00 May
|
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Great Britain (F) |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
National Championship, Track, 1 km, Elite, Germany |
CN |
|
GER | |
|
|
|
National Championship, Track, 1 km, Juniors, Australia |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
National Championship, Track, Keirin, Elite, Australia |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
National Championship, Track, Keirin, Elite, Germany |
CN |
|
GER | |
|
|
|
National Championship, Track, Madison, Elite, Germany |
CN |
|
GER | |
|
|
|
National Championship, Track, Madison, Juniors, Australia |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
National Championship, Track, Points race, Elite, Australia |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
National Championship, Track, Points race, Juniors, Australia |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Australia |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Germany |
CN |
|
GER | |
|
|
|
National Championship, Track, Pursuit, Juniors, Australia |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
National Championship, Track, Scratch, Juniors, Australia |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
National Championship, Track, Scratch, U23, Australia |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
National Championship, Track, Sprint, Elite, Germany |
CN |
|
GER | |
|
|
|
National Championship, Track, Sprint, Juniors, Australia |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
National Championship, Track, Team Pursuit, Elite, Germany |
CN |
|
GER | |
|
|
|
National Championship, Track, Team Sprint, Elite, Australia |
CN |
|
AUS | |
|
|
|
Newcastle, Chrono Marion Bunton Trophy Mountain Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Sydney, 1 km |
CDM |
|
AUS | |
|
|
|
Sydney, Keirin |
CDM |
|
AUS | |
|
|
|
Sydney, Madison |
CDM |
|
AUS | |
|
|
|
Sydney, Points race |
CDM |
|
AUS | |
|
|
|
Sydney, Pursuit |
CDM |
|
AUS | |
|
|
|
Sydney, Scratch |
CDM |
|
AUS | |
|
|
|
Sydney, Sprint |
CDM |
|
AUS | |
|
|
|
Sydney, Team Pursuit |
CDM |
|
AUS | |
|
|
|
Sydney, Team Sprint |
CDM |
|
AUS | |
01 May
|
|
|
|
Büttgen (F) Büttgen-Kaarst |
NE |
|
GER | |
|
|
|
Cavriago Trofeo Papa' Cervi |
1.6 |
Race |
ITA | |
|
|
|
Frankfurt am Main Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm, GP van Frankfurt, Rund um den Finanzplatz |
1.1 |
Race |
GER | |
|
|
|
Frankfurt am Main, U23 Eschborn-Frankfurt City Loop, Rund um den Henninger Turm |
1.7.1 |
Race |
GER | |
|
|
|
GP Weltour |
1.5 |
Race |
POL | |
|
|
|
Hoboken Grote 1-Mei Prijs, Ereprijs Victor De Bruyne |
1.5 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Indaiatuba Prova Ciclistica 1° de Maio - GP Ayrton Senna |
NE |
|
BRA | |
|
|
|
Liège, U23 Liège - Bastogne - Liège, Luik - Bastenaken - Luik U23 |
1.7.1 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Pontedecimo Giro dell'Appennino, Ronde van de Appennijnen |
1.2 |
Race |
ITA | |
|
|
|
2º stage Ringerike Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup |
2.5 |
|
NOR | |
|
|
|
2º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
2º stage Tour of the Gila (F) |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Vila Chã de Ourique, Novices Circuito de Vila Chã de Ourique |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Villers-Cotterêts |
1.3 |
Race |
FRA | |
02 May
|
|
|
|
3º stage Ringerike Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup |
2.5 |
|
NOR | |
|
|
|
3º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
3º stage Tour of the Gila (F) |
NE |
|
USA | |
03 May
|
|
|
|
Berriatúa San Gregorio Saria |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Coppa Cantina Valtidone |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Herning GP Herning, En forårsdag på heden |
1.3 |
Race |
DEN | |
|
|
|
Larciano GP Industria & Artigianato |
1.2 |
Race |
ITA | |
|
|
|
4º stage Ringerike Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup |
2.5 |
|
NOR | |
|
|
|
Rotselaar, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
4º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
4º stage Tour of the Gila (F) |
NE |
|
USA | |
04 May
