Results today



  2º stage Post Danmark Rundt,  Ronde van Denemarken Magnus Cort Nielsen
  Internatie Reningelst IC 1,  Reningelst, Amateurs (a) Benjamin Verraes
  2º stage Ronde van Vlaams-Brabant Nick De Weerdt
  1º stage Tour Alsace Timothy Dupont
  11º stage Tour of Qinghai Lake Jakub Mareczko
  1º stage Volta a Portugal,  Ronde van Portugal Daniel José Pereira Mestre
  Profronde van Wateringen. Wateringse Wielerdag,  Wateringen Dylan Groenewegen
  1º stage Wyscig Dookola Mazowska Maximilian Beyer


  Alblasserdam Robbert de Greef
  Ronde des Korrigans,  Camors Cyril Gautier
  Acht van Chaam,  Chaam, Criterium Stef Clement
  Neuss, Criterium Dominik Bauer
  1º stage Post Danmark Rundt,  Ronde van Denemarken Daniele Bennati
  1º stage Ronde van Vlaams-Brabant Timothy Stevens
  Prologue Tour Alsace Curtis White
  General Classification Tour de la Région Wallonne,  Ronde van het Waalse Gewest Dries Devenyns
  5º stage Tour de la Région Wallonne,  Ronde van het Waalse Gewest Dries Devenyns
  10º stage Tour of Qinghai Lake Marko Kump
  Prologue Volta a Portugal,  Ronde van Portugal Rafael Reis
  Welser Sparkassen Innenstadt-Kriterium,  Wels, Criterium Stephan Rabitsch
  Prologue Wyscig Dookola Mazowska Adrian Banaszek


  Colne, Criterium Graham Briggs
  Grand Prix de Cours-La-Ville,  Cours-La-Ville Geoffrey Bouchard
  General Classification Elite Circuit Series Sebastián Mora
  Lisieux, Criterium Romain Bardet
  Oerlikon, Elimination race (h) Reto Müller
  Oerlikon, Points race (h) Jan-André Freuler
  Oerlikon, Scratch (h) Jan-André Freuler
  Roeselare, Criterium Greg Van Avermaet
  Profronde van Surhuisterveen,  Surhuisterveen Chris Froome
  4º stage Tour de la Région Wallonne,  Ronde van het Waalse Gewest Matteo Trentin
  9º stage Tour of Qinghai Lake Marko Kump


  Aalst, Criterium Chris Froome
  Daags na de Tour vanaf 1979,  Boxmeer, Criterium Bauke Mollema
  Trofeo Santa Maria Magdalena,  Novelda Julio Alberto Amores
  3º stage Tour de la Région Wallonne,  Ronde van het Waalse Gewest Dimitri Claeys
  Prueba Villafranca de Ordizia,  Villafranca de Ordizia Simon Yates
  GP Raf Jonckheere,  Westrozebeke, Ind. Jasper Bovenhuis


  Bassano - Monte Grappa Aliaksandr Riabushenko
  General Classification Cascade Classic (F) Tara Whitten
  5º stage Cascade Classic (F) Tara Whitten
  General Classification Clásica La Anexion Cemex Nicoya Gabriel Marin Sanchez
  4º stage Clásica La Anexion Cemex Nicoya Joseph Chavarría
  Clásica Santiago en Cos,  Cos Elias Tello Bolvaran
  Macapá Verão,  Curiaú Lucas Gabriel Tavares Maia
  Deinze Thomas Gibbons
  Izegem-Bosmolens,  Izegem (e) Seppe Vangheluwe
  Kerniel-Borgloon,  Kerniel Sven Noels
  Kraainem Interclub 2 - Trofee Luk Van Biesen,  Kraainem (b) Jochen Deweer
  Les Deux Alpes, Downhill David Trummer
  Lutila Matúš Štoček
  Martigny - Mauvoisin Cristofer Jurado Lopez
  12º stage Merida Cup L'uboš Malovec
  National Championship, Mountainbike, XC, Elite, Argentina Catriel Andres Soto
  National Championship, Mountainbike, XC, Elite, Argentina (F) Agustina Maria Apaza
  National Championship, Mountainbike, XC, Elite, Georgia Giorgi Nareklishvili
  National Championship, Mountainbike, XC, Elite, Russia Timofei Ivanov
  National Championship, Mountainbike, XC, Elite, Russia (F) Irina Kalentyeva
  National Championship, Mountainbike, XC, Elite, Turkey Abdülkadir Kelleci
  National Championship, Mountainbike, XC, Elite, Turkey (F) Ayse Cakir
  National Championship, Road, Novices, Belgium (F) Luca De Langhe
  National Championship, Road, Novices, first year, Belgium Milan Fretin
  National Championship, Road, Novices, second year, Belgium Thibaut Ponsaerts
  Clasica Lunes del Cerro,  Oaxaca Moises Aldape Chavez
  GP de la Ville de Pérenchies,  Pérenchies Timothy Dupont
  Provincial Championship Limburg -B-, Road, Elite w/o contract, Belgium Timothy Stevens
  Provincial Championship Limburg -B-, Road, U23, Belgium Glenn Loenders
  Clásico Camara de Comercio Pto. Cabello,  Puerto Cabello José Martínez
  Reute - LBS Cup,  Reute Jan-André Freuler
  Riga, Chrono Deins Kaņepējs
  Lauri Aus Memorial,  Tallinn (a) Viljar Kuljus
  Points classification Tour de France Peter Sagan
  Mountains classification Tour de France Rafal Majka
  Young rider classification Tour de France Adam Yates
  General Classification Tour de France Chris Froome
  21º stage Tour de France André Greipel
  General Classification Tour de l'Abitibi, Juniors Brandon McNulty
  7º stage Tour de l'Abitibi, Juniors Mikkel Bjerg
  2º stage Tour de la Région Wallonne,  Ronde van het Waalse Gewest Boris Vallée
  8º stage Tour of Qinghai Lake Nicolas Marini
  Brian McNamara Memorial,  Tuam Daire Feeley
  Valparaiso, Mountainbike Jose Manuel Gutierrez
  Valparaiso, Mountainbike (F) Evelyn Munoz Jaramillo
  World Championship, Track, Omnium, Juniors Campbell Stewart
  World Championship, Track, Pursuit, Juniors Stefan Bissegger
  World Championship, Track, Sprint, Juniors (F) Pauline Sophie Grabosch


