - Wrocław
Visegrad 4 Bicycle Race - GP Polski Via Ordra
1.2 Race POL

  1º stage Tour de l'Abitibi, Juniors 2.Ncup CAN
  1º stage Vuelta a Antioquia NE COL

  1º stage Cascade Classic 2.2 USA
  1º stage Cascade Classic (F) 2.2 USA
  Wasmuel
GP Pino Cerami
1.1 Race BEL

  Paris (F)
La Course by Le Tour de France
1.WWT Race FRA

  Jeux de la Francophonie, Road, Elite NE Race

  1º stage Clasica Señora Santa Ana NE NIC
  1º stage Tour de la Région Wallonne
Ronde van het Waalse Gewest
2.HC BEL
  World Championship, Track, 1 km, Juniors CM

  2º stage Cube Prologue, Chrono NE ISL
  Oaxaca
Clasica Lunes del Cerro
NE Race MEX
  Pérenchies
GP de la Ville de Pérenchies
1.2 Race FRA

  Aalst, Criterium 1.CRT BEL
  Boxmeer, Criterium
Daags na de Tour vanaf 1979
1.CRT NED

  Lisieux, Criterium 1.CRT FRA
  Roeselare, Criterium 1.CRT BEL
  Surhuisterveen
Profronde van Surhuisterveen
1.CRT NED
  Villafranca de Ordizia
Prueba Villafranca de Ordizia
1.1 Race ESP

  Camors
Ronde des Korrigans
1.CRT FRA
  Chaam, Criterium
Acht van Chaam
1.CRT NED
  Lommel, Criterium 1.CRT BEL
  1º stage Tour Alsace 2.2 FRA
  1º stage Wyscig Dookola Mazowska 2.2 POL
  6º stage XSports Kauss Cup NE LAT

  Dijon, Criterium 1.CRT FRA
  Herentals, Criterium 1.CRT BEL
  Wateringen
Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag
1.CRT NED

  Heerlen
Profronde van Heerlen
1.CRT NED
  Krefeld, Criterium
Retour Le Tour
1.CRT GER
  1º stage Niedersachsen Rundfahrt, Juniors 2.1MJ GER
  1º stage Tour de la Guadeloupe 2.2 GUA

  Donostia/San Sebastián
Clasica San Sebastian / Donostiako Klasikoa
1.WT/WT/PT Race ESP
  Hannover, Criterium
Nacht von Hannover
1.CRT GER
  1º stage Kreiz Breizh Elite 2.2 FRA
  London - Surrey (F)
Prudential Ride London GP
1.WWT Race GBR
  Maarheeze
Mijl van Mares
1.CRT NED
  Mechelen, Criterium 1.CRT BEL
  1º stage Tour de Pologne
Ronde van Polen, Polen-Rundfahrt, Tour of Poland
2.WT/WT/PT POL

  Avranches - Saint-Martin-de-Landelles
La Poly Normande
1.1 Race FRA
  Kranj
GP Kranj
1.2 Race SLO
  London - Surrey
London-Surrey Cycle Classic, Olympic Test Event, Ride London Classic
1.WT/WT/PT Race GBR
  Luxembourg, Criterium
Gala Tour de France
NE LUX
  Nürburg
Rad am Ring
1.1 Race GER
  National Championship, Road, U23, Russia CN RUS
  Ninove, Criterium 1.CRT BEL
  Olten, Criterium
GP Sälipark - Olten
1.CRT SUI
  Tiel
Profronde van Tiel
1.CRT NED

  Getxo
Circuito de Getxo
1.1 Race ESP
  Longjumeau, Criterium 1.CRT FRA
  Putte, Criterium 1.CRT BEL
  Roosendaal
Draai van de Kaai
1.CRT NED
  1º stage Tour of Utah 2.HC USA