|
|
|
|
Aarhus Colliers Classic |
1.2 |
Race |
DEN | |
|
|
|
Chanteloup-les-Vignes Trophée des Grimpeurs |
1.3 |
|
FRA | |
|
|
|
Chanteloup-les-Vignes (F) Trophée des Grimpeurs |
NE |
|
FRA | |
|
|
|
Giro della Toscana |
1.3 |
Race |
ITA | |
|
|
|
Köln Rund um den Flughafen Köln-Bonn |
1.3 |
Race |
GER | |
|
|
|
Kuusalu Kuusalu Rattaralli |
NE |
Race |
EST | |
|
|
|
London GP Springbank |
NE |
|
CAN | |
|
|
|
Novo Mesto GP Krka |
1.3 |
|
SLO | |
|
|
|
5º stage Ringerike Ringerike GP, Kalas Cup/Norgescup |
2.5 |
|
NOR | |
|
|
|
Ronde van Vlaanderen, U23 |
1.7.1 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sinaai, Novices (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Sora (a) La Ciociarissima |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
5º stage Tour de Romandie Ronde van Romandië |
2.HC |
|
SUI | |
|
|
|
5º stage Tour of the Gila (F) |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Trofeo Maurizio e Bruno Stagni |
NE |
Race |
ITA | |
05 May
|
|
|
|
Sinaai, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Walhain-Saint-Paul, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
06 May
|
|
|
|
1º stage Tour of Slovenia |
2.5 |
|
SLO | |
07 May
|
|
|
|
1º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Tour of Slovenia |
2.5 |
|
SLO | |
08 May
|
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Colombia |
CN |
|
COL | |
|
|
|
2º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage Tour of Slovenia |
2.5 |
|
SLO | |
09 May
|
|
|
|
1º stage Joe Martin Stage Race (F) |
NE |
|
USA | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Colombia (F) |
CN |
|
COL | |
|
|
|
3º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
4º stage Tour of Slovenia |
2.5 |
|
SLO | |
|
|
|
1º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.2 |
|
| |
10 May
|
|
|
|
Alta Padovana Tour |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Amsterdam (c) PWZ Zuidenveld Tour |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
1º stage Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
Faluloppet |
NE |
|
SWE | |
|
|
|
1º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Joe Martin Stage Race (F) |
NE |
|
USA | |
|
|
|
3º stage Joe Martin Stage Race (F) |
NE |
|
USA | |
|
|
|
Kampen (F) Flevotour |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
part a Kissavos Cup, Mountainbike, Elite/U23 (a) Hellenic National MTB Cup |
C1 |
|
GRE | |
|
|
|
Mijnsheerenland, Juniors (F) Jeugdronde van Mijnsheerenland |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Monte Urano Memorial Secondo Marziali |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Colombia (F) |
CN |
|
COL | |
|
|
|
Nieuwrode, Juniors Nieuwrode-Rot |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
4º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
5º stage Tour of Slovenia |
2.5 |
|
SLO | |
|
|
|
Viljandi, Criterium Viljandi Tänavasõit |
NE |
|
EST | |
|
|
|
Wemeldinge, Criterium, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
2º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.2 |
|
| |
11 May
|
|
|
|
Brustem, Novices Brustem - Sint-Truiden |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
3º stage Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
2º stage Clásica Internacional de Alcobendas y Villalba |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
Eppegem, Juniors Eppegem - Zemst |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Eppegem, Novices (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
2º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
4º stage Joe Martin Stage Race (F) |
NE |
|
USA | |
|
|
|
part b Kissavos Cup, Mountainbike, Elite/U23 (a) Hellenic National MTB Cup |
C1 |
|
GRE | |
|
|
|
Lincoln Lincoln Grand Prix |
1.5 |
Race |
GBR | |
|
|
|
Llobregales, Amateurs Cursa Ciclista de Llobregat |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Mafra, Novices Circuito de Cadetes |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Mariekerke, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Merchtem, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Mulgi, Mountainbike Mulgi Rattamaraton |
NE |
|
EST | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, Colombia |