  Two Up Time Trial Aka Aka,  Aka Aka, Chrono Aaron Strong
  Memoriálu Christiana Battaglii,  Blatna Michael Kukrle
  8º stage Campeonato de Invierno CC Sanducero Christian Gutiérrez
  4º stage Cascade Classic (F) Kimberly Wells
  3º stage Clásica La Anexion Cemex Nicoya Jose Vega
  Fiorenzuola d Arda, Points race Mark Stewart
  6 Giorni delle Rose,  Fiorenzuola d Arda, Scratch Roman Gladysh
  Copa Guatemala de Ciclismo de Pista,  Guatemala City, Scratch (F) Maria Fernanda Jimenez Galicia
  Copa Guatemala de Ciclismo de Pista,  Guatemala City, Sprint Juan Diego Orlas
  Ringenloppet Memorial Frans Desaix,  Malmö Marc Hester
  Bob Cook Memorial,  Mount Evans Curtis Clark
  National Championship, Road, ITT, Juniors, Austria Markus Wildauer
  National Championship, Road, ITT, Juniors, Austria (F) Hanna Gruber Stadler
  National Championship, Road, ITT, Novices, Austria Christian Rammer
  National Championship, Road, ITT, Novices, Austria (F) Marie Loschnigg
  Race for Culture,  Nyamagabe - Nyanza Janvier Hadi
  Ochten Twan Brusselman
  Paltinis, Mountainbike Sven Strahle
  Saint-Félicien, Mountainbike Andrew L'Esperance
  Saint-Félicien, Mountainbike (F) Sandra Walter
  20º stage Tour de France Jon Izaguirre
  6º stage Tour de l'Abitibi, Juniors Quinton Disera
  1º stage Tour de la Région Wallonne,  Ronde van het Waalse Gewest Tom Boonen
  7º stage Tour of Qinghai Lake Federico Zurlo
  General Classification Vuelta Ciclista a Leon Wolfgang Miguel Burmann Littin
  5º stage Vuelta Ciclista a Leon Wolfgang Miguel Burmann Littin
  Tyskie Kryterium Fiata,  Warszawa (c) Patryk Stosz
  Tour of the Hilltowns,  Windsor John Harris

To Calendars
CyclingBattle
You can compse a team for the period
Vuelta a España - 2016.
The registration period closes
2016-08-19 : 23.59 CET


Foto Quiz

At this moment there is no actual question. Everyone can add an image to let the game continue .
To Foto Quiz

Added today


Westmattelmann, Daniel
Photo: © Team Kuota-Lotto

To Added today

Added today Forums

  Database   29-07-2016 06:04:30
Correction

Re: 29-07-2016 06:04:30 danny:
Done.

Danny ...

  Cycling Battle   27-07-2016 20:51:29
Inschrijfperiode Tussen Tour en Vuelta 2016

Re: 27-07-2016 20:51:29 WinegumJoe:
@Boomie: Vanaf NU! ...

  Cycling Battle   26-07-2016 23:31:31
Zeges wedstrijden

Re: 26-07-2016 23:31:31 danny:
Kijk onder 'Resultaten per wedstrijd': http://www.dewielerstrijd.net/ploegfiche.php?perid=85&uid=539 ...


To Forum

Stage races

Event calendar

You can write your own messages on this page. Add an event here!

Vind de Schat van Vlieg en kijk je ogen uit

01-07-2016 - 31-08-2016
Vlieg verstopt deze zomervakantie opnieuw een schatkist in het Wielermuseum!

Trek op ontdekkingstocht doorheen de ex ...
More »

Dagelijks open tijdens de zomermaanden

01-07-2016 - 30-09-2016
Tijdens de zomermaanden juli, augustus en september is de Paterskerk elke dag doorlopend van 10 tot 17 uur open.

Je k ...
More »

2ª KLASIKA MARINO LEJARRETA

09-10-2016
2ª klasika Marino Lejarreta
modalidad contrarreloj por equipos

inscripción cerrada a ciclistas ex-profesionales ...
More »