Calendars April 1974

All races
Show:


  Bissegem NE BEL
  Glossop, Chrono
Adorior R.C. - Circuit of Kinder Mountain Time Trial
NE GBR
  Hainault, Chrono
Hainault R.C. Hilly Time Trial
NE GBR
  Llanidloes
National Championship Wales, Road, Amateurs, Great Britain,
1.6 GBR

  Central American and Caribbean Sports Games, Road, TTT JR

  Sabadell
Trofeu Joan Escolá
NE Race ESP
  1º stage Vuelta Ciclista del Uruguay NE URU

  2º stage Vuelta Ciclista del Uruguay NE URU

  National Championship, Road, Militaries, Belgium CN BEL
  Oosterzele, Novices NE Race BEL
  3º stage Vuelta Ciclista del Uruguay NE URU
  Zaandam (F) NE NED

  Bladel (F) NE NED
  Hertsberge, Novices NE Race BEL
  Kortrijk - Galmaarden, Amateurs NE Race BEL
  4º stage Vuelta Ciclista del Uruguay NE URU

  5º stage Vuelta Ciclista del Uruguay NE URU

  6º stage Vuelta Ciclista del Uruguay NE URU

  7º stage Vuelta Ciclista del Uruguay NE URU

  8º stage Vuelta Ciclista del Uruguay NE URU

  9º stage Vuelta Ciclista del Uruguay NE URU

  Beveren-Waas (c)
Schaal Egide Schoeters IC 1
NE Race BEL
  Diegem, Amateurs NE Race BEL
  Heerjansdam (F) NE NED
  Tielt, Amateurs
Tielt - West-Vlaanderen
NE Race BEL
  10º stage Vuelta Ciclista del Uruguay NE URU
  Zelzate NE BEL

  Affligem
GP Affligem Grote Paasprijs : Interclub
NE Race BEL
  Cupra Marittima
Gran Premio San Basso
NE Race ITA
  Dijon
Dijon - Auxonne - Dijon
NE Race FRA
  Terlanen, Amateurs
Terlanen-Overijse
NE Race BEL
  11º stage Vuelta Ciclista del Uruguay NE URU

  Duffel, Amateurs NE BEL
  Landegem, Novices NE Race BEL
  Moorslede, Amateurs NE Race BEL
  Steenbergen (a) NE NED
  Werkendam (F) NE NED

  Begijnendijk, Amateurs NE Race BEL
  Edegem, Amateurs
Edegem
NE Race BEL
  Outer, Novices NE Race BEL
  Philippine
Omloop van de Braakman
NE Race NED

  Aartselaar
Grote Prijs van ´t Heiken Ereprijs material
NE Race BEL
  Lubbeek, Amateurs NE Race BEL
  Oosterzele, Novices NE Race BEL
  Washington
National Capital Open
NE USA

  Outer, Amateurs
Outer
NE Race BEL

  1º stage Vuelta a Cundinamarca NE COL

  Vougy
GP de Vougy
NE Race FRA
  2º stage Vuelta a Cundinamarca NE COL

  Roma, U23
Gran Premio della Liberazione
NE Race ITA
  3º stage Vuelta a Cundinamarca NE COL

  4º stage Vuelta a Cundinamarca NE COL

  Heusden, Novices
Heusden - Oost-Vlaanderen
NE Race BEL
  Liedekerke, Amateurs NE Race BEL
  Ridderkerk (F) NE NED
  5º stage Vuelta a Cundinamarca NE COL

  Genk, Amateurs
Genk
NE Race BEL
  Haaltert, Novices NE Race BEL
  Haasrode, Amateurs NE Race BEL
  Hekelgem, Amateurs NE Race BEL
  Schelle, Amateurs
Schelle
NE Race BEL
  Strausberg
Rund um Strausberg-Kord
NE Race GDR
  6º stage Vuelta a Cundinamarca NE COL

  Ekeren, Amateurs NE Race BEL
  Grez-Doiceau, Amateurs
Grez-Doiceau
NE Race BEL

  Apeldoorn (F) (a) NE NED
  Terneuzen, Amateurs NE NED