CN |
|
COL | |
|
|
|
National Championship, Track, Tandem, Elite, Great Britain |
CN |
|
GBR | |
|
|
|
Palmeira, Juniors Prémio de Ciclismo de Palmeira, Prémio Peixoto Alves |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Provincial Championship Brabant, Road, Amateurs, Belgium |
NE |
District championship |
BEL | |
|
|
|
Puivelde, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
5º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
6º stage Quatre Jours de Dunkerque Vierdaagse van Duinkerken |
2.1 |
|
FRA | |
|
|
|
Rotterdam (F) (b) Rotterdam Airport |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Prologue Tour de Korea |
2.5 |
|
KOR | |
|
|
|
6º stage Tour of Slovenia |
2.5 |
|
SLO | |
|
|
|
Veldhoven Omloop der Kempen |
1.5 |
Race |
NED | |
|
|
|
Veldhoven (F) GP Groenen Groep |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Willebringen, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
3º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.2 |
|
| |
12 May
|
|
|
|
3º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
Puivelde, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
1º stage Tour de Korea |
2.5 |
|
KOR | |
|
|
|
4º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.2 |
|
| |
13 May
|
|
|
|
Cicogna Coppa Cicogna |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
4º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
3º stage Tour de Korea |
2.5 |
|
KOR | |
|
|
|
2º stage Tour de Korea |
2.5 |
|
KOR | |
|
|
|
1º stage Vuelta a Asturias Ronde van Asturië |
2.2 |
|
ESP | |
|
|
|
5º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.2 |
|
| |
14 May
|
|
|
|
Puivelde Belsele - Puivelde Koerse |
Open |
Race |
BEL | |
|
|
|
4º stage Tour de Korea |
2.5 |
|
KOR | |
|
|
|
2º stage Vuelta a Asturias Ronde van Asturië |
2.2 |
|
ESP | |
|
|
|
6º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.2 |
|
| |
15 May
|
|
|
|
5º stage Tour de Korea |
2.5 |
|
KOR | |
|
|
|
3º stage Vuelta a Asturias Ronde van Asturië |
2.2 |
|
ESP | |
|
|
|
7º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.2 |
|
| |
16 May
|
|
|
|
1º stage Hammarö 3-dagars Fryksdalens 3-dagars |
NE |
|
SWE | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Novices, Spain |
CN |
|
ESP | |
|
|
|
Sydney, Points race (F) |
CDM |
|
AUS | |
|
|
|
Sydney, Sprint (F) |
CDM |
|
AUS | |
|
|
|
6º stage Tour de Korea |
2.5 |
|
KOR | |
|
|
|
1º stage Tour de Picardie Tour de l'Oise |
2.2 |
|
FRA | |
|
|
|
4º stage Vuelta a Asturias Ronde van Asturië |
2.2 |
|
ESP | |
|
|
|
8º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.2 |
|
| |
17 May
|
|
|
|
Elva, Criterium Elva Tänavasõit |
NE |
|
EST | |
|
|
|
7º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Hammarö 3-dagars Fryksdalens 3-dagars |
NE |
|
SWE | |
|
|
|
3º stage Hammarö 3-dagars Fryksdalens 3-dagars |
NE |
|
SWE | |
|
|
|
Prologue Olympia's Tour Olympia's Tour door Nederland |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
São João de Vêr, Elite/U23 Troféu E. Leclerc |
NE |
Race |
POR | |
|
|
|
Sydney, 500 m (F) |
CDM |
|
AUS | |
|
|
|
Sydney, Keirin (F) |
CDM |
|
AUS | |
|
|
|
Sydney, Pursuit (F) |
CDM |
|
AUS | |
|
|
|
2º stage Tour de Picardie Tour de l'Oise |
2.2 |
|
FRA | |
|
|
|
1º stage Tour de Sask Bikes on Broadway |
NE |
|
CAN | |
|
|
|
5º stage Vuelta a Asturias Ronde van Asturië |
2.2 |
|
ESP | |
|
|
|
9º stage Závod Míru Vredeskoers / Course de la Paix / Friedensfahrt / Peace Race |
2.2 |
|
| |
18 May
|
|
|
|
Branst, Novices Branst - Bornem |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Championship of Vizcaya, Road, Elite, Spain |
NE |
|
ESP | |
|
|
|
Championship of Vizcaya, Road, U23, Spain |
JR |
Race |
ESP | |
|
|
|
Deerlijk, Novices (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Elva Elva Rattapäev, Elva Rattaralli, Elva Rattasõit |
NE |
Race |
EST | |
|
|
|
8º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
4º stage Hammarö 3-dagars Fryksdalens 3-dagars |
NE |
|
SWE | |
|
|
|
Maleizen, Amateurs Maleizen-Overijse |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Naranco Subida al Naranco |
1.3 |
Race |
ESP | |
|
|
|
National Championship, Mountainbike, XC, Elite, Malta |
CN |
|
MLT | |
