00 Jul
|
|
|
|
Dundee (q) Dundee Roads C.C. 100 Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Great Britain (F) |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Track, Sprint, Amateurs, Great Britain |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Stamfordham Beaumont Trophy |
NE |
Race |
GBR | |
04 Jul
|
|
|
|
Breskens, Amateurs |
NE |
|
NED | |
06 Jul
|
|
|
|
Vichte (a) Ommegangprijs |
NE |
Race |
BEL | |
11 Jul
|
|
|
|
Brussegem, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
12 Jul
|
|
|
|
Aarschot, Amateurs |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
National Championship, Road, Novices, Belgium |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
Wolverhampton Severn Valley Grand Prix |
NE |
Race |
GBR | |
14 Jul
|
|
|
|
Oost-Souburg, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Sauveterre (a) GP du V.C. Saint Lèger |
NE |
|
FRA | |
16 Jul
|
|
|
|
Bristol, Chrono Bristol South C.C. 25 Time Trial |
NE |
|
GBR | |
19 Jul
|
|
|
|
Hoogstraten, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Korbeek-Lo, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Laken, Amateurs (a) Grote prijs Laken (Brussel) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Guatemala |
CN |
|
GUA | |
|
|
|
National Championship, Road, Independants, Belgium |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
National Championship, Track, Stayers, Elite, Germany |
CN |
|
GER | |
|
|
|
Rotselaar, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
20 Jul
|
|
|
|
Mons, Independant |
NE |
|
BEL | |
21 Jul
|
|
|
|
Clinge, Amateurs |
NE |
|
NED | |
25 Jul
|
|
|
|
Middelburg, Amateurs Zeeuwse jaarbeursronde |
NE |
|
NED | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Estonia |
CN |
|
EST | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Estonia (F) |
CN |
|
EST | |
26 Jul
|
|
|
|
Circuito Valle del Liri |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Lisboa - Porto |
NE |
Race |
POR | |
27 Jul
|
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Estonia |
CN |
|
EST | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Estonia (F) |
CN |
|
EST | |
|
|
|
Roeselare (e) Roeselare - Ath - Roeselare |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sint-Truiden, Independant Ronde van Limburg |
NE |
Race |
BEL | |