00 Apr
|
|
|
|
Abbeystead Dolphinholme Road Race |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Ayr David Bell Memorial |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Ballymena Ballymena R.C. - Wallace Caldwell Memorial Trophy |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Barrow in Furness Tour of Furness |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Bath, Chrono Bath Road Club Hilly Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Bissegem |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Comberton Cambridge Town & County Spring Road Race |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Croydon Croydon Advertiser Trophy |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Cwmcarn Frank Trigg Trophy |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
4º stage Deeside Easter Four Day |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
2º stage Deeside Easter Four Day |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
1º stage Deeside Easter Four Day |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
3º stage Deeside Easter Four Day |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Farnborough London - Battle - London |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Farnham Common Archer R.C. - Spring Road Race |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Glossop, Chrono Circuit of Kinder - Mountain Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Hainault, Chrono Hainault R.C. Hilly Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Ingleton, Chrono Circuit of the Dales - Mountain Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Kirkcaldy, Chrono Kirkcaldy & District Mountain Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Leek (g) Leek C.C. Road Race |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
1º stage Levy Moores Memorial Two Day |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
2º stage Levy Moores Memorial Two Day |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Marlow Festival R.C. 25 Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Rockingham Rockingham Forest Wheelers - Spring Road Race |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Roxwell Circuit of the Rodings |
NE |
Race |
GBR | |
|
|
|
Thurcroft (c) Dinnington R.C. - Thurcroft Road Race |
NE |
Race |
GBR | |
03 Apr
|
|
|
|
Central American and Caribbean Sports Games, Road, TTT |
JR |
|
| |
04 Apr
|
|
|
|
Sabadell Trofeu Joan Escolá |
NE |
Race |
ESP | |
|
|
|
1º stage Vuelta a Uruguay |
NE |
|
URU | |
05 Apr
|
|
|
|
2º stage Vuelta a Uruguay |
NE |
|
URU | |
06 Apr
|
|
|
|
National Championship, Road, Militaries, Belgium |
CN |
|
BEL | |
|
|
|
Oosterzele, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
3º stage Vuelta a Uruguay |
NE |
|
URU | |
|
|
|
Zaandam (F) |
NE |
|
NED | |
07 Apr
|
|
|
|
Bladel (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Hertsberge, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Kortrijk - Galmaarden, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
4º stage Vuelta a Uruguay |
NE |
|
URU | |
08 Apr
|
|
|
|
5º stage Vuelta a Uruguay |
NE |
|
URU | |
09 Apr
|
|
|
|
6º stage Vuelta a Uruguay |
NE |
|
URU | |
10 Apr
|
|
|
|
7º stage Vuelta a Uruguay |
NE |
|
URU | |
11 Apr
|
|
|
|
8º stage Vuelta a Uruguay |
NE |
|
URU | |
12 Apr
|
|
|
|
9º stage Vuelta a Uruguay |
NE |
|
URU | |
13 Apr
|
|
|
|
Beveren-Waas (c) Schaal Egide Schoeters IC 1 |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Diegem, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Heerjansdam (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Oudenaarde (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Tielt, Amateurs Tielt - West-Vlaanderen |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
10º stage Vuelta a Uruguay |
NE |
|
URU | |
|
|
|
Zelzate |
NE |
|
BEL | |
14 Apr
|
|
|
|
Affligem GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Cupra Marittima Gran Premio San Basso |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
Dijon Dijon - Auxonne - Dijon / Rougeot Classique |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
Terlanen, Amateurs Terlanen-Overijse |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
11º stage Vuelta a Uruguay |
NE |
|
URU | |
15 Apr
|
|
|
|
Duffel, Amateurs |
NE |
|
BEL | |
|
|
|
Gijzegem (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Landegem, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Moorslede, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Steenbergen (a) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Werkendam (F) |
NE |
|
NED | |
20 Apr
|
|
|
|
Begijnendijk, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Edegem, Amateurs Edegem |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Outer, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Philippine Omloop van de Braakman |
NE |
Race |
NED | |
21 Apr
|
|
|
|
Aartselaar Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Liège (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Lubbeek, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Oosterzele, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Washington National Capital Open |
NE |
|
USA | |
22 Apr
|
|
|
|
Dolhain, Juniors |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Outer, Amateurs Outer |
NE |
Race |
BEL | |
23 Apr
|
|
|
|
1º stage Vuelta a Cundinamarca |
NE |
|
COL | |
24 Apr
|
|
|
|
Vougy GP de Vougy |
NE |
Race |
FRA | |
|
|
|
2º stage Vuelta a Cundinamarca |
NE |
|
COL | |
25 Apr
|
|
|
|
Roma, U23 Gran Premio della Liberazione |
NE |
Race |
ITA | |
|
|
|
3º stage Vuelta a Cundinamarca |
NE |
|
COL | |
26 Apr
|
|
|
|
4º stage Vuelta a Cundinamarca |
NE |
|
COL | |
27 Apr
|
|
|
|
Heusden, Novices Heusden - Oost-Vlaanderen |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Liedekerke, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Ridderkerk (F) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
5º stage Vuelta a Cundinamarca |
NE |
|
COL | |
28 Apr
|
|
|
|
Adegem (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Bradford, Chrono East Bradford C.C. 25 Time Trial |
NE |
|
GBR | |
|
|
|
Genk, Amateurs Genk |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Haaltert, Novices |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Haasrode, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Hekelgem, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Lanaken, Novices (F) |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Schelle, Amateurs Schelle |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Strausberg Rund um Strausberg-Kord |
NE |
Race |
GDR | |
|
|
|
6º stage Vuelta a Cundinamarca |
NE |
|
COL | |
29 Apr
|
|
|
|
Ekeren, Amateurs |
NE |
Race |
BEL | |
|
|
|
Grez-Doiceau, Amateurs Grez-Doiceau |
NE |
Race |
BEL | |
30 Apr
|
|
|
|
Apeldoorn (F) (a) |
NE |
|
NED | |
|
|
|
Terneuzen, Amateurs |
NE |
|
NED | |