|
|
|
National Championship, Road, Novices, Spain |
CN |
|
ESP | |
|
|
|
Provincial Championship Antwerpen, Road, Juniors, Belgium |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
1º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.6 |
|
IRL | |
|
|
|
Sulz Schynberg Rundfahrt |
1.3 |
Race |
SUI | |
|
|
|
Sydney, Scratch (F) |
CDM |
|
AUS | |
|
|
|
4º stage Tour de Picardie Tour de l'Oise |
2.2 |
|
FRA | |
|
|
|
3º stage Tour de Picardie Tour de l'Oise |
2.2 |
|
FRA | |
|
|
|
2º stage Tour de Sask Bikes on Broadway |
NE |
|
CAN | |
|
|
|
Varignana (a) Coppa Varignana |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Vilvoorde GP Stad Vilvoorde |
1.5 |
Race |
BEL | |
|
|
|
Wolvertem, Novices Imde - Wolvertem |
NE |
Race |
BEL | |
19 May
|
|
|
|
9º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
2º stage Olympia's Tour Olympia's Tour door Nederland |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
2º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.5 |
|
IRL | |
|
|
|
3º stage Tour de Sask Bikes on Broadway |
NE |
|
CAN | |
20 May
|
|
|
|
10º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
3º stage Olympia's Tour Olympia's Tour door Nederland |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
3º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.5 |
|
IRL | |
|
|
|
1º stage Vuelta Castilla y Leon |
2.4 |
|
ESP | |
21 May
|
|
|
|
1º stage Bayern Rundfahrt Ronde van Beieren |
2.3 |
|
GER | |
|
|
|
2º stage Bayern Rundfahrt Ronde van Beieren |
2.3 |
|
GER | |
|
|
|
11º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, United States of America |
CN |
|
USA | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, United States of America (F) |
CN |
|
USA | |
|
|
|
4º stage Olympia's Tour Olympia's Tour door Nederland |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
4º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.5 |
|
IRL | |
|
|
|
1º stage Ronde van België Tour de Belgique |
2.3 |
|
BEL | |
|
|
|
2º stage Vuelta Castilla y Leon |
2.3 |
|
ESP | |
22 May
|
|
|
|
3º stage Bayern Rundfahrt Ronde van Beieren |
2.3 |
|
GER | |
|
|
|
Gehrden Bürgerpreis der Stadt Gehrden |
NE |
|
GER | |
|
|
|
National Championship, Road, Elite, United States of America (F) |
NE |
Race |
USA | |
|
|
|
5º stage Olympia's Tour Olympia's Tour door Nederland |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
5º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.5 |
|
IRL | |
|
|
|
2º stage Ronde van België Tour de Belgique |
2.3 |
|
BEL | |
|
|
|
3º stage Vuelta Castilla y Leon |
2.3 |
|
ESP | |
23 May
|
|
|
|
4º stage Bayern Rundfahrt Ronde van Beieren |
2.3 |
|
GER | |
|
|
|
7º stage Olympia's Tour Olympia's Tour door Nederland |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
6º stage Olympia's Tour Olympia's Tour door Nederland |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
6º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.5 |
|
IRL | |
|
|
|
3º stage Ronde van België Tour de Belgique |
2.3 |
|
BEL | |
|
|
|
Tallinn (a) E.O.S. Tallinn GP |
1.3 |
Race |
EST | |
|
|
|
4º stage Vuelta Castilla y Leon |
2.3 |
|
ESP | |
24 May
|
|
|
|
5º stage Bayern Rundfahrt Ronde van Beieren |
2.3 |
|
GER | |
|
|
|
Boortmeerbeek, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Boortmeerbeek, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Borsele, Amateurs Omloop van de EPZ, EPZ Klassieker |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
Camponogara Memorial Carlo Valentini |
NE |
|
ITA | |
|
|
|
Circuito Restaurante Alpendre, U23 |
NE |
|
POR | |
|
|
|
Dubnica nad Váhom GP ZTS |
1.5 |
Race |
SVK | |
|
|
|
3º stage Giro Ciclistico Pesche Nettarine di Romagna |
NE |
|
ITA | |
|
|
|
Maartensdijk (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
8º stage Olympia's Tour Olympia's Tour door Nederland |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
7º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.5 |
|
IRL | |
|
|
|
4º stage Ronde van België Tour de Belgique |
2.3 |
|
BEL | |
|
|
|
Tartu Tartu Tänavasõit |
1.3 |
Race |
EST | |
|
|
|
5º stage Vuelta Castilla y Leon |
2.3 |
|
ESP | |
|
|
|
Wolvertem, Amateurs (d) Meusegem |
NE |
Race |
BEL | |
25 May
|
|
|
|
6º stage Bayern Rundfahrt Ronde van Beieren |
2.3 |
|
GER | |
|
|
|
Bornem, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Deinze, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
15º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
Gouda (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
GP Palma |
1.5 |
Race |
SVK | |
|
|
|
Hoeleden, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
2º stage Lima - Wakama - Lima |
NE |
|
PER | |
|
|
|
Nieuwrode, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
9º stage Olympia's Tour Olympia's Tour door Nederland |
2.5 |
|
NED | |
|
|
|
Orsago Circuito Bosco di Orsago, Memorial Fratelli Mion |
NE |
|
ITA | |
|
|
|
Provincial Championship Vlaams-Brabant, Road, Novices, Belgium (F) |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
8º stage Ras Tailteann An Post Ras |
2.5 |
|
IRL | |
|
|
|
5º stage Ronde van België Tour de Belgique |
2.3 |
|
BEL | |
|
|
|
Rosendal Fuji Peloton GP |
NE |
|
FIN | |
|
|
|
Sankt Wendel, Mountainbike |
CDM |
|
GER | |
|
|
|
Sankt Wendel, Mountainbike (F) |
CDM |
|
GER | |
|
|
|
Tartu (b) Tartu Rattaralli |
NE |
Race |
EST | |
26 May
|
|
|
|
Edermünde |
NE |
|
GER | |
|
|
|
16º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
Somerville (F) Tour of Somerville |
NE |
|
USA | |
27 May
|
|
|
|
1º stage Vuelta Ciclista a Navarra Ronde van Navarra |
2.6 |
|
ESP | |
28 May
|
|
|
|
De Panne, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
1º stage Volta ao Alentejo |
2.3 |
|
POR | |
|
|
|
2º stage Vuelta Ciclista a Navarra Ronde van Navarra |
2.5 |
|
ESP | |
29 May
|
|
|
|
Bogaarden, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
18º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
Herk-de-Stad, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Kwadendamme, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Lekkerkerk (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Sint-Martens-Latem, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
2º stage Volta ao Alentejo |
2.3 |
|
POR | |
|
|
|
3º stage Vuelta Ciclista a Navarra Ronde van Navarra |
2.5 |
|
ESP | |
30 May
|
|
|
|
Bruinisse, Amateurs |
NE |
|
NED | |
|
|
|
1º stage Lidice |
NE |
|
CZE | |
|
|
|
National Championship, Track, Pursuit, Elite, Germany (F) |
CN |
|
GER | |
|
|
|
National Championship, Track, Sprint, Elite, Germany (F) |
CN |
|
GER | |
|
|
|
Richmond (F) Captech Classic Richmond |
NE |
|
USA | |
|
|
|
2º stage Tour de Luxembourg Ronde van Luxemburg |
2.2 |
|
LUX | |
|
|
|
3º stage Volta ao Alentejo |
2.3 |
|
POR | |
|
|
|
4º stage Vuelta Ciclista a Navarra Ronde van Navarra |
2.5 |
|
ESP | |
31 May
|
|
|
|
Bela Bela |
NE |
Race |
RSA | |
|
|
|
Erfurt Rund um die Hainleite |
1.3 |
|
GER | |
|
|
|
20º stage Giro d'Italia Ronde van Italië |
WT/WT/GT |
|
ITA | |
|
|
|
Giro del Friuli (F) |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Hotton GP Joseph Bruyère |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
2º stage Lidice |
NE |
|
CZE | |
|
|
|
Marquina Memorial Sabin Foruria |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
Montréal (F) La Coupe du Monde Cycliste Féminine de Montréal |
CDM |
|
CAN | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Venezuela |
CN |
|
VEN | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, Elite, Venezuela (F) |
CN |
|
VEN | |
|
|
|
National Championship, Road, ITT, U23, Venezuela |
CN |
|
VEN | |
|
|
|
National Championship, Track, 500 m, Elite, Germany (F) |
CN |
|
GER | |
|
|
|
National Championship, Track, Keirin, Elite, Germany (F) |
CN |
|
GER | |
|
|
|
National Championship, Track, Points race, Elite, Germany (F) |
CN |
|
GER | |
|
|
|
Puttershoek Omloop van Hoeksche Waard |
NE |
Race |
NED | |
|
|
|
4º stage Tour de Luxembourg Ronde van Luxemburg |
2.2 |
|
LUX | |
|
|
|
3º stage Tour de Luxembourg Ronde van Luxemburg |
2.2 |
|
LUX | |
|
|
|
5º stage Volta ao Alentejo |
2.3 |
|
POR | |
|
|
|
4º stage Volta ao Alentejo |
2.3 |
|
POR | |
|
|
|
5º stage part a Vuelta Ciclista a Navarra Ronde van Navarra |
2.5 |
|
ESP | |
|
|
|
5º stage part b Vuelta Ciclista a Navarra Ronde van Navarra |
2.6 |
|
ESP | |
|
|
|
Wissekerke, Amateurs Ronde van Noord-Beveland |
NE |
Race |
NED | |